Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 14:41:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 165256 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #585 Dátum: 2012. December 31. - 15:12:05 »

Akinek nem gyári rádiója van, annak ez a távvezérlő érdekes lehet. Kacsint
https://www.sal.hu/termeklap.aspx?term_id=8559

Naplózva


LPG
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #586 Dátum: 2013. április 21. - 19:49:55 »

Helló Cartársak!

Van egy Roadstar-354 MP/FM autórádióm. Keresek hozzá kezelési leírást, service manualt, ha úgy tetszik. Valószínűleg magyar nyelvű nem lesz, viszont az angol is jó volna. Amit találtam, azt valamiért nem tudtam letölteni (mert buta vagyok hozzá).  :pirul:  A "kékpontos" kilehelte a lelkét, ezen meg kettőnél több gomb van, innentől számomra bonyolulttá vált a beüzemelés és kezelés.  :rohog:
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #587 Dátum: 2013. április 22. - 08:05:33 »

Helló Cartársak!

Van egy Roadstar-354 MP/FM autórádióm. Keresek hozzá kezelési leírást, service manualt, ha úgy tetszik. Valószínűleg magyar nyelvű nem lesz, viszont az angol is jó volna. Amit találtam, azt valamiért nem tudtam letölteni (mert buta vagyok hozzá).  :pirul:  A "kékpontos" kilehelte a lelkét, ezen meg kettőnél több gomb van, innentől számomra bonyolulttá vált a beüzemelés és kezelés.  :rohog:
http://www2.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/375000-399999/379690-an-01-en-Roadstar_CD_Tuner_CD_354MP_FM.pdf
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #588 Dátum: 2013. április 22. - 19:40:33 »

Helló Cartársak!

Van egy Roadstar-354 MP/FM autórádióm. Keresek hozzá kezelési leírást, service manualt, ha úgy tetszik. Valószínűleg magyar nyelvű nem lesz, viszont az angol is jó volna. Amit találtam, azt valamiért nem tudtam letölteni (mert buta vagyok hozzá).  :pirul:  A "kékpontos" kilehelte a lelkét, ezen meg kettőnél több gomb van, innentől számomra bonyolulttá vált a beüzemelés és kezelés.  :rohog:
http://www2.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/375000-399999/379690-an-01-en-Roadstar_CD_Tuner_CD_354MP_FM.pdf
Hálás köszönet!!!
Naplózva
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #589 Dátum: 2013. Május 29. - 17:43:06 »

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórum és mentségemre szóljon hogy az utolsó 20 oldalt el is olvastam hangrendszer témában, de sajnos a kérdésemre nem találtam választ.
Szóval a helyzet az, hogy az autómba a gyári 5cds tárral szerelt Blaupunkt van. Olvastam, hogy van aux bemenet a hátoldalán és lehet rendelni kábelt amivel rá tudnék kötni akár telefont, mp3 lejátszót, bármint amin jack dugó van.
Azt az egyet nem tudom, hogy a cd táras változatban is van aux bemenet vagy csak a sima 1dines fejegységen, mert nem találtam a menüben olyan pontot, ahol az auxot aktiválni lehetne.

Ezt a kábelt néztem egyébként, hogy talán működhetne ha van bemenet: http://www.ebay.com/itm/BLAUPUNKT-TO-3-5MM-MP3-PLAYER-AUX-CD-CHANGER-INPUT-CORD-/260741338701


Köszi a segítséget előre is.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #590 Dátum: 2013. Május 29. - 20:29:00 »

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórum és mentségemre szóljon hogy az utolsó 20 oldalt el is olvastam hangrendszer témában, de sajnos a kérdésemre nem találtam választ.
Szóval a helyzet az, hogy az autómba a gyári 5cds tárral szerelt Blaupunkt van. Olvastam, hogy van aux bemenet a hátoldalán és lehet rendelni kábelt amivel rá tudnék kötni akár telefont, mp3 lejátszót, bármint amin jack dugó van.
Azt az egyet nem tudom, hogy a cd táras változatban is van aux bemenet vagy csak a sima 1dines fejegységen, mert nem találtam a menüben olyan pontot, ahol az auxot aktiválni lehetne.

