Lacetti klub fórum
2024. Június 26. - 10:09:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Le
 
Szerző Téma: Zene a lacsiban  (Megtekintve 161905 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. április 25. - 17:26:02 »

Hát ehhez azért nem adtam volna a nehezen megszerzett "nevemet".Nem rossz ez a cd táras, a másiknál fényévekkel különb, de akkor is le van maradva vagy 10 évet.
Az igaz, de már 4 éve is ezzel jött, amikor az amcsiknál már 2DIN-es mp3-assal.....Na meg elektromos tetőablakkal....Na nekem az kéne Mosolyog
Sok maradt ezekből raktáron!  Vigyorog
De az elektromos tetőablakért már régebben is evett a fene, csak sajnáltam rá a lóvét. Viszont Webastoéknál lehet utólag is szereltetni, csak legyen egyszer fölös 2 kilóm!
Utólagosan beszerelthez nem túl sok bizodalmam van.
Sok típusnál a gyári is Webasto.
Amúgy nem a klíma mellett látom vagy nem látom értelmét, hanem:
a kabrió nem célszerű hazánkban, nem lehet kihasználni + nagyon drága! Viszont nem utolsó látvány és érzés, hogy felülről jön a fény, látni a kék eget, lassú haladásnál kellemes szellő jön be és a fent megszorult meleget szépen ki lehet vele futtatni.
Hátránya, hogy idővel a gumitömítéseknél beázhat, nyitva felejtett állapotban maradhat, + betörésveszély.
 
Nekem az utolsó két autómban volt tetőablak,de nekem nem kellene soha többet,pedig az omegámban gyári webasto volt.A beázást soha nem tudtam elhárítani! He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
novum
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. április 25. - 20:47:46 »

Hát ehhez azért nem adtam volna a nehezen megszerzett "nevemet".Nem rossz ez a cd táras, a másiknál fényévekkel különb, de akkor is le van maradva vagy 10 évet.
Az igaz, de már 4 éve is ezzel jött, amikor az amcsiknál már 2DIN-es mp3-assal.....Na meg elektromos tetőablakkal....Na nekem az kéne Mosolyog
Sok maradt ezekből raktáron!  Vigyorog
De az elektromos tetőablakért már régebben is evett a fene, csak sajnáltam rá a lóvét. Viszont Webastoéknál lehet utólag is szereltetni, csak legyen egyszer fölös 2 kilóm!
Utólagosan beszerelthez nem túl sok bizodalmam van.
Sok típusnál a gyári is Webasto.
Amúgy nem a klíma mellett látom vagy nem látom értelmét, hanem:
a kabrió nem célszerű hazánkban, nem lehet kihasználni + nagyon drága! Viszont nem utolsó látvány és érzés, hogy felülről jön a fény, látni a kék eget, lassú haladásnál kellemes szellő jön be és a fent megszorult meleget szépen ki lehet vele futtatni.
Hátránya, hogy idővel a gumitömítéseknél beázhat, nyitva felejtett állapotban maradhat, + betörésveszély.
 
Nekem az utolsó két autómban volt tetőablak,de nekem nem kellene soha többet,pedig az omegámban gyári webasto volt.A beázást soha nem tudtam elhárítani! He
Az enyémben mp3-as a jó gyári Blaupunkt. 2008. áprilisi a Lacsi.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. November 26. - 10:33:02 »

Ez tud mp3-at?
Naplózva


LPG
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. November 26. - 10:34:45 »

Ez tud mp3-at?
Nem!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. November 26. - 10:35:37 »

Sejtettem! Vigyorog
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. November 26. - 18:05:51 »

Mp3 at nem tud de nagyságrendekkel jobb mint a a gyári mp3-as.Én vis****akattam ezt a fajtát a vasba, mert nekem is az "új" készülékkel adták már át.Garanciában tették vissza de láttam a számlát kb 400.000 Ft. A negyedét sem éri!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. November 26. - 18:09:02 »

Mp3 at nem tud de nagyságrendekkel jobb mint a a gyári mp3-as.Én vis****akattam ezt a fajtát a vasba, mert nekem is az "új" készülékkel adták már át.Garanciában tették vissza de láttam a számlát kb 400.000 Ft. A negyedét sem éri!!
20ezerért van a vaterán. Vigyorog
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. November 26. - 18:10:34 »

