Lacetti klub fórum
2024. Június 24. - 13:03:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 548715 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1125 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 06:55:11 »

Mostmár tudjuk, kire hasonlít a fiad. Tiszta apja. Vigyorog
Győzik elkerülni az emberek a nagy kéket! Még így sem sikerül mindenkinek, mert láttam pár horpadást rajta amikor tettünk egy kört!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1126 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 07:15:43 »

Hát igen, örök dilemma hogy odaadja e a kocsiját az ember valakinek, hacsak egy tolatás erejéig is. Ha nagylelkű vagy, jól érezheted magad, de könnyen ráfázhatsz. Ha nem adod, akkor meg "stréber" vagy. Pedig szerintem senki sem adja NYUGODTAN, még ha SZÍVESEN is adja, kiben nincs ott a kisördög, hogy "kiadtad a kezedből a kocsid? De egy veréb vagy!" Na nem ragozom. Ki tudja mi a helyes... Ti hogy vagytok ezzel? Üdv.
Nekem egy ismerős mesélte, hogy kölcsönadta egy haverjának a kocsit. A haver meg tk-ra törte, de nem fizetett semmit. Szóval ennyit a haverokról úgy általában. Csak papírral igazolva lehet mindent, még pénzt kölcsönadni is.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1127 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 07:35:00 »

Hát igen, örök dilemma hogy odaadja e a kocsiját az ember valakinek, hacsak egy tolatás erejéig is. Ha nagylelkű vagy, jól érezheted magad, de könnyen ráfázhatsz. Ha nem adod, akkor meg "stréber" vagy. Pedig szerintem senki sem adja NYUGODTAN, még ha SZÍVESEN is adja, kiben nincs ott a kisördög, hogy "kiadtad a kezedből a kocsid? De egy veréb vagy!" Na nem ragozom. Ki tudja mi a helyes... Ti hogy vagytok ezzel? Üdv.
Nekem egy ismerős mesélte, hogy kölcsönadta egy haverjának a kocsit. A haver meg tk-ra törte, de nem fizetett semmit. Szóval ennyit a haverokról úgy általában. Csak papírral igazolva lehet mindent, még pénzt kölcsönadni is.
Az félreértések miatt közlöm az úri társasággal, hogy a kocsit a Csaba fiamnak adtam oda, nem idegennek. Ami történt, az szerencsétlen véletlen volt, mert igenis nagyon vigyázz ő is a kocsira. Az vesse rá, és rám az első követ, aki még nem hibázott. Ha pedig valaki kőér hajolna, jusson eszébe, hogy ronda dolog a hazugság, de még rosszabb, hogy nem tud róla, hogy hányszor más védte ki a hibáját!  Így már érthető voltam?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1128 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 18:07:49 »

Ma reggel teletankoltam.  Vigyorog
Elégedetten néztem a benzin mutatót!  Vigyorog
5 Km múlva már csak 3/4-ig volt, műszer szerint. 
Ennyire rosszul fogyaszt...  He  Kacsint
Majd délután hazaféle, szépen lassan felmászott újra teletankra... 
Lehet, hogy régen érzett már ilyet...  He  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1129 Dátum: 2009. Szeptember 04. - 18:43:07 »

