Lacetti klub fórum
2024. Június 30. - 16:39:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 549185 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #375 Dátum: 2008. Február 27. - 17:27:51 »

Sziasztok.
A pollen szűrőt nehéz cserélni? Esetleg egy pár képet a cseréről hogy áljak neki.
Köszi.

Én speciel azt sem tudom hol van benn. De állj neki nyugottan nem lehet olyan bonyolult, ja és fotókat csinálj a folyamatról és rakd fel egy galériába  Vigyorog
Valahol a kesztyűtartó mögött van.2 hét múlva a szervíznél majd kilesem,hogy hogy kell cserélni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #376 Dátum: 2008. Február 27. - 17:40:59 »

Cartársak.
Lassan beleszalad a km-órám a 15.000-be.
Szerintetek hova vigyem szervizbe, ahol nem hajítanak át a palánkon, mint azt a bizonyos barnát?
Várom 5leteiteket...
/bp és környéke domináns/  Szerintem is jó a Gombos Óbudán, vagy a Kornéléknál Vácott. Gomboséknál Szabó Istvánt keresd, hivatkozz rám, hogy én küldtelek, hátha nem rontod el ezzel a helyzeted?!? Ha akarod keress meg elötte!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #377 Dátum: 2008. Február 27. - 17:59:38 »

Kérdés? Hol lehet több információhoz jutni a diesellel kapcsolatban?
Kellene olajszűrő, ill. levegőszűrő.
Jelen állás szerint a magyarországon lévő autó alkatrészkereskedők, közül egyiknek sem ismeri a programja a Lacetti Dieselt. Captivát ismeri de nincs olajszürö, csak üzemanyagszűrő. 

Én nem várom ki a 15000-et, 8 körül lecserélem, így tuti hogy le van cserélve. Mire elérem a 15-öt úgy sem látszik, hogy "friss" az olaj.
Naplózva

msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #378 Dátum: 2008. Február 27. - 19:41:19 »

Sziasztok.
A pollen szűrőt nehéz cserélni? Esetleg egy pár képet a cseréről hogy áljak neki.
Köszi.

Én speciel azt sem tudom hol van benn. De állj neki nyugottan nem lehet olyan bonyolult, ja és fotókat csinálj a folyamatról és rakd fel egy galériába  Vigyorog
Valahol a kesztyűtartó mögött van.2 hét múlva a szervíznél majd kilesem,hogy hogy kell cserélni.

Én cseréltem, kesztyűtartó ki, rögzítőlemez ki, 3 csavar alul kicsavar, műanyag pöcök letör.
Káromkodás, 10 perc amíg kihúz, 20 perc amíg bedug, visszafelé már gyorsan megy.

  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #379 Dátum: 2008. Február 27. - 20:32:33 »

Sziasztok.
A pollen szűrőt nehéz cserélni? Esetleg egy pár képet a cseréről hogy áljak neki.
Köszi.

Én speciel azt sem tudom hol van benn. De állj neki nyugottan nem lehet olyan bonyolult, ja és fotókat csinálj a folyamatról és rakd fel egy galériába  Vigyorog
Valahol a kesztyűtartó mögött van.2 hét múlva a szervíznél majd kilesem,hogy hogy kell cserélni.
A kesztyűtartó alatt van, és nem kell kiszerelni a kesztyűtartót.Be kell feküdni ugyan de megoldható.Igaz én is csak láttam, mert szervízben cseréltettem mindig.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #380 Dátum: 2008. Március 01. - 17:10:44 »

Sziasztok.
A pollen szűrőt nehéz cserélni? Esetleg egy pár képet a cseréről hogy áljak neki.
Köszi.

Én speciel azt sem tudom hol van benn. De állj neki nyugottan nem lehet olyan bonyolult, ja és fotókat csinálj a folyamatról és rakd fel egy galériába  Vigyorog
Valahol a kesztyűtartó mögött van.2 hét múlva a szervíznél majd kilesem,hogy hogy kell cserélni.

Én cseréltem, kesztyűtartó ki, rögzítőlemez ki, 3 csavar alul kicsavar, műanyag pöcök letör.
Káromkodás, 10 perc amíg kihúz, 20 perc amíg bedug, visszafelé már gyorsan megy.

