Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 20:31:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Ablaktörlő  (Megtekintve 94354 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #45 Dátum: 2009. Október 15. - 12:56:22 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Szintén. 63000 km, 4 és fél év. Bár én esőben sem mindig törlök, hisz a menetszél jobban leviszi a vizet.  Vigyorog
Ebből kivonjuk a humort, akkor is igaz.  Mosolyog
Én komolyan írtam. A volt nem feleségem mindig görcsölt, hogy nem lát ki és halálfélelme van. Érdekes én látok így és tényleg jobban, persze ez esőfüggő.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #46 Dátum: 2009. Október 15. - 15:28:41 »

Ma (szorolapozás) közben olyan ablaktörlöt látam hogy oldalanként 2db lapát volt sajna nem figyeltem meg mert sietem,olyat vajon hol kapni nekem tetszet He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2009. Október 15. - 15:31:06 »

Ma (szorolapozás) közben olyan ablaktörlöt látam hogy oldalanként 2db lapát volt sajna nem figyeltem meg mert sietem,olyat vajon hol kapni nekem tetszet He
Ne tedd! Szőrnyű ronda, elcsúfítja a gyönyörű autód. Amellett meg semmi értelme, viszont jobban lefogja a motort, és tönkre is teheti. Én ezt mondom...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #48 Dátum: 2009. Október 15. - 15:33:13 »

Ma (szorolapozás) közben olyan ablaktörlöt látam hogy oldalanként 2db lapát volt sajna nem figyeltem meg mert sietem,olyat vajon hol kapni nekem tetszet He
Ne tedd! Szőrnyű ronda, elcsúfítja a gyönyörű autód. Amellett meg semmi értelme, viszont jobban lefogja a motort, és tönkre is teheti. Én ezt mondom...
Nem házi barkács volt az biztos amig nem nyultam hozzá észre se vetem de halgatok az évek és a rutinra köszi apu Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #49 Dátum: 2009. Október 15. - 17:29:07 »

A mai Pvörösvár- Pécsely- Bfüred- Pvörösvár tarós teszten alaposan leszerepelt az Aeroblade.

Kezdve attól, hogy egyre csíkosabban törölt, majd a jobb csak csiszatolta a tök vizes szélvédöt, a felső állásba akkorát nyikkant, hogy a 10 erőn szóló rádión és a vizes út zaján is áthallatszott. azután lerázódott a karról!
Szerencsére nem karcolta meg a szélvédőt. Visszapattintottam, de nem lett jobb. Sőt, a bal is egyre több csíkot törölt.
Ezért Füreden vis****aktam a bevált Valeo-t.
Azzal gond és hang nélkül hazajöttem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #50 Dátum: 2009. Október 15. - 18:26:19 »

Nekem mindig van tartalékban a csomagtartóban 1 pár. Van egy Bosch, ami drága és van egy Tesco-s, ami hajaz az újfajta lapátokra. Nekem bejött, egy íves lemezből áll, amin gumiborítás van  légterelő formában. 1 pár 1800-2000 Ft. Érdemes kipróbálni én nem csalódtam. Most próbálom meg kicserélni rajta a lehúzót...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2009. Október 15. - 18:34:00 »

Nekem még gyári van, ez lesz a 2,5. tele, de nem csíkoz. A Kalosomon is 2,5 évesen még a gyári volt és az sem csíkozott.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2009. Október 15. - 18:35:07 »

Nekem mindig van tartalékban a csomagtartóban 1 pár. Van egy Bosch, ami drága és van egy Tesco-s, ami hajaz az újfajta lapátokra. Nekem bejött, egy íves lemezből áll, amin gumiborítás van  légterelő formában. 1 pár 1800-2000 Ft. Érdemes kipróbálni én nem csalódtam. Most próbálom meg kicserélni rajta a lehúzót...
Az Aeroblade tecsós és az "újfajta".
Nem bírta az erős igénybevételet...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2009. Október 15. - 19:32:56 »

Higgyetek nekem, sokszor csak azért csíkoz a lapát mert piszok/olaj ragadt rá. Elég egy gyárkémény, ami előtted halad egy pár km-t, a szélvédő tiszta olaj lesz, amin a lapát össze-vissza csúszkál, és nem töröl. De ettől a lapát még jó, csak le kell tisztítani.

