Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 07:11:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Le
 
Szerző Téma: Lökhárító javítás...  (Megtekintve 67880 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #60 Dátum: 2008. Május 12. - 18:38:06 »


Ma hajnalban pecázni mentem.Az utam egy sóderbánya mellett vezetettel,ahonnan 8-10 kaukázusi juhászkutya kirohant és szó szerint rárontott az autóra.Szerencsére csak a lökhárító fényezésébe tudtak kárt csinálni.Próbáltak a lámpába is beleharapni mert az is csupa nyál volt,de szerencsére nem találtak rajta fogást.A pechem az volt hogy pont ott a legrosszabb az út és nem tudtam gyorsabban menni,mint ők.Szerintetek bementem reklamálni?
Ahhoz azt kellene látnunk, hogy van-e rajtad még gatya, avagy van-e még lábad, karod?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #61 Dátum: 2008. Május 12. - 18:46:39 »

Cápa,láttam hogy az autód oldalán a gumicsíkon van chevy embléma.Az matrica?Olyannal el lehetne tüntetni a harapásnyomot,mert sajnos a javítófestéktől sem lett szebb.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #62 Dátum: 2008. Május 12. - 19:23:38 »

Cápa,láttam hogy az autód oldalán a gumicsíkon van chevy embléma.Az matrica?Olyannal el lehetne tüntetni a harapásnyomot,mert sajnos a javítófestéktől sem lett szebb.
Igen, fényvisszaverős matrica. Lassan az egész oldalt végig kell ragasztanom, mert már sok helyen rányitották az ajtót! 
Amúgy magam gyártottam, készen még nem láttam ilyet. Lökös sérülésének helyrehozására (ha nem feltűnő, vagy hülye helyen van) kézenfekvő egy matrica ragasztása. A lényeg, hogy ne látszódjon rajta, hogy valaminek az eltakarására szolgál.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 12. - 19:25:46 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #63 Dátum: 2008. Május 12. - 19:59:16 »

Kérdés az volt: szerintetek bementem reklamálni? Nos hát egy jóindulatú mondás jut lángeszembe: néma gyereknek... Kacsint Egyre több a kutyabaj! Sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #64 Dátum: 2008. Május 12. - 21:32:44 »

Van egy sörétes puskám.. Legközelebb vigyél magaddal! Pecázni nem tudok, de lűni igen!
Anyósom dögei is azzal nyitottak, hogy beleharaptak a lökhárítóba. Csúnya nyomokat is hagytak rajta, de leszoktak róla, mivel fjdalmasan nagyot tudok rúgni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #65 Dátum: 2008. Május 12. - 21:37:15 »

Van egy sörétes puskám.. Legközelebb vigyél magaddal! Pecázni nem tudok, de lűni igen!
Anyósom dögei is azzal nyitottak, hogy beleharaptak a lökhárítóba. Csúnya nyomokat is hagytak rajta, de leszoktak róla, mivel fjdalmasan nagyot tudok rúgni.
  Ezt hívja a tudomány pavlovi nervizmusnak! Vigyorog Nekem is bejött annak idején, amikor nagymamám macskája be- bejárt hozzánk- pechére. A kezelés után, ha meglátott az ellenkező irányú legmesszebb pontot tette magáévá. Vajh miért? He Hiába, Kapitány fiam tud az állatok nyelvén, mint látható! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #66 Dátum: 2008. Május 12. - 21:41:00 »

Van egy sörétes puskám.. Legközelebb vigyél magaddal! Pecázni nem tudok, de lűni igen!
Anyósom dögei is azzal nyitottak, hogy beleharaptak a lökhárítóba. Csúnya nyomokat is hagytak rajta, de leszoktak róla, mivel fjdalmasan nagyot tudok rúgni.
  Ezt hívja a tudomány pavlovi nervizmusnak! Vigyorog Nekem is bejött annak idején, amikor nagymamám macskája be- bejárt hozzánk- pechére. A kezelés után, ha meglátott az ellenkező irányú legmesszebb pontot tette magáévá. Vajh miért? He Hiába, Kapitány fiam tud az állatok nyelvén, mint látható! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
És a srácnak is megmutatom majd! De ne itt folytassuk.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Ádám
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Hozzászólás #67 Dátum: 2008. Május 14. - 14:55:03 »

