Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 08:31:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123316 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #720 Dátum: 2010. április 13. - 11:36:21 »


Csinos!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #721 Dátum: 2010. Május 07. - 10:16:24 »

Aveo-arcot kaphat az Chevrolet Captiva
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #722 Dátum: 2010. Május 21. - 15:51:22 »

Ma kipróbáltam én is a Cruze-t, 1.6-os kézi váltóst.
Az én 1.6-os SW-mhez képest, talán egy picit lomhább, de hétköznapi használatra tökéletesen elég(lenne nekem).
Magam mögé nem ültem be, viszont elől széltében kisebb a hely mint a Lacettiben.
A jobb lábamat nyomta a középkonzol és szűknek is éreztem a helyet. Nem mondom, hogy nem lehet elférni, de a Lacetti tágasabb.
Az értékesítő próbált rábeszélni egy cserére, de amíg nincs kombi(meg pénz) addig maradok a lacsinál.
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #723 Dátum: 2010. Május 21. - 18:23:14 »

Ma kipróbáltam én is a Cruze-t, 1.6-os kézi váltóst.
Az én 1.6-os SW-mhez képest, talán egy picit lomhább, de hétköznapi használatra tökéletesen elég(lenne nekem).
Magam mögé nem ültem be, viszont elől széltében kisebb a hely mint a Lacettiben.
A jobb lábamat nyomta a középkonzol és szűknek is éreztem a helyet. Nem mondom, hogy nem lehet elférni, de a Lacetti tágasabb.
Az értékesítő próbált rábeszélni egy cserére, de amíg nincs kombi(meg pénz) addig maradok a lacsinál.

Nekem is az volt az első benyomásom, mikor beültem egybe, hogy szűkebb, mint a lacsi.
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #724 Dátum: 2010. Május 21. - 18:42:05 »

Ma kipróbáltam én is a Cruze-t, 1.6-os kézi váltóst.
Az én 1.6-os SW-mhez képest, talán egy picit lomhább, de hétköznapi használatra tökéletesen elég(lenne nekem).
Magam mögé nem ültem be, viszont elől széltében kisebb a hely mint a Lacettiben.
A jobb lábamat nyomta a középkonzol és szűknek is éreztem a helyet. Nem mondom, hogy nem lehet elférni, de a Lacetti tágasabb.
Az értékesítő próbált rábeszélni egy cserére, de amíg nincs kombi(meg pénz) addig maradok a lacsinál.

Nekem is az volt az első benyomásom, mikor beültem egybe, hogy szűkebb, mint a lacsi.
Ahhoz képest hogy fiatalos kocsiként árulják ciki hogy lomhább mint az  SW
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #725 Dátum: 2010. Június 16. - 07:45:00 »

Emailt kaptam, de nem érint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #726 Dátum: 2010. Július 07. - 16:05:23 »

Használtteszt: Chevrolet Lacetti 2.0 D
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #727 Dátum: 2010. Július 07. - 16:14:59 »

igazából nem értem hova hurrogják le a lacsit. biztos a sok sportkocsi teszt beszélt az emberből. ezek már csak fullos luxusautókról tudnak írni normálisan.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #728 Dátum: 2010. Július 07. - 19:22:41 »

igazából nem értem hova hurrogják le a lacsit. biztos a sok sportkocsi teszt beszélt az emberből. ezek már csak fullos luxusautókról tudnak írni normálisan.
minősíthetetlen, elfogult a teszt, de ez nem az első és nem is csak Lacsetti vel kapcs. off skoda feliciámról is írtak a tesztben olyanokat amit pontról pontra tudtam volna cáfolni! on a lacsetti igenis jól néz ki, kívül belül! Láttam már drágábban rondábbat.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #729 Dátum: 2010. Július 07. - 19:58:41 »

igazából nem értem hova hurrogják le a lacsit. biztos a sok sportkocsi teszt beszélt az emberből. ezek már csak fullos luxusautókról tudnak írni normálisan.
minősíthetetlen, elfogult a teszt, de ez nem az első és nem is csak Lacsetti vel kapcs. off skoda feliciámról is írtak a tesztben olyanokat amit pontról pontra tudtam volna cáfolni! on a lacsetti igenis jól néz ki, kívül belül! Láttam már drágábban rondábbat.

Én is akárhogyan nézem, még mindig szépnek látom! És különben is, melyik 2003-as modellév óta futó autó szebb?
Ezt mintha a hasznaltauto.hu-n láttam volna tegnap, nagyon jó vétel, benzines árban van!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #730 Dátum: 2010. Július 07. - 20:14:10 »

igazából nem értem hova hurrogják le a lacsit. biztos a sok sportkocsi teszt beszélt az emberből. ezek már csak fullos luxusautókról tudnak írni normálisan.
minősíthetetlen, elfogult a teszt, de ez nem az első és nem is csak Lacsetti vel kapcs. off skoda feliciámról is írtak a tesztben olyanokat amit pontról pontra tudtam volna cáfolni! on a lacsetti igenis jól néz ki, kívül belül! Láttam már drágábban rondábbat.

Én is akárhogyan nézem, még mindig szépnek látom! És különben is, melyik 2003-as modellév óta futó autó szebb?
Ezt mintha a hasznaltauto.hu-n láttam volna tegnap, nagyon jó vétel, benzines árban van!

Mégsem kéne, megnéztem a képeket... Ha ebben 27 000 km van, akkor megeszem a kalapom...
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #731 Dátum: 2010. Július 08. - 11:20:07 »

Nagyon aktív a Chevy...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #732 Dátum: 2010. Július 13. - 22:24:13 »

Tovább nőtt a Chevrolet piaci részesedése
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #733 Dátum: 2010. Július 14. - 07:23:28 »

Nagyon aktív a Chevy...


Ez a klíma tisztítás 4ezerért engem érdekelne, de a hivatalos honlapon nem találok rá utalást. Tudnál valamit konkrétet linkelni erről?
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #734 Dátum: 2010. Július 14. - 11:33:43 »

Nagyon aktív a Chevy...


Ez a klíma tisztítás 4ezerért engem érdekelne, de a hivatalos honlapon nem találok rá utalást. Tudnál valamit konkrétet linkelni erről?
Privi ment, ha nem elég küldj egy email címet és komplett átküldöm a mailt. De abban sincs több annál, mint amit küldtem. 
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!