Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 16:38:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 165637 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #180 Dátum: 2009. Február 12. - 19:48:27 »

köszönöm a válaszokat, tanácsokat! a +12V-ot mi nem az akksiról szedjük, nem tudtuk hol kihúzni odáig a kábelt mellesleg a hátsó ülést ülő részét nem tudom kiszedni. nekem asszem 20A-os bizti van, de nem akarok hülyeséget mondani...
1000W-os erősítő 20A-es biztivel. Nem akarlak elkeseríteni, de az nem 1000W-os max 100.
Az én 4x50-es PhoenixGold erősítőmnek 2db 20A-es volt. Kacsint
Én is azt ajánlanom,hogy az akkuról vedd legalább a +t, és tegyél az akkutól 10-20cm-re egy biztosítékot
Egy 1000 W-os erősítő, ha 12 Voltról van hajtva, akkor max teljesítménynél 83,33 A-t vesz fel. De ha kapja stabilan a 14 V-ot, akkoris 71,42 Ampert emészt fel. :-)
Enyémben egy Power Acoustik LT620 van. Hídban hajtva. Ha minden igaz, maxra kihajtava elvileg már ezis ellőheti az 50es biztimet. :-)
...és névleges, vagy zenei teljesítmény ez?
Névleges, v zenei? Erről sokat lehetne beszélni..... Én színuszjellel hajtva számoltam ezeket. :-) Tehát ez az elméletileg elérhető legnagyobb teljesítmény. Mondjuk ilyen úgysem lesz soha. Legalábbis nálam. Ilyen max hangnyomásversenyeken lehet, vagy mondjuk egy teljesítménymérés alkalmával. De ehhez már komoly hangszóró is kell. Meg stabil táp, pufferkondik, ujjnyi vastag kábelek ....
...tudom. ...meg egy pár akksi még a kocsiba...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Laczy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Hozzászólás #181 Dátum: 2009. Február 12. - 20:10:23 »

köszönöm a válaszokat, tanácsokat! a +12V-ot mi nem az akksiról szedjük, nem tudtuk hol kihúzni odáig a kábelt mellesleg a hátsó ülést ülő részét nem tudom kiszedni. nekem asszem 20A-os bizti van, de nem akarok hülyeséget mondani...
1000W-os erősítő 20A-es biztivel. Nem akarlak elkeseríteni, de az nem 1000W-os max 100.
Az én 4x50-es PhoenixGold erősítőmnek 2db 20A-es volt. Kacsint
Én is azt ajánlanom,hogy az akkuról vedd legalább a +t, és tegyél az akkutól 10-20cm-re egy biztosítékot
Egy 1000 W-os erősítő, ha 12 Voltról van hajtva, akkor max teljesítménynél 83,33 A-t vesz fel. De ha kapja stabilan a 14 V-ot, akkoris 71,42 Ampert emészt fel. :-)
Enyémben egy Power Acoustik LT620 van. Hídban hajtva. Ha minden igaz, maxra kihajtava elvileg már ezis ellőheti az 50es biztimet. :-)
...és névleges, vagy zenei teljesítmény ez?
Névleges, v zenei? Erről sokat lehetne beszélni..... Én színuszjellel hajtva számoltam ezeket. :-) Tehát ez az elméletileg elérhető legnagyobb teljesítmény. Mondjuk ilyen úgysem lesz soha. Legalábbis nálam. Ilyen max hangnyomásversenyeken lehet, vagy mondjuk egy teljesítménymérés alkalmával. De ehhez már komoly hangszóró is kell. Meg stabil táp, pufferkondik, ujjnyi vastag kábelek ....
...tudom. ...meg egy pár akksi még a kocsiba...
Az sem árt. Nekem még a gyári van benne (2005), de bírja még. A zenésítés csak most nyáron történt, tehát nemolyan régen. Mondjuk a refiket, térképlámpát, stb. villogtatja rendesen, ha hajtom a zenét.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #182 Dátum: 2009. Február 12. - 23:02:21 »

Kicsit kiszélesítettük a topicot, hisz nemcsak a lejátszó cseréjével lehet egy jót zenélni a kocsiban!
Jöhet minden, ami lacsin belüli zene, Hi-Fi, és ezek felszerelései.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #183 Dátum: 2009. Február 13. - 08:34:03 »

Én meg nem is szoktam használni a zenét. Én kusban szeretek vezetni, hogy halljak minden kis apró rezgést. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #184 Dátum: 2009. Február 13. - 12:33:50 »

köszönöm a válaszokat, tanácsokat! a +12V-ot mi nem az akksiról szedjük, nem tudtuk hol kihúzni odáig a kábelt mellesleg a hátsó ülést ülő részét nem tudom kiszedni. nekem asszem 20A-os bizti van, de nem akarok hülyeséget mondani...
Bal első kerékdobban lévő műanyag borítás után látod, hogy hol mennek be a kábelek az utastérbe. Ott tudod bevinni a közvetlen tápot is.
Naplózva
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #185 Dátum: 2009. Február 14. - 16:56:25 »

köszönöm a válaszokat, tanácsokat! a +12V-ot mi nem az akksiról szedjük, nem tudtuk hol kihúzni odáig a kábelt mellesleg a hátsó ülést ülő részét nem tudom kiszedni. nekem asszem 20A-os bizti van, de nem akarok hülyeséget mondani...
Bal első kerékdobban lévő műanyag borítás után látod, hogy hol mennek be a kábelek az utastérbe. Ott tudod bevinni a közvetlen tápot is.

köszönöm! majd megnézem amint jobb idő lesz Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #186 Dátum: 2009. Február 15. - 13:31:13 »

