Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 23:38:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki, melyik olajat kultiválja inkább??
5W30 - 10 (15.6%)
5W40 - 33 (51.6%)
10W30 - 1 (1.6%)
10W40 - 20 (31.3%)
Összes szavazó: 64

Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Kenőanyagok, üzemanyagok, adalékok LACETTI-hez  (Megtekintve 225908 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. április 03. - 12:06:45 »

Üdv mindenkinek!Egy pár hete olvasgatom a fórumot sok hasznos dolgot találtam,de ami igazán érdekelt az a sárgalámpa volt.13000 km volt az autóban amikor elkezdte a rángatást,elhagyta az erő s olyan volt mintha 1-2 henger kihagyna!Előszőr villogó sárga lámpa majd folyamatosan világitó.Az autó leállitása után pár perc várakozás után ujrainditáskor a lámpa elaludt s semmi gond nem volt!De késöbb ezek az esetek egyre sürüsödtek!(Egyébként sokat használom városban.)Megelégeltem,jött a huzatás meg ami ilyenkor kell.Egy darabig jó volt aztán ujra kezdődőtt!Ekkor jött az ötlet,hogy kipróbáljak valamilyen adalékot de nem szerettem volna belerakni se STP-t se WYNNS-t.Mivel egy országos autóalkatrész kereskedő hálozatál dolgozom találtam egy másik alternativát!Lehet,hogy most nem mondok ujat de azért irom le mert a fórumon nem olvastam,hogy bárki is használt volna ilyet! DYNO-TAB a neve!Ez egy kicsi préselt tabletta,ami csak aktiv anyagokat tartalmaz,hordozó anyagot nem!Ezt a cuccot beletettem a tankba rátankoltam s vártam a hatást!Azóta amióta használom nem volt gondom az autóval (kopp-kopp) s jobban is megy!Nekem nagyon bejött ez a dolog,ezért bátran merem ajánlani mindenkinek!Szerintem egy próbát megér!

                                         http://www.dyno-tab.fw.hu/
Én úgy megijedtem, hogy tegnap megrendeltem és rá 24 órára meg is érkezett. Nagy kiszerelést kértem, ha valakit érdekel, akkor a szombati talira viszek párat akciós áron.
Egyenlőre csak az általad tapasztaltak érdekelnek, a tabletták még ráérnek.
Oké főnök!
Hasonlót már próbáltam, de lehet, hogy ez volt a céges Zafirában is. Igazából a lerakodások miatt gondoltam, nem a teljesítményt akarom növelni, a fogyasztás meg úgy is olyan amilyen, de legalább pörgős a motorja a lacsinak. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Miki24
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. április 03. - 20:06:32 »

Üdv mindenkinek!Egy pár hete olvasgatom a fórumot sok hasznos dolgot találtam,de ami igazán érdekelt az a sárgalámpa volt.13000 km volt az autóban amikor elkezdte a rángatást,elhagyta az erő s olyan volt mintha 1-2 henger kihagyna!Előszőr villogó sárga lámpa majd folyamatosan világitó.Az autó leállitása után pár perc várakozás után ujrainditáskor a lámpa elaludt s semmi gond nem volt!De késöbb ezek az esetek egyre sürüsödtek!(Egyébként sokat használom városban.)Megelégeltem,jött a huzatás meg ami ilyenkor kell.Egy darabig jó volt aztán ujra kezdődőtt!Ekkor jött az ötlet,hogy kipróbáljak valamilyen adalékot de nem szerettem volna belerakni se STP-t se WYNNS-t.Mivel egy országos autóalkatrész kereskedő hálozatál dolgozom találtam egy másik alternativát!Lehet,hogy most nem mondok ujat de azért irom le mert a fórumon nem olvastam,hogy bárki is használt volna ilyet! DYNO-TAB a neve!Ez egy kicsi préselt tabletta,ami csak aktiv anyagokat tartalmaz,hordozó anyagot nem!Ezt a cuccot beletettem a tankba rátankoltam s vártam a hatást!Azóta amióta használom nem volt gondom az autóval (kopp-kopp) s jobban is megy!Nekem nagyon bejött ez a dolog,ezért bátran merem ajánlani mindenkinek!Szerintem egy próbát megér!