Sziasztok!
Az első lökhárítómmal történt egy ( ill. kettő) baleset. Jobb oldalon betört, a bal oldalaán csak festéksérülés.
Tudtok ajánlani itt Pesten vmi megbízható szervízt?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #68 Dátum: 2008. Május 14. - 18:58:17 »

Sziasztok!
Az első lökhárítómmal történt egy ( ill. kettő) baleset. Jobb oldalon betört, a bal oldalaán csak festéksérülés.
Tudtok ajánlani itt Pesten vmi megbízható szervízt?
  Üdv a csapatban Ádém! Kérésre a válaszom: (www.gportal.hu) Brain Invest Kft. 1117. Bp. Budafoki út 70. Tel: 464-52-90, mobilok: 06-20-933-43-56, 06-70-77-34-532, 06-70-77-34-533. Remélem tudtam segíteni! Sok szerencsét hozzá, és várjuk a beszámolót, hogy mi lett a dologból, hogy mindenki okuljon belőle, ez nagyon fontos itt a fórumon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Ádám
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Hozzászólás #69 Dátum: 2008. Május 18. - 19:08:23 »

Köszönöm!
Amint kész lesz, szólok!
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #70 Dátum: 2008. Június 12. - 09:29:39 »

Tegnap szomorúan konstatáltam, hogy valaki kedvesen egy 30-40 cm-es hullám vonalat karcolt a hátsó lökösömbe.
Szerintem a cég kertészei voltak fűnyírás közben. Csak sajnos nem tudom bizonytani.

Van javító festékem, gondolkoztam rajta, hogy kipingáljam-e, de nem vagyok benne biztos. Kilátszik néhol az alapozó, de ugye a rozsdától nem kell félnem, mert műanyag. Szerintetek?
A legnagyobb fájdalmam, hogy most lett újrafújva 2 hónapja!!!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #71 Dátum: 2008. Június 12. - 13:01:47 »

Tegnap szomorúan konstatáltam, hogy valaki kedvesen egy 30-40 cm-es hullám vonalat karcolt a hátsó lökösömbe.
Szerintem a cég kertészei voltak fűnyírás közben. Csak sajnos nem tudom bizonytani.

Van javító festékem, gondolkoztam rajta, hogy kipingáljam-e, de nem vagyok benne biztos. Kilátszik néhol az alapozó, de ugye a rozsdától nem kell félnem, mert műanyag. Szerintetek?
A legnagyobb fájdalmam, hogy most lett újrafújva 2 hónapja!!!
  Szerintem próbáld megcsinálni, rozsda nem lehet, mert ez műanyag! Valószinüleg nem lesz szebb, mint új korában, de legalább szine stimmelni fog. Remélhetőleg ez legyen a legnagyobb baja ezentúl, és akkor már minden oké! Ha pedig Isten ne adja megsérülne, akkor pedig jöhet az igazi javítás. Lefested a javítóval, majd lakkozod, és végül kipolirozod, lehet, hogy új szakmád lesz, olyan ügyesen megcsinálod majd! Neked drukkolok! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #72 Dátum: 2008. Június 12. - 18:40:24 »

Én azért ha még nem is tudom bizonyítani csak beblöffölnék a  fűnyíróknál. Tudomásom szerint nekik is van ˝kötelezőjűk˝.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #73 Dátum: 2008. Június 12. - 18:47:04 »

Én azért ha még nem is tudom bizonyítani csak beblöffölnék a  fűnyíróknál. Tudomásom szerint nekik is van ˝kötelezőjűk˝.
/...esetleg kilátásba helyezni egy hasonló ábrát valamelyikük orcácskájára.../
Én is úgy hallottam, hogy a családi házaknál lévő biztosítás kiterjed a fűnyíráskor keletkezett esetleges károkra is, legalább is bizonyos esetekben.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #74 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 20:06:09 »

Georgbob hozzászólása törölve Szabályzatunk 2.9. pontja értelmében.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!