Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 09:27:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123336 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #540 Dátum: 2009. április 17. - 06:26:21 »

Eldőlt az igazság! A legszebb ötajtós: a Lacetti! A legszebb szedán: a Lacetti, és a Cruze, a legszebb kombi: a Lacetti SW. Szóval mindenki boldog lehet! Vigyorog
De itt vannak még a részletek. A legszebb műszerfal: HB-s, a legszebb első rész: szedán (a "B") oszlopig, a legszebb hátsó rész: SW. Szóval azt hiszem ez így volt teljesen igazságos, mondhatjuk: korrekt. Kacsint Vigyorog Igazam van? (Jani, LadLac, MNT, Meatloaf, Stocz, Mottika, Kakaos, Kripic, Captain) Gondolom elfogadható így a megosztás, mindenki örülhet végre a legszebbnek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha egy kicsit részletesebben nézzük,az SW-nek ugyan az a műszerfala,mint a HB-nek,ugyan az az első része mint a szedánnak,és neki van a legszebb hátsó része,akkor a legtökéletesebb választás az SW ugyebár. Kacsint Vigyorog
Nahát! Ezt gondoltam ostyában adom be, hogy a többiek is boldogok legyenek, de Te most lerántottad a leplet az abszolúte legszebb autóról a Lacetti SW-ről.  Vigyorog
khm...Legszebb hátsó Zsué nem? Meg a HB-é
Szerintem kár ezen rágódni. A SEDAN a tökéletes autóforma, igaz WERES? Vigyorog
Jó hogy!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #541 Dátum: 2009. április 17. - 07:33:57 »

Eldőlt az igazság! A legszebb ötajtós: a Lacetti! A legszebb szedán: a Lacetti, és a Cruze, a legszebb kombi: a Lacetti SW. Szóval mindenki boldog lehet! Vigyorog
De itt vannak még a részletek. A legszebb műszerfal: HB-s, a legszebb első rész: szedán (a "B") oszlopig, a legszebb hátsó rész: SW. Szóval azt hiszem ez így volt teljesen igazságos, mondhatjuk: korrekt. Kacsint Vigyorog Igazam van? (Jani, LadLac, MNT, Meatloaf, Stocz, Mottika, Kakaos, Kripic, Captain) Gondolom elfogadható így a megosztás, mindenki örülhet végre a legszebbnek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha egy kicsit részletesebben nézzük,az SW-nek ugyan az a műszerfala,mint a HB-nek,ugyan az az első része mint a szedánnak,és neki van a legszebb hátsó része,akkor a legtökéletesebb választás az SW ugyebár. Kacsint Vigyorog
Nahát! Ezt gondoltam ostyában adom be, hogy a többiek is boldogok legyenek, de Te most lerántottad a leplet az abszolúte legszebb autóról a Lacetti SW-ről.  Vigyorog
khm...Legszebb hátsó Zsué nem? Meg a HB-é
Szerintem kár ezen rágódni. A SEDAN a tökéletes autóforma, igaz WERES? Vigyorog
Jó hogy!  Vigyorog
Szavazzunk!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #542 Dátum: 2009. április 17. - 07:37:22 »

Eldőlt az igazság! ....
Ha egy kicsit részletesebben nézzük,.....
Nahát! ....
khm...Legszebb hátsó Zsué nem? Meg a HB-é
Szerintem kár ezen rágódni. A SEDAN a tökéletes autóforma, igaz WERES? Vigyorog
Az utóbbién én sem rágódnék.....  KacsintVigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #543 Dátum: 2009. április 17. - 08:09:05 »

Eldőlt az igazság! A legszebb ötajtós: a Lacetti! A legszebb szedán: a Lacetti, és a Cruze, a legszebb kombi: a Lacetti SW. Szóval mindenki boldog lehet! Vigyorog
De itt vannak még a részletek. A legszebb műszerfal: HB-s, a legszebb első rész: szedán (a "B") oszlopig, a legszebb hátsó rész: SW. Szóval azt hiszem ez így volt teljesen igazságos, mondhatjuk: korrekt. Kacsint Vigyorog Igazam van? (Jani, LadLac, MNT, Meatloaf, Stocz, Mottika, Kakaos, Kripic, Captain) Gondolom elfogadható így a megosztás, mindenki örülhet végre a legszebbnek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha egy kicsit részletesebben nézzük,az SW-nek ugyan az a műszerfala,mint a HB-nek,ugyan az az első része mint a szedánnak,és neki van a legszebb hátsó része,akkor a legtökéletesebb választás az SW ugyebár. Kacsint Vigyorog
Nahát! Ezt gondoltam ostyában adom be, hogy a többiek is boldogok legyenek, de Te most lerántottad a leplet az abszolúte legszebb autóról a Lacetti SW-ről.  Vigyorog
khm...Legszebb hátsó Zsué nem? Meg a HB-é
És Zsunak is SEDANja van Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #544 Dátum: 2009. április 17. - 09:50:48 »