                                         http://www.dyno-tab.fw.hu/
Én úgy megijedtem, hogy tegnap megrendeltem és rá 24 órára meg is érkezett. Nagy kiszerelést kértem, ha valakit érdekel, akkor a szombati talira viszek párat akciós áron.
Egyenlőre csak az általad tapasztaltak érdekelnek, a tabletták még ráérnek.
Oké főnök!
Hasonlót már próbáltam, de lehet, hogy ez volt a céges Zafirában is. Igazából a lerakodások miatt gondoltam, nem a teljesítményt akarom növelni, a fogyasztás meg úgy is olyan amilyen, de legalább pörgős a motorja a lacsinak. 

A tapasztalatok csak pozitivak!Szebben indul a paripa,csendesebben jár a motor még magasabb fordulatszámon is,és ami a legjobban észrevehető az az,hogy jobban gyorsul!De a hatás csak kb. ugy 300km megtétele után kezd érezhetővé válni.Legalább is én kb. ennnyi km megtétele után kezdtem erezni a hatását.
Naplózva
Jani63
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


a család kedvence


« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. április 04. - 13:47:23 »

Nos,én már idestova fél éve használom a Dyno-Tab-ot,és maximálisan megerősitem,hogy kiválóan bevált.Valóban jobban és csendesebben jár a vas,és a korom is eltünt a kipuff.végéről.Harapósabb és dinamikusabb is lett,ajánlom én is nektek,érdemes megpróbálni!
Naplózva

Hello
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. április 04. - 13:52:29 »

Weres! Mit jelent konkréten az akciós áron kifejezésed tabletták ügyében? He Mindenesetre hozd Magaddal szombaton! Remélem ott leszek, ha nem, akkor LadLac segítőm lesz. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. április 04. - 18:00:10 »

Postán nem küldenétek nekem?
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. április 04. - 18:04:12 »

Postán nem küldenétek nekem?
Gyere holnap te is a mocsokfalvai talira és lesz neked is! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. április 04. - 18:06:37 »

Postán nem küldenétek nekem?
Gyere holnap te is a mocsokfalvai talira és lesz neked is! Vigyorog
Az hune lessz??
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. április 04. - 18:09:35 »

Postán nem küldenétek nekem?
Gyere holnap te is a mocsokfalvai talira és lesz neked is! Vigyorog
Az hune lessz??
Annál a bizonyos Lurdy háznál.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. április 04. - 18:15:36 »

Postán nem küldenétek nekem?
Gyere holnap te is a mocsokfalvai talira és lesz neked is! Vigyorog
Az hune lessz??
Annál a bizonyos Lurdy háznál.
Az nekem nem nyert tőlem csak 190 km Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. április 05. - 11:37:42 »

Castrol Magnatech 5W40 kórá-ban láttam ma: 13490 Ft.   
Ugyanez az olaj XIV. Róna utca Castrol mintabolt: 8200 Ft.   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Csak egy kis szösszenet a multikról! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. április 11. - 16:40:25 »

Üdv mindenkinek!Egy pár hete olvasgatom a fórumot sok hasznos dolgot találtam,de ami igazán érdekelt az a sárgalámpa volt.13000 km volt az autóban amikor elkezdte a rángatást,elhagyta az erő s olyan volt mintha 1-2 henger kihagyna!Előszőr villogó sárga lámpa majd folyamatosan világitó.Az autó leállitása után pár perc várakozás után ujrainditáskor a lámpa elaludt s semmi gond nem volt!De késöbb ezek az esetek egyre sürüsödtek!(Egyébként sokat használom városban.)Megelégeltem,jött a huzatás meg ami ilyenkor kell.Egy darabig jó volt aztán ujra kezdődőtt!Ekkor jött az ötlet,hogy kipróbáljak valamilyen adalékot de nem szerettem volna belerakni se STP-t se WYNNS-t.Mivel egy országos autóalkatrész kereskedő hálozatál dolgozom találtam egy másik alternativát!Lehet,hogy most nem mondok ujat de azért irom le mert a fórumon nem olvastam,hogy bárki is használt volna ilyet! DYNO-TAB a neve!Ez egy kicsi préselt tabletta,ami csak aktiv anyagokat tartalmaz,hordozó anyagot nem!Ezt a cuccot beletettem a tankba rátankoltam s vártam a hatást!Azóta amióta használom nem volt gondom az autóval (kopp-kopp) s jobban is megy!Nekem nagyon bejött ez a dolog,ezért bátran merem ajánlani mindenkinek!Szerintem egy próbát megér!

