Lacetti klub fórum
2024. Június 20. - 13:09:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Le
 
Szerző Téma: Lökhárító javítás...  (Megtekintve 66678 alkalommal)
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #30 Dátum: 2007. Október 05. - 08:03:46 »

A fényező is lebeszélt. Azt mondta fölösleges. Majd ha lesz 30e ablakon kidobandó pénzem. Maga ellen beszélt de normális volt.

DAS biztosított:
A D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. jogvédelmi biztosításai keretében elősegíti azt, hogy a biztosított személy érvényesíteni tudja jogos érdekeit, és a szerződésben meghatározott biztosítási összegig viseli az ehhez szükséges költségeket.

A jogvédelmi biztosítás célja a biztosított jogi érdekének megóvása, lehetőség szerint szakszerű tanácsadás segítségével peren kívül, gyors, békés úton. Ha az eljárás lefolytatásához szükséges, a Biztosító megfelelő tapasztalattal rendelkező jogászt javasol a biztosított képviseletére. A biztosítottnak jogában áll képviselőjét szabadon megválasztani.

Társaságunk szolgáltatásait az alábbi formában nyújtja:

tanácsadás: egyszeri elvi állásfoglalás;
peres és peren kívüli képviselet: a biztosított ez irányú meghatalmazása alapján támogatása illetve képviselete az ellenérdekű féllel szemben;
költségek viselése: a szerződésben meghatározottak szerint a biztosított jogi érdekeinek védelmével összefüggésben szükségszerűen felmerülő költségek átvállalása.

Többi részlet a www.das.hu -n
Magyarul minden ****os helyzetben ők intézkednek helyetted.
Közlrkrdés és családi jogvédelem. Nem drága és ez Budapesten jól jöhet.

Föbb pontok:
- A biztosított kártérítési igényének érvényesítése a károkozóval szemben az általa elszenvedett személyi sérülés, illetve neki okozott dologi károk miatt, feltéve, hogy ezen igények a biztosított gépjármű / általa vezetett idegen gépjármű rendeltetésszerű használatából erednek és nem szerződésszegésen alapulnak.
- A biztosított védelme olyan büntető- vagy szabálysértési eljárásban, amelyet gondatlanságból elkövetett bűncselekmény vagy szabálysértés alapos gyanúja miatt ellene indítanak a biztosított gépjármű / általa vezetett idegen gépjármű üzemeltetésével vagy vezetésével összefüggésben.
- A biztosított gépjármű magáncélú használatával összefüggő szerződések megsértése miatti jogviták kezelése (kizárólag a gépjármű-tulajdonosi jogvédelem esetén).
- A jogi érdekek védelme a biztosított vezetői engedélyének, illetve a biztosított gépjármű forgalmi engedélyének (kizárólag a gépjármű-tulajdonosi jogvédelem esetén) bevonásával kapcsolatos hatósági eljárásban. (A biztosított által okozott közlekedési baleset, a közlekedési előírások megszegése miatti szabálysértési-, vagy büntetőeljárásokban.)
- A bekövetkezett biztosítási esemény megoldási lehetőségeivel összefüggő egyszeri alkalommal, szóban vagy írásban nyújtott jogi felvilágosítás, tanácsadás.

Ez most a reklám helye volt. Sajnos hasznos szolgáltatás...
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 05. - 08:05:54 írta BeZe1974 » Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #31 Dátum: 2007. Október 13. - 11:04:20 »

Lökhárító javítás... ELMARADT!
A támát át kéne javítani, mert egyre többen  fognak javítatlan lökhárítóval járkálni.
Üdv
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #32 Dátum: 2007. Október 13. - 21:55:16 »

Ezt most nem értem. He
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #33 Dátum: 2007. Október 14. - 08:08:40 »

Téma indítás:
Lökhárító javítás...
« Dátum: 2007. Október 02. - 18:50:27 »
"Valakinek öttlete, hogyan lehetne javítani az ilyet? Mert egy komplett lökhárító gondolom nem 100 forint" 

Volt ötletünk, volt becsült költség pár ezertől a reálisig meg a csillagos égig, a végén meg kiderül legjobb nem javítani azt szerencsétlen lököst. Közeli márkatárs ismerőrősöm hátsó lökös (metal) félméteres törését javították hegesztéssel, fényezéssel, lakkozással 43 ezerért. És meg nem mondod hol van a a sérülés helye.
Szerintem aki ide beleolvas, az javítási lehetőségeket, árakat, referenciákat vár...elsősorban.
Üdv
 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #34 Dátum: 2007. Október 14. - 12:59:02 »

