Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 16. - 20:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Le
 
Szerző Téma: Lökhárító javítás...  (Megtekintve 67731 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2010. November 05. - 18:59:50 »

Tudnátok segíteni abban, hogy ezt hogy tudnám eltüntetni, vagy kevésbbé feltünővé varázsolni? Sajna ismerősöm nemrég költözött, és még nincs műhelye Így az airbrush megoldás egyenlőre ugrott...
Ha megadod a színkódot akkor jövő7 intézzek gyári javítófestéket ha az segít.
A motortérben az volt, hogy Body color: 26V

Amúgy apám Fordján már ilyen fajta javítással már próbálkoztunk... Hát nekem abszolút nem tetszett. Szerintem csúnyább lett, mintha hagytuk volna Mosolyog
Kis javítótégelyben amin van egy kis ecsetvég tudok színt szerezni márkaszervízből.
Gondold át ha kell postán elküldöm a jövő héten. Szép nem lesz az csak csiszolás és fetés után lesz.

Az ecsetelős javítófestéknek meg fújható festéknek nem sok köze van egymáshoz!
Ezt a fényező abból önti át amiből ő is fest.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2010. November 05. - 19:01:14 »

Én is ezt használom több éve kavicsfelverődés ellen igaz edző meg lakk nincs hozzá de megszárad a szín is stimmel igaz nem fényes.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #122 Dátum: 2010. November 05. - 19:16:13 »

Én is ezt használom több éve kavicsfelverődés ellen igaz edző meg lakk nincs hozzá de megszárad a szín is stimmel igaz nem fényes.
Köszi. Megnézem most hétvégén, hogy itt helyben mik a lehetőségek, aztán ha kell, szólok. Köszi
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2010. November 05. - 19:18:37 »

Én is ezt használom több éve kavicsfelverődés ellen igaz edző meg lakk nincs hozzá de megszárad a szín is stimmel igaz nem fényes.
Köszi. Megnézem most hétvégén, hogy itt helyben mik a lehetőségek, aztán ha kell, szólok. Köszi
Ok, nagyon szivesen segítek szólj ha kell. Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #124 Dátum: 2010. November 06. - 06:28:31 »

Én is ezt használom több éve kavicsfelverődés ellen igaz edző meg lakk nincs hozzá de megszárad a szín is stimmel igaz nem fényes.
Köszi. Megnézem most hétvégén, hogy itt helyben mik a lehetőségek, aztán ha kell, szólok. Köszi
Ne gányoltasd össze!Fényezővel ködöltesd be azt a részt majd összepolirozza és észre sem lehet venni.
Naplózva

06 70/22 11 222
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #125 Dátum: 2010. November 06. - 11:53:40 »

Én is ezt használom több éve kavicsfelverődés ellen igaz edző meg lakk nincs hozzá de megszárad a szín is stimmel igaz nem fényes.
Köszi. Megnézem most hétvégén, hogy itt helyben mik a lehetőségek, aztán ha kell, szólok. Köszi
Ne gányoltasd össze!Fényezővel ködöltesd be azt a részt majd összepolirozza és észre sem lehet venni.
Gányolástól feláll a szőr a hátamon. Haverom ilyenekkel foglalkozik, de sajna most szünetel. Amúgy meglehet nézni a műveit:

http://www.raiden.eoldal.hu/fotoalbum/festeseim

És íme az általa készített Chevys egerem Mosolyog

http://www.raiden.eoldal.hu/fotoalbum/festeseim/sok-sok-mouse/original/39
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 06. - 11:58:04 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #126 Dátum: 2010. November 06. - 20:23:20 »

Én is ezt használom több éve kavicsfelverődés ellen igaz edző meg lakk nincs hozzá de megszárad a szín is stimmel igaz nem fényes.
Köszi. Megnézem most hétvégén, hogy itt helyben mik a lehetőségek, aztán ha kell, szólok. Köszi
Ne gányoltasd össze!Fényezővel ködöltesd be azt a részt majd összepolirozza és észre sem lehet venni.
Gányolástól feláll a szőr a hátamon. Haverom ilyenekkel foglalkozik, de sajna most szünetel. Amúgy meglehet nézni a műveit:

http://www.raiden.eoldal.hu/fotoalbum/festeseim

És íme az általa készített Chevys egerem Mosolyog

http://www.raiden.eoldal.hu/fotoalbum/festeseim/sok-sok-mouse/original/39
Faca nagyon!
Naplózva

06 70/22 11 222
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #127 Dátum: 2011. április 06. - 10:30:58 »

