Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:20:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Ablaktörlő  (Megtekintve 94454 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #180 Dátum: 2010. április 16. - 08:53:25 »

De mi a jó franc aza Homasita??? Olyan, mintha a mexikói bejárónődről beszélnél..  Vigyorog Vigyorog
Katt ide! Vigyorog
ZSÍR!  Vigyorog
60+48-as jó a Lacettire.
Akidobos Úr! Ha kell adok Neked spojlerest, van a raktáromon még néhány.
60+48-as Valeo-t használok, úgyhogy csak spoiler kell, de a gyári nem megy rá. Majd nézek vmi "univerzálisat" Mosolyog Köszi.
Hátulra is feltettem a régi 48-ast, baró, jó nagyot látok hátra.  Mosolyog
Én az auchanban vettem flatpro nevezetű lapátokat 850Ft/db előre meg hátra is.Felraktam és mivel nagyon szépen töröl visszamentem mégegy garnitúráért.
Nekem ugyanilyen van, csak a Mertoból. Bár múltkor azt hittem megadja magát a balos, mert elkezdett csíkozni, de kiderült, hogy csak a sok trutymó ami leázott az útról, az zavarta
Ehez elég már csak gumit venni ha csikozni kezd mert csak bele kell huzni az ujat a sinbe.A küsö burkolat meg egy mozdulattal lehuzható.
Naplózva

06 70/22 11 222
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #181 Dátum: 2010. április 16. - 09:53:12 »

De mi a jó franc aza Homasita??? Olyan, mintha a mexikói bejárónődről beszélnél..  Vigyorog Vigyorog
Katt ide! Vigyorog
ZSÍR!  Vigyorog
60+48-as jó a Lacettire.
Akidobos Úr! Ha kell adok Neked spojlerest, van a raktáromon még néhány.
60+48-as Valeo-t használok, úgyhogy csak spoiler kell, de a gyári nem megy rá. Majd nézek vmi "univerzálisat" Mosolyog Köszi.
Hátulra is feltettem a régi 48-ast, baró, jó nagyot látok hátra.  Mosolyog
Én az auchanban vettem flatpro nevezetű lapátokat 850Ft/db előre meg hátra is.Felraktam és mivel nagyon szépen töröl visszamentem mégegy garnitúráért.
Nekem ugyanilyen van, csak a Mertoból. Bár múltkor azt hittem megadja magát a balos, mert elkezdett csíkozni, de kiderült, hogy csak a sok trutymó ami leázott az útról, az zavarta
Ehez elég már csak gumit venni ha csikozni kezd mert csak bele kell huzni az ujat a sinbe.A küsö burkolat meg egy mozdulattal lehuzható.
Jaja, én is néztem, meg örültem magamnak, mint majom, hogy milyen ügyesen tudok választani:)
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #182 Dátum: 2010. április 16. - 11:14:12 »

De mi a jó franc aza Homasita??? Olyan, mintha a mexikói bejárónődről beszélnél..  Vigyorog Vigyorog
Katt ide! Vigyorog
ZSÍR!  Vigyorog
60+48-as jó a Lacettire.
Akidobos Úr! Ha kell adok Neked spojlerest, van a raktáromon még néhány.
60+48-as Valeo-t használok, úgyhogy csak spoiler kell, de a gyári nem megy rá. Majd nézek vmi "univerzálisat" Mosolyog Köszi.
Hátulra is feltettem a régi 48-ast, baró, jó nagyot látok hátra.  Mosolyog
Én az auchanban vettem flatpro nevezetű lapátokat 850Ft/db előre meg hátra is.Felraktam és mivel nagyon szépen töröl visszamentem mégegy garnitúráért.
Nekem ugyanilyen van, csak a Mertoból. Bár múltkor azt hittem megadja magát a balos, mert elkezdett csíkozni, de kiderült, hogy csak a sok trutymó ami leázott az útról, az zavarta
Ehez elég már csak gumit venni ha csikozni kezd mert csak bele kell huzni az ujat a sinbe.A küsö burkolat meg egy mozdulattal lehuzható.
Jaja, én is néztem, meg örültem magamnak, mint majom, hogy milyen ügyesen tudok választani:)
Ahogy én is.  Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #183 Dátum: 2010. Május 13. - 23:53:31 »

Én nekem is hasonló van most fent és bár a lapátról visszafröcskölés probléma megoldódott, de:
1. Ahol a lapát rögzítője van, egy nagy részen nem illeszkedik jól és éppen ezért nem is töröl megfelelően.
2. Mintha nehéz lenne a motornak a lapát.
Anynira lassan töröl, mint a lassított felvétel. Nem tudom miért. Nagyon zavaró.
Autópályán már nem is nyomom neki az ablakspricnit, pedig használom bőven, hogy jó nedves legyen, de egyszerűen megáll a szélvédő közepén (egyes fokozatban) erősebb fokozaton meg idáig nem akartam erőltetni. Mitévő legyek? jobb kézzel bal váll fölött?
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #184 Dátum: 2010. Május 14. - 07:07:45 »

