Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 10:24:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 165546 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #225 Dátum: 2009. április 22. - 12:40:30 »

Idézet
"Az egységek az adott autótípusba teljesen kompatibilisek (használhatók a kormánytávvezérlőkről, CAN BUS-kompatibilitás, stb.) méretpontosak és a gyári rögzítési."

A Captivával kompatibilis, de a Lacettivel nem. Nem tudom mit takar a CAN-BUS, de a csatlakozok is teljesen mások. A Blau.-kon teljesen egyforma a csatlakozó, mégsem vezérli a többit a távvezérlő.
Egyébként nem értem a mi autónkba, miért került Blau. fejegység?! Miért nem házon belül oldották meg? Az Európán kívüli autókba Daewoo fejegység van.

Itt a lehetőség, hogy bővítsd a tudásod: http://www.opel-autodiagnosztika.com/letoltes/oktatas/canbusz_1lecke.pdf
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #226 Dátum: 2009. április 22. - 12:43:19 »

Ma nekiálltam beszerelni a hátsóajtóba a csipogókat. Simán befértek a hangszóróim (18x40mm). Kacsint
Csináltam képeket is, akit érdekel megnézheti a galériába.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=161
Az egész szerelés, fényképezéssel, elpakolással és kézmosással a végén 2óra volt. Mosolyog
A jobb oldali ajtóról, simán leszedtem a hangszórókeretet és a kis háromszöget, nem volt több 5 percnél. A baloldalival viszont szenvedtem (kb. fél órát), pedig ezt csináltam másodjára. El is tört 1 pöcök a keretnél. A háromszögről pedig sikerül mind a kettőt letörni, Kétoldalas ragasztóval van most felrakva. Vigyorog
Ha a képekhez írnál némi ismertetőt, és felhatalmaznál rá, akkor át lehetne emelni őket a közös szerelős galériába.
Ott sokkal könnyebben megtalálná, akit érdekel (nem most, hanem mondjuk 2-3 hónap múlva  Kacsint).
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #227 Dátum: 2009. április 25. - 15:59:19 »

ÜDV érdekelne mekkora csipogokat lehet az ajtokba (a helyére) beszerelni  He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #228 Dátum: 2009. április 25. - 16:45:24 »

ÜDV érdekelne mekkora csipogokat lehet az ajtokba (a helyére) beszerelni  He
Nézd meg a fényképeket. Kacsint
 http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=161

Ja, neked 4ajtósod van.    Szerintem, ugyan akkor lehet a hely.
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #229 Dátum: 2009. április 25. - 19:04:19 »

köszi a segitséget Kacsint Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #230 Dátum: 2009. Június 07. - 14:39:18 »

Egy év zene százezerért
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #231 Dátum: 2009. Június 07. - 15:18:34 »

Van ennél olcsóbb megoldás is. Kacsint Bár én még ennyit sem áldoznék rá. Inkább cserélgetem a lemezeket. Vigyorog
http://jennecar.hu/shop/?p=p_23&sName=usb-mp3-interface-gy%C3%A1ri-autor%C3%A1diokhoz
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 07. - 15:21:04 írta Jani » Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #232 Dátum: 2009. Június 07. - 17:42:33 »

Cartársak! Amit ide írt Jani az egy dolog, de, ha ennek a cégnek az egyéb dolgait megnézitek, lehet, hogy jól jártok, ha akartok tolatóradart. 7800 Ft-ért kapható 4 érzékelős, kijelzős készülék, ami megkülönbözteti a jeladókat is LED jelzésekkel, plusz digit kijelzővel a legkisebb távolságot. Aki látta már az enyémet, az tudja mit tud a készülék, aki nem, és érdekli, megmutatom szívesen. Nagyon jó az ára, jól használható, és egy kis barkácsolásban jártas ember otthon is be tudja szerelni. Ehhez ötletet is kaphat tőlem, de főleg a Főszerelő LadLac cartárstól, ő tette be az én, és Cap kocsijába is a ketyerét, tökéletesen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #233 Dátum: 2009. Június 07. - 17:56:38 »

