Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 20:27:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214346 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #900 Dátum: 2009. Október 04. - 12:56:12 »

Támogatom a kezdeményezést Kacsint
Kövezzetek meg, de nem találom azt a részt, ahol meg tudom adni a keresztnevet. Már kinéztem a szememet...
Weblap(bejelentkezve)-Felhasználói Menü-Adataim módosítása-Keresztnév
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #901 Dátum: 2009. Október 04. - 15:23:22 »

Támogatom a kezdeményezést Kacsint
Kövezzetek meg, de nem találom azt a részt, ahol meg tudom adni a keresztnevet. Már kinéztem a szememet...
Weblap(bejelentkezve)-Felhasználói Menü-Adataim módosítása-Keresztnév
Azannyája...!!!
Énmegmán a fórum-profilomban akartam módosítani... Ezt a balgaságot részemről...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #902 Dátum: 2009. Október 04. - 19:57:39 »

Támogatom Gidy javaslatát.
Én megadtam mind kettőt, de a talin szólíthatók a Nick nevemen is. Vigyorog

Vazze Sanyi!
Neked könnyű!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #903 Dátum: 2009. Október 05. - 18:02:07 »

Stocz Úr! Azt hiszem, mint mindent, ezt is meg tudod, és fogod oldani. Megnéztem a galériában a találkozós képeket, ami újra nagy öröm volt. Viszont észrevettem sas szememmel, hogy néhány találkozó időpontja nincs feltüntetve. Szeretném, ha ezt pótolnád, mert minél később nézzük meg, annál inkább elfelejtődik a pontos dátum. Szóval kérlek, hogy a hiányzó dátumokat írd be! Előre is köszönöm. Remélem mindegyikre tudod a választ, vagy utána tudsz nézni. Amelyik nem ugrik be Neked, szólj, és kibogozzuk! Bocs, hogy újra dolgoztatlak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #904 Dátum: 2009. Október 05. - 18:25:07 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Ez most nem a rangokról szól. Kacsint Ez a hozzászólások számától független. Majd Stocz átnevezi a Tag-okat, mondjuk Kábelbarát-ra! Hogy ne legyen félreértés. Vigyorog
Ezt értem, csak szerintem itt is lehetne olyat csinálni, mint a Chevyklubnál, hogy egységesíteni a dolgokat. Itt ugyan nincs tagdíj, de mondjuk, aki valamilyen mértékben hozzájárult a klub működéséhez, az mondjuk kaphatna egy titulust pl klubszponzor, pártoló tag vagy hasonló. Szerény véleményem szerint, ha már megkülönböztetünk, akkor lehetne egységes. Mondjuk nem zavar, ha nem, mert nem ezért támogatta senki sem az egészet, meg gondolom nem kis idő, míg valaki megcsinálja.
Bármi lehet, amit a többség kíván.
A kábeleseknek muszáj voltam egy plusz titulust is adni, mert csak ez alapján tudtam külön szobát nyitni (más ide nem mehet be. Nem tartozik rá. Ugyan olyan, mint a belső kör, csak nem hozzászólások számán alapul).

A tárhely-hozzájárulósoknak is megvan az a kivételezettsége, amiben akkor megegyeztünk: kérhetnek klubos email címet.
Annak idején arról is szóltam, hogy miért nem szeretem/szeretném az ilyen nagyon egyszerűen kikövetkeztethető dolgokat. 2x2=4.
Emlékeztek?
Kinek kellenek az esetleges bonyodalmak.
(Mondjuk ezeket a "rangokat" soha nem figyeltem. Valószínűleg ezért nem értem, hogy ez miért olyan fontos. Nekem csak egy eszköz a fórum elszeparált működtetéséhez. De mint mondtam, ha a többség akarja, legyen pártoló tag. Csak az esetleges későbbi macerákat nem a többségnek kell majd elviselnie/megoldania.)

