Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 08:15:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 213868 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1080 Dátum: 2010. Március 31. - 20:23:53 »

Mért akarod, hogy rókázón, inkább Opera. Vigyorog
A jóból is megárt a sok és rókázás lesz a vége...  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1081 Dátum: 2010. április 01. - 01:14:49 »

Főni!

Ha lesz időd, a kapcsolatokhoz lehetne esetleg kérni egy twitteres elérhetőséget is? És Facebookot?  Kacsint
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1082 Dátum: 2010. április 01. - 07:37:25 »


Te kis rafkós-trükkös linkelő!
Itt a melóhelyen hagyom az IE-t, otthon régebben mozilla, most Google Chrome-ot használok.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1083 Dátum: 2010. április 01. - 15:04:31 »

Vendég      15:55:06     Üzenetet küld a következőben: Eladás-vétel (gazdacserés autók)

Na ehhez mit szólsz Főni? Vagy megint a Vendég nicknevű írogat?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1084 Dátum: 2010. április 01. - 15:37:58 »

Vendég      15:55:06     Üzenetet küld a következőben: Eladás-vétel (gazdacserés autók)

Na ehhez mit szólsz Főni? Vagy megint a Vendég nicknevű írogat?

Írogat néha, de sosem jelenik meg a hozzászólása.  Mosolyog
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1085 Dátum: 2010. április 02. - 10:52:35 »

Épp' olvastam a látogatásom óta nem olvasott topicokat, mikor megszakadt a a netem ( mobil, mint modem ) . Volt még vagy 6 nem olvasott topic, mikor visszajöttem nem volt olvasatlan... 

Soxor járok így.

Sőt, internet explorerben üzenetírás közben le-fel ugrosik az ablak, amiben írok...

Na most az történik, hogy "Olvasatlan hozzászólás" egy szál sem, aztán rákattintok a "Hozzászólásaimra írt válaszok"ra, ott meg még vannak sorok! 
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1086 Dátum: 2010. április 02. - 11:04:56 »


Na most az történik, hogy "Olvasatlan hozzászólás" egy szál sem, aztán rákattintok a "Hozzászólásaimra írt válaszok"ra, ott meg még vannak sorok! 
Ha belépsz a fórumba és nem olvasol el mindent és kilépsz.
Legközelebb már csak az fog ott megjelenni, amit az óta írtak.
Hiába van olyan amit nem olvastál. Azt csak a topik címénél lévő ikon jelzi.
Remélem érthető voltam.
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1087 Dátum: 2010. április 02. - 12:00:56 »


Na most az történik, hogy "Olvasatlan hozzászólás" egy szál sem, aztán rákattintok a "Hozzászólásaimra írt válaszok"ra, ott meg még vannak sorok! 
Ha belépsz a fórumba és nem olvasol el mindent és kilépsz.
Legközelebb már csak az fog ott megjelenni, amit az óta írtak.
Hiába van olyan amit nem olvastál. Azt csak a topik címénél lévő ikon jelzi.
Remélem érthető voltam.
Kösz a segítséget. Vigyorog

Twitter, facebook, stb.: nem igazán tervezek ilyet. Ennek több oka van:
1: idő, ahogy Te is említetted. Van jó pár, ennél fontosabb teendő a weblapon és a fórumon, és erre sem jut időm.
2: ehhez mindegyik helyre regisztrálnom kellene. Mint ahogy az IWIW-re is kellett (azóta sem használom). E nélkül nem tudom leprogramozni (mert ugye első lépésben ki kell silabizálni, hogy milyen formában fogadja el jól a linket, aztán tesztelni kell. Ehhez meg kell egy fiók). Ezzel meg ugye az a gond, hogy alapvetően ellene vagyok ezeknek az oldalaknak. Sok veszélyt hordoznak magukban (vírus terjesztés, személyes adatok ellopása).
3: a 2-es pont miatt nem igazán tartom jó ötletnek, ha az ember túl sok dolgot közzétesz magáról. Minél több adatodat kötöd össze az interneten, annál egyszerűbb összeszedni az információkat rólad. Akinek meg akarod, annak úgyis megadod az ottani fiókodat. És senki ne higgye azt, hogy Őt nem érdemes "lemásolni" (személyiség lopás). Rengeteg dolgot lehet tenni egy lopott személyiséggel.
" Mára már elkerülhetetlen, hogy az átlagemberek megszabaduljanak a naivitástól, a túlzott jóhiszeműségtől. Vesztenivalója igenis mindenkinek van, nem intézhető el egy kézlegyintéssel: „ugyan ki támadna éppen engem, hiszen én jelentéktelen szürke célpont vagyok!” "
Idézet az alábbi cikkből:
http://pcworld.hu/a-virusok-varazslatos-vilaga-5-megtevesztes-es-ami-mogotte-van-20080105.html
Érdemes olvasgatni. Ezt is.

Szóval nem látom értelmét, sőt.