Cartársak! Amit ide írt Jani az egy dolog, de, ha ennek a cégnek az egyéb dolgait megnézitek, lehet, hogy jól jártok, ha akartok tolatóradart. 7800 Ft-ért kapható 4 érzékelős, kijelzős készülék, ami megkülönbözteti a jeladókat is LED jelzésekkel, plusz digit kijelzővel a legkisebb távolságot. Aki látta már az enyémet, az tudja mit tud a készülék, aki nem, és érdekli, megmutatom szívesen. Nagyon jó az ára, jól használható, és egy kis barkácsolásban jártas ember otthon is be tudja szerelni. Ehhez ötletet is kaphat tőlem, de főleg a Főszerelő LadLac cartárstól, ő tette be az én, és Cap kocsijába is a ketyerét, tökéletesen.
Gidy! Mp3-at tud ez a radar?  Kacsint
Miért nem a helyére írod? He
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #234 Dátum: 2009. Június 07. - 18:29:37 »

Ezzel csak annyi a baj, hogy üzemen kívül helyezed a CD tárat a CD táras lacsiknál Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #235 Dátum: 2009. Június 07. - 19:00:57 »

Cartársak! Amit ide írt Jani az egy dolog, de, ha ennek a cégnek az egyéb dolgait megnézitek, lehet, hogy jól jártok, ha akartok tolatóradart. 7800 Ft-ért kapható 4 érzékelős, kijelzős készülék, ami megkülönbözteti a jeladókat is LED jelzésekkel, plusz digit kijelzővel a legkisebb távolságot. Aki látta már az enyémet, az tudja mit tud a készülék, aki nem, és érdekli, megmutatom szívesen. Nagyon jó az ára, jól használható, és egy kis barkácsolásban jártas ember otthon is be tudja szerelni. Ehhez ötletet is kaphat tőlem, de főleg a Főszerelő LadLac cartárstól, ő tette be az én, és Cap kocsijába is a ketyerét, tökéletesen.
Gidy! Mp3-at tud ez a radar?  Kacsint
Miért nem a helyére írod? He
Csak itt volt megadva a mittudoménminek hívják hivatkozási fene, ehhez írtam hozzá. Mert még mindig nem vagyok PC-guru, csak béna, ezért! Bocsika, kikapcs...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #236 Dátum: 2009. Június 07. - 19:34:56 »

Ezzel csak annyi a baj, hogy üzemen kívül helyezed a CD tárat a CD táras lacsiknál Mosolyog
Olyan nem sok embernek van. Kacsint Csak a kiválasztottaknak.  Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #237 Dátum: 2009. Június 07. - 19:57:01 »

Ezzel csak annyi a baj, hogy üzemen kívül helyezed a CD tárat a CD táras lacsiknál Mosolyog
Olyan nem sok embernek van. Kacsint Csak a kiválasztottaknak.  Vigyorog
Amúgy jobban megnéztem... Van olyan csati is, amire sorba rálehet kötni a CD tárat... ha jól láttam. Amúgy van boltjuk Győrben? Én nem találtam infót róla sehol.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #238 Dátum: 2009. Július 08. - 07:36:21 »

Nem találtam erre megfelelőbb témát, úgyhogy ide írom:

JVC CH-X550 12 lemezes cd tár újszerű állapotban, 3 évesen - 2 éve nem használom - kábellel eladó. Mindenevő, újraírható cd-ket is lejátszik, tökéletes rázkódásvédelemmel.
Csak audio, nem mp3!

Ára: 10 000,- Ft (árfolyamingadozástól függetlenül)

Általam értelmesnek tartott dolgokra cserélhető, várom az ajánlatokat.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #239 Dátum: 2009. Július 08. - 09:14:50 »

Nem találtam erre megfelelőbb témát, úgyhogy ide írom:

JVC CH-X550 12 lemezes cd tár újszerű állapotban, 3 évesen - 2 éve nem használom - kábellel eladó. Mindenevő, újraírható cd-ket is lejátszik, tökéletes rázkódásvédelemmel.
Csak audio, nem mp3!

Ára: 10 000,- Ft (árfolyamingadozástól függetlenül)

Általam értelmesnek tartott dolgokra cserélhető, várom az ajánlatokat.
Mondjuk az "Adás-vétel->Kiegészítő felszerelés" topicba is írhattad volna, de itt sem rossz. Az adásvételeket inkább oda gyűjtjük. Legközelebb figyelj erre.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!