Nagyon nekem sem hiányzik. Csak egy ötlet volt. Nem vagyok "rang"-mániás, csak nekem is feltűnt a "kuszaság" (teljestag, törzstag stb.) Kacsint
Nincs akadálya annak, hogy bárki előálljon egy új titulus rendszerrel.
Jani javaslatát megcsináltam, így talán nem olyan zavaró az elnevezés.
Erről jut eszembe: ha lett "Kábelbarát" akkor számíthatunk "Tárhelybarátra" is? Ezen túl minden mozgalomnak kitalálunk titulust is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #905 Dátum: 2009. Október 05. - 18:32:37 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Ez most nem a rangokról szól. Kacsint Ez a hozzászólások számától független. Majd Stocz átnevezi a Tag-okat, mondjuk Kábelbarát-ra! Hogy ne legyen félreértés. Vigyorog
Ezt értem, csak szerintem itt is lehetne olyat csinálni, mint a Chevyklubnál, hogy egységesíteni a dolgokat. Itt ugyan nincs tagdíj, de mondjuk, aki valamilyen mértékben hozzájárult a klub működéséhez, az mondjuk kaphatna egy titulust pl klubszponzor, pártoló tag vagy hasonló. Szerény véleményem szerint, ha már megkülönböztetünk, akkor lehetne egységes. Mondjuk nem zavar, ha nem, mert nem ezért támogatta senki sem az egészet, meg gondolom nem kis idő, míg valaki megcsinálja.
Bármi lehet, amit a többség kíván.
A kábeleseknek muszáj voltam egy plusz titulust is adni, mert csak ez alapján tudtam külön szobát nyitni (más ide nem mehet be. Nem tartozik rá. Ugyan olyan, mint a belső kör, csak nem hozzászólások számán alapul).

A tárhely-hozzájárulósoknak is megvan az a kivételezettsége, amiben akkor megegyeztünk: kérhetnek klubos email címet.
Annak idején arról is szóltam, hogy miért nem szeretem/szeretném az ilyen nagyon egyszerűen kikövetkeztethető dolgokat. 2x2=4.
Emlékeztek?
Kinek kellenek az esetleges bonyodalmak.
(Mondjuk ezeket a "rangokat" soha nem figyeltem. Valószínűleg ezért nem értem, hogy ez miért olyan fontos. Nekem csak egy eszköz a fórum elszeparált működtetéséhez. De mint mondtam, ha a többség akarja, legyen pártoló tag. Csak az esetleges későbbi macerákat nem a többségnek kell majd elviselnie/megoldania.)

Nagyon nekem sem hiányzik. Csak egy ötlet volt. Nem vagyok "rang"-mániás, csak nekem is feltűnt a "kuszaság" (teljestag, törzstag stb.) Kacsint
Nincs akadálya annak, hogy bárki előálljon egy új titulus rendszerrel.
Jani javaslatát megcsináltam, így talán nem olyan zavaró az elnevezés.
Erről jut eszembe: ha lett "Kábelbarát" akkor számíthatunk "Tárhelybarátra" is? Ezen túl minden mozgalomnak kitalálunk titulust is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A sokat talizók meg a kebelbarátok. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #906 Dátum: 2009. Október 05. - 18:40:53 »

A sokat beszólók meg....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #907 Dátum: 2009. Október 06. - 05:24:05 »

Mintha tényleg gyorsabb lenne a szerver... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #908 Dátum: 2009. Október 06. - 09:01:02 »

Olyan sok kérdés, kérés van mindig a fórumon, ami nagyon jó. Viszont ennek akkor lenne nagyobb haszna, ha tudnánk, hogy ki hol lakik, legalább település szinten, mert akkor nyilván könnyebben tudnánk segíteni, ötletet adni, talizni. Javaslom, hogy a profilba meg kéne adni mindenkinek ezt az adatot, esetleg a keresztnévvel, mert személyes taliknál hülyén hangzik a nick neven való szólítás. Ez legyen kötelező belépéskor, és utólag is pótolja mindenki, ha elfogadható az ötletem.
Ez a téma is rendszeresen előjön, és a válaszom is ugyan az rá: nem tartom jó ötletnek.
Számomra mindig gyanús (és unszimpatikus), ha egy webhely a működéshez feltétlenül szükséges adatoknál többet kér kötelező szinten.
Ilyenkor vagy nem is regizek, vagy ha feltétlenül szükséges, akkor hamis adatokkal.