Ma reggel teletankoltam.  Vigyorog
Elégedetten néztem a benzin mutatót!  Vigyorog
5 Km múlva már csak 3/4-ig volt, műszer szerint. 
Ennyire rosszul fogyaszt...  He  Kacsint
Majd délután hazaféle, szépen lassan felmászott újra teletankra... 
Lehet, hogy régen érzett már ilyet...  He  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Gondolom,hogy már rég volt teletankolva és már ki volt száradva a tank.Most megszívta magát. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #1130 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 09:08:04 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1131 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 09:47:45 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
A 68 litert megnézném hogy megy bele.Nekem ha nagyon erőszekolom elkezd valahol folyni a földre és 58l nél nem tudok többet bele tenni,pedig a tank lámpám világit beálláskor.Nem merek játszani azzal hogy kifoggyon mert ugy hirlett ha tök kifogy lezár valami és ac csere.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 08. - 09:49:25 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1132 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 12:01:51 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
A 68 litert megnézném hogy megy bele.Nekem ha nagyon erőszekolom elkezd valahol folyni a földre és 58l nél nem tudok többet bele tenni,pedig a tank lámpám világit beálláskor.Nem merek játszani azzal hogy kifoggyon mert ugy hirlett ha tök kifogy lezár valami és ac csere.
Hidd el, hogy bele lehet még tankolni azt a plusz mennyiséget, igaz türelemmel és nagyon lassú csorgatással.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1133 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 12:29:00 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
A 68 litert megnézném hogy megy bele.Nekem ha nagyon erőszekolom elkezd valahol folyni a földre és 58l nél nem tudok többet bele tenni,pedig a tank lámpám világit beálláskor.Nem merek játszani azzal hogy kifoggyon mert ugy hirlett ha tök kifogy lezár valami és ac csere.
Hidd el, hogy bele lehet még tankolni azt a plusz mennyiséget, igaz türelemmel és nagyon lassú csorgatással.
...,és akkor a kút mérője csal, és többet mutat, mint belemegy biztosan. De az tény, hogy egy kicsivel több is mehet bele. Erről volt már szó régebben is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1134 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 16:38:18 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
A 68 litert megnézném hogy megy bele.Nekem ha nagyon erőszekolom elkezd valahol folyni a földre és 58l nél nem tudok többet bele tenni,pedig a tank lámpám világit beálláskor.Nem merek játszani azzal hogy kifoggyon mert ugy hirlett ha tök kifogy lezár valami és ac csere.
Hidd el, hogy bele lehet még tankolni azt a plusz mennyiséget, igaz türelemmel és nagyon lassú csorgatással.
...,és akkor a kút mérője csal, és többet mutat, mint belemegy biztosan. De az tény, hogy egy kicsivel több is mehet bele. Erről volt már szó régebben is.
Nem kicsivel, hanem kb 10 literrel több megy bele. Ennyi a tágulási tartály és a cső térfogata. Fogyasztás topicban kitárgyaltuk ezt és jómagam is kipróbáltam tavaly nyaralásra indulva. kb. 71 liter volt benne amikor a nyílásnál "szintet" állt a benzin. Nem a kút órája csalt, hisz mint az út alatt kiderült, ha végig pályán mentem volna, közel 1000 km-t tehettem volna meg csontszáraz tankig.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1135 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 17:06:26 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
A 68 litert megnézném hogy megy bele.Nekem ha nagyon erőszekolom elkezd valahol folyni a földre és 58l nél nem tudok többet bele tenni,pedig a tank lámpám világit beálláskor.Nem merek játszani azzal hogy kifoggyon mert ugy hirlett ha tök kifogy lezár valami és ac csere.
egyszer már sikerült teljesen kiüritenem a tankot (kútól 200m-re) tankolás után indult és azota sem volt vele gond ilyen téren.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1136 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 12:08:44 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
A 68 litert megnézném hogy megy bele.Nekem ha nagyon erőszekolom elkezd valahol folyni a földre és 58l nél nem tudok többet bele tenni,pedig a tank lámpám világit beálláskor.Nem merek játszani azzal hogy kifoggyon mert ugy hirlett ha tök kifogy lezár valami és ac csere.
egyszer már sikerült teljesen kiüritenem a tankot (kútól 200m-re) tankolás után indult és azota sem volt vele gond ilyen téren.
Így igaz, semmit nem zár le. Azt viszont érdemes megfogadni, hogy tartósan ne használja senki kevés benzinnel az autót. Sajnos a tankból (az első időkben?? He) hajlamos vmi szmötyit leoldani, ami eltömítheti az AC-t, ha sokáig áll benne töményen. jó pár ilyen megszorult AC-t láttam.
Ha sok benzinben "lötyög" akkor elvileg nem jelentkezik a gond.