Vendég felhasználó téma:
Szerintem ki fogom kapcsolni a statisztikai részt. És akkor nem lesznek ilyen "problémák".  Vigyorog
A múltkori nagy tűz alkalmával kiderült, hogy a "vendégek" nagy része mögött a Google robotjai állnak. Nem tud üzenetet küldeni (nem is akar), csak a linkeket követi. Nincs ezzel semmi gond.
De ha ennyire bántja a szemeteket, el is tüntethetem. Úgysincs különösebb értelme.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1088 Dátum: 2010. április 02. - 12:38:05 »


Na most az történik, hogy "Olvasatlan hozzászólás" egy szál sem, aztán rákattintok a "Hozzászólásaimra írt válaszok"ra, ott meg még vannak sorok! 
Ha belépsz a fórumba és nem olvasol el mindent és kilépsz.
Legközelebb már csak az fog ott megjelenni, amit az óta írtak.
Hiába van olyan amit nem olvastál. Azt csak a topik címénél lévő ikon jelzi.
Remélem érthető voltam.
Kösz a segítséget. Vigyorog

Twitter, facebook, stb.: nem igazán tervezek ilyet. Ennek több oka van:
1: idő, ahogy Te is említetted. Van jó pár, ennél fontosabb teendő a weblapon és a fórumon, és erre sem jut időm.
2: ehhez mindegyik helyre regisztrálnom kellene. Mint ahogy az IWIW-re is kellett (azóta sem használom). E nélkül nem tudom leprogramozni (mert ugye első lépésben ki kell silabizálni, hogy milyen formában fogadja el jól a linket, aztán tesztelni kell. Ehhez meg kell egy fiók). Ezzel meg ugye az a gond, hogy alapvetően ellene vagyok ezeknek az oldalaknak. Sok veszélyt hordoznak magukban (vírus terjesztés, személyes adatok ellopása).
3: a 2-es pont miatt nem igazán tartom jó ötletnek, ha az ember túl sok dolgot közzétesz magáról. Minél több adatodat kötöd össze az interneten, annál egyszerűbb összeszedni az információkat rólad. Akinek meg akarod, annak úgyis megadod az ottani fiókodat. És senki ne higgye azt, hogy Őt nem érdemes "lemásolni" (személyiség lopás). Rengeteg dolgot lehet tenni egy lopott személyiséggel.
" Mára már elkerülhetetlen, hogy az átlagemberek megszabaduljanak a naivitástól, a túlzott jóhiszeműségtől. Vesztenivalója igenis mindenkinek van, nem intézhető el egy kézlegyintéssel: „ugyan ki támadna éppen engem, hiszen én jelentéktelen szürke célpont vagyok!” "
Idézet az alábbi cikkből:
http://pcworld.hu/a-virusok-varazslatos-vilaga-5-megtevesztes-es-ami-mogotte-van-20080105.html
Érdemes olvasgatni. Ezt is.

Szóval nem látom értelmét, sőt.

Vendég felhasználó téma:
Szerintem ki fogom kapcsolni a statisztikai részt. És akkor nem lesznek ilyen "problémák".  Vigyorog
A múltkori nagy tűz alkalmával kiderült, hogy a "vendégek" nagy része mögött a Google robotjai állnak. Nem tud üzenetet küldeni (nem is akar), csak a linkeket követi. Nincs ezzel semmi gond.
De ha ennyire bántja a szemeteket, el is tüntethetem. Úgysincs különösebb értelme.


Ó, ne tüntesd már el! Szeretjük böngészni.  Mosolyog
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1089 Dátum: 2010. április 02. - 17:25:43 »

Jaja, ne szedd már ki, légyszi'. Nagyjó! Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1090 Dátum: 2010. április 03. - 15:05:19 »

Ok. Mosolyog
Egyébként mi a jó benne? He
De ha élvezitek...
Mindenkinek vannak perverziói. Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1091 Dátum: 2010. április 12. - 14:51:49 »

Nem probléma, csak érdekes, hogy most éppen két gépen is bejelentkeztem a fórumra. Azt hittem ez nem lehetséges. He
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1092 Dátum: 2010. Május 24. - 09:06:59 »

Főni! Valami nagyom nem oké a galériával.
Létrehoztam a Jani képei alá egy Remeteszőlős nevű galériát. Feltöltöttem oda 10db képet. Eddig minden oké.
De nem lehet megnyitni a képeket és a galéria is eltűnt. Nem látom a saját galériáim közt sem. He
Készen lett a javítás.
Most már kezeli a többszintű galéria rendszert is a kód (remélem  . Nálam legalább is működik. Mosolyog).
Egy kicsit sikerült gyorsítani is a rendszeren.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1093 Dátum: 2010. Május 25. - 17:17:39 »

Főni! Valami nagyom nem oké a galériával.
Létrehoztam a Jani képei alá egy Remeteszőlős nevű galériát. Feltöltöttem oda 10db képet. Eddig minden oké.
De nem lehet megnyitni a képeket és a galéria is eltűnt. Nem látom a saját galériáim közt sem. He
Készen lett a javítás.
Most már kezeli a többszintű galéria rendszert is a kód (remélem  . Nálam legalább is működik. Mosolyog).
Egy kicsit sikerült gyorsítani is a rendszeren.
Köszönjük! Majd letesztelem. Vigyorog
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1094 Dátum: 2010. Május 27. - 12:25:13 »

Főni! Valami nagyom nem oké a galériával.
Létrehoztam a Jani képei alá egy Remeteszőlős nevű galériát. Feltöltöttem oda 10db képet. Eddig minden oké.
De nem lehet megnyitni a képeket és a galéria is eltűnt. Nem látom a saját galériáim közt sem. He
Készen lett a javítás.
Most már kezeli a többszintű galéria rendszert is a kód (remélem  . Nálam legalább is működik. Mosolyog).
Egy kicsit sikerült gyorsítani is a rendszeren.
Köszönjük! Majd letesztelem. Vigyorog
Jaj nekem!
 Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!