Én nekem is hasonló van most fent és bár a lapátról visszafröcskölés probléma megoldódott, de:
1. Ahol a lapát rögzítője van, egy nagy részen nem illeszkedik jól és éppen ezért nem is töröl megfelelően.
2. Mintha nehéz lenne a motornak a lapát.
Anynira lassan töröl, mint a lassított felvétel. Nem tudom miért. Nagyon zavaró.
Autópályán már nem is nyomom neki az ablakspricnit, pedig használom bőven, hogy jó nedves legyen, de egyszerűen megáll a szélvédő közepén (egyes fokozatban) erősebb fokozaton meg idáig nem akartam erőltetni. Mitévő legyek? jobb kézzel bal váll fölött?
Akkor azok a lapátok nem jók.Nekem semmi ilyen gond nincs,és csak egy kicsivel lassub a gyárihoz képest amit már megszoktam.Igaz 140km/h-nál nintha megemelné már a szél.
Naplózva

06 70/22 11 222
bear64
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Hozzászólás #185 Dátum: 2010. Július 21. - 21:23:11 »

Bár nem lapát kérdés  de ide is illik.A spricnim bemondta az unalmast van valakinek tapasztalata , hogy inkább szivattyú vagy inkább kormánykapcsoló hiba a jellemző?
Naplózva

1.6 16V Sedan
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #186 Dátum: 2010. Július 22. - 17:46:22 »

Bár nem lapát kérdés  de ide is illik.A spricnim bemondta az unalmast van valakinek tapasztalata , hogy inkább szivattyú vagy inkább kormánykapcsoló hiba a jellemző?

Egy alap kérdés melyik karosszéria változatú autód van SW HB vagy sedan?
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #187 Dátum: 2010. Július 22. - 20:22:51 »

Bár nem lapát kérdés  de ide is illik.A spricnim bemondta az unalmast van valakinek tapasztalata , hogy inkább szivattyú vagy inkább kormánykapcsoló hiba a jellemző?

Egy alap kérdés melyik karosszéria változatú autód van SW HB vagy sedan?
Sedan Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
bear64
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Hozzászólás #188 Dátum: 2010. Július 22. - 22:33:23 »

Igen,sedan.
Naplózva

1.6 16V Sedan
frissr
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #189 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 16:59:26 »

Sziasztok!
Ki tudná megmondani, miért nem szórja az ablakmosó folyadékot, amikor fel van a tartály töltve?
Köszi a választ.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #190 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 17:14:30 »

Sziasztok!
Ki tudná megmondani, miért nem szórja az ablakmosó folyadékot, amikor fel van a tartály töltve?
Köszi a választ.
Elől, vagy hátul? Ha hátul, akkor a hátsó ajtónál eltört a cső, és nemsokára teljes hülyeséget okoz az elektromos dolgokban. Házilag is orvosolható a gond, sokszor volt már erről szó, nézz utána! Ha elől, akkor vagy szétcsúszott a cső a motorháztetőnél, vagy dugulás van, szennyezett folyadéktól, vagy sajnos elromlott a szivattyú. Esetleg nem kap áramot, mert kiégett a biztosíték, vagy rossz a relé, ha van, illetve a kormánykapcsoló is lehet ludas a dologban. Nos, nézz ezeknek utána, és talán Te is meg tudod javítani. Hiba kérdés esetén, jó, ha megadjátok a jármű típusát, úgy könnyebb az okoskodás, mivel vannak típusra jellemző hibák. Sok szerencsét hozzá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
frissr
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #191 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 17:26:53 »

Köszi a gyors választ ladigidy, elől van a gond és Lacetti Sedan 1.4-es típusú a kocsim.
Naplózva
frissr
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #192 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 17:48:39 »

Még annyit, hogy alaposan megnézve a tartály alatt és melletti részen folyadék nyomok észlelhetők, lehet, hohx az alján a vezeték lecsúszott?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #193 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 17:49:53 »

Még annyit, hogy alaposan megnézve a tartály alatt és melletti részen folyadék nyomok észlelhetők, lehet, hohx az alján a vezeték lecsúszott?

Pont ezt akartam írni...előfordul, hogy a motorról lecsúszik a cső, vagy ott törik el.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
frissr
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Hozzászólás #194 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 19:04:54 »

köszi, remélem ez a (talán még olcsó) diagnózis, megyünk a kicsikével a szerelőhöz, mert nem lehet csak úgy hozzáférni a problémához
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!