  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én is kiszereltem a kesztyűtartót (biztosítékot kiszedni előtte, mert elszáll!), de igazából teljesen felesleges.
Semmivel sem lehet jobban hozzáférni a dologhoz. Elsőre talán azért érdemes (ha érdemes), hogy lássa az ember, mi is van ott.
Nem egy kényelmes beavatkozás, de megoldható.
Ha jól emlékszem, akkor az ukrán Lacetti oldalon van fénykép (link a honlapunkon).
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #381 Dátum: 2008. Március 10. - 18:36:27 »

Ma beállítottam a gázpedál bowdenjét.Lötyögött rendesen,ha mond valakinek valamit:4 rovátkával bírtam arrébb rakni azt a kis lemezt
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #382 Dátum: 2008. Március 10. - 18:40:49 »

Ma beállítottam a gázpedál bowdenjét.Lötyögött rendesen,ha mond valakinek valamit:4 rovátkával bírtam arrébb rakni azt a kis lemezt
Az nem piti...
Én 2-vel raktam odébb anno, mert már az is idegesített. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #383 Dátum: 2008. Március 10. - 22:44:48 »

Ma beállítottam a gázpedál bowdenjét.Lötyögött rendesen,ha mond valakinek valamit:4 rovátkával bírtam arrébb rakni azt a kis lemezt
Az nem piti...
Én 2-vel raktam odébb anno, mert már az is idegesített. 
Én meg nem is tudom miről beszéltek!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #384 Dátum: 2008. Március 11. - 07:22:56 »

Ma beállítottam a gázpedál bowdenjét.Lötyögött rendesen,ha mond valakinek valamit:4 rovátkával bírtam arrébb rakni azt a kis lemezt
Az nem piti...
Én 2-vel raktam odébb anno, mert már az is idegesített. 
Én meg nem is tudom miről beszéltek!
Addig örülj. Ha nem zavar semmi, akkor nincs gond a Paripával...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #385 Dátum: 2008. Március 11. - 07:29:18 »

Ma beállítottam a gázpedál bowdenjét.Lötyögött rendesen,ha mond valakinek valamit:4 rovátkával bírtam arrébb rakni azt a kis lemezt
Az nem piti...
Én 2-vel raktam odébb anno, mert már az is idegesített. 
Én meg nem is tudom miről beszéltek!

Ne is törődj vele! Nekünk nem fog lötyögni a bowden, mivel nincs benne!  Vigyorog
Elektronyos!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 11. - 07:31:36 írta sz.gabor » Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #386 Dátum: 2008. Március 11. - 08:40:53 »

Ma beállítottam a gázpedál bowdenjét.Lötyögött rendesen,ha mond valakinek valamit:4 rovátkával bírtam arrébb rakni azt a kis lemezt
Az nem piti...
Én 2-vel raktam odébb anno, mert már az is idegesített. 
Én meg nem is tudom miről beszéltek!

Ne is törődj vele! Nekünk nem fog lötyögni a bowden, mivel nincs benne!  Vigyorog
Elektronyos!
Nem is azért írtam, hanem mert az előzőbe beletettem néhány km.ert és nem voltak ilyen jellegű gondjaim.Csak nézek, hogy mik vannak
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #387 Dátum: 2008. Március 14. - 10:16:03 »

Na egy kis ötlet kéne. Akad a hátsó ablaktörlőm. Eléggé nagy zajjal töröl. Kicseréltem a gumit Boschra, ugyanaz az eredmény. Akkor csinálja, amikor visszatér a viszintes helyzetbe.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #388 Dátum: 2008. Március 14. - 14:16:38 »

Na egy kis ötlet kéne. Akad a hátsó ablaktörlőm. Eléggé nagy zajjal töröl. Kicseréltem a gumit Boschra, ugyanaz az eredmény. Akkor csinálja, amikor visszatér a viszintes helyzetbe.
  Valószinüleg fellazult a felfogása. Nézd meg, hogy lötyög-e? Vedd le a kart, és lapát nélkül is próbáld, mit csinál? Így talán jobban behatárolod a hibát. He Ha nem lettél okosabb, majd megvizsgáljuk együtt, esetleg bevesszük a Főszerelő ezredes úrat is, és akkor biztos jó lesz! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #389 Dátum: 2008. Március 14. - 15:25:12 »

Na egy kis ötlet kéne. Akad a hátsó ablaktörlőm. Eléggé nagy zajjal töröl. Kicseréltem a gumit Boschra, ugyanaz az eredmény. Akkor csinálja, amikor visszatér a viszintes helyzetbe.
  Valószinüleg fellazult a felfogása. Nézd meg, hogy lötyög-e? Vedd le a kart, és lapát nélkül is próbáld, mit csinál? Így talán jobban behatárolod a hibát. He Ha nem lettél okosabb, majd megvizsgáljuk együtt, esetleg bevesszük a Főszerelő ezredes úrat is, és akkor biztos jó lesz! Vigyorog
Vagy esetleg próbáld felnyitott lapáttal. Ha igy is csinálja, lehet hogy egy kis WD-40 fog segíteni. Ha nem, akkor jön a szerelés. Ahol lecsukod a hátsóajtót, ott van 2 db csavar, ami fogja a takarót. Azt kell kivenni és szerintem láthatóvá válik a motor is. Valami pici mechanika tuti van ott, ami a forgó mozgást oda-visszává alakítja. Annak kell lehet a forgópontjait megzsirozni. 
Hirtelen több 5let nincs.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!