Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 17:33:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Le
 
Szerző Téma: Lökhárító javítás...  (Megtekintve 67802 alkalommal)
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #75 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 14:14:48 »

Köszönöm a hozzászólás törlését, bár lökhárító témába írtam lökhárítóról...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #76 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 16:35:27 »

Köszönöm a hozzászólás törlését, bár lökhárító témába írtam lökhárítóról...
A gond az volt, hogy a lökhárító témába IS írtad...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Vidám
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Hozzászólás #77 Dátum: 2008. Szeptember 25. - 11:33:54 »

Sziasztok!

Azon fórumozók tapasztalat-nyújtását szeretném kérni, akik tudják, mely márkaszervízben dolgoznak szépen karosszéria-javítás és fényezés témakörben. (Illetve melyik kerülendő.) Elsősorban Budán és Pesten.

Segítségeteket előre köszönöm!

Vidám
Naplózva
Vidám
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Hozzászólás #78 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 08:00:16 »

Még csak le se ......-tok!     
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #79 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 08:37:11 »

Szia Vidám.
Ha nincs hozzászólás azt jelenti nem tud ilyet senki, vagy aki tud még nem látta a kérdésed. Annak nincs sok értelme mind a 200 tag vagy mennyi van mindenki idejőn és beírja nem tudok.
Légy türelmesebb kérlek ez nem a tatárjárás.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #80 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 09:23:40 »

Sziasztok!

Azon fórumozók tapasztalat-nyújtását szeretném kérni, akik tudják, mely márkaszervízben dolgoznak szépen karosszéria-javítás és fényezés témakörben. (Illetve melyik kerülendő.) Elsősorban Budán és Pesten.

Segítségeteket előre köszönöm!

Vidám
Szerintem maszekkal jobban jársz, kb huszadába kerül, mint márkaszerviz.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #81 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 12:25:14 »

Szia Vidám.
Ha nincs hozzászólás azt jelenti nem tud ilyet senki, vagy aki tud még nem látta a kérdésed. Annak nincs sok értelme mind a 200 tag vagy mennyi van mindenki idejőn és beírja nem tudok.
Légy türelmesebb kérlek ez nem a tatárjárás.
 
 Kedves Vidám Fiú! Csatlakozván az előttem szólóhoz, de még kiegészítve azzal, hogy az ilyen jellegű munkára nem szívesen mond az ember valamit, mert, ha mégsem lesz olyan, mint kéne, akkor mindkét félnek kínos lesz az ügy. Amellett, azt sem írtad le, hogy mi a hiba, mekkora a kár, mit érint, stb. Ha például nem nagy a kár, akkor van már régebbi írás, hogy hol foglalkoznak ilyennel, olcsóbban, de kipróbálva még nem volt. Lásd: Totalcar, horpadásjavítás, carwelness, stb.
Garanciát azonban nem vállalhatok se én, se a többiek ilyen ügyben!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Vidám
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Hozzászólás #82 Dátum: 2008. Október 03. - 14:21:35 »

Köszönöm a reagálásokat, amelyeket megfontolok!
Casco-m ugyan van, csak több szemszögből szeretném látni a lehetőségeket. Az igaz, márkaszervíz minimum dupla összeg.

Bocs a türelmetlenségért!
 Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 06. - 17:50:47 írta Vidám » Naplózva
matiz61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #83 Dátum: 2008. December 08. - 15:06:44 »

Üdvözletem mindenkinek !
A segítségeteket szeretném kérni, mert volt egy szerencsétlen találkozásom egy (valószínüleg) kutyával és a lökhárítom bánta meg.
A szervízben 180.000 Ft-ot mondtak, ebből 110.000 az első lökhárító és a jobb első doblemez.
Ha esetleg valakinek lenne ötlete hogy honnét lehet beszerezni ezeket olcsóbban, nagyon megköszönném..... 
Ja, a lényeget kihagytam: lacetti sedan-om van.... volt.....remélem lesz.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #84 Dátum: 2008. December 08. - 15:12:07 »

