Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 10:27:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123791 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. Február 19. - 14:30:50 »

Weres Úr! Te valóban nem vagy kispályás, elismerem. Lehet, hogy egy hosszabb előkészítés után még a terved valóra is válhatna, de ehhez minimum dealerek szponzorálására lenne szükség, és ők nagyon kényelmeseknek tünnek ezidáig. Mindenesetre fel kellene vetni az ötletet a GM Chevroletnek, hátha jó reklám lenne nekik, ki tudja, hátha ráharapnának? Adja Isten, és a GM! Mint ötletgazdát számon tartunk Téged!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. Február 19. - 15:53:31 »

"Igaz jóval drágábban és dieselben"
Ha nagyon nem tetszik, szívesen cserélek Veled, csak szólj! Annak ellenére, hogy az enyém a legszebb lacsi a dunántúlon!...szerintem.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Nem akarlak elkeseríteni, de a legszebb Lacsi címed csak pünkösdi királyság lesz, ha átveszem az enyémet.De lehet, hogy nem leszek nagyravágyó és beérem a Balatonpart legszebb Lacsijával!Csak gondolj bele:fekete, SW, körbe feketére fóliázott üvegek, könnyűfém felni!!!! Csak egy ugyanilyennek lesz esélye!!! Vagy esetleg már nálatok demokrácia van?Velem lehet egyezkedni(uralkodjunk együtt)!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. Február 19. - 15:58:15 »

"Igaz jóval drágábban és dieselben"
Ha nagyon nem tetszik, szívesen cserélek Veled, csak szólj! Annak ellenére, hogy az enyém a legszebb lacsi a dunántúlon!...szerintem.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Nem akarlak elkeseríteni, de a legszebb Lacsi címed csak pünkösdi királyság lesz, ha átveszem az enyémet.De lehet, hogy nem leszek nagyravágyó és beérem a Balatonpart legszebb Lacsijával!Csak gondolj bele:fekete, SW, körbe feketére fóliázott üvegek, könnyűfém felni!!!! Csak egy ugyanilyennek lesz esélye!!! Vagy esetleg már nálatok demokrácia van?Velem lehet egyezkedni(uralkodjunk együtt)!
Maximum a legszebb fekete Lacsi címet kaphatod meg, ha más ehhez nem szól hozzá.  He
Red Rock színben ugyanis már eredményt hirdettek!  Puszi
ÉN NYERTEM!!!   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. Február 19. - 17:41:53 »

Ha így folytatjátok, ebből harag vagy sértődés lesz! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. Február 19. - 18:15:39 »

"Igaz jóval drágábban és dieselben"
Ha nagyon nem tetszik, szívesen cserélek Veled, csak szólj! Annak ellenére, hogy az enyém a legszebb lacsi a dunántúlon!...szerintem.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Nem akarlak elkeseríteni, de a legszebb Lacsi címed csak pünkösdi királyság lesz, ha átveszem az enyémet.De lehet, hogy nem leszek nagyravágyó és beérem a Balatonpart legszebb Lacsijával!Csak gondolj bele:fekete, SW, körbe feketére fóliázott üvegek, könnyűfém felni!!!! Csak egy ugyanilyennek lesz esélye!!! Vagy esetleg már nálatok demokrácia van?Velem lehet egyezkedni(uralkodjunk együtt)!
Balatonpart? Ebből minitali lesz! Sz.gabor és én is balcsipartiak vagyunk, Gáboré ráadásul dízel! Mely településről vagy?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. Február 19. - 18:54:20 »

Legszebb Lacsi címben én is versenybe szállnék Vigyorog De legalábbis Vas Megye legszebb Lacsija Mosolyog Viszon HB-ből kié a legöregebb? Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. Február 19. - 19:03:10 »

L Viszon HB-ből kié a legöregebb? Kacsint

2004.11.02.-nél régebbi?? Valaki??  Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. Február 19. - 19:08:58 »

L Viszon HB-ből kié a legöregebb? Kacsint

2004.11.02.-nél régebbi?? Valaki??  Vigyorog

AHA Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. Február 19. - 19:59:32 »

"Igaz jóval drágábban és dieselben"
Ha nagyon nem tetszik, szívesen cserélek Veled, csak szólj! Annak ellenére, hogy az enyém a legszebb lacsi a dunántúlon!...szerintem.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Nem akarlak elkeseríteni, de a legszebb Lacsi címed csak pünkösdi királyság lesz, ha átveszem az enyémet.De lehet, hogy nem leszek nagyravágyó és beérem a Balatonpart legszebb Lacsijával!Csak gondolj bele:fekete, SW, körbe feketére fóliázott üvegek, könnyűfém felni!!!! Csak egy ugyanilyennek lesz esélye!!! Vagy esetleg már nálatok demokrácia van?Velem lehet egyezkedni(uralkodjunk együtt)!
Balatonpart? Ebből minitali lesz! Sz.gabor és én is balcsipartiak vagyunk, Gáboré ráadásul dízel! Mely településről vagy?
Ezredes Úrnak jelentem Paloznakról bátorkodtam az öreg vadkanok közé csörtetni.(Alsóörs és Csopak között kell keresni)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. Február 19. - 22:19:41 »

GM Europe web TV
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. Február 19. - 22:36:16 »


New Chevrolet Aveo 5-door
Hát... Tiszta SX4 koppintás! Kiráz a hideg, olyan ronda!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. Február 25. - 19:08:15 »

Itt megnézhetitek a bőrbelsőt a 2008-as modellnél.
http://media.gm.com/eur/chevrolet/en/photos/f_cars/lacetti.html#
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. Február 25. - 21:29:51 »

Itt megnézhetitek a bőrbelsőt a 2008-as modellnél.
http://media.gm.com/eur/chevrolet/en/photos/f_cars/lacetti.html#
Igen az enyém is ugyanilyen.Azt azért meg kell mondanom, hogy a képeken jobban néz ki, mint élőben.Viszont könnyen lehet majd tisztítani.Ez is valami.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. Február 27. - 21:46:46 »

Kedves Cartársák!
Tisztelettel jelentem 29.-én pénteken megérkezik a legifjabb Klubtag egy fekete LCS- forgalmi rendszámú Lacsi 2,0 D SW Platinum személyében.A nagy esemény utáni második utunk valószínűleg a Lurdy ház parkolójába vezet, amennyiben tényleg lesz ott találkozó.Ki tudna erről többet?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. Február 28. - 11:52:38 »

Kedves Cartársák!
Tisztelettel jelentem 29.-én pénteken megérkezik a legifjabb Klubtag egy fekete LCS- forgalmi rendszámú Lacsi 2,0 D SW Platinum személyében.A nagy esemény utáni második utunk valószínűleg a Lurdy ház parkolójába vezet, amennyiben tényleg lesz ott találkozó.Ki tudna erről többet?
Valóban lesz. Nem kell több száz autóra gondolnod, örülünk, ha 10 összejön. A tűzoltó utca felé 2 parkoló van, abból az lesz, amelyik közeleb van a villamoshoz.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!