Mp3 at nem tud de nagyságrendekkel jobb mint a a gyári mp3-as.Én vis****akattam ezt a fajtát a vasba, mert nekem is az "új" készülékkel adták már át.Garanciában tették vissza de láttam a számlát kb 400.000 Ft. A negyedét sem éri!!
20ezerért van a vaterán. Vigyorog
én sem fizettem érte annyit.Egyébként 20 ezerért megéri, annyit azért ér.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. November 26. - 18:03:10 »

Mp3 at nem tud de nagyságrendekkel jobb mint a a gyári mp3-as.Én vis****akattam ezt a fajtát a vasba, mert nekem is az "új" készülékkel adták már át.Garanciában tették vissza de láttam a számlát kb 400.000 Ft. A negyedét sem éri!!


20ezerért van a vaterán. Vigyorog

A CD tárral együtt nem tűnik rossznak az ár!
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 26. - 18:11:50 írta sebijoe » Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. November 26. - 18:20:19 »

És ezt tudjuk vezérelni a kormányról egy csere esetén?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. November 26. - 18:22:29 »

És ezt tudjuk vezérelni a kormányról egy csere esetén?
Szerintem igen, mert a platinumban ilyen van gyárilag.
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. November 26. - 18:23:27 »

És ezt tudjuk vezérelni a kormányról egy csere esetén?
Ez is gyári Lacsis cucc.A platinum felszereltséghez ez járt.Lehet vezérelni a kormányról.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. November 26. - 18:27:11 »

És ezt tudjuk vezérelni a kormányról egy csere esetén?
Ez is gyári Lacsis cucc.A platinum felszereltséghez ez járt.Lehet vezérelni a kormányról.
Meatloaf, ha meg akarod venni, alkudj! A múltkor már 18ért is odaadta volna. Kacsint
http://www.vatera.hu/daewoo_lacetti_magno_cd_tar_104953994.html
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. November 26. - 18:24:13 »

És ezt tudjuk vezérelni a kormányról egy csere esetén?
Ez is gyári Lacsis cucc.A platinum felszereltséghez ez járt.Lehet vezérelni a kormányról.
Meatloaf, ha meg akarod venni, alkudj! A múltkor már 18ért is odaadta volna. Kacsint
http://www.vatera.hu/daewoo_lacetti_magno_cd_tar_104953994.html
Még gondolkodom.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #164 Dátum: 2009. Február 01. - 15:32:00 »

Sziasztok!

Engem is utolért a lejátszó csere kényszerből. Anno tartozás fejében szereztem egy 500Wos MacAudio mélyládát, és ahhoz karácsonyra szereztem egy 1000W-os 4csatornás Mac erősítőt is. Hát mondanom sem kell hogy nem volt egyszerű a beépítés, bárki ilyenbe akar kezdeni inkább bízza szakemberre Vigyorog

A csomagtartóban földpontot találni igazi rémálom, így a csomitartó zárszerkezetének az ellenpárjához kellett csavarozni a kábelt. +12V-ot találni megint nem volt egyszerű, egy kábelcsomopontba tudtuk csak beforrasztani a kupplung pedál mellett. A gyári rádión nekem nem volt RCA kimenet sem, így a rádiót cserélni kellett, de legalább mp3as lett helyette, viszont minden egyes indításnál újra kell programozni a rádiót, nem marad a memoriájában semmi sem. 

Lejátszó cserénél volt valakinek hasolnó problémája? És hogyan orvosolta? Ahogy néztem miután kiveszem a kulcsot, vagy leveszem az ACC-ről akkor már nem kap áramot a lejátszó.

A hangtechnikát továbbra is fogom fejleszteni ahogy a tárcám engedi és ezzel kapcsolatban további kérdéseket szeretnék feltenni.

Magassugárzó minden esetben van az első ajtókban? Mert ahogy probáltuk hallgatni, úgy tűnt, hogy nincs benne, ezért tervezem a beszerelését, először előre aztán hátra is, majd a gyári hangszórókat is le akarom cserélni valami komolyabbra. Meg tudjátok mondani a gyári adatokat, szal hogy minek mi a mérete stb...

Előre is köszönöm!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!