Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 04:38:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 165473 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2009. December 15. - 21:22:12 »

Az mp3-ason a gombok megvilágítása csak a világítással együtt megy? He A sima cd-snél akkor is világított, nem volt felkapcsolva a világítás.
Naplózva


LPG
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #346 Dátum: 2009. December 15. - 21:56:17 »

Jani! akkor hogy legyen megoldva az index-kérdés? mert próstán tényleg nem érné meg.... 
nem jársz vmikor a környékünkön? én sajnsa nem igen járok arrafelé.... vagy valaki esetleg győr környékéről nem akar pestre cask úy elautókázni?He Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #347 Dátum: 2009. December 18. - 20:50:10 »

Jani,a régiért mit kérsz?Ha eladó egyáltalán.
Ezen még nem gondolkoztam.
Mondjuk 15e?  Vigyorog
Egy használtér? Margííííííííít.... Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #348 Dátum: 2009. December 18. - 21:02:16 »

Meatloaf! Neked eddig nem volt rádiód a kocsidban? Vagy rossz volt? Vagy csak szerettél volna valamit, ami előtte a Janié volt? Vagy volt felesleges pénzed egy tartalék rádióra? Vagy csak egyszerűen befektettél, hátha valaki megszorul, és annak akarsz segíteni? Hiába, Te is egy önzetlen jó ember vagy!
Csak azért kell neki, mert az enyém volt. Vigyorog
Szerintem a teherautóba kell neki. Kacsint
Úgyvan.Az off technikámban ilyen blau van csak a kazettás változata,ami döglődik éppen.Csak cserélnem kell majd és nem kell kötögetni.
Be is szereltem,minden csatlakozó ugyan az volt,csak az a keret amibe be lehet csúsztatni,az volt más,de át lehetett szerelni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #349 Dátum: 2009. December 19. - 01:01:04 »

Jani,a régiért mit kérsz?Ha eladó egyáltalán.
Ezen még nem gondolkoztam.
Mondjuk 15e?  Vigyorog
Egy használtér? Margííííííííít.... Vigyorog
Nem ér ennyit, de mivel az enyém volt, simán megéri. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2009. December 19. - 01:02:02 »

Meatloaf! Neked eddig nem volt rádiód a kocsidban? Vagy rossz volt? Vagy csak szerettél volna valamit, ami előtte a Janié volt? Vagy volt felesleges pénzed egy tartalék rádióra? Vagy csak egyszerűen befektettél, hátha valaki megszorul, és annak akarsz segíteni? Hiába, Te is egy önzetlen jó ember vagy!
Csak azért kell neki, mert az enyém volt. Vigyorog
Szerintem a teherautóba kell neki. Kacsint
Úgyvan.Az off technikámban ilyen blau van csak a kazettás változata,ami döglődik éppen.Csak cserélnem kell majd és nem kell kötögetni.
Be is szereltem,minden csatlakozó ugyan az volt,csak az a keret amibe be lehet csúsztatni,az volt más,de át lehetett szerelni.
Kódot kért?
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #351 Dátum: 2009. December 19. - 06:50:02 »

Meatloaf! Neked eddig nem volt rádiód a kocsidban? Vagy rossz volt? Vagy csak szerettél volna valamit, ami előtte a Janié volt? Vagy volt felesleges pénzed egy tartalék rádióra? Vagy csak egyszerűen befektettél, hátha valaki megszorul, és annak akarsz segíteni? Hiába, Te is egy önzetlen jó ember vagy!
Csak azért kell neki, mert az enyém volt. Vigyorog
Szerintem a teherautóba kell neki. Kacsint
Úgyvan.Az off technikámban ilyen blau van csak a kazettás változata,ami döglődik éppen.Csak cserélnem kell majd és nem kell kötögetni.
Be is szereltem,minden csatlakozó ugyan az volt,csak az a keret amibe be lehet csúsztatni,az volt más,de át lehetett szerelni.
Kódot kért?
Nem mert.Inkább azonnal működött. Vigyorog
Érdekes,hogy te is ugyanazokat a csatikat programoztad be,amiket én is hallgatok.Még a sorrend is majdnem stimmelt. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #352 Dátum: 2009. December 19. - 09:18:40 »

Meatloaf! Neked eddig nem volt rádiód a kocsidban? Vagy rossz volt? Vagy csak szerettél volna valamit, ami előtte a Janié volt? Vagy volt felesleges pénzed egy tartalék rádióra? Vagy csak egyszerűen befektettél, hátha valaki megszorul, és annak akarsz segíteni? Hiába, Te is egy önzetlen jó ember vagy!
Csak azért kell neki, mert az enyém volt. Vigyorog
Szerintem a teherautóba kell neki. Kacsint
Úgyvan.Az off technikámban ilyen blau van csak a kazettás változata,ami döglődik éppen.Csak cserélnem kell majd és nem kell kötögetni.
Be is szereltem,minden csatlakozó ugyan az volt,csak az a keret amibe be lehet csúsztatni,az volt más,de át lehetett szerelni.
Kódot kért?
Nem mert.Inkább azonnal működött. Vigyorog
Érdekes,hogy te is ugyanazokat a csatikat programoztad be,amiket én is hallgatok.Még a sorrend is majdnem stimmelt. Vigyorog

Az adókra gondoltál ugye? Kacsint
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #353 Dátum: 2009. December 19. - 11:06:43 »

