Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 08:18:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 564659 alkalommal)
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #2805 Dátum: 2014. December 21. - 18:16:16 »

Igen, nálam is volt olyan, hogy kis idő múlva bepárásodott a kocsi, de az nem a Lacsival volt A tapogatáson is már túl vagyok... mármint az ülések tapogatásán Kacsint Beázás nincs. Olvastam olyat, hogy esetleg a klíma, és fűtés kondenzvíz elvezető cső eltömődhetett, vagy régen volt cserélve a pollenszűrő. Ez utóbbi nem játszik, mert novemberben Sebike cserélte. De az, hogy ma napközben ragyogó napsütésben, 12 fokban a kocsi úgy nézett ki, mintha belülről lefolpakkoztam volna, hát gáz
Főleg a padlókárpitot nézd meg, mert ott lehet nedves. Meg a klíma kivezető csöve is megér egy rápillantást.
Naplózva
zozo
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Hozzászólás #2806 Dátum: 2015. Január 05. - 14:21:59 »

Sziasztok.
Abban kérem a segítségeteket hogy aki tud olyan szerelőt akinek van scan 100-as műszere.
És szervizel autókat, azoknak az elérhetősége kellene,meg voltak csak sajnos elvesztek a gépemről.
Ha jól emlékszem van egy budaörsi  meg volt egy vidéki, a vidékinek még weblapjuk is van de nem találtam meg.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Naplózva

zozo
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2807 Dátum: 2015. Január 05. - 14:34:13 »

Sziasztok.
Abban kérem a segítségeteket hogy aki tud olyan szerelőt akinek van scan 100-as műszere.
És szervizel autókat, azoknak az elérhetősége kellene,meg voltak csak sajnos elvesztek a gépemről.
Ha jól emlékszem van egy budaörsi  meg volt egy vidéki, a vidékinek még weblapjuk is van de nem találtam meg.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

nekem van:)
Naplózva

70/4334431
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2808 Dátum: 2015. Január 06. - 21:23:11 »

Sziasztok.
Abban kérem a segítségeteket hogy aki tud olyan szerelőt akinek van scan 100-as műszere.
És szervizel autókat, azoknak az elérhetősége kellene,meg voltak csak sajnos elvesztek a gépemről.
Ha jól emlékszem van egy budaörsi  meg volt egy vidéki, a vidékinek még weblapjuk is van de nem találtam meg.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

nekem van:)
És szervizelsz autokat Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #2809 Dátum: 2015. Január 06. - 21:39:13 »

Sziasztok.
Abban kérem a segítségeteket hogy aki tud olyan szerelőt akinek van scan 100-as műszere.
És szervizel autókat, azoknak az elérhetősége kellene,meg voltak csak sajnos elvesztek a gépemről.
Ha jól emlékszem van egy budaörsi  meg volt egy vidéki, a vidékinek még weblapjuk is van de nem találtam meg.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

nekem van:)
És szervizelsz autokat Kacsint
és weblapja is   Mosolyog a bolté külön és az OLX-en is egy rakás hirdetés formájába Vigyorog Minden stimmel, nem lehet kétség.  Mosolyog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2810 Dátum: 2015. Január 07. - 08:50:37 »

Még egy szerelő Scan100-as műszerrel:

Csarankó Róbert
1106 Budapest, Gránátos u. 4.
30 952 4156
Naplózva
Lipcsei Sándor
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

lipuka


« Hozzászólás #2811 Dátum: 2015. Január 27. - 21:24:43 »

