Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 15:42:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123502 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #435 Dátum: 2009. Január 14. - 21:11:39 »

Ma is láttam a Tele 5-ös "terep" Lacetti taxit a Baross térnél. Ha elkapom egyszer, beszervezem. Kacsint Vigyorog
Nem ő lenne az első! Már van néhány akit behálóztam. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #436 Dátum: 2009. Január 20. - 17:26:05 »

Megint írtak okosságot... :

http://www.origo.hu/auto/teszt/20090119-chevrolet-lacetti-16-wtcc-street-edition-teszt.html
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #437 Dátum: 2009. Január 20. - 17:58:18 »

Idézet
Kellemetlen minőségi hiányosságokkal leptek meg az autó gyakran használt felszerelései. A ventilátor négy fokozatából a második már hangos volt, és a klímaberendezés nem tudott megbirkózni a párával, belső levegőkeringetés mellett ugyanis ez biztosítaná a homálymentes ablakokat. A hathangszórós Blaupunkt rádió még csak jól sem szólt, kicsik a gombjai, és levehető előlapját nem sikerült úgy visszatennem, hogy ott is maradjon. Nevetséges, de minden kátyúnál kiesett a helyéről. Nem vállalom, hogy én nem tettem jól oda.
Ez pedig úgy hülyeség ahogy van.
A venti nem hangos, klíma simán leviszi a párát, a rádió előlap meg soha nem eset még le!
Nem értem, mi baja van mindenkinek a váltóval! Én úgy váltok, hogy a könyöklőről fel sem emelem a könyököm. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 23. - 05:01:55 írta Jani » Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #438 Dátum: 2009. Január 20. - 18:00:05 »

Ezek az újságírók azok,akik beülnek egy golfba és beleélveznek a gatyájukba.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #439 Dátum: 2009. Január 20. - 19:32:04 »

A váltó tényleg néha furcsa, de nem rossz. Nem japán bovdenes rendszerű, az biztos.
A párátlanítással én sem vagyok elégedett. Az ülés oldaltartása nekem csak a német autók után puha.
No viszont részemről ennyi, amivel egyetértek a cikkből. Na meg talán a fogyasztás...
A többi negatív vélemény egy baromság...szerencsére észrevett pozitív dolgokat is a kocsiban!
Soha nem volt gondom az előlappal, és a hangzása nekem nagyon bejön. Szerintem szépen szól. Alapban minek lenen benne 2 kilós hifi mélynyomóval?
Nem jellemzem az írót...tudatlan, etikátlan firkász írás, mert nem ildomos egy listaáras lacsihoz egy akciós rönót hasonlítani! Én sem hasonlítom a lacsit egyik volt használt autómhoz sem és audihoz sem...
Ja...az eddigi másik új autómról -az opelomról- ennyi idősen már lerohadt és leszakadt a hátsó dob, zörögtek a műanyagok, befagyott az ajtó, nehezebben indult ilyen -10 fokban és nem nyílott fel az ötödik ajtó csupán a telók erőitől, stb..sorolhatnám.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #440 Dátum: 2009. Január 20. - 19:46:46 »

A párátlanítással én sem vagyok elégedett.
Klímával is párásodik vagy csak a nélkül? He
Mert nekem klímával soha, ha olyan párás, hogy nem látok ki akkor is 1 perc alatt eltűnik a pára. Persze nem minimumon forog a venti.! Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #441 Dátum: 2009. Január 20. - 20:30:06 »

Nekem se a váltóval, se a klimával, se a rádió kiesésével nem volt soha bajom, nem is gondoltam ezekre soha, igaz a váltót már szidták, de nekem jó, igaz lehet, hogy nem rángatom, hanem "besimogatom", egyedül a fogyi nem az igazi, igaz más autó sem a prospektust produkálja soha. Azt viszont elismerem, hogy nem volt még Lexusom, ezért lehet, hogy nekem jó a Lacetti. Igaz az enyém 4 légzsákos, és automata klímás, nem olyan, mint a tesztelt WTCC Street. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #442 Dátum: 2009. Január 20. - 20:35:59 »

A párátlanítással én sem vagyok elégedett.
Klímával is párásodik vagy csak a nélkül? He
Mert nekem klímával soha, ha olyan párás, hogy nem látok ki akkor is 1 perc alatt eltűnik a pára. Persze nem minimumon forog a venti.! Kacsint
Klímát nem vettem figyelembe. Sajnos kis távokat megyek városban, így a klímát be sem kapcsolom, mert nem tesz jót neki a ki/bekapcs, másrészt amit leszed párát, azt a következő ventillátorindításnál visszanyomja az utastérbe.
Sima klíma nélküli ventillátoros párátlanítás az, ami szerintem gyenge. Eddigi autóimban hatásosabbak voltak az oldalablakok páramentesítései. Főleg a két hátsó. Viszont a hátsó szélvédőn a fűtés csillagos ötös! 5-10 mp és elkezd csíkozni, ahol már látni valamit hátra.
Ma is fűtés mellett ablakot kellett nyitnom 5 km-en keresztül, mire mindenhol leszáradt. És ez mind csak a lábbal behordott víztől van, nem ázik be, nem folyat az ablakmosócsövem és új pollenszűrő van éppen benne.
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #443 Dátum: 2009. Január 21. - 12:20:20 »

