Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 20:51:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123558 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #390 Dátum: 2008. November 21. - 21:36:10 »

Nos, ma kétszer is találkoztam a "terepes" Lacetti SW taxival, jövet, menet. Szóval a Tele 5-nél van, felírtam a rendszámát is. Akinek van kapcsolata ezzel a céggel, az szóljon, megadom a rendszámát, és csalogassa be a klubba a gazdiját, és a talira is jöhetne talán. Valóban dögösen néz ki, és abszolúte egyedi. Gondolom mindenki megnézné közelről szívesen.
Képzeljétek: este kinéztem az ablakon, és mit láttam? Hát ma már harmadszor ezt a különleges "terepes" Lacetti SW taxit! Kacsint
Nos, ez nem jelent már valamit? Mit ír erre az esetre az álmoskönyv? He Kacsint Remélem jó jel! Szóval Tele 5 Taxi: EBJ-911, mert nem takarta le, tehát publikus?! Kacsint
Szerintem, ma már ne igyál többet, mert a végén még az asztal al.............. Vigyorog
Nem okoztál csalósást most sem! Igazi Janis voltál! Milyen is? He Vigyorog Vakmerőséged határtalan, még nincs duplásítva a lámpád! Ne aggódsz, hogy nem is lesz? Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #391 Dátum: 2008. November 21. - 21:55:11 »

Nos, ma kétszer is találkoztam a "terepes" Lacetti SW taxival, jövet, menet. Szóval a Tele 5-nél van, felírtam a rendszámát is. Akinek van kapcsolata ezzel a céggel, az szóljon, megadom a rendszámát, és csalogassa be a klubba a gazdiját, és a talira is jöhetne talán. Valóban dögösen néz ki, és abszolúte egyedi. Gondolom mindenki megnézné közelről szívesen.
Képzeljétek: este kinéztem az ablakon, és mit láttam? Hát ma már harmadszor ezt a különleges "terepes" Lacetti SW taxit! Kacsint
Nos, ez nem jelent már valamit? Mit ír erre az esetre az álmoskönyv? He Kacsint Remélem jó jel! Szóval Tele 5 Taxi: EBJ-911, mert nem takarta le, tehát publikus?! Kacsint
Szerintem, ma már ne igyál többet, mert a végén még az asztal al.............. Vigyorog
Nem okoztál csalósást most sem! Igazi Janis voltál! Milyen is? He Vigyorog Vakmerőséged határtalan, még nincs duplásítva a lámpád! Ne aggódsz, hogy nem is lesz? Kacsint
Akkor megcsinálom magamnak. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #392 Dátum: 2008. November 22. - 08:47:42 »

Jani a kis sértődős! Majd megcsinálom magam! Kacsint Hehehe, úgyis tudja, hogy LadLac milyen, még, ha őt cikizte volna, akkor is megcsinálná! Kacsint Vigyorog
Számítunk a Te autódra is, ne dőlj a kardodba! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #393 Dátum: 2008. December 12. - 20:59:02 »

A pálya szélén - Chevrolet Lacetti WTCC teszt
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #394 Dátum: 2008. December 12. - 21:41:09 »

Az ára nem sántít? Ugyanis nekem 5 ajtósban 2,6 millát mondott a kereskedő a minap.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #395 Dátum: 2008. December 12. - 22:00:51 »

Az ára nem sántít? Ugyanis nekem 5 ajtósban 2,6 millát mondott a kereskedő a minap.
Ennyi az ára, de ebből még lejön az akciós kedvezmény.
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 12. - 22:12:15 írta Jani » Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #396 Dátum: 2008. December 12. - 21:53:35 »

Az ára nem sántít? Ugyanis nekem 5 ajtósban 2,6 millát mondott a kereskedő a minap.
az 1,4 Star 3.468.000 Ft mínusz kedvezmény Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #397 Dátum: 2008. December 12. - 22:02:49 »

Az ára nem sántít? Ugyanis nekem 5 ajtósban 2,6 millát mondott a kereskedő a minap.
az 1,4 Star 3.468.000 Ft mínusz kedvezmény Mosolyog
Épp ezt akartam írni én is, hogy 2,6-ért csak Star-t kapsz nem Elite-t.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #398 Dátum: 2008. December 13. - 07:30:42 »

