Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 12:37:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 165593 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #210 Dátum: 2009. Március 08. - 17:22:43 »

Üdv! A márkája: c-quence. A típusa: Hi-Level Adapter. Amit ti vettetek az forrasztani kellett vagy cstlakozót kellett bedugni? Ezek kióg 4 vezeték amit rákell forrasztani a hangszóró kimenetekre abból csinál 2 RCA-t. Üdv
Nem tudom más milyen csatlakozót vett, de neked szerintem ilyen kellet volna. Amit te vettél az a hangszóró kimenetből csinál RCA-t.

http://blaupunkt.shp.hu/hpc/ws_member_3g.php?azonosito=blaupunkt&tcskod=blaupunkt1179997753&alcsoport=Er%F5s%EDt%F5%20kimenet&title=Er%F5s%EDt%F5%20kimenet
Naplózva


LPG
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #211 Dátum: 2009. Március 08. - 18:26:55 »

Köszi a válasz! És a négy RCA-ból bármely 2-öt kell csak felhasználnom 2 meg szabadon marad? Az egy szám meg a remote? üdv
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #212 Dátum: 2009. Március 08. - 19:09:49 »

Köszi a válasz! És a négy RCA-ból bármely 2-öt kell csak felhasználnom 2 meg szabadon marad? Az egy szám meg a remote? üdv
Az egyik pár RCA, az első kimenet. A másik pár pedig a hátsó. Nem muszáj mindet használni. A plusz szál vezeték, pedig a remote (valószínűleg).
Naplózva


LPG
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #213 Dátum: 2009. Március 08. - 21:02:24 »

Van aki már tett a hátsó ajtóba csipogókat? ha igen milyen módszerrel?
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #214 Dátum: 2009. Március 08. - 21:41:21 »

Van aki már tett a hátsó ajtóba csipogókat? ha igen milyen módszerrel?
Ladlac kolléga és én is már "upgradeltük" 8-asra a Lacsit. Kb 2 éve le is írtam hogyan kell. De hogy ne kelljen kutakodnod, ide bemásolom Mosolyog



"Szóval. Én egy Clarion SRH206 200W-os hangszórópárt raktam be, aminek a számlás ára 7900Ft. Vettem hozzá négy műanyag bigyót, ami arra szolgál, hogy vagdosás nélkül rátudjak kötni az eredeti kábelre. Nem tudom mi a rendes neve  Mosolyog Szval erenként 1 kell belőle, azaz a 2 ajtóra összesen 4. Így összesen 8100Ft volt. A szereléshez kell egy csillagcsavarhúzó, egy kisebb méretű lapos csavarhúzó, egy éles szike és egy műgyanta ragasztó. Valamint egy jó adag önbizalom Mosolyog
A műtét elött nyissuk ki az ajtót, nyomjuk le a gombot, tekerjülk le az ablakot. Ezután a leszedéséhez egyszerűen le kell pattintani az ablak sarkában a fekete műanyagot, majd a kapaszkodó aljából a csavart kiszedni, valamint az ajtó aljánál lévő másik két csavart is.
Ezután elég könnyen kilehet pattintani kézzel a kapaszkodót, és lehúzni róla az ablakemelő csatlakozóját (akinek tekerős, az vegye le a tekerőt) A macera a kilics keretével van...elég nehéz kipattintani, nekem sikerűlt is eltörni 2 pöcköt, de igazából ha 1-1 eltörik, az nem számít.
Majd alulról két irányba elindulva, kilehet pattintani a kárpitot, majd felfelé húzva leemelni.
Aztán már csak a bekötés van hátra. A barna vezeték a "+" a zöld a "-" A hangfalat meg a műgyantával egyszerűen beragasztottam.
Ajtónként 15-20 perc az egész művelet.  Mosolyog"


Amúgy 24x20-as a csipogó mérete. 24 az átmérő, és 20 a mélysége...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #215 Dátum: 2009. április 17. - 20:22:22 »

Szerintetek ez mennyire kompatibilis a Lacettivel? Értem ez alatt a kormányvezérlést is...

http://www.martincar.hu/chevrolet_epika_gps_navigacios_fejegyseg_multimedia_kozpont.html
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #216 Dátum: 2009. április 17. - 22:37:55 »

Szerintetek ez mennyire kompatibilis a Lacettivel? Értem ez alatt a kormányvezérlést is...

http://www.martincar.hu/chevrolet_epika_gps_navigacios_fejegyseg_multimedia_kozpont.html
Semennyire, ezt már nem a kékpöty gyártja. Nézegettem már én is, csak úgy kíváncsiságból(pénzem nincs rá).
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #217 Dátum: 2009. április 18. - 09:03:53 »

Szerintetek ez mennyire kompatibilis a Lacettivel? Értem ez alatt a kormányvezérlést is...

