Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 12:20:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123818 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #135 Dátum: 2008. Február 13. - 15:39:06 »

Sziasztok Tisztelt Kollégák!
Én új vagyok itt bár a típussal már van némi tapasztalatom.(100.000km 1,6 SW Platinum)Szeretnék érdeklődni tud-e valaki arról hogy mi az újdonság a 2008. -as modelleken?Megrendeltem egy 2,0 D Lacsit Platinum felszereltséggel és nem tudom mi lesz a többletfelszereltség, amiről a kereskedésben sem tudtak mit mondani.Van valakinek tapasztalata a bőrbelsőről.Az enyém olyan lesz(kényszerűségből, mert nem volt más), de mégcsak képeket sem találtam róla sehol.Kb. még 2 hét mire átveszem és nagyon fúrja az oldalam a kíváncsiság.Tud valaki ebben segíteni?Köszönettel venném.Üdv mindenkinek
Nekem 1.6-os sedan Platinum van, 2008-as. Nekem nincs bőrbelső, viszont a Blaupunkt MP3-at is olvas, de nincs CD-váltó. A kereskedésben azt mondták, hogy ha akarom gariban visszacserélik CD-váltósra, de az meg nem MP3-as. Így nem cseréltem. Asszem az ajtóról külön gombbal belülről zárható kpzár is plussz, de lehet hogy nem (nekem ilyen van).
A zárhatóság az csak a sedan tulajdonsága.  Vigyorog
De a Tempomat, az tuti...  Vigyorog
Nekem viszont nincs tempomat
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #136 Dátum: 2008. Február 13. - 15:44:58 »

Sziasztok Tisztelt Kollégák!
Én új vagyok itt bár a típussal már van némi tapasztalatom.(100.000km 1,6 SW Platinum)Szeretnék érdeklődni tud-e valaki arról hogy mi az újdonság a 2008. -as modelleken?Megrendeltem egy 2,0 D Lacsit Platinum felszereltséggel és nem tudom mi lesz a többletfelszereltség, amiről a kereskedésben sem tudtak mit mondani.Van valakinek tapasztalata a bőrbelsőről.Az enyém olyan lesz(kényszerűségből, mert nem volt más), de mégcsak képeket sem találtam róla sehol.Kb. még 2 hét mire átveszem és nagyon fúrja az oldalam a kíváncsiság.Tud valaki ebben segíteni?Köszönettel venném.Üdv mindenkinek
Nekem 1.6-os sedan Platinum van, 2008-as. Nekem nincs bőrbelső, viszont a Blaupunkt MP3-at is olvas, de nincs CD-váltó. A kereskedésben azt mondták, hogy ha akarom gariban visszacserélik CD-váltósra, de az meg nem MP3-as. Így nem cseréltem. Asszem az ajtóról külön gombbal belülről zárható kpzár is plussz, de lehet hogy nem (nekem ilyen van).
A zárhatóság az csak a sedan tulajdonsága.  Vigyorog
De a Tempomat, az tuti...  Vigyorog
Nekem viszont nincs tempomat
Bezzeg a Diesel-ben az a széria. Rá se ránts, majd legközelebb. Ezzel Én is igy vagyok...  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #137 Dátum: 2008. Február 13. - 22:11:23 »

Üdv.Mindenkinek!
Köszönöm a gyors reagálásokat, nem gondoltam volna, hogy ilyen lelkesedést váltok ki a TÁRSASÁGból.Köszi mégegyszer.Megtiszteltetés ilyen közegbe kerülni!!!!
Az autóról:a kereskedésben az ülésfűtést, gyári riasztót és a tempomatot mondták többletként a mostani Platinumomhoz képest( na meg néhány LE-t és Nm-ert).Közben itt olvastam néhány érdekességet mint pl az mp3, és ez felkeltette a kíváncsiságomat.Lehet hogy hihetetlen, de tényleg nem repestem a boldogságtól a bőr hallatán.Télen még csak-csak (hosszú nadrág, ülésfűtés), na de nyáron és a hátsó ülések?He!!!A következő is SW lesz és fekete.Képeken szép, de mennyit kell majd mosni húúúú.A mostani beige és a világ legjobb színe.Ezen nem látszik, hogy koszos ha nem törölsz bele valahol.Nem azért írtam az újról, hogy bárkinek is ez irigységet okozzon szerintem nem ez az autó amire irigykeni kell.Nem sokkal különb, mint a gyengében felszerelt Lacsik, és a kategóriájában a Lacsi nem mondható fapadosnak.Jól hangzik a dieseles kolléga fogyasztási adata.Érdeklődnék ez hány kilóméter megtétele után áll be ilyen szintre?A mostani Lacsinak az egyik Achilles-sarka a fogyasztás, pedig én bele tetettem a gázt, ami nagyon bejött.Ennek ellenére váltok dieselre, mert a menetteljesítmények közti különbséget zongorázni lehetne!!Persze ezzel megint nem cukkolni akarlak benneteket, hiszen nekem is most 1,6-om van.Van összehasonlítási alapom és azt kell mondanom az SW- hez sokkal jobban illik a diesel motor.
Szóval ha valaki tud még arról valamit milyen lett a 2008.-as Lacsi azt megköszönném!Üdv.

Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #138 Dátum: 2008. Február 17. - 21:20:21 »

Ha nagyon zavar a  bőrbelső én elcserélem az enyémre. Persze csak miattad!  Kacsint
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #139 Dátum: 2008. Február 18. - 16:41:08 »

Helló Mindenkinek!
Megérkezett az új járgány a kereskedésbe és volt szerencsém átnézni.A bőr belsőről csak annyit, hogy abból az anyagból van mint az összesben a  könyöklő és a színe is olyan.Hát ízlések és pofonok.Nekem inkább pofon.Egyéb újdonság az mp3 lejátszós cd.Szerintem ez sem ér annyit mint a cd táras elődje, úgyhogy még átvétel előtt kértem a cseréjét.Plussz felszereltség a régihez képest a tempomat, ülésfűtés.Más a könnyűfém felni (az új sokkal szebb) és egy kicsit más a hűtőmaszk( nem az a méhsejtrács jellegű, hanem függőleges oszlopok vannak benne).Kb 2 hét múlva vehetem át, utána majd beszámolok a bővebbi tapasztalatokról.( feltéve ha érdekel valakit)üdv.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #140 Dátum: 2008. Február 18. - 17:55:46 »

Helló Mindenkinek!
Megérkezett az új járgány a kereskedésbe és volt szerencsém átnézni.A bőr belsőről csak annyit, hogy abból az anyagból van mint az összesben a  könyöklő és a színe is olyan.Hát ízlések és pofonok.Nekem inkább pofon.Egyéb újdonság az mp3 lejátszós cd.Szerintem ez sem ér annyit mint a cd táras elődje, úgyhogy még átvétel előtt kértem a cseréjét.Plussz felszereltség a régihez képest a tempomat, ülésfűtés.Más a könnyűfém felni (az új sokkal szebb) és egy kicsit más a hűtőmaszk( nem az a méhsejtrács jellegű, hanem függőleges oszlopok vannak benne).Kb 2 hét múlva vehetem át, utána majd beszámolok a bővebbi tapasztalatokról.( feltéve ha érdekel valakit)üdv.
Hi.
Mint megtudtam Vácon, a hűtörácsod a diesel motor miatt más. Az csak efféle ujítás. Azért ne legyen rossz kedved a bőr miatt, valahogy majd csak kibírod benne az utazást...  Vigyorog

Más:

Itt áll a házunk elött egy vadiúj Laci HB. Star felszereltség, ködlámpa nélkül, szinrefújt tükör nélkül, viszont gyönyörű gyári üveg tetőablak figyel rajta. Nagyon jól néz ki...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #141 Dátum: 2008. Február 18. - 22:06:11 »

Helló Mindenkinek!
Megérkezett az új járgány a kereskedésbe és volt szerencsém átnézni.A bőr belsőről csak annyit, hogy abból az anyagból van mint az összesben a  könyöklő és a színe is olyan.Hát ízlések és pofonok.Nekem inkább pofon.Egyéb újdonság az mp3 lejátszós cd.Szerintem ez sem ér annyit mint a cd táras elődje, úgyhogy még átvétel előtt kértem a cseréjét.Plussz felszereltség a régihez képest a tempomat, ülésfűtés.Más a könnyűfém felni (az új sokkal szebb) és egy kicsit más a hűtőmaszk( nem az a méhsejtrács jellegű, hanem függőleges oszlopok vannak benne).Kb 2 hét múlva vehetem át, utána majd beszámolok a bővebbi tapasztalatokról.( feltéve ha érdekel valakit)üdv.
Hi.
Mint megtudtam Vácon, a hűtörácsod a diesel motor miatt más. Az csak efféle ujítás. Azért ne legyen rossz kedved a bőr miatt, valahogy majd csak kibírod benne az utazást...  Vigyorog