Én továbbra is az önkéntesség mellett vagyok. Így legalább biztos lehetsz benne (de legalább is valószínűsítheted), hogy aki beírta az erre vonatkozó adatait, az a valóságot írta be.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #909 Dátum: 2009. Október 06. - 09:06:07 »

Stocz Úr! Azt hiszem, mint mindent, ezt is meg tudod, és fogod oldani. Megnéztem a galériában a találkozós képeket, ami újra nagy öröm volt. Viszont észrevettem sas szememmel, hogy néhány találkozó időpontja nincs feltüntetve. Szeretném, ha ezt pótolnád, mert minél később nézzük meg, annál inkább elfelejtődik a pontos dátum. Szóval kérlek, hogy a hiányzó dátumokat írd be! Előre is köszönöm. Remélem mindegyikre tudod a választ, vagy utána tudsz nézni. Amelyik nem ugrik be Neked, szólj, és kibogozzuk! Bocs, hogy újra dolgoztatlak.
Látom unatkozol Gidy!
Ha már ennyire ráérsz, akkor össze is szedhetnéd nekem a dátumokat  Kacsint.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #910 Dátum: 2009. Október 06. - 10:16:30 »

Stocz Úr! Azt hiszem, mint mindent, ezt is meg tudod, és fogod oldani. Megnéztem a galériában a találkozós képeket, ami újra nagy öröm volt. Viszont észrevettem sas szememmel, hogy néhány találkozó időpontja nincs feltüntetve. Szeretném, ha ezt pótolnád, mert minél később nézzük meg, annál inkább elfelejtődik a pontos dátum. Szóval kérlek, hogy a hiányzó dátumokat írd be! Előre is köszönöm. Remélem mindegyikre tudod a választ, vagy utána tudsz nézni. Amelyik nem ugrik be Neked, szólj, és kibogozzuk! Bocs, hogy újra dolgoztatlak.
Látom unatkozol Gidy!
Ha már ennyire ráérsz, akkor össze is szedhetnéd nekem a dátumokat  Kacsint.
Oké, azon leszek. Amint kész leszek küldöm az adatokat. Köszi, ha megcsinálod. Erős jobbuláson vagyok, jövő szerdától hajtom a buszom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #911 Dátum: 2009. Október 06. - 10:45:08 »

Nos, itt vannak a galériában hiányzó dátumok:
Budakeszi Vadaspark: 2007. 10. 07.
Bagolyirtás I. 2008. 10. 10.-11.-12.
Évadnyitó, Szentendre 2009. 03. 07.
Rám- Lukács I. 2009. 04. 25.
Szóval ezeket a dátumokat kérem beírni szíveskedj Főni! Köszönöm. Jobbulást!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #912 Dátum: 2009. Október 06. - 11:03:14 »

Nos, itt vannak a galériában hiányzó dátumok:
Budakeszi Vadaspark: 2007. 10. 07.
Bagolyirtás I. 2008. 10. 10.-11.-12.
Évadnyitó, Szentendre 2009. 03. 07.
Rám- Lukács I. 2009. 04. 25.
Szóval ezeket a dátumokat kérem beírni szíveskedj Főni! Köszönöm. Jobbulást!
Megtörtént.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #913 Dátum: 2009. Október 13. - 11:01:18 »

Nekem megint nem münködnek a hozzászólás feletti ablak ikonjai, hiába kattintok.

Okolhatom a lassú mobil kapcsolatot?

A gép most lett újrainstallálva, Mozillát használok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #914 Dátum: 2009. Október 14. - 16:44:29 »

Az ikonok nem látszanak, vagy a funkcióik nem működnek?
Lassú kapcsolatnál előfordul, hogy az ikonok nem jelennek meg, csak a felirat helyettük. Ettől függetlenül, ha a feliratra kattintasz, a funkciónak működnie kell.

Most egyébként mintha nagyon lassú lenne a rendszer.
Ha a hiba holnap is fennáll még, akkor érdemes foglalkozni vele.
Bár, ha ez csak nálad jelentkezik, akkor én sokat nem tudok tenni - a hiba a te oldaladon lesz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!