A tankba meg akár mennyit töltesz, nem folyhat (csak a töltő csövön, ha már nem fér bele több  Kacsint.
érdemes lenne utána nézni, hogy honnan jön neked a lé.
Nincs az autóban benzin szag? Én már kaptam vissza a szervizből úgy a gépet, hogy az AC nem volt rendesen visszatéve a tankba, azaz a tank teteje nyitott volt!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1137 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:09:49 »

Legközelebb tankold csurig.Én pisztolykattanás után még 12-14 litert beletudok "csepegtetni".Volt már,hogy
több mint 68 liter ment bele(úgy 3-4 l lehetett még benne).A mutatód kiakad kb.200km után fog megmozdulni,
meg pontosabb átlagfogyasztást tudsz mérni.
A 68 litert megnézném hogy megy bele.Nekem ha nagyon erőszekolom elkezd valahol folyni a földre és 58l nél nem tudok többet bele tenni,pedig a tank lámpám világit beálláskor.Nem merek játszani azzal hogy kifoggyon mert ugy hirlett ha tök kifogy lezár valami és ac csere.
egyszer már sikerült teljesen kiüritenem a tankot (kútól 200m-re) tankolás után indult és azota sem volt vele gond ilyen téren.
Így igaz, semmit nem zár le. Azt viszont érdemes megfogadni, hogy tartósan ne használja senki kevés benzinnel az autót. Sajnos a tankból (az első időkben?? He) hajlamos vmi szmötyit leoldani, ami eltömítheti az AC-t, ha sokáig áll benne töményen. jó pár ilyen megszorult AC-t láttam.
Ha sok benzinben "lötyög" akkor elvileg nem jelentkezik a gond.

A tankba meg akár mennyit töltesz, nem folyhat (csak a töltő csövön, ha már nem fér bele több  Kacsint.
érdemes lenne utána nézni, hogy honnan jön neked a lé.
Nincs az autóban benzin szag? Én már kaptam vissza a szervizből úgy a gépet, hogy az AC nem volt rendesen visszatéve a tankba, azaz a tank teteje nyitott volt!
Hát nekem két alkalommal már folyt a földre a benya mert nagyon megakartam tankolni.Azóta kattanás után még rakok bele kb10l-t és nem pötyögtetem.benzinszag nincs csak amikor kifolyt valahol a csőből tankoláskor.
Naplózva

06 70/22 11 222
Hetényi Károly
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


1,4 Star +


« Hozzászólás #1138 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:26:46 »

Sziasztok!

Nemrég az alábbi problémába ütköztem:

A szellőző ventillátor működése közben egy érdekes kattogó hangot hallok, mintha valami be lenne szorulva és elállná a levegő útját.
Bekerülhetett valami a szellőzőrendszerbe?
Ezt én meg tudom valahogy vizsgálni, vagy vigyem a szervízbe?
Elég idegesítő, mert a rádiót sem hallom tőle rendesen, hacsaknem üvöltetem.

Valakinek volt már hasonló problémája?
Segítsetek!
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1139 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:33:12 »

Sziasztok!

Nemrég az alábbi problémába ütköztem:

A szellőző ventillátor működése közben egy érdekes kattogó hangot hallok, mintha valami be lenne szorulva és elállná a levegő útját.
Bekerülhetett valami a szellőzőrendszerbe?
Ezt én meg tudom valahogy vizsgálni, vagy vigyem a szervízbe?
Elég idegesítő, mert a rádiót sem hallom tőle rendesen, hacsaknem üvöltetem.

Valakinek volt már hasonló problémája?
Segítsetek!
Valószínüleg az lesz a baj, amit Te is írsz. Itt találsz néhány képet erről:http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=54
Kattincs a képekre!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!