Fiúk! Ez mind rendben, de se nem újdonság, se nem hír, se nem link!
Mehetne ez a törzsasztalon is... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #545 Dátum: 2009. április 17. - 15:11:28 »

Most kaptam egy e-mailt a Gomboséktól, hogy megjött a CRUZE! A jövő héten megyek, és kipróbálom. Csütörtöktől néhány napig szabad vagyok. Nos, ki jönne velem? Jani már jelezte, és mások? Vasárnap egyeztetünk! Addig ki kell bírni, nem lóverseny! Jó lenne, ha nem tetszene... Kacsint A Lacetti akkor is szuper marad!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #546 Dátum: 2009. április 18. - 03:16:08 »

http://www.youtube.com/watch?v=LL3p0ZB5-Ps Vigyorog
Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #547 Dátum: 2009. április 19. - 14:29:32 »

Családi autó Európára szabva
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #548 Dátum: 2009. április 20. - 19:35:51 »

Nem tudom volt e már:

http://hvg.hu/cegauto/20090402_chevrolet_cruze_teszt_bemutato.aspx

http://www.hirado.hu/Hirek/2009/04/10/06/Szilard_es_kifinomult.aspx
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 20. - 19:37:48 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
dobijozsi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #549 Dátum: 2009. Május 06. - 12:20:56 »

Sziasztok!
Még új vagyok az oldalon. Van egy lacettim 2005-ös, 5 ajtós. Nekem is volt szelepcserém, kétszer. Az első gariba volt javítva, a második azon túl 98000-ft ba került. Elhoztam a szervízből, és másnap elkezdett nyüszögni a motor. Vissza vittem és a motor többszöri megbontására hivatkozva mondák, hogy valószínüleg a vezérműszíjjat ki kell cserélni. Így is lett, 24500-km-el az autóban. Azon kívül kellett a középkonzolon javítani a légkondi kapcsoló, ill a másik két gombot. A két első ablakot túlzott karcolódás miatt cserélni kellett. A kipufogó nekem is rozsdásodik. Szeretem az autót, de ez már kezd egy kicsit sok lenni. És még ráadásul nem egy helyen olvasam, hogy várható a harmadik szelepcsere is. Tök jó!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #550 Dátum: 2009. Május 22. - 19:35:15 »

http://auto.indavideo.hu/video/folytoszelep_tisztitas
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #551 Dátum: 2009. Május 22. - 19:51:23 »

http://auto.indavideo.hu/video/Weres_vs_Jani Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #552 Dátum: 2009. Május 22. - 19:54:44 »

Héééééééééééé! Ez a cápacettim a visegrádi talin!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #553 Dátum: 2009. Május 29. - 15:52:52 »

Általam is nagyratartott tisztes társaság, nem látom ill. olvasom a CRUZE-val kapcsolatos beszámolókat?
Talán nem találtok megfelelő szavakat a NAGY élmény elmondásához?
Én nem cserélnék CRUZE-ra, szüknek ,kicsinek találom.Vácon a kereskedésben ültem benne Hétfőn azaz 25-én, kipróbálni nem lehetett ugyanis
nem volt rendszáma.Az 1.6-osLS PLUS felszereltségű volt kiallítva 4.199 000 Ft+115 000Ft Metél fényezés,( Bevezető kampányár)talán nem is
olyan baráti az ár.Belső kidolgozása a mai követelmények szerinti,de semmi több hisz az új tisupoknál ez már elengethetetlen.
A vezető ülést beállítva vezetési helyzetbe, mögém csak gyerekülésbe ültetve fér el utas, az első kartámaszon csak a vezető könyöke fér el,
innen a váltókart elérni képtelenség. Lehet hogy elfogult vagyok?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #554 Dátum: 2009. Május 29. - 16:28:23 »

Általam is nagyratartott tisztes társaság, nem látom ill. olvasom a CRUZE-val kapcsolatos beszámolókat?
Talán nem találtok megfelelő szavakat a NAGY élmény elmondásához?
Én nem cserélnék CRUZE-ra, szüknek ,kicsinek találom.Vácon a kereskedésben ültem benne Hétfőn azaz 25-én, kipróbálni nem lehetett ugyanis
nem volt rendszáma.Az 1.6-osLS PLUS felszereltségű volt kiallítva 4.199 000 Ft+115 000Ft Metél fényezés,( Bevezető kampányár)talán nem is
olyan baráti az ár.Belső kidolgozása a mai követelmények szerinti,de semmi több hisz az új tisupoknál ez már elengethetetlen.
A vezető ülést beállítva vezetési helyzetbe, mögém csak gyerekülésbe ültetve fér el utas, az első kartámaszon csak a vezető könyöke fér el,
innen a váltókart elérni képtelenség. Lehet hogy elfogult vagyok?
Sok szempontból igazad van, de nincs gond, mert úgysincs választásunk, mert most a Lacettit beszámítva is egy vagyon különbözetet kéne adni érte, és annyival nem jobb, nem éri meg a csere. Én egyébként kibuliztam egy próba rendszámot, és úgy próbáltam ki! (Igaz egy napon születtem az eladó hölggyel, csak XXX évvel korábban...) Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!