Lacetti klub fórum
2024. Július 04. - 15:44:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 549627 alkalommal)
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #300 Dátum: 2008. Február 11. - 21:10:41 »

Laczy! Belső biztosíték dobozban, bal oldali sorban, felülről a 4.-ik 10A-es a műszercsoport biztije. Kezelési könyv: 6-35, kép, hogy hol van: 6-34. Remélem tudtam ezzel segíteni. Sok sikert a javításhoz, és a géphez! Jelezd vissza, ha megoldodott a gondod, vagy ha nem, és akkor kitalálunk még valamit, hogy mitől lehetett a zárlat.
Ezt a biztit néztem. Nem tűnt szakadtnak.  Úgynézki marad az egyesével kiméricskélés. Ezt szerettem volna megúszni He
Jahh, fociban velem nem jártok jól!

Más biztosítékot felesleges méregetned mert azoknak nem lehet közük hozzá.
Csak azt az egyet mérd ki.

 Kacsint
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #301 Dátum: 2008. Február 11. - 21:50:12 »

Laczy! Belső biztosíték dobozban, bal oldali sorban, felülről a 4.-ik 10A-es a műszercsoport biztije. Kezelési könyv: 6-35, kép, hogy hol van: 6-34. Remélem tudtam ezzel segíteni. Sok sikert a javításhoz, és a géphez! Jelezd vissza, ha megoldodott a gondod, vagy ha nem, és akkor kitalálunk még valamit, hogy mitől lehetett a zárlat.
Ezt a biztit néztem. Nem tűnt szakadtnak.  Úgynézki marad az egyesével kiméricskélés. Ezt szerettem volna megúszni He
Jahh, fociban velem nem jártok jól!
Hali!
Én úgy emlékszem mikor az enyém is kiégett, akkor a hátsó ködlámpa ( rear fog) nevű biztit kellett kicserélni.Esetleg nézd meg azt.Azt tudom hogy a vezető oldali ajtónál lévő bizti táblában van. Üdv bzsazsa
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #302 Dátum: 2008. Február 12. - 08:51:45 »

Ezt a kesztyűtartó topikban már kitárgyaltuk. Ladlac kolléga kért is fényképet. Beteszem ide is. A kék 15A jelü biztiosítékot kell cserélni, ami úg van a könyvben, hogy hátsó ködlámpa. De ez a biztije a komplett hátsó világításnak,és a műszerfalnak, kivéve az irányjelzőket, és a fehér "tolatólámpát".
de ha a műszerfal világít, akkor nem biztosíték, hanem a kapcsoló ragadhatott be.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 12. - 08:54:03 írta athee » Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #303 Dátum: 2008. Február 12. - 14:04:22 »

Ezt a kesztyűtartó topikban már kitárgyaltuk. Ladlac kolléga kért is fényképet. Beteszem ide is. A kék 15A jelü biztiosítékot kell cserélni, ami úg van a könyvben, hogy hátsó ködlámpa. De ez a biztije a komplett hátsó világításnak,és a műszerfalnak, kivéve az irányjelzőket, és a fehér "tolatólámpát".
de ha a műszerfal világít, akkor nem biztosíték, hanem a kapcsoló ragadhatott be.

Jé mintha ezt irtam volna én is. Kacsint
Csak nem ilyen szép fényképpel.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #304 Dátum: 2008. Február 12. - 14:26:40 »

Ezt a kesztyűtartó topikban már kitárgyaltuk. Ladlac kolléga kért is fényképet. Beteszem ide is. A kék 15A jelü biztiosítékot kell cserélni, ami úg van a könyvben, hogy hátsó ködlámpa. De ez a biztije a komplett hátsó világításnak,és a műszerfalnak, kivéve az irányjelzőket, és a fehér "tolatólámpát".
de ha a műszerfal világít, akkor nem biztosíték, hanem a kapcsoló ragadhatott be.

Jé mintha ezt irtam volna én is. Kacsint
Csak nem ilyen szép fényképpel.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha fényképpel írtad volna, akkor Te is képíró lennél... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #305 Dátum: 2008. Február 12. - 14:34:57 »

  Vigyorog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #306 Dátum: 2008. Február 14. - 15:39:33 »

Valaki mosta már a motort közületek?  Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #307 Dátum: 2008. Február 14. - 15:51:09 »

Athee! Motormosásnál nagyon kell vigyázni a computerre, és egyéb elektromos részekre, hogy ne ázzon be! Ide tartozik különösen még a riasztó, ha van benne. Persze arra is, hogy a légszűrőbe ne jusson viz, stb. A mosás után pedig a legjobb lefuvatni a vizet, és hagyni kiszáradni. Ha később mégsem indulna elsőre, akkor nem szabad többszöri próbákat tenni, hanem a computer csatlakozót kinyítni (kart elhúzni, utána levenni!), a biztosítékdoboz tetejét levenni, és kiszárítani ezeket a helyeket. Utána újra indul egy pöccre. Csak óvatosan, de lehet mosni. Kiszárításhoz legjobb a sűritett levegő, ha van, de megteszi bármi ami elkergetí a nedvességet a kritikus helyekről. Viszont, ha sikerült, akkor újra új lesz a motor!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #308 Dátum: 2008. Február 14. - 16:24:28 »