Én meg nem is szoktam használni a zenét. Én kusban szeretek vezetni, hogy halljak minden kis apró rezgést. Vigyorog
Na jó! A tegnapi vidéki utunkon hallgattunk rádiót, meg taxi 2 cd-t is. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #187 Dátum: 2009. Február 25. - 20:54:27 »

Sziasztok! Akarok majd zenét tenni a kocsimba. Tudnátok segíteni pár kérdésben? Merre lehet átjönni a motorháztérből az erősítő kábelével? NEhéz kiszerelni a magnót? Van erősítő (RCA) kimenet a rádión? a Remote szál van, és ha van akkor melyik szál az? Előre is köszi:)
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #188 Dátum: 2009. Február 26. - 08:11:22 »

Sziasztok! Akarok majd zenét tenni a kocsimba. Tudnátok segíteni pár kérdésben? Merre lehet átjönni a motorháztérből az erősítő kábelével? NEhéz kiszerelni a magnót? Van erősítő (RCA) kimenet a rádión? a Remote szál van, és ha van akkor melyik szál az? Előre is köszi:)
Szia.
Bal oldalon van átvezetés a tűzfalon. Ott be lehet húzni a szükséges vezetékeket.
Nem nehéz kivenni, de elötte nézz utána a kiszerelés menetének akár itt a klub honlapján. Van fényképes beszámoló.
Rca kimenet úgy van a magnón, hogy vakdugó van beledugva és csatit kell hozzá venni. Tehát a kivezetés él, csak alapban nem elérhető.
Remote szállal , aux bemenettel szintén ez a helyzet.
Üdv  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #189 Dátum: 2009. Február 26. - 10:37:11 »

Köszi a választ! és hol lehet kapni ilyen csatlakozókat? Van vmi hely? és mennyi körül van az ára? létezik még olyan magnó amit lehet üzemeltetni a kormány csatiról? üdv
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #190 Dátum: 2009. Február 26. - 12:11:49 »

Köszi a választ! és hol lehet kapni ilyen csatlakozókat? Van vmi hely? és mennyi körül van az ára? létezik még olyan magnó amit lehet üzemeltetni a kormány csatiról? üdv
A hol lehet kapni kérdésre könnyeben válaszolnánk, ha a regisztrációdban megadtad volna a települést, ahol élsz (lehet, hogy ezt kötelezővé fogom tenni  He).
Én az aux kábelt Bp.-en, a XIII. kerületben vettem a Gömb utcában. Gömbvillám Kft. a cég neve. Szereléssel foglalkoznak, de meg is lehet venni a cuccot náluk. Lehel útról befordulsz a Gömb utcába, és ~50 m után bal kéz felől beállsz az udvarba. Iroda szemben egyenesen.
Hogy van-e a többi kábel náluk (és ez, hiszen akár el is fogyhatott 1 év alatt  Kacsint) azt nem tudom. Érdeklődd meg.

Tudomásom szerint másik készüléket nem vezérel a korm. kapcsoló.

A kábel behúzási pontját a bal első kerékdob (műanyag) leszerelése után látod meg.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #191 Dátum: 2009. Február 27. - 09:57:46 »

Köszi a választ! és hol lehet kapni ilyen csatlakozókat? Van vmi hely? és mennyi körül van az ára? létezik még olyan magnó amit lehet üzemeltetni a kormány csatiról? üdv
Én 1 éve vettem az aux csatit 3 eFt-ért. Akkor az erősítő kimeneti kábel 4500 Ft volt. Zuglóban, a Fogarasi úton lehet venni ilyesmit, az obinál, csak gyorsan mert most szünnek meg.  Ezért viszont kedvezményes minden náluk...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #192 Dátum: 2009. Február 27. - 19:25:21 »

Köszi a választ! Az obinál merre? nemtudod az üzlet nevét? a róna utca fele? Üdv
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #193 Dátum: 2009. Február 27. - 21:11:53 »

Köszi a választ! Az obinál merre? nemtudod az üzlet nevét? a róna utca fele? Üdv
OBI az áruház neve, címe pedig a Róna utca- Fogarassy út sarka, nagy parkolóval, díjmentesen, mellette ÖMV kút.
A város felé tovább, ha mennél a Fogarassyn, akkor a Bibor utca sarkánál van egy nagy HiFi bolt, minden ilyen cuccal, azt is érdemes megnézned.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #194 Dátum: 2009. Február 28. - 09:09:24 »

Köszi a választ! és hol lehet kapni ilyen csatlakozókat? Van vmi hely? és mennyi körül van az ára? létezik még olyan magnó amit lehet üzemeltetni a kormány csatiról? üdv
Én 1 éve vettem az aux csatit 3 eFt-ért. Akkor az erősítő kimeneti kábel 4500 Ft volt. Zuglóban, a Fogarasi úton lehet venni ilyesmit, az obinál, csak gyorsan mert most szünnek meg.  Ezért viszont kedvezményes minden náluk...  Vigyorog
Szerintem amit Te említesz az a KÁCSA audió lesz...
Köszi a választ! Az obinál merre? nemtudod az üzlet nevét? a róna utca fele? Üdv
OBI az áruház neve, címe pedig a Róna utca- Fogarassy út sarka, nagy parkolóval, díjmentesen, mellette ÖMV kút.
A város felé tovább, ha mennél a Fogarassyn, akkor a Bibor utca sarkánál van egy nagy HiFi bolt, minden ilyen cuccal, azt is érdemes megnézned.
Ez meg a SATSYSTEM nevű történet...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!