Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 11:34:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 165205 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #555 Dátum: 2012. Február 27. - 13:56:47 »


De te mondtad a 20.000 akkor  mégse elég érdekes ??

Ezt a mondatodat nem értem. He

Egyszer azt mondod,hogy 20.000ft ot ér akkor a tiedé 20.000ft ért vihető használtan  10.000 akkor adok a tiedéért 10.000ft ot
Nem akarom eladni, mert kell. Sem 10-ért, sem 50-ért. Kacsint
Amit írtam "Ilyen tudású fejegységet max. 10-ér, használtan még annyiért sem." Azt az üzletben kapható ilyen tudásúakra értettem.
Mert te írtad hogy "de mennyiért kapsz egy mp3 as rádiót ami pl.Blaupunkt,Alpine,Kenwood,Sony" Erre válaszoltam. Bár nem tudom, ez kérdés volt-e a számodról vagy kijelentés. He

akkor miért írsz árat???
mint írtam mindenki eldönti neki mit ér
ismétlem itt azon van a hangsúly,hogy NEM KAPSZ OLYAT AMI TUDJA A KORMÁNYTÁVVEZÉRLÉT,MP3 AS ÉS NEM KELL SZÉTFARAGNI AZ AUTÓT!
Pontosan! Nekem ez max 20e-t ér meg, 17e-ért vettem is egyet. Vigyorog
Akinek kell annyiért amennyiért adod vegye meg.  Kacsint Mondjuk nem tudom mennyiért adod, mert az titok.

Mivel ez egy fórum és nem telefonos webáruház, nem értem mért nem akarsz árat írni.
Aki szeret telefonálni az meg sem kérdi itt, csak egyből felhív téged.

csak..
más az ára az újnak más ahasználtnak és más a gyári beszámításával ott is állapotfüggő milyen a régi nem fogok 6 féle árat kitalálni és telefonon több kérdésre lehet válaszolni különben is ha írnék árat akkor azon csámcsognál így meg ezen tudsz
Nem csámcsogok.
Leírtam szerintem mennyit ér, ezen te kezdtél ez vitázni. Ezek szerint nálad ennél több. Nincs ezzel baj, ha megveszi valaki. Kacsint
Egyébként nem kéne 6 féle ár. Új 50e, használt 30e beszámítás 5-10e állapottól függően. Ennyit megtennél, nem születne ilyen sok felesleges hozzászólás.

Én 5e ért adtam el a sima gyárit karcmentes fóliás előlappal.

vége.


pont lenne mindenhez tudsz valamit hozzáfűzni ahhoz is ami nem is érdekel...

Csak hogy én is beleszóljak, bár nem érdekel a rádió...  Mosolyog

A Jani hozzászólásai igenis hasznosak, mert aki ilyen készülék után nézelődik, lesz összehasonlítási alapja. És kiváncsi vagyok a rádiód árára, bár nem fogom megvenni. Szerintem mindenki, Te is Sebike, szoktál nézelődni olyanok után is, amit éppen akkor nem kívánsz megvenni, csak érdekel.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #556 Dátum: 2012. Február 27. - 16:16:44 »


De te mondtad a 20.000 akkor  mégse elég érdekes ??

Ezt a mondatodat nem értem. He

Egyszer azt mondod,hogy 20.000ft ot ér akkor a tiedé 20.000ft ért vihető használtan  10.000 akkor adok a tiedéért 10.000ft ot
Nem akarom eladni, mert kell. Sem 10-ért, sem 50-ért. Kacsint
Amit írtam "Ilyen tudású fejegységet max. 10-ér, használtan még annyiért sem." Azt az üzletben kapható ilyen tudásúakra értettem.
Mert te írtad hogy "de mennyiért kapsz egy mp3 as rádiót ami pl.Blaupunkt,Alpine,Kenwood,Sony" Erre válaszoltam. Bár nem tudom, ez kérdés volt-e a számodról vagy kijelentés. He

akkor miért írsz árat???
mint írtam mindenki eldönti neki mit ér
ismétlem itt azon van a hangsúly,hogy NEM KAPSZ OLYAT AMI TUDJA A KORMÁNYTÁVVEZÉRLÉT,MP3 AS ÉS NEM KELL SZÉTFARAGNI AZ AUTÓT!
Pontosan! Nekem ez max 20e-t ér meg, 17e-ért vettem is egyet. Vigyorog
Akinek kell annyiért amennyiért adod vegye meg.  Kacsint Mondjuk nem tudom mennyiért adod, mert az titok.