Sziasztok!
Ha esetleg tudtok segítsetek.
2007-es 1.4 WTCC Lacettim van. Fertődön lakom. 2012-ig semmi gondom az autóval. 2012 évégén chek probléma (P300), a szerelőm meg vígasztalt hogy gyujtás kimaradás. De nem írt neki hengert és azt javasolta hogy hengerfej le és szelepelés. Mert ez típus hiba.Egyébként csak reggelente és inkább hűvösebb időben csinálta, melegen nem volt jellemző. Itt a fórumon olvastam hogy sokan tankoltak kinn Ausztriában és mondták hogy jobb az üzemanyag. Hát én gondoltam meg próbálom hátha jó lesz. 2013 február közepétől csak kinn tankolok!!!! Nem akartam elhinni hogy ekkora különbség legyen 95-ös és 95-ös között Mosolyog. A chek lámpám az első tankolásom után kb 20-30km után nem gyulladt még ki!!! Igaz töröltettem is a hiba kódot a szerelőmmel. Napi 20-30km-t megyek mindennap.
A következő problémám.
Kb. október végén az ABS lámpám ég. De úgy hogy vagy folyamatosan miután be inditom az autót vagy kb. elindulás után 3-4km megtétele után gyullad ki.
A szerelőm rárakta a számitógépet és nem jelez hiba kódot amit törölni lehetne. A fékem paraméterei jók. Illetve nem is érzek semmi problémát a fékezéskor.
Autó villamossági szerelőhöz küldött a szerelőm. De beszéltem másokkal is a problémámról, és ők azt javasolták hogy inkább egy olyan valakihez vigyem aki erre a típushoz van "szakosodva" mert ezt a fajta hibát okozhatja akármi más is, szálszakadás,dörzsölődés stb...stb. Mert majd hogy nem minden mindennel összefügg. És ha nem akarom hogy kicseréljék az autóm összes alkatrészét mire rájönnek a hibára és nem utolsó sorban nem kevés anyagiakba kerülne.
Ha esetleg itt a környékemen tudnátok valami szakit hálás lennék.
Van még problémám Mosolyog
December végén belém jöttek, és a bíztosító most fizetett és a hátsó lökhárítót cserére vette. Keresnék valahol valami korrekt bontót vagy valakit akitől lehetne rendelni. Akár használtan is.
És az utolsó kérésem az lenne hogy tudnátok e abban segíteni hogy itt a környékemen van-e valaki akinek scan100 müszere van. 
És szervizel is autókat. Mert a szerelőm égyébként szerintem nem rossz, de neki nem az van.
Köszönöm.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2812 Dátum: 2015. Január 27. - 21:37:48 »

Sziasztok!
Ha esetleg tudtok segítsetek.
2007-es 1.4 WTCC Lacettim van. Fertődön lakom. 2012-ig semmi gondom az autóval. 2012 évégén chek probléma (P300), a szerelőm meg vígasztalt hogy gyujtás kimaradás. De nem írt neki hengert és azt javasolta hogy hengerfej le és szelepelés. Mert ez típus hiba.Egyébként csak reggelente és inkább hűvösebb időben csinálta, melegen nem volt jellemző. Itt a fórumon olvastam hogy sokan tankoltak kinn Ausztriában és mondták hogy jobb az üzemanyag. Hát én gondoltam meg próbálom hátha jó lesz. 2013 február közepétől csak kinn tankolok!!!! Nem akartam elhinni hogy ekkora különbség legyen 95-ös és 95-ös között Mosolyog. A chek lámpám az első tankolásom után kb 20-30km után nem gyulladt még ki!!! Igaz töröltettem is a hiba kódot a szerelőmmel. Napi 20-30km-t megyek mindennap.
A következő problémám.
Kb. október végén az ABS lámpám ég. De úgy hogy vagy folyamatosan miután be inditom az autót vagy kb. elindulás után 3-4km megtétele után gyullad ki.
A szerelőm rárakta a számitógépet és nem jelez hiba kódot amit törölni lehetne. A fékem paraméterei jók. Illetve nem is érzek semmi problémát a fékezéskor.
Autó villamossági szerelőhöz küldött a szerelőm. De beszéltem másokkal is a problémámról, és ők azt javasolták hogy inkább egy olyan valakihez vigyem aki erre a típushoz van "szakosodva" mert ezt a fajta hibát okozhatja akármi más is, szálszakadás,dörzsölődés stb...stb. Mert majd hogy nem minden mindennel összefügg. És ha nem akarom hogy kicseréljék az autóm összes alkatrészét mire rájönnek a hibára és nem utolsó sorban nem kevés anyagiakba kerülne.
Ha esetleg itt a környékemen tudnátok valami szakit hálás lennék.
Van még problémám Mosolyog
December végén belém jöttek, és a bíztosító most fizetett és a hátsó lökhárítót cserére vette. Keresnék valahol valami korrekt bontót vagy valakit akitől lehetne rendelni. Akár használtan is.
És az utolsó kérésem az lenne hogy tudnátok e abban segíteni hogy itt a környékemen van-e valaki akinek scan100 müszere van. 
És szervizel is autókat. Mert a szerelőm égyébként szerintem nem rossz, de neki nem az van.
Köszönöm.

