Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 22:29:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 57   Le
 
Szerző Téma: Lacetti hírek, linkek, újdonságok  (Megtekintve 123577 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2008. Október 04. - 15:32:57 »

Ha már autócseréről beszéltünk. Fejben csináltam egy listát, mit is kellene a megszerzendő autóba vásárlás után beletenni ahhoz, hogy olyan legyen, mint a cetti, s ennek mi lenne az anyagi vonzata. Mert ugye cettivel el kellene adni ezeket is, amiért +pénzt nem kapna az ember.
Hát menten elment az összes kreatív lendületem azirányban, hogy leváltsam cettit. Vastagon hatszámjegyes összeg lett a végeredmény. Hmmm....Szal akár új lacsiban (Cruze), akár másik márkában gondolkodna az ember, jócskán rá kell számolni, még a különbözetre!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #346 Dátum: 2008. Október 04. - 17:32:09 »

Ha már autócseréről beszéltünk. Fejben csináltam egy listát, mit is kellene a megszerzendő autóba vásárlás után beletenni ahhoz, hogy olyan legyen, mint a cetti, s ennek mi lenne az anyagi vonzata. Mert ugye cettivel el kellene adni ezeket is, amiért +pénzt nem kapna az ember.
Hát menten elment az összes kreatív lendületem azirányban, hogy leváltsam cettit. Vastagon hatszámjegyes összeg lett a végeredmény. Hmmm....Szal akár új lacsiban (Cruze), akár másik márkában gondolkodna az ember, jócskán rá kell számolni, még a különbözetre!
 
Hát erről beszéltem az előbb Nyuszómuszó! Kacsint Vigyorog Gondoljátok meg, ha bejön, de ne jöjjön, egy húzósabb csre javítás, még akkor is jobban járnánk, mint rátenni milkókat egy újra, aminek egyébként szintén lehet baja, és akkor meg elment minden megtakarításunk, és egyre jobban eladósodtunk, pláne most ez veszélyesebb, illetve még drágább lesz majd! ( Örök hála az USA-nak!) Én maradok itt, és a Lacettiben még jó darabig, esetleg én már végleg! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #347 Dátum: 2008. Október 04. - 19:15:36 »

Ha már autócseréről beszéltünk. Fejben csináltam egy listát, mit is kellene a megszerzendő autóba vásárlás után beletenni ahhoz, hogy olyan legyen, mint a cetti, s ennek mi lenne az anyagi vonzata. Mert ugye cettivel el kellene adni ezeket is, amiért +pénzt nem kapna az ember.
Hát menten elment az összes kreatív lendületem azirányban, hogy leváltsam cettit. Vastagon hatszámjegyes összeg lett a végeredmény. Hmmm....Szal akár új lacsiban (Cruze), akár másik márkában gondolkodna az ember, jócskán rá kell számolni, még a különbözetre!
Itt mire gondolsz? Ennyi mindent tetettél utólag a kocsidba?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #348 Dátum: 2008. Október 04. - 19:41:57 »

Ha már autócseréről beszéltünk. Fejben csináltam egy listát, mit is kellene a megszerzendő autóba vásárlás után beletenni ahhoz, hogy olyan legyen, mint a cetti, s ennek mi lenne az anyagi vonzata. Mert ugye cettivel el kellene adni ezeket is, amiért +pénzt nem kapna az ember.
Hát menten elment az összes kreatív lendületem azirányban, hogy leváltsam cettit. Vastagon hatszámjegyes összeg lett a végeredmény. Hmmm....Szal akár új lacsiban (Cruze), akár másik márkában gondolkodna az ember, jócskán rá kell számolni, még a különbözetre!
Itt mire gondolsz? Ennyi mindent tetettél utólag a kocsidba?
Semmi nagy extra, csak a megannyi apróság is összead pár százezret, ha egy másik, új, szűz autóba bele kell tenni.
Ha csak azt nézem, hogy mondjuk az újra kellene négy téli lemezfelni (már ha sikerül alufelnisen megvenni) és még arra négy téligumi. Kell rá kerékőr is. Ez már jóval több, mint egy százas. Aztán a fóliázás, váltózár, vonóhorog, kihangosító, spoiler, ablak-légterelő, tetőcsomagtartó, sárcsapók, szőnyegkészlet, stb. Ez megint van újonnan két kiló, ha másik autóra meg kell venni. Hmm És akkor még nincs metálfény a listaárban. Na jó, ezt néha adják ajándékba, vagy valami más hasonlót, de ezzel már elment az ajándék és a végső árat növeli, amiből "nagylelkűen" adják a kereskedők a kedvezményeket.   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #349 Dátum: 2008. Október 04. - 19:40:52 »