Egy alapos (többszöri) törlés az élének, és újjászületik.

Kapitány! Lehet Neked is ez volt a bajod! Úgy megcsúszott a lapát az olajon, hogy leugrott a helyéről  Vigyorog Kacsint
Naplózva

Pittike
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #54 Dátum: 2009. Október 15. - 20:18:15 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Meg sem mozdulok és pár óra alatt poros a szélvédő!
Hetente kell utántöltenem az ablakmosót.
Inkább használd indulás előtt a kefét.
Sokat segít az ablak üveg, és az ablaktörlő megóvásában.
Nekem 160.000 Km alatt egyszer kellett cserélnem. Mondjuk a 3. csere is lassan aktuális.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2009. Október 15. - 20:27:32 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Meg sem mozdulok és pár óra alatt poros a szélvédő!
Hetente kell utántöltenem az ablakmosót.
Inkább használd indulás előtt a kefét.
Sokat segít az ablak üveg, és az ablaktörlő megóvásában.
Nekem 160.000 Km alatt egyszer kellett cserélnem. Mondjuk a 3. csere is lassan aktuális.

És egyenletesen felviaszolja, vagy foltos lesz?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #56 Dátum: 2009. Október 15. - 20:33:13 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Meg sem mozdulok és pár óra alatt poros a szélvédő!
Hetente kell utántöltenem az ablakmosót.
Inkább használd indulás előtt a kefét.
Sokat segít az ablak üveg, és az ablaktörlő megóvásában.
Nekem 160.000 Km alatt egyszer kellett cserélnem. Mondjuk a 3. csere is lassan aktuális.

És egyenletesen felviaszolja, vagy foltos lesz?
Mondtam, hogy csak az első 2-3 törlésnél ne használd az üvegfelületre.
Utána bátran lehet, nem lesz semmi baja tőle. Sőt.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2009. Október 15. - 20:51:39 »

Talán 5x áttöröltem a kocsit már.
Fenntartom, hogy 3 óra intezív használattól nem kellene csíkoznia a lapátnak.
Mindent megpróbáltam, lemostam a szuélvédőt, letöröltem a lapátot, nem lett jobb.
Kefét meg reggel kipróbálom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2009. Október 19. - 08:20:37 »

Vettem új ablaktörlőket. A Metroban, a Start Autó forgalmazza. A nevük FlatPro Silence, keretnélküliek. 1197 Ft bruttó, egyesével több méretben. Én konkrétan egy 20" és egy 22"-t vettem. Tökéletesen passzolnak. Amikor feltettem őket a barátnőm rögtön megjegyezte,hogy mennyivel jobban néznek ki.

Aztán töröltem velük. Nagggyon jók. Szépen és tökéletes csendben dolgoznak. Igazi felüdülés az előzőkhöz képest. Azok Klaxcarok voltak. Soha ne vegyetek ilyenek.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #59 Dátum: 2009. Október 19. - 11:24:20 »

Hogy ti mennyit töröltök! 34000 km és több, mint 3 év az eredeti abalktörlőkkel...és még gyönyörűen, csík nélkül törölnek!
Szintén. 63000 km, 4 és fél év. Bár én esőben sem mindig törlök, hisz a menetszél jobban leviszi a vizet.  Vigyorog
Ebből kivonjuk a humort, akkor is igaz.  Mosolyog
Én komolyan írtam. A volt nem feleségem mindig görcsölt, hogy nem lát ki és halálfélelme van. Érdekes én látok így és tényleg jobban, persze ez esőfüggő.
Igyekeztem egyetérteni... Én is sokáig ki birok nézni az esőcseppek közt.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!