Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 07:48:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123303 alkalommal)
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #555 Dátum: 2009. Május 29. - 19:26:15 »

Általam is nagyratartott tisztes társaság, nem látom ill. olvasom a CRUZE-val kapcsolatos beszámolókat?
Talán nem találtok megfelelő szavakat a NAGY élmény elmondásához?
Én nem cserélnék CRUZE-ra, szüknek ,kicsinek találom.Vácon a kereskedésben ültem benne Hétfőn azaz 25-én, kipróbálni nem lehetett ugyanis
nem volt rendszáma.Az 1.6-osLS PLUS felszereltségű volt kiallítva 4.199 000 Ft+115 000Ft Metél fényezés,( Bevezető kampányár)talán nem is
olyan baráti az ár.Belső kidolgozása a mai követelmények szerinti,de semmi több hisz az új tisupoknál ez már elengethetetlen.
A vezető ülést beállítva vezetési helyzetbe, mögém csak gyerekülésbe ültetve fér el utas, az első kartámaszon csak a vezető könyöke fér el,
innen a váltókart elérni képtelenség. Lehet hogy elfogult vagyok?
Sok szempontból igazad van, de nincs gond, mert úgysincs választásunk, mert most a Lacettit beszámítva is egy vagyon különbözetet kéne adni érte, és annyival nem jobb, nem éri meg a csere. Én egyébként kibuliztam egy próba rendszámot, és úgy próbáltam ki! (Igaz egy napon születtem az eladó hölggyel, csak XXX évvel korábban...) Kacsint
Ugyan már Gidy 5 éves lányok nem árulnak autót Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #556 Dátum: 2009. Május 29. - 20:38:20 »

Általam is nagyratartott tisztes társaság, nem látom ill. olvasom a CRUZE-val kapcsolatos beszámolókat?
Talán nem találtok megfelelő szavakat a NAGY élmény elmondásához?
Én nem cserélnék CRUZE-ra, szüknek ,kicsinek találom.Vácon a kereskedésben ültem benne Hétfőn azaz 25-én, kipróbálni nem lehetett ugyanis
nem volt rendszáma.Az 1.6-osLS PLUS felszereltségű volt kiallítva 4.199 000 Ft+115 000Ft Metél fényezés,( Bevezető kampányár)talán nem is
olyan baráti az ár.Belső kidolgozása a mai követelmények szerinti,de semmi több hisz az új tisupoknál ez már elengethetetlen.
A vezető ülést beállítva vezetési helyzetbe, mögém csak gyerekülésbe ültetve fér el utas, az első kartámaszon csak a vezető könyöke fér el,
innen a váltókart elérni képtelenség. Lehet hogy elfogult vagyok?
Sok szempontból igazad van, de nincs gond, mert úgysincs választásunk, mert most a Lacettit beszámítva is egy vagyon különbözetet kéne adni érte, és annyival nem jobb, nem éri meg a csere. Én egyébként kibuliztam egy próba rendszámot, és úgy próbáltam ki! (Igaz egy napon születtem az eladó hölggyel, csak XXX évvel korábban...) Kacsint
Ugyan már Gidy 5 éves lányok nem árulnak autót Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Köszi! De még a 3X-hez, 3 I-t is kellett tennem az igazsághoz. Sebaj, ez már nekem a második gyerekkor, és a legjobb a gyerekeknek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #557 Dátum: 2009. Június 06. - 17:55:07 »

Lacetti WTCC R+
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #558 Dátum: 2009. Június 06. - 18:42:21 »

Kár, hogy nem lett belőle semmi...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #559 Dátum: 2009. Június 06. - 19:14:56 »

Fizethetnéd utána a vagyonadót...merthogy 172 paci!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #560 Dátum: 2009. Június 06. - 19:16:19 »

Fizethetnéd utána a vagyonadót...merthogy 172 paci!  Vigyorog
Vagyonadót feleség után kell fizetni, én meg nem vagyok nős  Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #561 Dátum: 2009. Június 07. - 13:39:37 »

Fizethetnéd utána a vagyonadót...merthogy 172 paci!  Vigyorog
Vagyonadót feleség után kell fizetni, én meg nem vagyok nős  Vigyorog
Még! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog De úgysem úszod meg, vagy végleg magadra maradsz, és az kutya rossz lesz egy idő után, magányosan...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #562 Dátum: 2009. Június 09. - 09:35:53 »

Friss cikk a TC-on:
http://totalcar.hu/tesztek/chevycruze16!1
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #563 Dátum: 2009. Június 09. - 13:54:03 »

Korrekt, semleges. A kép talán más lenne 1.8 mcival.
Ja, más is kapott kihagyhatatlan ajánlatot a Gombostól?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #564 Dátum: 2009. Június 09. - 20:47:37 »

Teljesen jo a cikk. 1.8-al szerintem is teljesebb lenne a kép.

Én annyit hozzátennék, hogy azokat a gumikat/felniket azért lecserélném.
(pl: Pirelli PZero Nero, R17 215/45, nálam ez van, ég és föld a különbség!!)

Egyből megváltozna a szakújságírói vélemény a kanyardinamikáról! Ebben biztos vagyok!
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #565 Dátum: 2009. Június 11. - 10:24:30 »

Ma kiprobáltam a CRUZE 1.6-os modelt 50-50% kivülröl tágassnak tünik jól megtervezet vonalvezetésünek de belül kicsit szükösnek találtam nincs több hely mögötem mint a LACSIBBAN az anyagok a forma a felszereltség a mai korban teljesen helytáll de nem fogot meg anyira h auto cserén kezgyek el gondolkodni majd talán a kombi (egyszer) ha lesz. Mosolyog marad a bevált család barát.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #566 Dátum: 2009. Június 11. - 17:12:07 »

Ma kiprobáltam a CRUZE 1.6-os modelt 50-50% kivülröl tágassnak tünik jól megtervezet vonalvezetésünek de belül kicsit szükösnek találtam nincs több hely mögötem mint a LACSIBBAN az anyagok a forma a felszereltség a mai korban teljesen helytáll de nem fogot meg anyira h auto cserén kezgyek el gondolkodni majd talán a kombi (egyszer) ha lesz. Mosolyog marad a bevált család barát.

Milye volt vezetni, stb.?
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #567 Dátum: 2009. Június 11. - 17:42:13 »

Számomra elmaradt az az érzés amit vártam töle a könyöklöt ugy értem el ha a kéziféket fogom nem a váltot,a proba kör allat egy csendes nem tul eröteljes motoral találkoztam sajna(1.6), beszéltem az eladóval 1800km ebböl 1300km város 9.3l fogyasztást irt a computer az ülések  jól tartanak kényelmesek voltak a rövid uton a váltó jól megvezetet pontos. A többit majd mindenki kideriti magának, oda mentem az értékesitöhöz h szeretném kiprobálni anyit kelet tenem h kitöltötem egy 3 soros papirt név jogsi szám aláirás enyi. De mindenki probálja ki mert nem vagyunk egyformák csak egyforma autot szeretünk használni a mindennapokban. Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #568 Dátum: 2009. Június 16. - 17:54:45 »

Nézz körül a Cruze belsejében!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #569 Dátum: 2009. Június 19. - 02:28:08 »


Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!