                                         http://www.dyno-tab.fw.hu/
Én úgy megijedtem, hogy tegnap megrendeltem és rá 24 órára meg is érkezett. Nagy kiszerelést kértem, ha valakit érdekel, akkor a szombati talira viszek párat akciós áron.
Mivel kaptam a Lurdy talin ilyen tablettát Weres Cartárstól, ma tankoláskor bele is tettem.
Hát igencsak megtáltosodott a gép!! 
Ment a klímám, mégis jobban húzott mint klíma nélkül.
Alig nyomtam neki. Remélem kipucolja az eddigi esetleges lerakódásokat. Aki nem próbálta, tényleg ajánlom mindenkinek.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. április 11. - 17:18:47 »

Üdv mindenkinek!Egy pár hete olvasgatom a fórumot sok hasznos dolgot találtam,de ami igazán érdekelt az a sárgalámpa volt.13000 km volt az autóban amikor elkezdte a rángatást,elhagyta az erő s olyan volt mintha 1-2 henger kihagyna!Előszőr villogó sárga lámpa majd folyamatosan világitó.Az autó leállitása után pár perc várakozás után ujrainditáskor a lámpa elaludt s semmi gond nem volt!De késöbb ezek az esetek egyre sürüsödtek!(Egyébként sokat használom városban.)Megelégeltem,jött a huzatás meg ami ilyenkor kell.Egy darabig jó volt aztán ujra kezdődőtt!Ekkor jött az ötlet,hogy kipróbáljak valamilyen adalékot de nem szerettem volna belerakni se STP-t se WYNNS-t.Mivel egy országos autóalkatrész kereskedő hálozatál dolgozom találtam egy másik alternativát!Lehet,hogy most nem mondok ujat de azért irom le mert a fórumon nem olvastam,hogy bárki is használt volna ilyet! DYNO-TAB a neve!Ez egy kicsi préselt tabletta,ami csak aktiv anyagokat tartalmaz,hordozó anyagot nem!Ezt a cuccot beletettem a tankba rátankoltam s vártam a hatást!Azóta amióta használom nem volt gondom az autóval (kopp-kopp) s jobban is megy!Nekem nagyon bejött ez a dolog,ezért bátran merem ajánlani mindenkinek!Szerintem egy próbát megér!

                                         http://www.dyno-tab.fw.hu/
Én úgy megijedtem, hogy tegnap megrendeltem és rá 24 órára meg is érkezett. Nagy kiszerelést kértem, ha valakit érdekel, akkor a szombati talira viszek párat akciós áron.
Mivel kaptam a Lurdy talin ilyen tablettát Weres Cartárstól, ma tankoláskor bele is tettem.
Hát igencsak megtáltosodott a gép!! 
Ment a klímám, mégis jobban húzott mint klíma nélkül.
Alig nyomtam neki. Remélem kipucolja az eddigi esetleges lerakódásokat. Aki nem próbálta, tényleg ajánlom mindenkinek.  Vigyorog
Én spec. nagyon várom a fogyasztási adatokat is...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. április 11. - 18:47:20 »

Én is, meg hogy mibe fáj.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. április 12. - 12:05:50 »

Nagyon fajo adatot eszleltem a mai tankolas utan, hiszen az 1.8 HB-be 416km utan 50L benzin ment bele ami egy 12L-es fogyaztast eredmenyez. Ez szerintem nagyon sok, legalabbis nekem
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. április 12. - 12:12:35 »

Nagyon fajo adatot eszleltem a mai tankolas utan, hiszen az 1.8 HB-be 416km utan 50L benzin ment bele ami egy 12L-es fogyaztast eredmenyez. Ez szerintem nagyon sok, legalabbis nekem
  Ez valóban kimeríti a rablás fogalmát! Előzöleg tuti, hogy teletankoltál? Nem volt valami rendkivüli a futott km-ekben? (tetőcsomagtartó, sok pár km-es út,  meg ilyesmi) Az is lehet, hogy a kútnál egy kicsit többet mérnek, mert hát csalni is szoktak. A kutas tankolt, vagy Te? Ez sem mindegy. Bizzál benne, hogy a legközelebb már elviselhetőbb lesz a fogyi, ha nem, akkor pedig nézesd meg, hogy ne haljál éhen a kocsiban. Sok sikert! Azért még egy aprocska megjegyzés: van olyan topicunk, ahová tartozik ez a téma, máskor irj oda! (fogyasztási topic, megtalálható a társalgó főrészben!)
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 12. - 12:16:24 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!