Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 18:28:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Ablaktörlő  (Megtekintve 94345 alkalommal)
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #90 Dátum: 2009. Október 29. - 21:24:30 »

Egyébként ablakmosó folyadékból is van, ami nem habzik annyira, az nem fröcsög le a lapátról sem olyan csúnyán.

De hogy melyik jó, azt nemtom, mert általában ész nélkül veszem őket, ami a kezembe kerül az jön.
Naplózva

Pittike
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #91 Dátum: 2009. Október 29. - 21:27:14 »

Egyébként ablakmosó folyadékból is van, ami nem habzik annyira, az nem fröcsög le a lapátról sem olyan csúnyán.

De hogy melyik jó, azt nemtom, mert általában ész nélkül veszem őket, ami a kezembe kerül az jön.

Nekünk meg eladod?!

Szvsz a Tege nem rossz. Meg az a német téli sűritmény, amit tavaly adtál.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #92 Dátum: 2009. Október 29. - 21:36:49 »

Egyébként ablakmosó folyadékból is van, ami nem habzik annyira, az nem fröcsög le a lapátról sem olyan csúnyán.
De hogy melyik jó, azt nemtom, mert általában ész nélkül veszem őket, ami a kezembe kerül az jön.
Nekünk meg eladod?!
Szvsz a Tege nem rossz. Meg az a német téli sűritmény, amit tavaly adtál.

A Tegee jó, csak nem kúton kell venni mert ott horror drága. Talán a Sonax volt még jó, meg a MOL EvoX, csak az utóbbi illatát én nem bírom.
Naplózva

Pittike
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #93 Dátum: 2009. Október 30. - 20:08:09 »

Én Mol Evoxot használok télen és nyáron is, nekem nagyon bejött, főként a téli. Nekem nem csap vissza semmi vizet.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #94 Dátum: 2009. Október 30. - 20:43:29 »

Én Mol Evoxot használok télen és nyáron is, nekem nagyon bejött, főként a téli. Nekem nem csap vissza semmi vizet.
Mert lassan mész, üres csomagtartóval, és egyedül, hogy bosszants minket a jó fogyasztásoddal. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #95 Dátum: 2009. Október 30. - 20:47:00 »

Én Mol Evoxot használok télen és nyáron is, nekem nagyon bejött, főként a téli. Nekem nem csap vissza semmi vizet.
Mert lassan mész, üres csomagtartóval, és egyedül, hogy bosszants minket a jó fogyasztásoddal. Vigyorog
Tegnap tele volt a csomitartó annyira, hogy még a hátsó ülésre is került belőle. Vittem a 4 kereket cseréltetni Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #96 Dátum: 2009. Október 30. - 20:52:40 »

Én Mol Evoxot használok télen és nyáron is, nekem nagyon bejött, főként a téli. Nekem nem csap vissza semmi vizet.
Mert lassan mész, üres csomagtartóval, és egyedül, hogy bosszants minket a jó fogyasztásoddal. Vigyorog
Tegnap tele volt a csomitartó annyira, hogy még a hátsó ülésre is került belőle. Vittem a 4 kereket cseréltetni Vigyorog
Ja 500 métert a gumishoz, meg vissza. Ez aztán nagy igénybevétel! Bírta a gép, mert nem szokhatott hozzá, de nem is fog, évente kétszer untig elég neki.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #97 Dátum: 2009. Október 30. - 20:53:46 »

Én Mol Evoxot használok télen és nyáron is, nekem nagyon bejött, főként a téli. Nekem nem csap vissza semmi vizet.
Mert lassan mész, üres csomagtartóval, és egyedül, hogy bosszants minket a jó fogyasztásoddal. Vigyorog
Tegnap tele volt a csomitartó annyira, hogy még a hátsó ülésre is került belőle. Vittem a 4 kereket cseréltetni Vigyorog
, ez nekem befért volna a csomitartóba! Vigyorog
Naplózva


LPG
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #98 Dátum: 2009. November 02. - 11:58:00 »

Olyan mint ami Ákos HB-ján van?
Nézegettem, hogy milyen törlő az, arra/olyasmire gondolsz?
Mondjuk a gumival nincs bajom, mert nem csíkos.
Milyen árban vesztegetnek kb. egy pár ilyen fajta törlőt?
Én 980 FT-ért vettem a Tescoban a multkor a kettőt. Balra 24", jobbra 19" jó. A Capé nálam van, ő most kapott eredetit tőlem azt rakta fel. (adapteres a jó!)
Na akkor pontosítsunk:

Ami nekem volt AEROBLADE márka, egy kalap ****.

