Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 12:26:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214028 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1200 Dátum: 2011. November 28. - 23:47:29 »

Nem tudom, másnál is van-e ilyen, de nekem mostanában nagyon nehezen jön be mind a honlapunk, mind a fórum. Többszöri kattintás, vagy több perces várakozás kell hozzá. Más honlapokkal nincs gond....
A hiba az ön készülékében van.  Kacsint
Tényleg nem tudom, mi van. Sem a kedvencekből, sem beírva a menüsorba a honlapcímet, sem a google-n rákeresve nem tölti be a fórumot. Aztán pár perc múlva a honlap bejön, majd onnét a fórum kb. két perc alatt betöltődik. Hiába teszel el újból a kedvencekbe, akkor sem műxik. Most is nagy sokára tudtam bejönni.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1201 Dátum: 2011. November 28. - 23:57:09 »

Nem tudom, másnál is van-e ilyen, de nekem mostanában nagyon nehezen jön be mind a honlapunk, mind a fórum. Többszöri kattintás, vagy több perces várakozás kell hozzá. Más honlapokkal nincs gond....
A hiba az ön készülékében van.  Kacsint
Tényleg nem tudom, mi van. Sem a kedvencekből, sem beírva a menüsorba a honlapcímet, sem a google-n rákeresve nem tölti be a fórumot. Aztán pár perc múlva a honlap bejön, majd onnét a fórum kb. két perc alatt betöltődik. Hiába teszel el újból a kedvencekbe, akkor sem műxik. Most is nagy sokára tudtam bejönni.
Nekem Chrome és Firefox alatt is normálisan müködik.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1202 Dátum: 2011. November 29. - 08:49:09 »

Nem tudom, másnál is van-e ilyen, de nekem mostanában nagyon nehezen jön be mind a honlapunk, mind a fórum. Többszöri kattintás, vagy több perces várakozás kell hozzá. Más honlapokkal nincs gond....
A hiba az ön készülékében van.  Kacsint
Tényleg nem tudom, mi van. Sem a kedvencekből, sem beírva a menüsorba a honlapcímet, sem a google-n rákeresve nem tölti be a fórumot. Aztán pár perc múlva a honlap bejön, majd onnét a fórum kb. két perc alatt betöltődik. Hiába teszel el újból a kedvencekbe, akkor sem műxik. Most is nagy sokára tudtam bejönni.
Nekem Chrome és Firefox alatt is normálisan müködik.
Biztosan nálam lesz a gond, mert másik helyről szépen megy....lehet valamit benyaltam.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1203 Dátum: 2011. December 01. - 10:23:44 »

Nem tudom, másnál is van-e ilyen, de nekem mostanában nagyon nehezen jön be mind a honlapunk, mind a fórum. Többszöri kattintás, vagy több perces várakozás kell hozzá. Más honlapokkal nincs gond....
A hiba az ön készülékében van.  Kacsint
Tényleg nem tudom, mi van. Sem a kedvencekből, sem beírva a menüsorba a honlapcímet, sem a google-n rákeresve nem tölti be a fórumot. Aztán pár perc múlva a honlap bejön, majd onnét a fórum kb. két perc alatt betöltődik. Hiába teszel el újból a kedvencekbe, akkor sem műxik. Most is nagy sokára tudtam bejönni.
Nekem Chrome és Firefox alatt is normálisan müködik.
Biztosan nálam lesz a gond, mert másik helyről szépen megy....lehet valamit benyaltam.
Ma nálam is nagyon nehezen jön be az oldal.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1204 Dátum: 2011. December 24. - 13:23:52 »

Szuper jók ezek a kis karácsonyi animációk! Nagyon tetszenek igazán meghozzák a hangulatot!  Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1205 Dátum: 2011. December 24. - 13:47:38 »

Kösz. Mosolyog

Kellemes Karácsonyt (mindenkinek)!
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1206 Dátum: 2011. December 30. - 21:51:25 »

Megint csak dicsérni tudom az újévi animációkat a fórumon! Nagyon jó ,hogy ennyire naprakész! Köszönjük!!!  Mosolyog
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!
Naplózva
cmisi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1207 Dátum: 2012. Január 07. - 23:20:34 »

Azt mondja meg valaki,hol lehet itt kérdést feltenni.   Kösz,  cmisi
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1208 Dátum: 2012. Január 07. - 23:22:55 »

Azt mondja meg valaki,hol lehet itt kérdést feltenni.   Kösz,  cmisi
Először is üdv a fedélzeten!
Például itt, vagy a megfelelő topicban. Ha pedig nem találsz megfelelőt, bár szinte minden le van fedve, akkor a törzsön próbálkozz. Ha itt sikerült, máshol is menni fog!
Ha pedig személyesen akarsz levelezni, arra ott van a privát üzenetek, azt más nem olvashatja, csak a címzett.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 07. - 23:25:01 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1209 Dátum: 2012. Január 07. - 23:47:35 »