Valaki mosta már a motort közületek?  Mosolyog
Én is szoktam mosni brigécollal majd vizzel leveretem.De ahogy Gidy is írta légy óvatos az elektronikus kütyükkel,a legjobb ha bezacskózod és úgy mosod majd a végén letörlöd ezeket is nedves ronggyal.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #309 Dátum: 2008. Február 14. - 16:29:44 »

Valaki mosta már a motort közületek?  Mosolyog

Én igen, vagyis a szomszédom(automosóban dolgozik)
Nem volt semmi gond ,lepermetezte valami brigiciol szerű anyaggal,majd 10 perc múlva leverette magasnyomású mosóval.
Kicsit vártunk ,lecsepegett majd mentem a dolgomra.
(Hozzáteszem hogy a múlt héten lemostam a régi 19 éves Mitsu Coltom motorját és semmi nem ázott be,pöccröff indult!)
 Üdv bzsazsa
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #310 Dátum: 2008. Február 15. - 08:03:47 »

Valaki mosta már a motort közületek?  Mosolyog

Én igen, vagyis a szomszédom(automosóban dolgozik)
Nem volt semmi gond ,lepermetezte valami brigiciol szerű anyaggal,majd 10 perc múlva leverette magasnyomású mosóval.
Kicsit vártunk ,lecsepegett majd mentem a dolgomra.
(Hozzáteszem hogy a múlt héten lemostam a régi 19 éves Mitsu Coltom motorját és semmi nem ázott be,pöccröff indult!)
 Üdv bzsazsa

Azért ne felejtsük el, hogy az a 19 éves mitsu az még Japán.
Tudom Korea ott van Japán mellett (felett), de ha tényleg úgy van ahogy Gidy mondja akkor ezek sosem találkoztak. Vigyorog
Szerintem nem kéne beáznia egy mosástól. De most tényleg miért is kell motort mosni? Addig jó még poros! Ha csak a port látod az jó mert ha poros olajat látsz az már nem olyan jó. Én például sosem vennék olyan nem új autót aminek le van mosva a motorja sterilre.
Naplózva

Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #311 Dátum: 2008. Február 15. - 08:41:22 »

Valaki mosta már a motort közületek?  Mosolyog

Én igen, vagyis a szomszédom(automosóban dolgozik)
Nem volt semmi gond ,lepermetezte valami brigiciol szerű anyaggal,majd 10 perc múlva leverette magasnyomású mosóval.
Kicsit vártunk ,lecsepegett majd mentem a dolgomra.
(Hozzáteszem hogy a múlt héten lemostam a régi 19 éves Mitsu Coltom motorját és semmi nem ázott be,pöccröff indult!)
 Üdv bzsazsa

Azért ne felejtsük el, hogy az a 19 éves mitsu az még Japán.
Tudom Korea ott van Japán mellett (felett), de ha tényleg úgy van ahogy Gidy mondja akkor ezek sosem találkoztak. Vigyorog
Szerintem nem kéne beáznia egy mosástól. De most tényleg miért is kell motort mosni? Addig jó még poros! Ha csak a port látod az jó mert ha poros olajat látsz az már nem olyan jó. Én például sosem vennék olyan nem új autót aminek le van mosva a motorja sterilre.


Miért kell lemosni a motort?HeHe?? A Daewoo motorja 10év után is csak poros volt. A chevynek az alja szintén lemezelt.... akkor meg.. Mosolyog
Miért kell lemosni a motort?HeHe?? A Daewoo motorja 10év után is csak poros volt. A chevynek az alja szintén lemezelt.... akkor meg... Vigyorog
Miért kell lemosni a motort?HeHe?? A Daewoo motorja 10év után is csak poros volt. A chevynek az alja szintén lemezelt.... akkor meg .... Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #312 Dátum: 2008. Február 15. - 09:25:41 »

Ezt én sem értem! Én egyszer mostam motort (autóét Vigyorog), amikor a bivalyerős 1,3 DS Uno-m kiverte a jó sűrű Texaco fekete olajat, mert sikerült túltölteni! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #313 Dátum: 2008. Február 15. - 09:34:43 »

Nem érted? Majd szombaton megmutatom, hogy néz ki...  Vigyorog
Naplózva
cybergregg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Hozzászólás #314 Dátum: 2008. Február 18. - 13:16:05 »

A tanácsotokat szeretném kérni Tisztelt Cartársak!

A nagy szívás története: Kezdetnek tegnap bekapcsolva maradt a vészvillogó, ezért az aksi lemerült. Semmi gond a bátyámmal bebikázzuk. Bemegyek a céghez kicsit melózni, gondoltam közben feltöltöm az aksit. Ez nagy hiba volt, mivel elfelejtettem, hogy két lopási kísérlet óta a zárakat kulccsal nem lehet nyitni. (csak a központi zárat használom.) Sedan az autó, szóval a hátulrólbemászós figura most nem működik.
Szóval a kérdés:
Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudok beszállni az autómba, hogy visszaszerelhessem az akkumulátort?

Üdv - gregg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!