Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 16:17:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 165621 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #195 Dátum: 2009. Február 28. - 09:12:27 »

Köszi a választ! Az obinál merre? nemtudod az üzlet nevét? a róna utca fele? Üdv
Az obival pont szemben, a Fogarasi út túloldal.
Kis földszintes épület, a nagy panelek elött.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #196 Dátum: 2009. Február 28. - 11:06:56 »

Én a XIII. ker Gömbvillámban vettem a kábeleket. Erősítő kimenet nyáron ezerpárszáz volt, aux kábel pár hónappal előtte, szintén hasonló áron. Ha jól emlékszem remote szál az erősítő kimenetes csatin volt, tehát 4 RCA + remote.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #197 Dátum: 2009. Március 01. - 15:40:42 »

Köszi a választ! és hol lehet kapni ilyen csatlakozókat? Van vmi hely? és mennyi körül van az ára? létezik még olyan magnó amit lehet üzemeltetni a kormány csatiról? üdv
Én 1 éve vettem az aux csatit 3 eFt-ért. Akkor az erősítő kimeneti kábel 4500 Ft volt. Zuglóban, a Fogarasi úton lehet venni ilyesmit, az obinál, csak gyorsan mert most szünnek meg.  Ezért viszont kedvezményes minden náluk...  Vigyorog
Szerintem amit Te említesz az a KÁCSA audió lesz...
Köszi a választ! Az obinál merre? nemtudod az üzlet nevét? a róna utca fele? Üdv
OBI az áruház neve, címe pedig a Róna utca- Fogarassy út sarka, nagy parkolóval, díjmentesen, mellette ÖMV kút.
A város felé tovább, ha mennél a Fogarassyn, akkor a Bibor utca sarkánál van egy nagy HiFi bolt, minden ilyen cuccal, azt is érdemes megnézned.
Ez meg a SATSYSTEM nevű történet...
Látom tudsz mindent. Kacsint
Gidy! Az OBI-ban ne keress ilyen kábeleket! Vigyorog Valóban vele szemben van a bolt (nevét lásd fent, Jopek válaszában). A Pillangó park kijáratánál, egy lapos szolgáltató épületben található. Bejárat a Fogarasi út felől. Parkolni az épület mögött tudsz.  Ebben a boltban rengeteg féle-fajta kábel van, a legkülönbözőbb autókhoz és Hi-Fi-khez. Ezek szerint már nem sokáig. (Itt olyan csatlakozót is polcról adtak, amire a Gombosban csak a szemüket meresztették)
A Gömbvillám mellett (amit ajánlottam), meg beszéljenek az áraik.  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #198 Dátum: 2009. Március 01. - 16:31:26 »

Köszi Stocz! De nem én kerestem a kábeleket, hanem Papfalusi cartárs. Én csak beleszóltam, hogy mi hol van a Fogarassyn. Én nem alakítom át a zenét.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #199 Dátum: 2009. Március 01. - 16:35:10 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2009. Március 01. - 16:44:26 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Köszi Stocz! De nem én kerestem a kábeleket, hanem Papfalusi cartárs. Én csak beleszóltam, hogy mi hol van a Fogarassyn. Én nem alakítom át a zenét.
Még nem ébredt fel a főni a szombat éjjeli fárasztó meló után.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #201 Dátum: 2009. Március 01. - 18:26:14 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Ez így van! Én csak az üzletek nevét tudom... Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2009. Március 01. - 18:46:14 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Ez így van! Én csak az üzletek nevét tudom... Mosolyog
Én meg... én meg... SEMMIT. :-D
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #203 Dátum: 2009. Március 03. - 10:08:14 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Köszi Stocz! De nem én kerestem a kábeleket, hanem Papfalusi cartárs. Én csak beleszóltam, hogy mi hol van a Fogarassyn. Én nem alakítom át a zenét.
Még nem ébredt fel a főni a szombat éjjeli fárasztó meló után.... Vigyorog
Szerintem meg olvassatok vissza. Kacsint
1: Tudom Gidy, hogy nem Te kerested a kábelt. Viszont Te írtad, hogy hol az OBI. Erre írtam azt, hogy nem ott van a kábel, hanem a vele szemben lévő boltban. Nem mindegy, hol hol keresi szegény tagtárs.
2: Az is képben van, hogy Ladlac válaszolt a kábel kérdésre, viszont Jopek írta meg a bolt nevét. ("Valóban vele szemben van a bolt (nevét lásd fent, Jopek válaszában)")

Szóval igyatok egy kávét, oszt' utána kötözködjetek egy taxissal!  Kacsint
A szombati meló egyébként tényleg fárasztó volt. Ez stimmelt.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #204 Dátum: 2009. Március 03. - 10:50:20 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Köszi Stocz! De nem én kerestem a kábeleket, hanem Papfalusi cartárs. Én csak beleszóltam, hogy mi hol van a Fogarassyn. Én nem alakítom át a zenét.
Még nem ébredt fel a főni a szombat éjjeli fárasztó meló után.... Vigyorog
Szerintem meg olvassatok vissza. Kacsint
1: Tudom Gidy, hogy nem Te kerested a kábelt. Viszont Te írtad, hogy hol az OBI. Erre írtam azt, hogy nem ott van a kábel, hanem a vele szemben lévő boltban. Nem mindegy, hol hol keresi szegény tagtárs.
2: Az is képben van, hogy Ladlac válaszolt a kábel kérdésre, viszont Jopek írta meg a bolt nevét. ("Valóban vele szemben van a bolt (nevét lásd fent, Jopek válaszában)")