azon a környéket max szakszerviz ahol van scan 100 ,hogy mennyire tudják normálisan kezelni az más kérdés,lökhárítót és van scan 100 am is páran járnak hozzá a forumról de nem vagyok a szomszédba...
Naplózva

70/4334431
Lipcsei Sándor
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

lipuka


« Hozzászólás #2813 Dátum: 2015. Január 28. - 10:00:16 »

Sebike!
Köszönöm a választ. Tudom hogy Kaposvár nem itt van Mosolyog Ha nem járok sikerrel meg kereslek és egyeztetünk.
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #2814 Dátum: 2015. Január 28. - 11:09:49 »

Igen, páran járunk hozzá! Többek között Keszthelyről, Szombathelyről, Pestről, ami kapásból eszembe jut. Talán még a Tiszántúlról is akad ügyfele. Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2815 Dátum: 2015. Január 31. - 19:49:35 »

Én ennyi probléma esetén beterveznék egy kaposvári látogatást.... Ez a hibaáradat már több, mint elég indok egy kirándulásra oda! ....szerintem Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #2816 Dátum: 2015. Március 16. - 13:45:56 »

Sziasztok!

Békéscsabán esetleg tud valaki egy jó Lacetti szerelőt?
1,4 star, 60E km. Évek óta garázsban áll az autó, félévente megyek vele 20-30 km-t.
Vizsgára átnézés, felkészítés, olajcsere lenne a feladat, ill. nyáron azt vettem észre, hogy felforrósodik a bal hátsó kerék.
Ha nem horror összeg, akkor a kopott kilincseket is újrafényeztetném esetleg...

Köszi!
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2817 Dátum: 2015. Március 16. - 14:51:31 »

Sziasztok!

Békéscsabán esetleg tud valaki egy jó Lacetti szerelőt?
1,4 star, 60E km. Évek óta garázsban áll az autó, félévente megyek vele 20-30 km-t.
Vizsgára átnézés, felkészítés, olajcsere lenne a feladat, ill. nyáron azt vettem észre, hogy felforrósodik a bal hátsó kerék.
Ha nem horror összeg, akkor a kopott kilincseket is újrafényeztetném esetleg...

Köszi!

Tudok..
Naplózva

70/4334431
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #2818 Dátum: 2015. Március 16. - 17:39:24 »

Sziasztok!

Békéscsabán esetleg tud valaki egy jó Lacetti szerelőt?
1,4 star, 60E km. Évek óta garázsban áll az autó, félévente megyek vele 20-30 km-t.
Vizsgára átnézés, felkészítés, olajcsere lenne a feladat, ill. nyáron azt vettem észre, hogy felforrósodik a bal hátsó kerék.
Ha nem horror összeg, akkor a kopott kilincseket is újrafényeztetném esetleg...

Köszi!

Tudok..

És esetleg kérhetnék hozzá elérhetőséget?  Kacsint  Köszi!
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2819 Dátum: 2015. Március 17. - 10:53:24 »

Sziasztok!

Békéscsabán esetleg tud valaki egy jó Lacetti szerelőt?
1,4 star, 60E km. Évek óta garázsban áll az autó, félévente megyek vele 20-30 km-t.
Vizsgára átnézés, felkészítés, olajcsere lenne a feladat, ill. nyáron azt vettem észre, hogy felforrósodik a bal hátsó kerék.
Ha nem horror összeg, akkor a kopott kilincseket is újrafényeztetném esetleg...

Köszi!

Tudok..

És esetleg kérhetnék hozzá elérhetőséget?  Kacsint  Köszi!

 A telefonszáma ott van a hsz alján!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!