Ezt a kábelt néztem egyébként, hogy talán működhetne ha van bemenet: http://www.ebay.com/itm/BLAUPUNKT-TO-3-5MM-MP3-PLAYER-AUX-CD-CHANGER-INPUT-CORD-/260741338701


Köszi a segítséget előre is.

Nyugodtan kérdezd sebikét a fórumon ( a fiam ) ő teljesen tapasztalt ezen a területen is!
Naplózva

Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #591 Dátum: 2013. Május 30. - 07:00:11 »

Hali! Annó ilyen aux kábelt a fogarasi úti Kácsa audióban vettem nem nagy összegért... Érdekes módon a sima 1 dines (nem mp3-as) tudta a külső aux bemenet kezelését, de amikor vettem egy 1 dines mp3-asat az valamiért nem kezelte le. A tetején lévő csatlakozó kiosztásból ezt ki lehetett olvasni... Ha lefényképeznéd a tetejét akkor biztos többet tudnánk segíteni!
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #592 Dátum: 2013. Május 30. - 07:16:03 »

Hali! Annó ilyen aux kábelt a fogarasi úti Kácsa audióban vettem nem nagy összegért... Érdekes módon a sima 1 dines (nem mp3-as) tudta a külső aux bemenet kezelését, de amikor vettem egy 1 dines mp3-asat az valamiért nem kezelte le. A tetején lévő csatlakozó kiosztásból ezt ki lehetett olvasni... Ha lefényképeznéd a tetejét akkor biztos többet tudnánk segíteni!

Szia.
Itt az oldalon a galériában van fénykép a csatlakozók kiosztásáról: http://www.lacettiklub.hu/images/rsgallery/original/DSCF0240.JPG.

Én úgy sejtem hogy az aux-in bemenetet maga a cd váltó használja. Igazából a cd váltót nem használom, tehát ha azt kikötném és oda tenném be az aux kábelt úgy talán működhetne a dolog?!
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #593 Dátum: 2013. Május 30. - 08:27:41 »

Én úgy gondolom hogy nem működne így vele... Az mp3-as 1 dines hátuljába is be lehetett dugni, de nem érzékelte. Úgy emlékszem, ha nincs bedugva a csatlakozó akkor nem ajánlja fel az aux módot...
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #594 Dátum: 2013. Május 30. - 08:42:58 »

Én úgy gondolom hogy nem működne így vele... Az mp3-as 1 dines hátuljába is be lehetett dugni, de nem érzékelte. Úgy emlékszem, ha nincs bedugva a csatlakozó akkor nem ajánlja fel az aux módot...
Az AUX mód menüből felprogramozható.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #595 Dátum: 2013. Május 30. - 08:51:06 »

Neked cd-táras van? és hogy lehet felprogramozni?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #596 Dátum: 2013. Május 30. - 11:19:29 »

Neked cd-táras van? és hogy lehet felprogramozni?

Erre én is kiváncsi lennék, mert a menüben nincs olyan pont amivel az auxot be lehetne kapcsolni.
Vagy csak akkor látszik, amikor rá van kötve az aux kábel?
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #597 Dátum: 2013. Május 30. - 11:21:08 »

Én úgy emlékszem csak akkor ajánlja fel de ezek szerint Ladlac tudhat vmit:P
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
bachgyorgy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #598 Dátum: 2013. Május 30. - 11:55:43 »

Én úgy emlékszem csak akkor ajánlja fel de ezek szerint Ladlac tudhat vmit:P

Sikerült szereznem auxin kábelt, délután beépítem aztán meglátjuk, hogy működik-e.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #599 Dátum: 2013. Május 30. - 13:43:10 »

Én úgy emlékszem csak akkor ajánlja fel de ezek szerint Ladlac tudhat vmit:P
A csatlakoztatást tuti nem érzékeli, ugyanis nekem is van benne csati, de nincs mindig rákötve semmi. Üres rádugott vezetéket meg nem tud érzékelni semmi. Esetleg a dugónál ha van mikrókapcsoló, de ezeken a rádiókon tuti nincs. Max. a CD tárasokon nem lehet éleszteni...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!