Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 00:44:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 63   Le
 
Szerző Téma: Fék ,ABS, TC  (Megtekintve 286616 alkalommal)
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #555 Dátum: 2013. Március 22. - 11:59:44 »

akkor pontosan mivel is?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #556 Dátum: 2013. Március 22. - 12:19:29 »

akkor pontosan mivel is?

szerelővel....
akinek van szerszáma és szakértelme
ismétlem a FÉK  NEM játék!
Naplózva

70/4334431
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #557 Dátum: 2013. Március 22. - 12:30:09 »

mért te azt hiszed egy féket nem tudok megcsinálni? sokkal bonyolultabb dolgokat csináltam már meg nem beszélve a melohelyen lévő gépekről szal erröl ennyit. amugy szerelő ismim is azt mondta ki kellene jönnie pumpálással
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #558 Dátum: 2013. Március 22. - 17:56:50 »

mért te azt hiszed egy féket nem tudok megcsinálni? sokkal bonyolultabb dolgokat csináltam már meg nem beszélve a melohelyen lévő gépekről szal erröl ennyit. amugy szerelő ismim is azt mondta ki kellene jönnie pumpálással

a hozzászólásaid alapján NEM
Naplózva

70/4334431
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #559 Dátum: 2013. Március 22. - 18:02:25 »

mért te azt hiszed egy féket nem tudok megcsinálni? sokkal bonyolultabb dolgokat csináltam már meg nem beszélve a melohelyen lévő gépekről szal erröl ennyit. amugy szerelő ismim is azt mondta ki kellene jönnie pumpálással
Ez a hozzá állás amit produkálsz már több mint felháborító! Többször bebizonyítottad , hogy halvány lila gőzöd sincs az autódhoz, de mindig fel akarod találni a spanyol viaszt! Aki több autót javított, és nem a saját autóján kísérletezget mint te, annak többször nem fogadtad meg a tanácsát, az ne akarjon okosabb lenni attól aki napi szinten javított ilyeneket! Ne haragudj de fékhez NE nyúlj!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 22. - 19:28:41 írta sebijoe » Naplózva

szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #560 Dátum: 2013. Március 22. - 20:05:24 »

Hát a ti hozzáállásotokról meg inkább ne is beszéljünk. Azon csodálkozom, hogy egyáltalán még visznek hozzátok autót az ilyen lekezelő arrogáns nagyképű stílus miatt. Elnézést a moderátoroktól a kirohanásért, de sebikéék szerint aki itt kérdez az=hülye ezt meg megelégeli az ember. És érdekes van itt a fórumon olyan aki normálisan tud válaszolni. Erről ennyit
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #561 Dátum: 2013. Március 22. - 22:00:46 »

Hát a ti hozzáállásotokról meg inkább ne is beszéljünk. Azon csodálkozom, hogy egyáltalán még visznek hozzátok autót az ilyen lekezelő arrogáns nagyképű stílus miatt. Elnézést a moderátoroktól a kirohanásért, de sebikéék szerint aki itt kérdez az=hülye ezt meg megelégeli az ember. És érdekes van itt a fórumon olyan aki normálisan tud válaszolni. Erről ennyit

nem te egy értetlen nagyképű ...vagy aki nem ismeri be,hogy nem ért hozzá!
Tudod van egy olyan szó amit úgy hívnak BIZTONSÁG! és nem a te hanem a szembejövőé ami számít!
Te egy idegesítő nagyképű ki ha nem én alak vagy!
Inkább tinikülsz minthogy elvidd szakemberhez de azt sugallod neked a pénz nem számít!
Ezek a dolgok szöges ellentétek egymásnak!
Én nem nyújtok segítséget senkinek abban ,hogy a fék otthoni barkácsolásával akár életeket veszélyeztessen ha ez szerinted nagyképüség akkor nézz tükörbe és meglátod ki a nagyképű!
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #562 Dátum: 2013. Március 23. - 02:19:10 »

Na, na, na.

Én személyesen ismerem sebikét, tehát szediati, nincs igazad. Nem arrogáns, csak így ír, mert kb. meghalni sincs ideje. Amit meg mond, az sok év tapasztalata mondatja. És kb. nem először mondja el, írja le.

Nem mellékesen, én láttam már, amikor ingyen, bérmentve odaállt és javított, alkatrészt szerzett, egyebek. Egész pontosan ott álltam mellette.

Kérlek, hallgass rá: add szakértő kézre az autót. Én elhiszem, hogy sok mindent megjavítottál már, én is. De a féket nem állnék neki babrálni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #563 Dátum: 2013. Március 23. - 08:08:06 »

A SZEMÉLYES ELLENTÉTEKET KÉREM PRIVÁTBAN LERENDEZNI!!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #564 Dátum: 2013. Március 23. - 11:50:11 »

Na, na, na.

