Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 18:27:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123528 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #405 Dátum: 2008. December 13. - 20:31:16 »

Amikor átvettem a kocsit jó pár éve, az ügyintézőnő azt mondta, ez egy klassz csajozós autó. Most nem tudom, hogy csak menni szeretett volna vele, vagy engem nézett ki? Vigyorog
Viszont a lényeg, hogy neki is ez tetszett Vigyorog
..., és mi lenne, ha megkérdeznéd Giovanni, hátha összejönne végre valami, úgy drukkolunk Neked. Vagy másnak? Kacsint Vigyorog Neked tetszett? Mert ez a lényeg! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #406 Dátum: 2008. December 13. - 20:34:06 »

Amikor átvettem a kocsit jó pár éve, az ügyintézőnő azt mondta, ez egy klassz csajozós autó. Most nem tudom, hogy csak menni szeretett volna vele, vagy engem nézett ki? Vigyorog
Viszont a lényeg, hogy neki is ez tetszett Vigyorog
..., és mi lenne, ha megkérdeznéd Giovanni, hátha összejönne végre valami, úgy drukkolunk Neked. Vagy másnak? Kacsint Vigyorog Neked tetszett? Mert ez a lényeg! Vigyorog
Ja persze...kb 15 évvel volt idősebb nálam Vigyorog Tegnap meg egy újságíró csaj tapizott le...Vigyorog mit is mondtam, csaj? Inkább egy kivénhedt csatakanca Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #407 Dátum: 2008. December 13. - 20:46:04 »

Amikor átvettem a kocsit jó pár éve, az ügyintézőnő azt mondta, ez egy klassz csajozós autó. Most nem tudom, hogy csak menni szeretett volna vele, vagy engem nézett ki? Vigyorog
Viszont a lényeg, hogy neki is ez tetszett Vigyorog
..., és mi lenne, ha megkérdeznéd Giovanni, hátha összejönne végre valami, úgy drukkolunk Neked. Vagy másnak? Kacsint Vigyorog Neked tetszett? Mert ez a lényeg! Vigyorog
Ja persze...kb 15 évvel volt idősebb nálam Vigyorog Tegnap meg egy újságíró csaj tapizott le...Vigyorog mit is mondtam, csaj? Inkább egy kivénhedt csatakanca Vigyorog
Ha sok pénze van akkor nem számit a kor! Vagy mégis, minél öregebb annál jobb. Vigyorog
És ha selyemfiú lesz belőled, mi annak is örülünk. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #408 Dátum: 2008. December 13. - 22:51:49 »

Visszatérve a cikkhez. Az a baj az ilyen ár összehasonlításokkal, hogy nem fedik a valóságot.
Szerintem Magyarországon senki sem vett lacsit listaáron. A cikkben pedig listaárak vannak.
Míg az európai és koreai márkák engednek a listaárból 1/2-1-1,5 milliót is, addig a japánok nem, vagy csak nagyon keveset.
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #409 Dátum: 2008. December 15. - 21:19:23 »

Hukk..Emlegetve vagyunk!
http://totalcar.hu/nepitelet/index.php?op=itelet&cat_id=89131
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #410 Dátum: 2008. December 15. - 22:02:58 »

Teljesen korrekt népitélet Mosolyog Ilyen cikkek kellenének Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #411 Dátum: 2008. December 16. - 06:13:21 »

Teljesen korrekt népitélet Mosolyog Ilyen cikkek kellenének Mosolyog
Teljesen igaza van. Korrekt. Ennyi pénzért ezt. Az én szívem is fáj egy Mazda6 után, de hiába, ha a nevében is szereplő számmal kezdődik listaáron egy majdnem alapnak mondható 2 literes....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #412 Dátum: 2008. December 16. - 09:08:09 »

http://www.vezess.hu/hirek/muveszeket_tamogat_chevrolet/16798/
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #413 Dátum: 2008. December 19. - 15:46:57 »

http://totalcar.hu/tesztek/epica25!1
Naplózva
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #414 Dátum: 2008. December 25. - 15:42:29 »