Meatloaf! Neked eddig nem volt rádiód a kocsidban? Vagy rossz volt? Vagy csak szerettél volna valamit, ami előtte a Janié volt? Vagy volt felesleges pénzed egy tartalék rádióra? Vagy csak egyszerűen befektettél, hátha valaki megszorul, és annak akarsz segíteni? Hiába, Te is egy önzetlen jó ember vagy!
Csak azért kell neki, mert az enyém volt. Vigyorog
Szerintem a teherautóba kell neki. Kacsint
Úgyvan.Az off technikámban ilyen blau van csak a kazettás változata,ami döglődik éppen.Csak cserélnem kell majd és nem kell kötögetni.
Be is szereltem,minden csatlakozó ugyan az volt,csak az a keret amibe be lehet csúsztatni,az volt más,de át lehetett szerelni.
Kódot kért?
Nem mert.Inkább azonnal működött. Vigyorog
Érdekes,hogy te is ugyanazokat a csatikat programoztad be,amiket én is hallgatok.Még a sorrend is majdnem stimmelt. Vigyorog

Az adókra gondoltál ugye? Kacsint
Persze.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #354 Dátum: 2009. December 19. - 15:41:10 »

Jani! Már meg is vetted? El is mentél érte? Elhozták? Rögtön simán át is szerelted? Működik? Minden stimmel? Talán, ha némi kis részletekkel "untatnád" a fórumozókat, esetleg illusztrációt is bedobnál, biztos jó szívvel vennénk. Amúgy meg remélem sokat segítettem a hozzászólásommal- önzetlenül, hogy Tied lehessen. Szóval? He Kacsint Vigyorog
Igen, Nem, Igen, Igen, Igen, Igen. Vigyorog

Bővebben
Péter elhozta nekem. Itt lakik a szomszédban(20ker.) A régit kiszedtem, ezt pedig beraktam a helyére. Az egész szerelés 10 perc volt. Vigyorog

Jövök neked egy bambival! Vigyorog
Konzol/bowdenek ki-be 10 perc alatt??
Az szép.
Nekem lett volna 1 óra.
Vagy csak a nagy izgalomban gyorsan repült az idő? Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #355 Dátum: 2009. December 19. - 15:44:51 »

Az mp3-ason a gombok megvilágítása csak a világítással együtt megy? He A sima cd-snél akkor is világított, nem volt felkapcsolva a világítás.

Ez érdekes. Mert a gombok világítása (simánál) nálam is csak az autó világításával együtt működik.
Így is logikus.
Csak nem egy hibás cuccot sóztál rá fasírt kollégára?!
 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #356 Dátum: 2009. December 19. - 16:46:11 »

Az mp3-ason a gombok megvilágítása csak a világítással együtt megy? He A sima cd-snél akkor is világított, nem volt felkapcsolva a világítás.

Ez érdekes. Mert a gombok világítása (simánál) nálam is csak az autó világításával együtt működik.
Így is logikus.
Csak nem egy hibás cuccot sóztál rá fasírt kollégára?!
 Vigyorog Vigyorog
Nekem is világítanak éjjel nappal a gombok lámpa nélkül is, akárcsak az ablakemelő gombjai.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2009. December 19. - 19:39:04 »

Jani! Már meg is vetted? El is mentél érte? Elhozták? Rögtön simán át is szerelted? Működik? Minden stimmel? Talán, ha némi kis részletekkel "untatnád" a fórumozókat, esetleg illusztrációt is bedobnál, biztos jó szívvel vennénk. Amúgy meg remélem sokat segítettem a hozzászólásommal- önzetlenül, hogy Tied lehessen. Szóval? He Kacsint Vigyorog
Igen, Nem, Igen, Igen, Igen, Igen. Vigyorog

Bővebben
Péter elhozta nekem. Itt lakik a szomszédban(20ker.) A régit kiszedtem, ezt pedig beraktam a helyére. Az egész szerelés 10 perc volt. Vigyorog

Jövök neked egy bambival! Vigyorog
Konzol/bowdenek ki-be 10 perc alatt??
Az szép.
Nekem lett volna 1 óra.
Vagy csak a nagy izgalomban gyorsan repült az idő? Mosolyog
Az enyémből ki spórolták a bovdeneket, helyette digit kimát kaptam. Vigyorog
Naplózva


LPG
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #358 Dátum: 2009. December 29. - 19:03:12 »

Hnap reggen 8ra vagyok várandós egy nagyon szuper autó HI-FI üzletbe Győrbe a Re-Carta-ba és bepítik a hangrendszemet! igaz még erősítőt nem veszek mert ha veszek akk normálisat veszek az meg 30e forint így azzal várok még.... most csak egy Panaszkodik 4utas nagy ovál mélysugárzót rakatok bele+kábelezés+kalaptartómerevítő+kalaptartócsatik....
már alig várom!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #359 Dátum: 2009. December 29. - 21:08:17 »

Hnap reggen 8ra vagyok várandós egy nagyon szuper autó HI-FI üzletbe Győrbe a Re-Carta-ba és bepítik a hangrendszemet! igaz még erősítőt nem veszek mert ha veszek akk normálisat veszek az meg 30e forint így azzal várok még.... most csak egy Panaszkodik 4utas nagy ovál mélysugárzót rakatok bele+kábelezés+kalaptartómerevítő+kalaptartócsatik....
már alig várom!

En is a kepeket az egeszrol Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!