http://www.martincar.hu/chevrolet_epika_gps_navigacios_fejegyseg_multimedia_kozpont.html
Semennyire, ezt már nem a kékpöty gyártja. Nézegettem már én is, csak úgy kíváncsiságból(pénzem nincs rá).
Az oké, hogy nem kék pöttyös. Amúgy 20E-ért sok rádiót meg lehet oldani, hogy lehessen használni a gyári kormányvezérlőt. Egyébként csak azért gondoltam, hogy átalakítás nélkül bele megy, mert ezt írják:

"Az egységek az adott autótípusba teljesen kompatibilisek (használhatók a kormánytávvezérlőkről, CAN BUS-kompatibilitás, stb.) méretpontosak és a gyári rögzítési."
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 18. - 09:06:17 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #218 Dátum: 2009. április 18. - 11:21:35 »

Idézet
"Az egységek az adott autótípusba teljesen kompatibilisek (használhatók a kormánytávvezérlőkről, CAN BUS-kompatibilitás, stb.) méretpontosak és a gyári rögzítési."

A Captivával kompatibilis, de a Lacettivel nem. Nem tudom mit takar a CAN-BUS, de a csatlakozok is teljesen mások. A Blau.-kon teljesen egyforma a csatlakozó, mégsem vezérli a többit a távvezérlő.
Egyébként nem értem a mi autónkba, miért került Blau. fejegység?! Miért nem házon belül oldották meg? Az Európán kívüli autókba Daewoo fejegység van.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #219 Dátum: 2009. április 18. - 11:28:09 »



Amúgy 24x20-as a csipogó mérete. 24 az átmérő, és 20 a mélysége...
Mekkora magassugárzó fér el? Nekem van itthon egy, annak a méretei 18x40mm. Ez befér, potyára nincs kedvem leszedni a kárpitot.
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #220 Dátum: 2009. április 18. - 11:38:36 »



Amúgy 24x20-as a csipogó mérete. 24 az átmérő, és 20 a mélysége...
Mekkora magassugárzó fér el? Nekem van itthon egy, annak a méretei 18x40mm. Ez befér, potyára nincs kedvem leszedni a kárpitot.
Hát nem akarlak félrevezetni, meg hülyeséget mondani. Igazság az, hogy nem is igazán emlékszem már. Azt tudom, hogy ez a 24x20-as pont belement, és műgyantával megfogattam.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #221 Dátum: 2009. április 18. - 12:52:21 »



Amúgy 24x20-as a csipogó mérete. 24 az átmérő, és 20 a mélysége...
Mekkora magassugárzó fér el? Nekem van itthon egy, annak a méretei 18x40mm. Ez befér, potyára nincs kedvem leszedni a kárpitot.
Hát nem akarlak félrevezetni, meg hülyeséget mondani. Igazság az, hogy nem is igazán emlékszem már. Azt tudom, hogy ez a 24x20-as pont belement, és műgyantával megfogattam.
Akkor ezt ma kihagyom. Aki legközelebb szétszedi a hátsó ajtót, az legyen szíves lemérni mekkora hely van a csipogónak.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #222 Dátum: 2009. április 18. - 14:00:37 »



Amúgy 24x20-as a csipogó mérete. 24 az átmérő, és 20 a mélysége...
Most nézem, hogy amit te vettél az 46mm-es.  He http://www.clarion.com/hu/hu/products/2007/audio/speaker/SRH206/hu-hu-product-pf_1172367081295.html
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #223 Dátum: 2009. április 18. - 18:27:28 »



Amúgy 24x20-as a csipogó mérete. 24 az átmérő, és 20 a mélysége...
Most nézem, hogy amit te vettél az 46mm-es.  He http://www.clarion.com/hu/hu/products/2007/audio/speaker/SRH206/hu-hu-product-pf_1172367081295.html
Hát nem tudom, ott van a nevében, hogy "2,5 CM-ES (1") SZIMMETRIKUS VEZÉRLÉSŰ MAGASSUGÁRZÓ"
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #224 Dátum: 2009. április 20. - 16:58:17 »

Ma nekiálltam beszerelni a hátsóajtóba a csipogókat. Simán befértek a hangszóróim (18x40mm). Kacsint
Csináltam képeket is, akit érdekel megnézheti a galériába.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=161
Az egész szerelés, fényképezéssel, elpakolással és kézmosással a végén 2óra volt. Mosolyog
A jobb oldali ajtóról, simán leszedtem a hangszórókeretet és a kis háromszöget, nem volt több 5 percnél. A baloldalival viszont szenvedtem (kb. fél órát), pedig ezt csináltam másodjára. El is tört 1 pöcök a keretnél. A háromszögről pedig sikerül mind a kettőt letörni, Kétoldalas ragasztóval van most felrakva. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 20. - 17:32:26 írta Jani » Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!