Ha már autócseréről beszéltünk. Fejben csináltam egy listát, mit is kellene a megszerzendő autóba vásárlás után beletenni ahhoz, hogy olyan legyen, mint a cetti, s ennek mi lenne az anyagi vonzata. Mert ugye cettivel el kellene adni ezeket is, amiért +pénzt nem kapna az ember.
Hát menten elment az összes kreatív lendületem azirányban, hogy leváltsam cettit. Vastagon hatszámjegyes összeg lett a végeredmény. Hmmm....Szal akár új lacsiban (Cruze), akár másik márkában gondolkodna az ember, jócskán rá kell számolni, még a különbözetre!
Itt mire gondolsz? Ennyi mindent tetettél utólag a kocsidba?
Semmi nagy extra, csak a megannyi apróság is összead pár százezret, ha egy másik, új, szűz autóba bele kell tenni.
Ha csak azt nézem, hogy mondjuk az újra kellene négy téli lemezfelni (már ha sikerül alufelnisen megvenni) és még arra négy téligumi. Kell rá kerékőr is. Ez már jóval több, mint egy százas. Aztán a fóliázás, váltózár, vonóhorog, kihangosító, spoiler, ablak-légterelő, tetőcsomagtartó, sárcsapók, szőnyegkészlet, stb. Ez megint van újonnan két kiló, ha másik autóra meg kell venni. Hmm És akkor még nincs metálfény a listaárban. Na jó, ezt néha adják ajándékba, vagy valami más hasonlót, de ezzel már elment az ajándék és a végső árat növeli, amiből "nagylelkűen" adják a kereskedők a kedvezményeket.   
Én ezért nem veszek télikerekeken kívül semmi mást. A Kalosomra sokat költöttem, amiből csak töredéke jött vissza, így a Lacsira most nem költök csak olyanra amit más autóban is felhasználhatok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2008. Október 04. - 19:50:22 »

Önmegtartóztatás? Irigyellek!  Én annyira szeretem, annyira beleszerettem, annyira be akartam lakni vagy 15 évre a kicsikét!  Kacsint Na meg sosem volt ilyen felszereltségű új autóm.... Nagy vágyam teljesült ezzel!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #351 Dátum: 2008. Október 06. - 07:33:59 »

http://forum.avtoindex.com/foto/categories.php?cat_id=27&page=1
http://www.topspeed.es/auto/chevrolet/index116/pictures.html

Chevy képek...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 06. - 08:08:20 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #352 Dátum: 2008. Október 06. - 18:09:04 »

Az első lámpákban egy égőről megya világítás, az osztottal szerintem szebb lett volna.
Talán azzal felső középkategóriás benyomását keltette volna.
Persze lehet hogy az árával el is éri majd, ugy gondolom 4-5 mill. körül lessz az ára.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #353 Dátum: 2008. Október 07. - 17:24:09 »

Én azt olvastam,hogy továbbra is az Astra alá fogják pozicionálni az árát.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #354 Dátum: 2008. Október 07. - 18:01:13 »

Én azt olvastam,hogy továbbra is az Astra alá fogják pozicionálni az árát.
Biztos nem lesz drágább mint az Epica, márpedig azt most 4,5millióért adják.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #355 Dátum: 2008. Október 07. - 18:46:38 »

Egyelőre én speckó ennek a fenttartásával, és a család rezsijével vagyok elfoglalva, így nem annyira sűrgős nekem, hogy megtudjam az árát, és főleg nem a cserét. De van egy jó hírem is: holnaptól 2 Ft-tal olcsóbb a gázolaj, és 5 Ft-tal a benzin! Tali előttre jól jött, és remélem még utána is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #356 Dátum: 2008. Október 10. - 19:57:51 »

http://www.origo.hu/auto/20081010-chevrolet-cruze-wtcc.html

Ha az alap nem elég!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #357 Dátum: 2008. Október 11. - 09:11:59 »

Most akkor mi lesz a lacsikkal? Remélem még látjuk őket egy-két privát csapatnál!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #358 Dátum: 2008. Október 22. - 07:29:56 »

http://www.vezess.hu/teszt/lacetti_wtcc_micsoda/16124/
Nincs az ülésnek tartása és billegős futómű?He Persze nem minden ülést kell az opeléhez mérni, amiben egy 45 kg-os nő feneke kockásra pirosodik!!! Futóművet sem értem...vagy nekem feszesebb rugók vannak bent gyárilag? 
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 22. - 07:33:59 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2008. Október 22. - 19:13:43 »

http://www.vezess.hu/teszt/lacetti_wtcc_micsoda/16124/
Nincs az ülésnek tartása és billegős futómű?He Persze nem minden ülést kell az opeléhez mérni, amiben egy 45 kg-os nő feneke kockásra pirosodik!!! Futóművet sem értem...vagy nekem feszesebb rugók vannak bent gyárilag? 
Az ülésnek tényleg nincs sok oldaltartása. Gyors éles kanyarokban, a lábammal támasztanom kell magam az ajtón vagy a középkonzolon.
A futómű szerintem jó, nincs annak semmi baja. A váltott sem értem, szerintem azzal sincs semmi baj. Az igaz, hogy nem 1 centit kell húzni 1-esből 2-esbe, de ez nem is sport autó. Kacsint
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 57   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!