Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 12:36:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214052 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1035 Dátum: 2010. Március 13. - 16:49:57 »

OK.
Így már értem.
A hiba megint programozási jellegű. A listában csak egy al szintet jelenít meg a motor. Majd javítom.

A hiba előcsalogatója: a felhasználó. Aki nem tartotta be a galéria létrehozására szolgáló "ajánlást", ezért utólag módosítani kellett a legtöbb galériát.

Mire gondolok?
"A galériába regisztrálás után Te is feltöltheted a képeidet. Elsőként hozz létre egy galériát a nick neveddel, majd ez alá töltsd fel a képeidet! "
A fenti szöveg a weblap galéria oldalán olvasható legfelül.
Ezt sajnos a legtöbb felhasználó, így Te sem vetted figyelembe.
Ezért (a galériák beazonosíthatósága miatt) szükség volt arra, hogy minden már létező felhasználónak, így neked is "erőből" (programozásilag) létre hozzam a megfelelő elnevezésű galériát, és (hogy az eddig feltöltött képei ne menjenek a kukába) beemeljem alá a már meglévő képeket.
Ha a jelenlegi (elvárt  ) fő galériád alá hozod létre az LPG algalériát, akkor az meg fog jelenni a képek lapon, és ki tudod választani.
A jelenlegi "Jani" mappa lényegében fölöslegessé vált, az ebben lévő mappákat át lehet(ne) helyezni a fő mappába. Persze ezt jelenleg nem tudod megtenni. Ezt is javítani kell.

No, ezért "használnak" a nagy szoftver cégek is tesztelőket. A hibákat csak egy másik ember tudja igazából felszínre hozni. Mosolyog

A lényeg: amíg javítom a hibákat, addig is tudod használni a galériát, ha az új almappákat a fő mappád alá hozod létre.
Az első szinten.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1036 Dátum: 2010. Március 13. - 17:03:11 »

OK.
Így már értem.
A hiba megint programozási jellegű. A listában csak egy al szintet jelenít meg a motor. Majd javítom.

A hiba előcsalogatója: a felhasználó. Aki nem tartotta be a galéria létrehozására szolgáló "ajánlást", ezért utólag módosítani kellett a legtöbb galériát.

Mire gondolok?
"A galériába regisztrálás után Te is feltöltheted a képeidet. Elsőként hozz létre egy galériát a nick neveddel, majd ez alá töltsd fel a képeidet! "
A fenti szöveg a weblap galéria oldalán olvasható legfelül.
Ezt sajnos a legtöbb felhasználó, így Te sem vetted figyelembe.
Ezért (a galériák beazonosíthatósága miatt) szükség volt arra, hogy minden már létező felhasználónak, így neked is "erőből" (programozásilag) létre hozzam a megfelelő elnevezésű galériát, és (hogy az eddig feltöltött képei ne menjenek a kukába) beemeljem alá a már meglévő képeket.
Ha a jelenlegi (elvárt  ) fő galériád alá hozod létre az LPG algalériát, akkor az meg fog jelenni a képek lapon, és ki tudod választani.
A jelenlegi "Jani" mappa lényegében fölöslegessé vált, az ebben lévő mappákat át lehet(ne) helyezni a fő mappába. Persze ezt jelenleg nem tudod megtenni. Ezt is javítani kell.

No, ezért "használnak" a nagy szoftver cégek is tesztelőket. A hibákat csak egy másik ember tudja igazából felszínre hozni. Mosolyog

A lényeg: amíg javítom a hibákat, addig is tudod használni a galériát, ha az új almappákat a fő mappád alá hozod létre.
Az első szinten.
Én pont úgy csináltam ahogy le volt írva. Még anno csináltam egy jani nevű galériát és oda raktam a képeket! Kacsint
Aztán létrehoztam 2 db al-galériát is. Hangszóró és kilincs. Eddig működött rendesen csak most nem jó.

Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1037 Dátum: 2010. Március 13. - 17:20:01 »

OK.
Ismét igazad van. Én írtam ki rosszul.
Nem szerepel ott, hogy "+képei". Most már ennek nincs is jelentősége, mert csak a "szabvány" galériába tud mindenki (régi, új, leendő) képet feltölteni. A szabványosításra azért volt szükség, mert sokan mindenféle egzotikus nevet adtak a galériájuknak. Aztán senki nem tudta, hogy akkor ez most igazából kihez tartozik. Erről annak idején beszéltünk. Többeket zavart ez - nem véletlenül.

Eddig azért működött, mert egy szinttel kevesebb galériád volt. Most, az egységesítéssel meg lett még egy szint. Annak, akinek nem az "egyen" "felhasználónév+képei" szöveggel lett a fő galéria létrehozva (akik eddig i így hozták létre a galériájukat, azok semmilyen változást nem tapasztaltak). A motor meg a további szinteket vmi miatt nem kezeli.