Haho! Lökhárító javítását nézzétek meg a következő helyen: http://gportal.hu továbbá cime is van: 1117. Bp. Budafoki út 70. Telefonok: 464-5290, 20/9334-356, 70/7734-532. Szerintem egy próbát megérhet, mert mást is csinálnak. Ha valakinek gondja volt, és utánajárt ennek itt, akkor világosítsa fel az úri csapatot a tapasztalatáról, hogy okuljunk belőle. Ezt megirtam BeZe cartársnak is, de még nem reagált erre. Karcmentességet cartáérsak! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #35 Dátum: 2007. Október 14. - 21:04:40 »

Szerintem nem egy általános topik, de Stocz átirhatja.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 16. - 09:01:25 írta BeZe1974 » Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #36 Dátum: 2007. Október 15. - 17:36:32 »

Sziasztok! Főleg BeZe! Még egy lehetőséget találtam lökhárítójavitásra. Adatok: Car Welness, 1117. Bp. Barázda u. 40. Tel: 06-30-934-6666, nyítvatartás: 8-17-ig, hibafelvétel: 8:30-16-ig. Szövegük: Javítás plcsóbban! /horpadás, húzás, stb./ Remélem segítettem! Eredményről tájékoztass minket okulásunkra! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kami
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Hozzászólás #37 Dátum: 2008. Január 03. - 18:20:08 »

ha jól olvastam amit olvastam egyikötök se fényező  szerintem ezt még házilag is meg lehetne csinálni ha van egy garázs vagy valami zárt tér és lehetöleg nyáron.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #38 Dátum: 2008. Január 04. - 15:14:05 »

AZ enyém is sajnos ilyen lett, bár az a saját hibámból, mivel az udvarunkban a parkoló szélénél a párkány egyik oldalon magasabb, mint a másikon, így ott leér a műanyag.
AZ én fényezó ismerősöm 10.000 ért fényezné újra, plusz még egy tizes, ha a műanyagoshoz is kell vinni. Persze ez csak erre a srácra vonatkozik.

Viszont mivel nekem nem nagyon látszik, korrodálódni nem fog, és azóta többször eljátszottam a dolgot sajnos, mivel beálláskor alig lehet észre venni, hogy mikor történik meg a baki (szinte semmi hang, az autó orrán ca. 1/2 cm emelkedés), ezért majd ha esetleg később eladásra kerülne a sor, vagy komolyabb (remélhetőleg soha) sérülése lesz a lökösnek, megcsináltatom. Addig nem látom sok értelmét!
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #39 Dátum: 2008. Január 04. - 18:59:15 »

AZ enyém is sajnos ilyen lett, bár az a saját hibámból, mivel az udvarunkban a parkoló szélénél a párkány egyik oldalon magasabb, mint a másikon, így ott leér a műanyag.
AZ én fényezó ismerősöm 10.000 ért fényezné újra, plusz még egy tizes, ha a műanyagoshoz is kell vinni. Persze ez csak erre a srácra vonatkozik.

Viszont mivel nekem nem nagyon látszik, korrodálódni nem fog, és azóta többször eljátszottam a dolgot sajnos, mivel beálláskor alig lehet észre venni, hogy mikor történik meg a baki (szinte semmi hang, az autó orrán ca. 1/2 cm emelkedés), ezért majd ha esetleg később eladásra kerülne a sor, vagy komolyabb (remélhetőleg soha) sérülése lesz a lökösnek, megcsináltatom. Addig nem látom sok értelmét!

Ha az én sérülésem is saját hibából keletkezett volna és nem fizetné senki, az is úgy maradna ebben az évben, az tuti!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #40 Dátum: 2008. Január 04. - 19:22:46 »

AZ enyém is sajnos ilyen lett, bár az a saját hibámból, mivel az udvarunkban a parkoló szélénél a párkány egyik oldalon magasabb, mint a másikon, így ott leér a műanyag.
AZ én fényezó ismerősöm 10.000 ért fényezné újra, plusz még egy tizes, ha a műanyagoshoz is kell vinni. Persze ez csak erre a srácra vonatkozik.

Viszont mivel nekem nem nagyon látszik, korrodálódni nem fog, és azóta többször eljátszottam a dolgot sajnos, mivel beálláskor alig lehet észre venni, hogy mikor történik meg a baki (szinte semmi hang, az autó orrán ca. 1/2 cm emelkedés), ezért majd ha esetleg később eladásra kerülne a sor, vagy komolyabb (remélhetőleg soha) sérülése lesz a lökösnek, megcsináltatom. Addig nem látom sok értelmét!