Chevrolet Equinox - a tengeren túlra  http://www.autovalaszto.hu/hir.php?azon=572&page=1
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #415 Dátum: 2008. December 27. - 21:24:44 »

Gumi füstölés.
http://rutube.ru/tracks/597186.html?v=75247a8859229dfbe2405597a4ac406b
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #416 Dátum: 2008. December 27. - 22:36:01 »

Erről csak annyit, hogy: NAGY AZ ISTEN ÁLLATKERTJE! Kacsint
Lehet, hogy begyepesedett vagyok már, de mi ebben a jó? He Az, hogy elfüstöl egy csomó pénzt? He Túl sok van belőle? He Adja Böjthe Csabának! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #417 Dátum: 2008. December 28. - 17:09:25 »

Erről csak annyit, hogy: NAGY AZ ISTEN ÁLLATKERTJE! Kacsint
Lehet, hogy begyepesedett vagyok már, de mi ebben a jó? He Az, hogy elfüstöl egy csomó pénzt? He Túl sok van belőle? He Adja Böjthe Csabának! Kacsint Vigyorog
Manapság annak van divatja, amihez semmi különösebb tehetség, rátermettség nem kell...Ehhez is csak le kell nyomni a jobb lábat. Minden suhanc azt hiszi, ha le tudja nyomni a gázpedált, el tudja tekerni a kormányt, akkor már tud vezetni. Csak sokan akkor esnek pofára, amikor meg is kellene tudni állni...
Nézd meg a gyerekeknek szóló játékokat, rajzfilmeket. Törés-zúzás, öldöklés, rombolás. Viszont egy fakardot nem tudnának faragni a fiatalok, nemhogy valamit megcsinálni, esetleg valami újat előállítani, elkészíteni. (tisztelet a kivételnek) Na nem puffogok tovább, bár erről tudnék sokat.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #418 Dátum: 2008. December 29. - 10:17:12 »

Erről csak annyit, hogy: NAGY AZ ISTEN ÁLLATKERTJE! Kacsint
Lehet, hogy begyepesedett vagyok már, de mi ebben a jó? He Az, hogy elfüstöl egy csomó pénzt? He Túl sok van belőle? He Adja Böjthe Csabának! Kacsint Vigyorog
Manapság annak van divatja, amihez semmi különösebb tehetség, rátermettség nem kell...Ehhez is csak le kell nyomni a jobb lábat. Minden suhanc azt hiszi, ha le tudja nyomni a gázpedált, el tudja tekerni a kormányt, akkor már tud vezetni. Csak sokan akkor esnek pofára, amikor meg is kellene tudni állni...
Nézd meg a gyerekeknek szóló játékokat, rajzfilmeket. Törés-zúzás, öldöklés, rombolás. Viszont egy fakardot nem tudnának faragni a fiatalok, nemhogy valamit megcsinálni, esetleg valami újat előállítani, elkészíteni. (tisztelet a kivételnek) Na nem puffogok tovább, bár erről tudnék sokat.
Igazad van Cápa! Mosolyog
De ha jól emlékszem, apámék korosztálya ugyanezt mondta rólunk is... Kacsint
Gyakran hallom vissza a saját szavaimon keresztül a szüleim annakidején elsütött "poénjait"... Vigyorog
Ilyenkor röhögnöm kell magamon;-Nem lehet igaz, hogy ugyanazzal érvelek a gyerekemnek, mint faterék nekem 30 éve! Vigyorog

Egyébként az orosz cartárs a videón nem bízta a véletlenre, egy kis kenőanyag került a kerék alá...
És egyébként is nevetséges egy 100 lovas autóval ezt eljátszani, elsőkeréken meg pláne.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #419 Dátum: 2008. December 29. - 15:22:18 »

Ha egy dodge viperem lenne lehet hogy nem tudnák ellenállni annak a néhány száz lóerőnek és pörögnék meg füstölnék vele,de ezzel az autóval tök égő ilyet csinálni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!