A lényeg továbbra is az, hogy ha a "Jani képei" mappában hozod létre az "LPG" mappát, és nem a "Jani képei" alatti "Jani" mappában, akkor fogod tudni használni az "LPG" mappát, azaz tudsz alá képet feltölteni.

Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1038 Dátum: 2010. Március 13. - 17:49:32 »

Légyszíves töröld a Jani nevű galériát és ami alatt van (én nem tudom), hogy csak a Jani képei maradjon meg.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 13. - 18:10:02 írta Jani » Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1039 Dátum: 2010. Március 14. - 18:01:36 »

Légyszíves töröld a Jani nevű galériát és ami alatt van (én nem tudom), hogy csak a Jani képei maradjon meg.
Az alatta lévő képeket csak nem kéne törölni? He
Ha készen lesz a javítás, akkor mindegyik galériádhoz hozzá tudsz rendesen férni, és kedved szerint rendezheted/törölheted.
A képek addig is megjelennek, úgyhogy bajt nem csinálnak.

Hány éve is használjuk ezt a galériát? 3 éve.  Vigyorog
Ez a hiba azóta ott van benne, de csak most jött elő.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1040 Dátum: 2010. Március 14. - 18:17:50 »

Légyszíves töröld a Jani nevű galériát és ami alatt van (én nem tudom), hogy csak a Jani képei maradjon meg.
Az alatta lévő képeket csak nem kéne törölni? He
Ha készen lesz a javítás, akkor mindegyik galériádhoz hozzá tudsz rendesen férni, és kedved szerint rendezheted/törölheted.
A képek addig is megjelennek, úgyhogy bajt nem csinálnak.

Hány éve is használjuk ezt a galériát? 3 éve.  Vigyorog
Ez a hiba azóta ott van benne, de csak most jött elő.
Már töröltem őket Vigyorog
Majd ha kijavítottad a hibát felrakom újra.
Naplózva


LPG
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1041 Dátum: 2010. Március 15. - 20:01:35 »

Írtam hozzászólást,a találkozós topikban19.33-kor, de nem jelent meg.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1042 Dátum: 2010. Március 15. - 20:59:52 »

Írtam hozzászólást,a találkozós topikban19.33-kor, de nem jelent meg.
Valami lehet mert én is bajlódok egy két hozzászólással.
Naplózva

06 70/22 11 222
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1043 Dátum: 2010. Március 16. - 09:29:31 »

Írtam hozzászólást,a találkozós topikban19.33-kor, de nem jelent meg.
Valami lehet mert én is bajlódok egy két hozzászólással.
Volt valami hiba üzenet?
Pontosan mi történt?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1044 Dátum: 2010. Március 17. - 14:10:37 »

Most 16 vendég? Újabb támadás esetleg? Vagy csak benéznek előtte, és jönnek a klubba?
Most már 21!
22! Egyre több! Mi van ilyenkor?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 17. - 14:43:23 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1045 Dátum: 2010. Március 17. - 14:45:36 »

Most 16 vendég? Újabb támadás esetleg? Vagy csak benéznek előtte, és jönnek a klubba?
Most már 21!
22! Egyre több! Mi van ilyenkor?
Szerda délután.
Miért zavar a sok vendég? Elfogyott a kávé? Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1046 Dátum: 2010. Március 19. - 20:03:15 »

Főni,úgy vettem észre,hogy hiányzik a ranglétrának a 4. foka.A 3 csillagos teljes tag után az 5 csillagos vén róka jön.Nem mintha számítana nekem,csak gondoltam,hogy unatkozol és megnézed.Aztán meg egyes cartársaknak be nem áll a szája,vagyis a billentyűje és elérik az 5 ezredik hozzászólást.Oda is kéne rakni egy ranglétra fokot. He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1047 Dátum: 2010. Március 19. - 20:27:56 »

.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1048 Dátum: 2010. Március 20. - 15:03:22 »

Főni,úgy vettem észre,hogy hiányzik a ranglétrának a 4. foka.A 3 csillagos teljes tag után az 5 csillagos vén róka jön.Nem mintha számítana nekem,csak gondoltam,hogy unatkozol és megnézed.Aztán meg egyes cartársaknak be nem áll a szája,vagyis a billentyűje és elérik az 5 ezredik hozzászólást.Oda is kéne rakni egy ranglétra fokot. He
Módosítottam a csillagok számát. Most majd e miatt lesznek hozzászólások (miért lettem lefokozva?).
2000 fölött nincs új kategória. Sztem nem is kell (a lényeg a 100 alatti vagy fölötti. Nálam. Bevallom a többit nem nézem).

Ettől függetlenül lehetnek további kategóriát. X idővel ezelőtt, amikor szintén ezzel a témával kapcsolatban felmerült ez a dolog már mondtam: találjatok ki új kategóriákat (elnevezés/hozzászólás/kép), egyezzetek meg benne és beírom.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1049 Dátum: 2010. Március 20. - 15:04:04 »

.
Nagyon halkan mondod. Nem értem. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!