Tegnap valamelyik korrekt honfitársunk parkolás közben elvitt némi festéket a lökhárítómból (hogy rohadjon le egy kietlen puszta közepén). Szóval szeretném kijavítani. Olvastam javító stiftről. Hol lehet ilyet kevertetni, és vajon hol a színkód (ezüst). A lámpám sarkát már nem is említem. EHHHHHH
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #128 Dátum: 2011. április 06. - 16:04:45 »

Tegnap valamelyik korrekt honfitársunk parkolás közben elvitt némi festéket a lökhárítómból (hogy rohadjon le egy kietlen puszta közepén). Szóval szeretném kijavítani. Olvastam javító stiftről. Hol lehet ilyet kevertetni, és vajon hol a színkód (ezüst). A lámpám sarkát már nem is említem. EHHHHHH
A színkód a motortérben a tűzfalon van az adattáblán a főfékhenger felőli oldalán.
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #129 Dátum: 2011. április 06. - 16:16:23 »

Tegnap valamelyik korrekt honfitársunk parkolás közben elvitt némi festéket a lökhárítómból (hogy rohadjon le egy kietlen puszta közepén). Szóval szeretném kijavítani. Olvastam javító stiftről. Hol lehet ilyet kevertetni, és vajon hol a színkód (ezüst). A lámpám sarkát már nem is említem. EHHHHHH
A színkód a motortérben a tűzfalon van az adattáblán a főfékhenger felőli oldalán.
És a garancia füzetbe is benne kell lennie.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #130 Dátum: 2011. április 06. - 16:35:58 »

Köszönöm, akkor megkeresem, oszt megyek javító stiftet gyártatni hozzá....
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #131 Dátum: 2011. április 06. - 17:48:21 »

Köszönöm, akkor megkeresem, oszt megyek javító stiftet gyártatni hozzá....
A lámpát pedig be kell csiszolni majd polir,igy eltűnik a karc róla.De most értem haza az off autóval és látom a Lacsi hátulja utban volt v.kinek.Bal sarok off dukkó.Holnap hozatok egy betontömböt és lerakatom az utra,mert pont elegem van abból hogy a másik házsor lakói innen járnak be.És ezzel megszűnnek a lehuzási gondok is.
Naplózva

06 70/22 11 222
blende
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Hozzászólás #132 Dátum: 2011. április 06. - 18:39:05 »

Köszönöm, akkor megkeresem, oszt megyek javító stiftet gyártatni hozzá....
A lámpát pedig be kell csiszolni majd polir,igy eltűnik a karc róla.De most értem haza az off autóval és látom a Lacsi hátulja utban volt v.kinek.Bal sarok off dukkó.Holnap hozatok egy betontömböt és lerakatom az utra,mert pont elegem van abból hogy a másik házsor lakói innen járnak be.És ezzel megszűnnek a lehuzási gondok is.

Sajnos a lámpa sarka le is törött. Van némi festék kenődés is a lökhárítón, de azt remélem le tudom vakarni.
Én a parkolni nem tudó emberkéktől rögtön elvenném a jogsit. Ha még parkolni sem tud, akkor nekem ne is induljon el az ilyen semerre.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #133 Dátum: 2011. április 06. - 19:44:40 »

Köszönöm, akkor megkeresem, oszt megyek javító stiftet gyártatni hozzá....
A lámpát pedig be kell csiszolni majd polir,igy eltűnik a karc róla.De most értem haza az off autóval és látom a Lacsi hátulja utban volt v.kinek.Bal sarok off dukkó.Holnap hozatok egy betontömböt és lerakatom az utra,mert pont elegem van abból hogy a másik házsor lakói innen járnak be.És ezzel megszűnnek a lehuzási gondok is.

Sajnos a lámpa sarka le is törött. Van némi festék kenődés is a lökhárítón, de azt remélem le tudom vakarni.
Én a parkolni nem tudó emberkéktől rögtön elvenném a jogsit. Ha még parkolni sem tud, akkor nekem ne is induljon el az ilyen semerre.
Nem az a baj hanem egy betétlapot nem hagyna!Nekem annyiból jó megtalálom az utcából volt valaki ez 100% igy körbejárok kinek ment el az oldala,majd megirom neki a szélvédőre ha meglelem, beteétlap vagy kromofág.De lehet egy fülest azért kiosztok minimum.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #134 Dátum: 2011. április 06. - 20:00:00 »

Nem az a baj hanem egy betétlapot nem hagyna!Nekem annyiból jó megtalálom az utcából volt valaki ez 100% igy körbejárok kinek ment el az oldala,majd megirom neki a szélvédőre ha meglelem, beteétlap vagy kromofág.De lehet egy fülest azért kiosztok minimum.
sztem kezd fülessel, aztán jöhet a többi  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!