Más:

Itt áll a házunk elött egy vadiúj Laci HB. Star felszereltség, ködlámpa nélkül, szinrefújt tükör nélkül, viszont gyönyörű gyári üveg tetőablak figyel rajta. Nagyon jól néz ki...  Vigyorog

Nem vagyok elkenődve a bőr miatt, nem rossz csak szerintem nem ér ennyit.Inkább egy automata váltót szerettem volna, de lecsúsztam róla és "csak" bőrös maradt vagy várok júniusig.Hát nem vártam.Ez van.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #142 Dátum: 2008. Február 18. - 22:38:56 »

Nem vagyok elkenődve a bőr miatt, nem rossz csak szerintem nem ér ennyit.Inkább egy automata váltót szerettem volna, de lecsúsztam róla és "csak" bőrös maradt vagy várok júniusig.Hát nem vártam.Ez van.

Megértelek, a kettő közül én is inkább az auto váltót választottam volna!
De a Lacsi már csak ilyen... Nem engedi sokáig váratni a Gazdit! Meglátni, és megszeretni!
Én is így voltam, és amennyire ismerem a csapatot, szinte mindannyian! Vigyorog
Szeretni fogod, mert Ő is Téged!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #143 Dátum: 2008. Február 18. - 23:26:24 »

Nem vagyok elkenődve a bőr miatt, nem rossz csak szerintem nem ér ennyit.Inkább egy automata váltót szerettem volna, de lecsúsztam róla és "csak" bőrös maradt vagy várok júniusig.Hát nem vártam.Ez van.

Megértelek, a kettő közül én is inkább az auto váltót választottam volna!
De a Lacsi már csak ilyen... Nem engedi sokáig váratni a Gazdit! Meglátni, és megszeretni!
Én is így voltam, és amennyire ismerem a csapatot, szinte mindannyian! Vigyorog
Szeretni fogod, mert Ő is Téged!


Több mint valószínű, hogy kedvelni fogom, hiszen ez lesz a 2. Lacsim.A mostani egy 1,6 SW.100.000 km.ert tettem bele, úgyhogy van tapasztalatom bőven.Jó is rossz is, de győztek a jók és így lett az új is Lacsi.Igaz jóval drágábban és dieselben.De hát ez van.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #144 Dátum: 2008. Február 19. - 08:39:07 »

"Igaz jóval drágábban és dieselben"
Ha nagyon nem tetszik, szívesen cserélek Veled, csak szólj! Annak ellenére, hogy az enyém a legszebb lacsi a dunántúlon!...szerintem.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #145 Dátum: 2008. Február 19. - 08:51:11 »

Cápának igaza van, mert az enyém nem dunántúli, meg a LadLacé sem, meg a Luzsoéké sem, stb. Nem hagyjuk magunkat! A dunántúliak protestáljanak majd külön, ha akarnak! Peti, Giovanni, stb, ezt rátok bízom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2008. Február 19. - 08:55:26 »

"Igaz jóval drágábban és dieselben"
Ha nagyon nem tetszik, szívesen cserélek Veled, csak szólj! Annak ellenére, hogy az enyém a legszebb lacsi a dunántúlon!...szerintem.. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Csak HB-ben a Tiéd a legszebb! Sedan-ban az enyém!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #147 Dátum: 2008. Február 19. - 09:37:06 »

Stipi-stopi enyém Kelet-Magyarország legszebb HB-je!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #148 Dátum: 2008. Február 19. - 14:21:52 »

Ovódások! Mi volt, van a jeletek? Lacetti már foglalt, az az enyém!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #149 Dátum: 2008. Február 19. - 14:26:04 »

Nézelődtem a világhálón és találtam egy pár országban lacettiklub-ot. Orosz, ukrán, lengyel, cseh-szlovák, spanyol. Habár szerintem minden európai országban van. Hű de baba lenne egy európai talit szervezni a balcsira 10000 lacsinak!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!