Azt mondja meg valaki,hol lehet itt kérdést feltenni.   Kösz,  cmisi
Kiválasztod a topikok közül, hogy mely témában van kérdésed és oda felteszed a hozzászólás gomb segítségével, ha nincs megfelelő topik a kérdésednek akkor a Társalgó, törzsasztal topikba írj.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cmisi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1210 Dátum: 2012. Január 08. - 18:00:43 »

Mindkettőtöknek köszönöm a segitséget.Most itt újra próbálkozom,mert tegnap azt a választ kaptam,hogy nem vagyok jogosúlt új témát nyitni?
Szóval:2004 decemberi Lacetti 1,4 5ajtós Elite gépem rövidesen akkucserére szorúl.Az eredeti 55 Aó 600 inditó Á. lapos fedőlapból nyúlik ki a két pólus a sarukon porvédő sapka./ bal pozitiv/ Mi a nyűg:A nyugati aksik pólusai mind süllyesztettek,emiatt a kábelsaruk csak akkor férnének el,ha a peremet és a porvédőt levágnám,ezt nem szeretném,a gödöllöi Katona azt mondja,kb 35 eft egy gyári,amin szinte 2db, pl Bannert lehet kapni ,aminek a mérete néhny mm-rel nagyobb,vagyis vagy befér vagy nem.
Szerintetek van esélyem a megfelelőt beszerezni,vagy marad a gyári?
2sz kérdés:ablakmosó szivattyúra mik lehetnek az esélyeim?
Sory,de sok témába beleolvastam,és senkit nem találtam hasonló problémával ezért próbálkozom itt.
Minden ötletet előre is köszönök.       Üdv: cmisi
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1211 Dátum: 2012. Január 08. - 18:24:52 »

Mindkettőtöknek köszönöm a segitséget.Most itt újra próbálkozom,mert tegnap azt a választ kaptam,hogy nem vagyok jogosúlt új témát nyitni?
Szóval:2004 decemberi Lacetti 1,4 5ajtós Elite gépem rövidesen akkucserére szorúl.Az eredeti 55 Aó 600 inditó Á. lapos fedőlapból nyúlik ki a két pólus a sarukon porvédő sapka./ bal pozitiv/ Mi a nyűg:A nyugati aksik pólusai mind süllyesztettek,emiatt a kábelsaruk csak akkor férnének el,ha a peremet és a porvédőt levágnám,ezt nem szeretném,a gödöllöi Katona azt mondja,kb 35 eft egy gyári,amin szinte 2db, pl Bannert lehet kapni ,aminek a mérete néhny mm-rel nagyobb,vagyis vagy befér vagy nem.
Szerintetek van esélyem a megfelelőt beszerezni,vagy marad a gyári?
2sz kérdés:ablakmosó szivattyúra mik lehetnek az esélyeim?
Sory,de sok témába beleolvastam,és senkit nem találtam hasonló problémával ezért próbálkozom itt.
Minden ötletet előre is köszönök.       Üdv: cmisi
Mindkettő hibához van topik itt keresgélj: http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?board=19.0
Akksit bárhol lehet venni hozzá sztem  a második problémádat nem is értettem pontosan.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cmisi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1212 Dátum: 2012. Január 08. - 19:12:28 »

Ezt a topikot is végignéztem,de bizony semmit nem leltem.Úgylátszik még nem kellett ilyennel szembenézni senkinek.
Az ablakmosó: szóval cserélni kell mert javithatatlan-valami vezérlési hiba lehet-vagyis kell egy másik,mert  enélkül kényelmetlen ugye.Beérném egy bontottal is,mert egy új kb15 rugó,utángyártottról meg nem tudnak a boltok.
cmisi
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1213 Dátum: 2012. Január 08. - 19:20:39 »

Ezt a topikot is végignéztem,de bizony semmit nem leltem.Úgylátszik még nem kellett ilyennel szembenézni senkinek.
Az ablakmosó: szóval cserélni kell mert javithatatlan-valami vezérlési hiba lehet-vagyis kell egy másik,mert  enélkül kényelmetlen ugye.Beérném egy bontottal is,mert egy új kb15 rugó,utángyártottról meg nem tudnak a boltok.
cmisi
Ezügyben keresd meg privátüziben Leonelt, vagy Sebikét ők tudnak olcsón alkatrészt szerezni és postáznak is.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cmisi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1214 Dátum: 2012. Január 08. - 20:00:35 »

Köszönöm.  Megpróbálkozom velük
Naplózva
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!