Én személyesen ismerem sebikét, tehát szediati, nincs igazad. Nem arrogáns, csak így ír, mert kb. meghalni sincs ideje. Amit meg mond, az sok év tapasztalata mondatja. És kb. nem először mondja el, írja le.

Nem mellékesen, én láttam már, amikor ingyen, bérmentve odaállt és javított, alkatrészt szerzett, egyebek. Egész pontosan ott álltam mellette.

Kérlek, hallgass rá: add szakértő kézre az autót. Én elhiszem, hogy sok mindent megjavítottál már, én is. De a féket nem állnék neki babrálni.
ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy 'nagy (szakmai) tudású' Tomy barátunk is azt mondta a múltkor, hogy féket még ő sem szeret szerelni otthon a megfelelő kellékek nélkül, csak műhelyben. erről sztem ennyit  Kacsint és az biztos, hogy a fék nem játék 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #565 Dátum: 2013. Március 23. - 12:13:52 »

Na, na, na.

Én személyesen ismerem sebikét, tehát szediati, nincs igazad. Nem arrogáns, csak így ír, mert kb. meghalni sincs ideje. Amit meg mond, az sok év tapasztalata mondatja. És kb. nem először mondja el, írja le.

Nem mellékesen, én láttam már, amikor ingyen, bérmentve odaállt és javított, alkatrészt szerzett, egyebek. Egész pontosan ott álltam mellette.

Kérlek, hallgass rá: add szakértő kézre az autót. Én elhiszem, hogy sok mindent megjavítottál már, én is. De a féket nem állnék neki babrálni.
ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy 'nagy (szakmai) tudású' Tomy barátunk is azt mondta a múltkor, hogy féket még ő sem szeret szerelni otthon a megfelelő kellékek nélkül, csak műhelyben. erről sztem ennyit  Kacsint és az biztos, hogy a fék nem játék 
Engem kéretik kihagyni a buliból! Merőben új alapokra helyeztem esetleges hozzászólásaim gyakoriságát és tartalmát.
Naplózva
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #566 Dátum: 2013. Március 23. - 19:33:08 »

Az a baj, hogy a lényeget nem értitek. Már javitottam féket a régi autómon sőt sógorom illetve ismi autóján is sikerrel. Azóta sem volt gond. A kérdésem mindössze annyi volt, hogy az összes autón kijött a dugattyú pumpálással a lacettin miért nem. Erre jöttek a jobbnál jobb dolgok vigyem szervizbe hozzá se nyúljak stb. Ha sose csináltam volna nem is nyúlnék hozzá de mivel a lacetti fék se komplikáltabb mint amiket eddig csináltam igy hozzá merek nyúlni. Ismétlem első szerelésnek bizti nem nyúlnék hozzá én se vagyok a magam ill mås közlekedő ellensége. Ennyi lett volna a dolog.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #567 Dátum: 2013. Március 24. - 13:31:35 »

Az a baj, hogy a lényeget nem értitek. Már javitottam féket a régi autómon sőt sógorom illetve ismi autóján is sikerrel. Azóta sem volt gond. A kérdésem mindössze annyi volt, hogy az összes autón kijött a dugattyú pumpálással a lacettin miért nem. Erre jöttek a jobbnál jobb dolgok vigyem szervizbe hozzá se nyúljak stb. Ha sose csináltam volna nem is nyúlnék hozzá de mivel a lacetti fék se komplikáltabb mint amiket eddig csináltam igy hozzá merek nyúlni. Ismétlem első szerelésnek bizti nem nyúlnék hozzá én se vagyok a magam ill mås közlekedő ellensége. Ennyi lett volna a dolog.
Én értettem a lényeget, és pont azért, mert nem tudod, miért nem úgy működik, mint a másik autókon, na ezért kellene szakértőre bízni. Amúgy amikor nekem cserélték a csövet, tárcsát, miazmást, rendesen elbabratoltak a légtelenítéssel, holott az elvileg egyszerű dolog.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #568 Dátum: 2013. Március 24. - 13:39:26 »

hát nem tudom mit babratoltak annyit vele mert a légtelenités az nekem egy 3 perces művelet volt. biztos a rezsi óradij miatt húzták az időt
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #569 Dátum: 2013. Március 24. - 14:20:57 »

hát nem tudom mit babratoltak annyit vele mert a légtelenités az nekem egy 3 perces művelet volt. biztos a rezsi óradij miatt húzták az időt

3 perc alatt nem légteleníted le az egész rendszert,amúgy a fékolajcsere fékjavításor/2 évente ajánlott..
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 63   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!