Ami Dobinak és Gidának van VIPERBLADE márka. Teljesen más a kialakítása és a csatlakozója is. Lehet, azok jobbak.
Egyébként a visszacsapódó víz ezekkel a lapátokkal is megvolt nekem.
Én a Mteroban vettem FlatPro Silence márkájút, amit alapban a Start Autó forgalmaz. Darabja 1197HUf volt. Naggyon szépen törölnek, semmi pattogás, nem fröcsög róla a víz órákkkal a törlés után.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #99 Dátum: 2009. November 02. - 12:32:48 »

Olyan mint ami Ákos HB-ján van?
Nézegettem, hogy milyen törlő az, arra/olyasmire gondolsz?
Mondjuk a gumival nincs bajom, mert nem csíkos.
Milyen árban vesztegetnek kb. egy pár ilyen fajta törlőt?
Én 980 FT-ért vettem a Tescoban a multkor a kettőt. Balra 24", jobbra 19" jó. A Capé nálam van, ő most kapott eredetit tőlem azt rakta fel. (adapteres a jó!)
Na akkor pontosítsunk:

Ami nekem volt AEROBLADE márka, egy kalap ****.

Ami Dobinak és Gidának van VIPERBLADE márka. Teljesen más a kialakítása és a csatlakozója is. Lehet, azok jobbak.
Egyébként a visszacsapódó víz ezekkel a lapátokkal is megvolt nekem.
Én a Mteroban vettem FlatPro Silence márkájút, amit alapban a Start Autó forgalmaz. Darabja 1197HUf volt. Naggyon szépen törölnek, semmi pattogás, nem fröcsög róla a víz órákkkal a törlés után.

Ugyanilyet vettem a madaras teszkóban, nyolcszázvalahány/darabért. (ilyen drága lenne a metro?) Kicsit aggódtam, hogy olcsó húsnak híg a leve, még csak egy spricc után törölve próbáltam, esőben nem bizonyíthatott (tegnap raktam fel).
Valóban csendes darabnak tűnik a gyári (?) után, bár az már 40 000-t ment velem, és ki tudja mennyit az előző tulajnál...
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #100 Dátum: 2009. November 02. - 12:45:14 »

Olyan mint ami Ákos HB-ján van?
Nézegettem, hogy milyen törlő az, arra/olyasmire gondolsz?
Mondjuk a gumival nincs bajom, mert nem csíkos.
Milyen árban vesztegetnek kb. egy pár ilyen fajta törlőt?
Én 980 FT-ért vettem a Tescoban a multkor a kettőt. Balra 24", jobbra 19" jó. A Capé nálam van, ő most kapott eredetit tőlem azt rakta fel. (adapteres a jó!)
Na akkor pontosítsunk:

Ami nekem volt AEROBLADE márka, egy kalap ****.

Ami Dobinak és Gidának van VIPERBLADE márka. Teljesen más a kialakítása és a csatlakozója is. Lehet, azok jobbak.
Egyébként a visszacsapódó víz ezekkel a lapátokkal is megvolt nekem.
Én a Mteroban vettem FlatPro Silence márkájút, amit alapban a Start Autó forgalmaz. Darabja 1197HUf volt. Naggyon szépen törölnek, semmi pattogás, nem fröcsög róla a víz órákkkal a törlés után.

Ugyanilyet vettem a madaras teszkóban, nyolcszázvalahány/darabért. (ilyen drága lenne a metro?) Kicsit aggódtam, hogy olcsó húsnak híg a leve, még csak egy spricc után törölve próbáltam, esőben nem bizonyíthatott (tegnap raktam fel).
Valóban csendes darabnak tűnik a gyári (?) után, bár az már 40 000-t ment velem, és ki tudja mennyit az előző tulajnál...
Én probáltam esőben is, igen faja. Bár a különbség nekem is drasztikus, mert az előző még zivatarban is hangos volt...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #101 Dátum: 2009. November 02. - 15:31:01 »

Nekem jó a gyári, ha nem látnám, hogy megy nem is venném észre, mert teljesen hangtalan.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #102 Dátum: 2009. November 02. - 18:15:22 »

Nekem jó a gyári, ha nem látnám, hogy megy nem is venném észre, mert teljesen hangtalan.
A hátsód is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #103 Dátum: 2009. November 02. - 19:06:56 »

Nekem jó a gyári, ha nem látnám, hogy megy nem is venném észre, mert teljesen hangtalan.
A hátsód is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ugyan Cápa! A hátsóját mással törli...  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #104 Dátum: 2009. November 02. - 19:58:52 »

Nekem jó a gyári, ha nem látnám, hogy megy nem is venném észre, mert teljesen hangtalan.
A hátsód is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Attól függ mire gondolsz Vigyorog
Jut eszembe nekem nincs is hátul, mármint lapát Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!