Mivel ez egy fórum és nem telefonos webáruház, nem értem mért nem akarsz árat írni.
Aki szeret telefonálni az meg sem kérdi itt, csak egyből felhív téged.

csak..
más az ára az újnak más ahasználtnak és más a gyári beszámításával ott is állapotfüggő milyen a régi nem fogok 6 féle árat kitalálni és telefonon több kérdésre lehet válaszolni különben is ha írnék árat akkor azon csámcsognál így meg ezen tudsz
Nem csámcsogok.
Leírtam szerintem mennyit ér, ezen te kezdtél ez vitázni. Ezek szerint nálad ennél több. Nincs ezzel baj, ha megveszi valaki. Kacsint
Egyébként nem kéne 6 féle ár. Új 50e, használt 30e beszámítás 5-10e állapottól függően. Ennyit megtennél, nem születne ilyen sok felesleges hozzászólás.

Én 5e ért adtam el a sima gyárit karcmentes fóliás előlappal.

vége.


pont lenne mindenhez tudsz valamit hozzáfűzni ahhoz is ami nem is érdekel...

Csak hogy én is beleszóljak, bár nem érdekel a rádió...  Mosolyog

A Jani hozzászólásai igenis hasznosak, mert aki ilyen készülék után nézelődik, lesz összehasonlítási alapja. És kiváncsi vagyok a rádiód árára, bár nem fogom megvenni. Szerintem mindenki, Te is Sebike, szoktál nézelődni olyanok után is, amit éppen akkor nem kívánsz megvenni, csak érdekel.

Ha valaki nem akarja megvenni és nem is érdekli ne az akarja megmondani neki mit ér!!!
Had döntse el az akinek esetleg kellene ,hogy neki mit is ér meg!
De ezt már elmondtam!
Naplózva

70/4334431
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #557 Dátum: 2012. Február 27. - 16:27:41 »

Tanulság: Sebike nem árul el árakat, ne is kérjük, nem is fogjuk, van más megoldás is, nem az egyetlen lehetőség onnan beszerezni valamit, neki ez az üzletpolitikája, az ő dolga. Nekünk nem tetszik? Megyünk máshová, és kész, nem gond. Téma vége!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 27. - 16:31:56 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #558 Dátum: 2012. Február 27. - 17:00:23 »

Tanulság: Sebike nem árul el árakat, ne is kérjük, nem is fogjuk, van más megoldás is, nem az egyetlen lehetőség onnan beszerezni valamit, neki ez az üzletpolitikája, az ő dolga. Nekünk nem tetszik? Megyünk máshová, és kész, nem gond. Téma vége!


De elárulok annak akit KOMOLYAN ÉRDEKEL!
De úgylátom valaki ezt nem tudja felfogni és csak csámcsogni tud rajta!
Gidy téged nem érdekel akkor miért szólsz bele?
Amúgy lehet menni máshová pláne ,hogy ez a fajta gyári rádió hiánycikk....
Naplózva

70/4334431
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #559 Dátum: 2012. Február 27. - 17:11:32 »

Tanulság: Sebike nem árul el árakat, ne is kérjük, nem is fogjuk, van más megoldás is, nem az egyetlen lehetőség onnan beszerezni valamit, neki ez az üzletpolitikája, az ő dolga. Nekünk nem tetszik? Megyünk máshová, és kész, nem gond. Téma vége!


De elárulok annak akit KOMOLYAN ÉRDEKEL!
De úgylátom valaki ezt nem tudja felfogni és csak csámcsogni tud rajta!
Gidy téged nem érdekel akkor miért szólsz bele?
Amúgy lehet menni máshová pláne ,hogy ez a fajta gyári rádió hiánycikk....
Ez egy meddő vita, volt rá 3-4 jelentkező akit érdekelt, ha komoly a szándék akkor telefonáljanak Sebike így adja el kár ezen vitázni.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #560 Dátum: 2012. Február 27. - 17:38:21 »

Néhány napja figyelem a meddő vitát sebike és a többi kedves cartárs között. Úgy gondolom, hogy most már ideje lenne lapozni.
Ez a téma nem hirdetési jelleggel jött létre, pusztán technikai oldalról kellene tárgyalni a dolgokat!

Sebike kérlek fogadd el, hogy az itt fórumozó urak között vannak "őskekecek"! Kacsint Szeretnek mindent tudni, akkor is ha nem érintettek az ügyben.
Árakat priviben, telefonon vagy a hirdetési topikban közölj légyszives! Ami neked bolt az nekem fejtörés, mert azért ez nem egy kereskedelmi honlap.
Megértésedet köszönöm!

Kekecek! Lehet sokallani egy árat, de azért gondoljatok bele, hogy holnap elmegy hozzátok egy "szakértő" és megmondja mi mennyi! Az, hogy ki mennyiért ad vagy vesz egy cuccot saját szoc.problem...

Minden egyéb nem ide illő hozzászólást törölni fogok ezek után.
Természetesen vélemény lehet megosztani, de azt kéretik a Törzsasztal-ban megtenni!
Nyami Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #561 Dátum: 2012. Február 27. - 18:35:43 »

Néhány napja figyelem a meddő vitát sebike és a többi kedves cartárs között. Úgy gondolom, hogy most már ideje lenne lapozni.
Ez a téma nem hirdetési jelleggel jött létre, pusztán technikai oldalról kellene tárgyalni a dolgokat!