Az ára nem sántít? Ugyanis nekem 5 ajtósban 2,6 millát mondott a kereskedő a minap.
az 1,4 Star 3.468.000 Ft mínusz kedvezmény Mosolyog
Épp ezt akartam írni én is, hogy 2,6-ért csak Star-t kapsz nem Elite-t.
Sorry, igazatok van. 2,6-ra mondta a kisebb felszereltségűt, 3 millára pedig a wtcc elitet. Ugyanis pont azt reklámozta, hogy amennyiért vettem anno extrákkal, annyiért most wtcc van.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #399 Dátum: 2008. December 13. - 13:47:02 »

Azért a hozzászólások is érdekesek... Néhányat megnéznék mivel jár.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #400 Dátum: 2008. December 13. - 17:04:16 »

Azért a hozzászólások is érdekesek... Néhányat megnéznék mivel jár.
Illetve a cikk is okafogyott, mert miért is kell még egy újabb cikket írni egy 5 éves autóról. Mert raktak rá spoilereket?...Hmm..."hamar írjunk valamit"...méghogy Giugiaro ? A Sedan tervei a Pininfarina-ban készültek ellenben a tesztben leírtakkal...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #401 Dátum: 2008. December 13. - 17:42:07 »

Azért a hozzászólások is érdekesek... Néhányat megnéznék mivel jár.
Illetve a cikk is okafogyott, mert miért is kell még egy újabb cikket írni egy 5 éves autóról. Mert raktak rá spoilereket?...Hmm..."hamar írjunk valamit"...méghogy Giugiaro ? A Sedan tervei a Pininfarina-ban készültek ellenben a tesztben leírtakkal...
Így van...Giugiaro a mienk..azért a legszebb a háromból!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #402 Dátum: 2008. December 13. - 18:32:45 »

Azért a hozzászólások is érdekesek... Néhányat megnéznék mivel jár.
Illetve a cikk is okafogyott, mert miért is kell még egy újabb cikket írni egy 5 éves autóról. Mert raktak rá spoilereket?...Hmm..."hamar írjunk valamit"...méghogy Giugiaro ? A Sedan tervei a Pininfarina-ban készültek ellenben a tesztben leírtakkal...
Így van...Giugiaro a mienk..azért a legszebb a háromból!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ez akkor lenne igaz, ha nem Pininfarina tervezte volna a sedant, és a legjobban sikerült SW-t. Akartok esetleg szavazni? He Állunk elébe! Vigyorog
Az a mázli, hogy nemcsak a legszebb, hanem egyben a legpraktikusabb is! Kacsint Vigyorog De a másik kettő is szép, és jó, elismerem. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #403 Dátum: 2008. December 13. - 19:35:58 »

Azért a hozzászólások is érdekesek... Néhányat megnéznék mivel jár.
Illetve a cikk is okafogyott, mert miért is kell még egy újabb cikket írni egy 5 éves autóról. Mert raktak rá spoilereket?...Hmm..."hamar írjunk valamit"...méghogy Giugiaro ? A Sedan tervei a Pininfarina-ban készültek ellenben a tesztben leírtakkal...
Így van...Giugiaro a mienk..azért a legszebb a háromból!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ez akkor lenne igaz, ha nem Pininfarina tervezte volna a sedant, és a legjobban sikerült SW-t. Akartok esetleg szavazni? He Állunk elébe! Vigyorog
Az a mázli, hogy nemcsak a legszebb, hanem egyben a legpraktikusabb is! Kacsint Vigyorog De a másik kettő is szép, és jó, elismerem. Kacsint Vigyorog
Ez meg akkor lenne igaz, ha az SW-t a nemrégiben elhunyt Pininfarina úr tervezte volna! Kacsint De nem Ő volt, hanem valaki Koreában rajzolt hozzá a Sedan-hoz puttonyt. Vigyorog Na jól van azért szépre sikerült... Kacsint Puszi
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #404 Dátum: 2008. December 13. - 20:23:00 »

Amikor átvettem a kocsit jó pár éve, az ügyintézőnő azt mondta, ez egy klassz csajozós autó. Most nem tudom, hogy csak menni szeretett volna vele, vagy engem nézett ki? Vigyorog
Viszont a lényeg, hogy neki is ez tetszett Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!