Szóval igyatok egy kávét, oszt' utána kötözködjetek egy taxissal!  Kacsint
A szombati meló egyébként tényleg fárasztó volt. Ez stimmelt.
Én már elvesztettem a fonalat....megyek inni egy feketét asszem... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #205 Dátum: 2009. Március 03. - 14:10:28 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Köszi Stocz! De nem én kerestem a kábeleket, hanem Papfalusi cartárs. Én csak beleszóltam, hogy mi hol van a Fogarassyn. Én nem alakítom át a zenét.
Még nem ébredt fel a főni a szombat éjjeli fárasztó meló után.... Vigyorog
Szerintem meg olvassatok vissza. Kacsint
1: Tudom Gidy, hogy nem Te kerested a kábelt. Viszont Te írtad, hogy hol az OBI. Erre írtam azt, hogy nem ott van a kábel, hanem a vele szemben lévő boltban. Nem mindegy, hol hol keresi szegény tagtárs.
2: Az is képben van, hogy Ladlac válaszolt a kábel kérdésre, viszont Jopek írta meg a bolt nevét. ("Valóban vele szemben van a bolt (nevét lásd fent, Jopek válaszában)")

Szóval igyatok egy kávét, oszt' utána kötözködjetek egy taxissal!  Kacsint
A szombati meló egyébként tényleg fárasztó volt. Ez stimmelt.
Csak, hogy az enyém legyen az utolsó (?) szó. Az OBI helyét kérdezte, azt írtam le, nem azt, hogy ott kell venni. Bár tudom, hogy a taxisnak, és a Főnöknek mindig igaza van! Jelen esetben Neked, természetesen! Na ugye, hogy enyém volt az utolsó szó ez ügyben! Mikor kávézunk együtt? Patentek nálam, hogy kerüljön Hozzád, Főni?
Tudom egy kicsit már off volt...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #206 Dátum: 2009. Március 04. - 14:11:36 »

...és nem is Jopek irta a választ, hanem Én!  Kacsint
Köszi Stocz! De nem én kerestem a kábeleket, hanem Papfalusi cartárs. Én csak beleszóltam, hogy mi hol van a Fogarassyn. Én nem alakítom át a zenét.
Még nem ébredt fel a főni a szombat éjjeli fárasztó meló után.... Vigyorog
Szerintem meg olvassatok vissza. Kacsint
1: Tudom Gidy, hogy nem Te kerested a kábelt. Viszont Te írtad, hogy hol az OBI. Erre írtam azt, hogy nem ott van a kábel, hanem a vele szemben lévő boltban. Nem mindegy, hol hol keresi szegény tagtárs.
2: Az is képben van, hogy Ladlac válaszolt a kábel kérdésre, viszont Jopek írta meg a bolt nevét. ("Valóban vele szemben van a bolt (nevét lásd fent, Jopek válaszában)")

Szóval igyatok egy kávét, oszt' utána kötözködjetek egy taxissal!  Kacsint
A szombati meló egyébként tényleg fárasztó volt. Ez stimmelt.
Csak, hogy az enyém legyen az utolsó (?) szó. Az OBI helyét kérdezte, azt írtam le, nem azt, hogy ott kell venni. Bár tudom, hogy a taxisnak, és a Főnöknek mindig igaza van! Jelen esetben Neked, természetesen! Na ugye, hogy enyém volt az utolsó szó ez ügyben! Mikor kávézunk együtt? Patentek nálam, hogy kerüljön Hozzád, Főni?
Tudom egy kicsit már off volt...
A patentekből ne csinálj gondot. Előbb-utóbb csak találunk alkalmat.
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #207 Dátum: 2009. Március 05. - 06:51:55 »

Sziasztok! voltam a Kácsa audióban. Elmondtam ott hogy mit szeretnék, szal hogy erősítőt szeretném rákötni a rádióra. Adott nekem a faszi egy kis dobozkát, aminek az alján van 4 vezeték, felül meg van két RCA csatlakozó. Jót vettem? mondtam neki hogy 4 RCA + remote, de aszonta hogy azt a gyári fejegységre nemm lehet rákötni mert nincs benne végfok erőstés. Hivatkoztam arra hogy nem egy ember vett, de aszonta nekem ez kell, és a gyári vezetéken elvileg kék szinnel megtalálható a remote, ezt meg kössem rá a hangszóró kimenetekre.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #208 Dátum: 2009. Március 05. - 15:22:44 »

Sziasztok! voltam a Kácsa audióban. Elmondtam ott hogy mit szeretnék, szal hogy erősítőt szeretném rákötni a rádióra. Adott nekem a faszi egy kis dobozkát, aminek az alján van 4 vezeték, felül meg van két RCA csatlakozó. Jót vettem? mondtam neki hogy 4 RCA + remote, de aszonta hogy azt a gyári fejegységre nemm lehet rákötni mert nincs benne végfok erőstés. Hivatkoztam arra hogy nem egy ember vett, de aszonta nekem ez kell, és a gyári vezetéken elvileg kék szinnel megtalálható a remote, ezt meg kössem rá a hangszóró kimenetekre.

A dobozka mit jelent? Gyártó, típus...
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #209 Dátum: 2009. Március 08. - 17:15:20 »

Üdv! A márkája: c-quence. A típusa: Hi-Level Adapter. Amit ti vettetek az forrasztani kellett vagy cstlakozót kellett bedugni? Ezek kióg 4 vezeték amit rákell forrasztani a hangszóró kimenetekre abból csinál 2 RCA-t. Üdv
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!