Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:36:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Ablaktörlő  (Megtekintve 94484 alkalommal)
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #210 Dátum: 2010. November 05. - 16:49:13 »

Én is szívtam az elmúlt hónapokban a lapátokka.
Maradok a Bosch-nál...
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #211 Dátum: 2010. November 05. - 19:32:12 »

Én is szívtam az elmúlt hónapokban a lapátokka.
Maradok a Bosch-nál...
Bosch vagy champinon.Ezekben még nem csalódtam.
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 05. - 20:10:59 írta meatloaf » Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #212 Dátum: 2010. November 05. - 20:09:46 »

Én is szívtam az elmúlt hónapokban a lapátokka.
Maradok a Bosch-nál...
Bosch vagy chapinon.Ezekben még nem csalódtam.
Én meg a Valeoban.

Egyébként arra gondoltam, hogy talán azért töröl akadozva a FlatPro, mert túlságosan rászorítja a menetszél az ablakra.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #213 Dátum: 2010. November 05. - 20:51:43 »

Én is szívtam az elmúlt hónapokban a lapátokka.
Maradok a Bosch-nál...
Bosch vagy chapinon.Ezekben még nem csalódtam.
Én meg a Valeoban.

Egyébként arra gondoltam, hogy talán azért töröl akadozva a FlatPro, mert túlságosan rászorítja a menetszél az ablakra.
Még anno Gidytől kaptam légterelőt. Egy ideig nem volt időm feltenni, aztán különö9s dologra lettem figyelmes. Nagyobb tempónál a vezető oldali légterelős lapát ugrál, karistol, a jobb meg nem. Így aztán jobb oldalra fel sem tettem a légterelőt. Még lehet kísérletképpen leszedem bal oldalról is, hátha akkor autópályán nem ugrál az sem. Mintha éppen ellenkezőleg működne, mint kellene.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #214 Dátum: 2010. November 06. - 10:08:10 »

Én is szívtam az elmúlt hónapokban a lapátokka.
Maradok a Bosch-nál...
Bosch vagy chapinon.Ezekben még nem csalódtam.
Én meg a Valeoban.

Egyébként arra gondoltam, hogy talán azért töröl akadozva a FlatPro, mert túlságosan rászorítja a menetszél az ablakra.
Még anno Gidytől kaptam légterelőt. Egy ideig nem volt időm feltenni, aztán különö9s dologra lettem figyelmes. Nagyobb tempónál a vezető oldali légterelős lapát ugrál, karistol, a jobb meg nem. Így aztán jobb oldalra fel sem tettem a légterelőt. Még lehet kísérletképpen leszedem bal oldalról is, hátha akkor autópályán nem ugrál az sem. Mintha éppen ellenkezőleg működne, mint kellene.
Sztem Gidy ezért adta neked. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #215 Dátum: 2010. November 06. - 17:23:42 »

Én is szívtam az elmúlt hónapokban a lapátokka.
Maradok a Bosch-nál...
Bosch vagy chapinon.Ezekben még nem csalódtam.
Én meg a Valeoban.

Egyébként arra gondoltam, hogy talán azért töröl akadozva a FlatPro, mert túlságosan rászorítja a menetszél az ablakra.
Még anno Gidytől kaptam légterelőt. Egy ideig nem volt időm feltenni, aztán különö9s dologra lettem figyelmes. Nagyobb tempónál a vezető oldali légterelős lapát ugrál, karistol, a jobb meg nem. Így aztán jobb oldalra fel sem tettem a légterelőt. Még lehet kísérletképpen leszedem bal oldalról is, hátha akkor autópályán nem ugrál az sem. Mintha éppen ellenkezőleg működne, mint kellene.
Sztem Gidy ezért adta neked. Vigyorog
Akinek ilyen barátai vannak, azoknak nem is kell ellenség, felesleges volna, pótolják őket lelkesen. Kacsint Vigyorog
Nekem persze működnek... Kacsint Vigyorog

De Cápa! Ha feljössz újra Pestre, kapsz másikat, hátha jó lesz Neked is, nemcsak nekem.
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 06. - 20:08:52 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #216 Dátum: 2010. November 07. - 12:25:05 »

Én is szívtam az elmúlt hónapokban a lapátokka.
Maradok a Bosch-nál...
Bosch vagy chapinon.Ezekben még nem csalódtam.
Én meg a Valeoban.

Egyébként arra gondoltam, hogy talán azért töröl akadozva a FlatPro, mert túlságosan rászorítja a menetszél az ablakra.
Még anno Gidytől kaptam légterelőt. Egy ideig nem volt időm feltenni, aztán különö9s dologra lettem figyelmes. Nagyobb tempónál a vezető oldali légterelős lapát ugrál, karistol, a jobb meg nem. Így aztán jobb oldalra fel sem tettem a légterelőt. Még lehet kísérletképpen leszedem bal oldalról is, hátha akkor autópályán nem ugrál az sem. Mintha éppen ellenkezőleg működne, mint kellene.
Sztem Gidy ezért adta neked. Vigyorog
Akinek ilyen barátai vannak, azoknak nem is kell ellenség, felesleges volna, pótolják őket lelkesen. Kacsint Vigyorog
Nekem persze működnek... Kacsint Vigyorog

De Cápa! Ha feljössz újra Pestre, kapsz másikat, hátha jó lesz Neked is, nemcsak nekem.
Köszi Apu....de másikat? Másik fajtát, vagy ilyenből másikat? Merthogy még azt sem használom, amit kaptam Tőled az imént leírt dolgok miatt. Sőt lehet még a gyárit is leszedem, mert amelyiken van, az ugrál nagy tempónál! De lehet megvárom amíg tönkremennek a gumik, aztán valami astra-típusúra cserélme, aminél az egész lapát egyben légterelő is.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #217 Dátum: 2010. November 25. - 12:05:25 »

Ma vettem a flat pro-ba gumikat 230Ft/db (homasitában)és egy perc alatt belehuztam.Szépen töröl.