Ha az én sérülésem is saját hibából keletkezett volna és nem fizetné senki, az is úgy maradna ebben az évben, az tuti!
Azért bízom/zunk/ benne, hogy tökéletes lesz a javítás után, semmi sem fog látszódni...
Viszont ha már így alakult, csak 101%-os munkát vegyél át, roppant módón megvizsgálva átvételkor.
Ha bármi pici hiba, lehet újrakazdeniük. /Én ezt tenném, az tuti.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #41 Dátum: 2008. Január 04. - 20:52:58 »

Azért bízom/zunk/ benne, hogy tökéletes lesz a javítás után, semmi sem fog látszódni...
Viszont ha már így alakult, csak 101%-os munkát vegyél át, roppant módón megvizsgálva átvételkor.
Ha bármi pici hiba, lehet újrakazdeniük. /Én ezt tenném, az tuti.../

Megjött a GM-től a megelégedettségi kérdőív, majd annak fügvényében fogom kitölteni, ahogy állnak hozzám! Persze megemlítve a szúnyogot, és a biztifedélnél lévő sebeket is.
Ha nem kedvem szerint, akkor teszek némi utalást a kérdésekre adandó válaszaimra!
Szemét vagyok? De ezt most olyan jó adunak érzem a kezemben! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #42 Dátum: 2008. Január 04. - 20:59:14 »

Peti! Ettől a zsarolástól még nem fognak haptákbaállni elötted. Egy kicsit törlesztesz, ha nem tisztességesek, de a mai magyar való-világot nem fogod- sajnos- megváltani. De azért nem baj, ha kapnak időnként egy fricskát, hátha egyszer felfigyel rá valaki, mondjuk más országbeli központból, már, ha eljut oda egy negativ vélemény. Meglepne, de adjunk esélyt rá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #43 Dátum: 2008. Január 04. - 21:21:20 »

Peti! Ettől a zsarolástól még nem fognak haptákbaállni elötted. Egy kicsit törlesztesz, ha nem tisztességesek, de a mai magyar való-világot nem fogod- sajnos- megváltani. De azért nem baj, ha kapnak időnként egy fricskát, hátha egyszer felfigyel rá valaki, mondjuk más országbeli központból, már, ha eljut oda egy negativ vélemény. Meglepne, de adjunk esélyt rá!

Látok rá esélyt, látnod kellett volna azt a kínt, kényszeredett tekintetet az arcukon mikor megkértek, pozitívan véleményezzem a tevékenységüket!
Nem tartom magam naívnak, de nem hinném, hogy ebben a profit-orientált világban annyira ejtenének a kuncsaft elégedettségére!
Nem kenyeret árulnak, hogy mindegy legyen, milyen véleménnyel távozik a vevő, visszamész-e holnap, esetleg egy élő anti-marketing leszel!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #44 Dátum: 2008. Január 05. - 17:26:41 »

Peti! Ettől a zsarolástól még nem fognak haptákbaállni elötted. Egy kicsit törlesztesz, ha nem tisztességesek, de a mai magyar való-világot nem fogod- sajnos- megváltani. De azért nem baj, ha kapnak időnként egy fricskát, hátha egyszer felfigyel rá valaki, mondjuk más országbeli központból, már, ha eljut oda egy negativ vélemény. Meglepne, de adjunk esélyt rá!

Látok rá esélyt, látnod kellett volna azt a kínt, kényszeredett tekintetet az arcukon mikor megkértek, pozitívan véleményezzem a tevékenységüket!
Nem tartom magam naívnak, de nem hinném, hogy ebben a profit-orientált világban annyira ejtenének a kuncsaft elégedettségére!
Nem kenyeret árulnak, hogy mindegy legyen, milyen véleménnyel távozik a vevő, visszamész-e holnap, esetleg egy élő anti-marketing leszel!
Peti!
Ismételten meg kell említenem, hogy ez az a kérdőív, amelynek részemről folyománya lett az az ominózos e-mail-váltás...: http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=33
Az eredményt láthattad, hallhattad, úgyhogy sajna hidd el: Nem fognak sírva bocsánatot kérni tőled, bármennyire is lehordod őket. És persze tojnak a fejedre akkor is, ha csupa szépet és jót emlegetsz...
Azért persze állj a sarkadra, csak csodát ne várj...!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!