Üdvözletem mindenkinek !
A segítségeteket szeretném kérni, mert volt egy szerencsétlen találkozásom egy (valószínüleg) kutyával és a lökhárítom bánta meg.
A szervízben 180.000 Ft-ot mondtak, ebből 110.000 az első lökhárító és a jobb első doblemez.
Ha esetleg valakinek lenne ötlete hogy honnét lehet beszerezni ezeket olcsóbban, nagyon megköszönném..... 
Ja, a lényeget kihagytam: lacetti sedan-om van.... volt.....remélem lesz.
Üdv neked itt a fedélzeten! Van egy boltunk, ahol kedvezményünk van, klubtagoknak. keresd ott Krisztiánt, és megmondja mi mennyi. Várna15 nick névvel szerepel, hívd fel, írj neki privátot!  Sok sikert hozzá! Máskor pedig óvakodj a kutyáktól, és a barmoktól is, mert azok még veszélyesebbek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
matiz61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #85 Dátum: 2008. December 08. - 15:47:05 »

Üdv neked itt a fedélzeten! Van egy boltunk, ahol kedvezményünk van, klubtagoknak. keresd ott Krisztiánt, és megmondja mi mennyi. Várna15 nick névvel szerepel, hívd fel, írj neki privátot!  Sok sikert hozzá! Máskor pedig óvakodj a kutyáktól, és a barmoktól is, mert azok még veszélyesebbek!
Kösz szépen a tanácsot, megpróbálom hátha van. Különben vigyázok én, de éjszaka 90-nél a bokrok mögül futott ki, szembe is jött kocsi, jobb oldalt árok, esélyem sem volt elkerülni az ütközést.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #86 Dátum: 2008. December 08. - 19:06:58 »

Üdvözletem mindenkinek !
A segítségeteket szeretném kérni, mert volt egy szerencsétlen találkozásom egy (valószínüleg) kutyával és a lökhárítom bánta meg.
A szervízben 180.000 Ft-ot mondtak, ebből 110.000 az első lökhárító és a jobb első doblemez.
Ha esetleg valakinek lenne ötlete hogy honnét lehet beszerezni ezeket olcsóbban, nagyon megköszönném..... 
Ja, a lényeget kihagytam: lacetti sedan-om van.... volt.....remélem lesz.
Én még mindig a Balázs Laciékat ajánlanám.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #87 Dátum: 2008. December 09. - 00:30:16 »

Üdvözletem mindenkinek !
A segítségeteket szeretném kérni, mert volt egy szerencsétlen találkozásom egy (valószínüleg) kutyával és a lökhárítom bánta meg.
A szervízben 180.000 Ft-ot mondtak, ebből 110.000 az első lökhárító és a jobb első doblemez.
Ha esetleg valakinek lenne ötlete hogy honnét lehet beszerezni ezeket olcsóbban, nagyon megköszönném..... 
Ja, a lényeget kihagytam: lacetti sedan-om van.... volt.....remélem lesz.

Ha a bontott megfelel abban tudok segíteni!
Naplózva
matiz61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Hozzászólás #88 Dátum: 2008. December 09. - 08:21:35 »

Ha a bontott megfelel abban tudok segíteni!
Kösz a segítséget, de már megrendeltem Várna15-nél, ígérete szerint pénteken érkezik......
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #89 Dátum: 2008. December 09. - 13:32:26 »

Üdv neked itt a fedélzeten! Van egy boltunk, ahol kedvezményünk van, klubtagoknak. keresd ott Krisztiánt, és megmondja mi mennyi. Várna15 nick névvel szerepel, hívd fel, írj neki privátot!  Sok sikert hozzá! Máskor pedig óvakodj a kutyáktól, és a barmoktól is, mert azok még veszélyesebbek!
Kösz szépen a tanácsot, megpróbálom hátha van. Különben vigyázok én, de éjszaka 90-nél a bokrok mögül futott ki, szembe is jött kocsi, jobb oldalt árok, esélyem sem volt elkerülni az ütközést.
Autó úton bokor?  He
Városban egy kicsit sok. 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!