Sebike kérlek fogadd el, hogy az itt fórumozó urak között vannak "őskekecek"! Kacsint Szeretnek mindent tudni, akkor is ha nem érintettek az ügyben.
Árakat priviben, telefonon vagy a hirdetési topikban közölj légyszives! Ami neked bolt az nekem fejtörés, mert azért ez nem egy kereskedelmi honlap.
Megértésedet köszönöm!

Kekecek! Lehet sokallani egy árat, de azért gondoljatok bele, hogy holnap elmegy hozzátok egy "szakértő" és megmondja mi mennyi! Az, hogy ki mennyiért ad vagy vesz egy cuccot saját szoc.problem...

Minden egyéb nem ide illő hozzászólást törölni fogok ezek után.
Természetesen vélemény lehet megosztani, de azt kéretik a Törzsasztal-ban megtenni!
Nyami Kacsint
Ez a topic ma a második, amiben marakodás van!  Zavart Zavart Zavart Zavart
Eddig ez a fórum egy nyugalmas sziget volt, ahol lehetett olvasgatni békésen.   
Irgum-burgum aki ezt kezdi szétzilálni! 
Kereskedni meg vannak erre szakosodott honlapok!!!! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #562 Dátum: 2012. Március 04. - 10:52:17 »

Sziasztok! megszületett a beépítés! Captiva 6disces mp3-as rádió, kormány vezérléssel:P Vettem egy aveo multikormányt ami nem a régi fajta lacetti lakkozott bőr hanem a puhább változat. ÉS az aveo kormányvezérlőt rajtahagyva rákötöttem a rádióra:) Természetesen működik!:) Rádiót nehezebb volt beépíteni, de ha vki akar... Kormánylehúzót meg egyedileg gyártva és cserélve:P Commenteket kérek kinek hogy tetszik...

http://kepfeltoltes.hu/view/120304/IMAG0671_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120304/IMAG0674_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120304/IMAG0672_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120304/IMAG0673_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #563 Dátum: 2012. Március 04. - 10:59:07 »

Természetesen bárkit érdekel élőben megmutatom, de nem olyan egyszerű amilyennek látszik! De amit látjátok megoldható!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #564 Dátum: 2012. Március 04. - 11:01:24 »

Nekem tetszik, ügyes vagy! Mosolyog
A rádió körüli kereten(ezüstszínű) kellett alakítani, vagy rádión?
A távvezérlőnek ugyan olyan a csatlakozója?
Naplózva


LPG
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #565 Dátum: 2012. Március 04. - 11:08:08 »

Szervusz! egyszerűen leírom de ennél azért bonyolultabb:  gyakorlatilag a műanyag keret belseje lett részben kivágva. A rádió be lett rögzítve a régi helyére. A kormány távvezérlő csatija ugyan az, csak az impulzusok mások. A lacettijével működtetve csak a hangerővel játszott, mást nem csinált. De chevrolet captiva rádióhoz való csatiba be kellett építeni még 2db érintkezőt a vezérlésnek...
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #566 Dátum: 2012. Március 04. - 11:09:22 »

Megy majd a középkonzol VTN carbonozásra:P
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #567 Dátum: 2012. Március 04. - 11:11:56 »

ja  és Jani, bent a Landi:P
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #568 Dátum: 2012. Március 04. - 11:20:54 »

Szervusz! egyszerűen leírom de ennél azért bonyolultabb:  gyakorlatilag a műanyag keret belseje lett részben kivágva. A rádió be lett rögzítve a régi helyére. A kormány távvezérlő csatija ugyan az, csak az impulzusok mások. A lacettijével működtetve csak a hangerővel játszott, mást nem csinált. De chevrolet captiva rádióhoz való csatiba be kellett építeni még 2db érintkezőt a vezérlésnek...
Ezek szerint a rádió előlap mérete megegyezik a keret nyílásának méretével. He
Érdekes, egy vatarás eladót megkértem mérje le és nagyobbnak mérte. Mondjuk az Aveoé volt, lehet az más méret?
Mennyi volt az egész?
Naplózva


LPG
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #569 Dátum: 2012. Március 04. - 11:27:08 »

Nem ilyen egyszerű! A rádió kerete nagyobb de a rápattintott középkonzol mögött van így takar belőle... szal valójában nagyobb... Árban nem jött ki sztem annyiba mint egy új 2din-es JVC rádió... Ha vkinek van AVEO-s ismerőse akinek kell egy AVEO gyári rádió szóljon. Vettem biztonságképpen egyet, hogyha a vezérlő nem vezérli a Captivásat...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!