A váltó tényleg néha furcsa, de nem rossz. Nem japán bovdenes rendszerű, az biztos.
A párátlanítással én sem vagyok elégedett. Az ülés oldaltartása nekem csak a német autók után puha.
No viszont részemről ennyi, amivel egyetértek a cikkből. Na meg talán a fogyasztás...
A többi negatív vélemény egy baromság...szerencsére észrevett pozitív dolgokat is a kocsiban!
Soha nem volt gondom az előlappal, és a hangzása nekem nagyon bejön. Szerintem szépen szól. Alapban minek lenen benne 2 kilós hifi mélynyomóval?
Nem jellemzem az írót...tudatlan, etikátlan firkász írás, mert nem ildomos egy listaáras lacsihoz egy akciós rönót hasonlítani! Én sem hasonlítom a lacsit egyik volt használt autómhoz sem és audihoz sem...
Ja...az eddigi másik új autómról -az opelomról- ennyi idősen már lerohadt és leszakadt a hátsó dob, zörögtek a műanyagok, befagyott az ajtó, nehezebben indult ilyen -10 fokban és nem nyílott fel az ötödik ajtó csupán a telók erőitől, stb..sorolhatnám.
A váltót meg kell szokni. Egyébként ha fetrengve ül, akkor nem csoda hogy nem tudja 3-ba és 5-be berakni. Ha elvégzett volna valami vezetéstechnikai cuccot, tudná hogyan kell beállítani a dolgokat.
A hifiről meg annyit, hogy egy barátom csodálkozva nézett, hogy milyen jól szól a gyári hifi és milyen tiszta a hangja. Na ennyit az elkényeztetett sznobokról.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #444 Dátum: 2009. Január 21. - 14:05:42 »

Az ilyen firkászok képesek belekötni a 100millás Rolls-ba is mert mondjuk az autó elején levő angyalka jelentősen  rombolja a légellenállási tényezőt.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #445 Dátum: 2009. Január 21. - 17:11:27 »

Az ilyen firkászok képesek belekötni a 100millás Rolls-ba is mert mondjuk az autó elején levő angyalka jelentősen  rombolja a légellenállási tényezőt.
Hát pont ez az! Már majdnem megvettem, még szerencse, hogy elolvastam előtte a tesztet, és az a hülye angyal elvette a kedvem tőle, mert így nagy lett a fogyija, maradtam a Lacettinél, aminek sokkal jobb a cW-je! Kacsint Vigyorog                                                                                                                                                                                                                       
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #446 Dátum: 2009. Január 21. - 17:19:04 »

Az ilyen firkászok képesek belekötni a 100millás Rolls-ba is mert mondjuk az autó elején levő angyalka jelentősen  rombolja a légellenállási tényezőt.
Hát pont ez az! Már majdnem megvettem, még szerencse, hogy elolvastam előtte a tesztet, és az a hülye angyal elvette a kedvem tőle, mert így nagy lett a fogyija, maradtam a Lacettinél, aminek sokkal jobb a cW-je! Kacsint Vigyorog                                                                                                                                                                                                                       
Na és persze nem volt kombi. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #447 Dátum: 2009. Január 22. - 18:18:09 »

A cikk korrekt szerintem egy olyan embertől aki nem ismerte és a próba út alatt sem ismerte meg az autót.
Csak!  Ha ez a munkája, akkor vehette volna a fáradságot, hogy először körül érdeklődik a tipusról, tapasztalatokról és annak a függvényében tesz ennél korrektebb állításokat. Kezdhette volna a mi honlapunkon is.. Vigyorog

Lehet, hogy el kellene küldeni neki a linket?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #448 Dátum: 2009. Január 22. - 21:20:04 »

A váltó tényleg néha furcsa, de nem rossz. Nem japán bovdenes rendszerű, az biztos.
A párátlanítással én sem vagyok elégedett. Az ülés oldaltartása nekem csak a német autók után puha.
No viszont részemről ennyi, amivel egyetértek a cikkből. Na meg talán a fogyasztás...
A többi negatív vélemény egy baromság...szerencsére észrevett pozitív dolgokat is a kocsiban!
Soha nem volt gondom az előlappal, és a hangzása nekem nagyon bejön. Szerintem szépen szól. Alapban minek lenen benne 2 kilós hifi mélynyomóval?
Nem jellemzem az írót...tudatlan, etikátlan firkász írás, mert nem ildomos egy listaáras lacsihoz egy akciós rönót hasonlítani! Én sem hasonlítom a lacsit egyik volt használt autómhoz sem és audihoz sem...
Ja...az eddigi másik új autómról -az opelomról- ennyi idősen már lerohadt és leszakadt a hátsó dob, zörögtek a műanyagok, befagyott az ajtó, nehezebben indult ilyen -10 fokban és nem nyílott fel az ötödik ajtó csupán a telók erőitől, stb..sorolhatnám.
A váltót meg kell szokni. Egyébként ha fetrengve ül, akkor nem csoda hogy nem tudja 3-ba és 5-be berakni. Ha elvégzett volna valami vezetéstechnikai cuccot, tudná hogyan kell beállítani a dolgokat.
A hifiről meg annyit, hogy egy barátom csodálkozva nézett, hogy milyen jól szól a gyári hifi és milyen tiszta a hangja. Na ennyit az elkényeztetett sznobokról.
A zenéről még csak annyit, hogy a mély és magas hangszínt nem kell alapon hagyni, meg a bass kiemelőt és máris jó hangja lesz.! 
De ez a többi autónál is így van... 
Nekem az a bajom ezzel a cikkel, hogy óriási hasonlóságot mutat az eddig olvasott tesztekkel. 
Mintha ezekből lenne összeollózva valami, meg a képeket megnézegette és kész! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #449 Dátum: 2009. Január 23. - 08:37:25 »


Nekem az nem volt szimpatikus, hogy a listaárat hasonlítja a többiek akciós árához... még hogy egy Mazda 3 olcsóbb!
Ha jók az infóim, most akciósan 3 milla körül van egy 1.6-os elite kombi. Ez azért nem rossz vétel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!