Krisz, eddig (csak) neked bevált a FlatPro - de akkor miért kellett máris gumikat venned bele?
Mondjuk elég olcsó a gumi, még ha évente cseréli is az ember...
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #218 Dátum: 2010. November 25. - 14:19:33 »

Ma vettem a flat pro-ba gumikat 230Ft/db (homasitában)és egy perc alatt belehuztam.Szépen töröl.

Krisz, eddig (csak) neked bevált a FlatPro - de akkor miért kellett máris gumikat venned bele?
Mondjuk elég olcsó a gumi, még ha évente cseréli is az ember...
Nekem nem sikerült belehúzni a gumit a Flatproba, igaz nem is 230Ft volt:)
Merevítőset vettem, amiről a merevítőt le lehet szedni. Anélkül semmit nem ért, azzal eygütt szerelve meg elpattant az egyik kereszttartó.
Mindegy, vettünk másik törlöt, ez is széepn törölé, és maradt egy tartalék gumim... Vigyorog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #219 Dátum: 2010. November 25. - 21:03:50 »

Ma vettem a flat pro-ba gumikat 230Ft/db (homasitában)és egy perc alatt belehuztam.Szépen töröl.

Krisz, eddig (csak) neked bevált a FlatPro - de akkor miért kellett máris gumikat venned bele?
Mondjuk elég olcsó a gumi, még ha évente cseréli is az ember...
Nekem nem sikerült belehúzni a gumit a Flatproba, igaz nem is 230Ft volt:)
Merevítőset vettem, amiről a merevítőt le lehet szedni. Anélkül semmit nem ért, azzal eygütt szerelve meg elpattant az egyik kereszttartó.
Mindegy, vettünk másik törlöt, ez is széepn törölé, és maradt egy tartalék gumim... Vigyorog
Nem lett jó gumicserével sem!Igy felraktam a másik párt amit ugyanakkor vettem.(Olcsó volt igy double vásárlást tartottam.)Most faca megint!De az ablaktörlő száron csavartam egy kicsit igy mégjobban töröl.
Naplózva

06 70/22 11 222
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #220 Dátum: 2011. Január 19. - 20:58:11 »

Ma megállt a hátsó ablaktörlőm. 
Függőleges helyzetben....   
Szét kellett szedni az egészet, mechanikáig. 
Tengelyt kivenni, megcsiszolni, megzsírozni, majd vissza az egészet, persze esőben. 
Jó móka... Még jó , hogy Gidának  Kacsint már szedtem szét a hátsó ajtaját pótféklámpa cserénél, így nem volt olyan meglepetés túra.
Vastagon bezsíroztam, remélem többet nem kell hozzányúlni már. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #221 Dátum: 2011. Január 20. - 15:50:35 »

Ma megállt a hátsó ablaktörlőm. 
Függőleges helyzetben....   
Szét kellett szedni az egészet, mechanikáig. 
Tengelyt kivenni, megcsiszolni, megzsírozni, majd vissza az egészet, persze esőben. 
Jó móka... Még jó , hogy Gidának  Kacsint már szedtem szét a hátsó ajtaját pótféklámpa cserénél, így nem volt olyan meglepetés túra.
Vastagon bezsíroztam, remélem többet nem kell hozzányúlni már. 
jajj de ügyi vagy   Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
bzs198
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


1.4 SE (full gyári) csak nagy zene:)


« Hozzászólás #222 Dátum: 2011. Január 25. - 20:28:34 »

Az fajin lehetett basszus..
Remélem nem szériahiba a vasnál  Mosolyog
Naplózva
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #223 Dátum: 2011. Február 27. - 19:26:43 »

Sziasztok!

SW hátsó ablaktörlő lapátnak mit ajánlotok? Vettem Valeot, meg valami mást is, de egyik sem vált be. Valahogy nem lehetett (vagy én voltam béna) megfelelően felszerelni. Ahol töröl ott jó, de vagy alul, vagy felül kimarad egy sáv. Nem veszi fel az üveg ívét rendesen. Most visszatettem a régit, de az meg kicsit szakadt, szóval kellene rá új, de olyan, ami jó is rá.

Előre is köszi a segítséget.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #224 Dátum: 2011. Február 27. - 19:35:27 »

Sziasztok!

SW hátsó ablaktörlő lapátnak mit ajánlotok? Vettem Valeot, meg valami mást is, de egyik sem vált be. Valahogy nem lehetett (vagy én voltam béna) megfelelően felszerelni. Ahol töröl ott jó, de vagy alul, vagy felül kimarad egy sáv. Nem veszi fel az üveg ívét rendesen. Most visszatettem a régit, de az meg kicsit szakadt, szóval kellene rá új, de olyan, ami jó is rá.

Előre is köszi a segítséget.
Sajnos hátulra csak a gyári jó. Illetve, ha leszeded a burkolatot, akkor más is jó lehet.
De nekem, akármikor cseréltem, nem töröl jól.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!