Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 05:18:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214512 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #795 Dátum: 2009. Május 09. - 20:50:23 »

Stocz Úr! Akkor most majd csinálhatunk Lacetti Klubos e-mailt? Ennek mi a módja? Gondolom többünket érdekel a dolog. De persze most türelmesen várunk, mert gondolom még nem ez a legfontosabb. Amúgy klassz az új hely! Ügyes, és okos vagy! Köszönjük a sok utánjárást, munkát, a csapat egyben tartását! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #796 Dátum: 2009. Május 09. - 21:16:06 »

Nagyon gyors az új hely. Köszönet érte. Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #797 Dátum: 2009. Május 11. - 07:18:44 »

Nagyon gyors az új hely. Köszönet érte. Kacsint
Szívesen.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #798 Dátum: 2009. Május 11. - 07:33:58 »

Stocz Úr! Akkor most majd csinálhatunk Lacetti Klubos e-mailt? Ennek mi a módja? Gondolom többünket érdekel a dolog. De persze most türelmesen várunk, mert gondolom még nem ez a legfontosabb. Amúgy klassz az új hely! Ügyes, és okos vagy! Köszönjük a sok utánjárást, munkát, a csapat egyben tartását! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A klubos emailt én tudom elkészíteni annak, aki igényli. Ez a lehetőség természetesen csak azok számára adott, akik az új tárhelybe beszálltak.
Mivel a levelek a tárhely méretét "fogyasztják", ezek csak jelképes fiókok lehetnek. Úgy számoltam, hogy fejenként 2 MB lehet a fiókok mérete. Ez még bőven elfér, és levelezésre már jól használható, de fájlokat nem igazán lehet rajta küldözgetni.

Aki szeretne ilyet, az jelzi nekem pü-ben. Én leegyeztetem Veled, hogy valóban benne volt-e a támogatók csapatában. Ha igen, akkor elkészítem a postafiókot.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #799 Dátum: 2009. Május 11. - 14:10:41 »

A névsort rendszeresen fogom küldeni, ha nem is naponta. Megnézni nem tudom, csak ha küldik az elszámolást, és az a hónap vége felé jön meg. Akit jól ismerek, és mondta, hogy elküldte, azt én elfogadom, nem hiszem, hogy megérné trükközni ezért. Akit meg nem nagyon, az várja ki a visszaigazolást.Csinálok egy listát a "belsőbe", ahol látszik majd, hogy kié van nálam, ki küldött, és kié jött is már meg. Azt hiszem ez így tiszta lesz. Vagy jobb, ha priviben küldöm el? Nos, Főni?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #800 Dátum: 2009. Május 12. - 11:19:50 »

A névsort rendszeresen fogom küldeni, ha nem is naponta. Megnézni nem tudom, csak ha küldik az elszámolást, és az a hónap vége felé jön meg. Akit jól ismerek, és mondta, hogy elküldte, azt én elfogadom, nem hiszem, hogy megérné trükközni ezért. Akit meg nem nagyon, az várja ki a visszaigazolást.Csinálok egy listát a "belsőbe", ahol látszik majd, hogy kié van nálam, ki küldött, és kié jött is már meg. Azt hiszem ez így tiszta lesz. Vagy jobb, ha priviben küldöm el? Nos, Főni?
Intézzük ezt pü-ben.

Tehát a menet:
1. Aki szeretne klubos mail címet, az jelzi nekem pü-ben.
2. Én egyeztetek Gidy-vel.
3. Akire bólintott, annak elkészítem a fiókját.
4. A fiók adatait küldöm pü-ben.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #801 Dátum: 2009. Május 16. - 19:08:37 »

Stocz!
A galériámban van egy bfüred algaléria. Ide tettem fel a mai taliból pár képet. Légyszíves emeld át a többi talis képek közé!
Köszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #802 Dátum: 2009. Május 19. - 13:05:31 »

Stocz!
A galériámban van egy bfüred algaléria. Ide tettem fel a mai taliból pár képet. Légyszíves emeld át a többi talis képek közé!
Köszi!
Megtörtént.
Ellenőrizd le a kvótádat!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #803 Dátum: 2009. Május 19. - 14:14:00 »

Stocz!
A galériámban van egy bfüred algaléria. Ide tettem fel a mai taliból pár képet. Légyszíves emeld át a többi talis képek közé!
Köszi!
Megtörtént.
Ellenőrizd le a kvótádat!
Tökéletes, köszönöm! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #804 Dátum: 2009. Május 21. - 18:49:36 »

Ezek a túl furcsa nevű legújabb tagok még mindig próbababák? Majd törölve lesznek- gondolom, ha vége a tesztelésnek.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #805 Dátum: 2009. Május 22. - 14:40:50 »

Ezek a túl furcsa nevű legújabb tagok még mindig próbababák? Majd törölve lesznek- gondolom, ha vége a tesztelésnek.
Nem én csinálom őket.
Szerintem "robotok".
Azt ugyan nem értem, hogy mi hasznuk lenne a gazdiknak abból, ha sikerülne végre érvényes regisztrációt szerezniük a honlapunkra.
Valami oka azonban biztosan van, hogy ilyen kitartóan próbálkoznak.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #806 Dátum: 2009. Május 24. - 10:22:28 »

Az alábbi hibaüzenet jött ki most amikor be akartam lépni a "Társalgó-> Érdekes képek, videók, hangok, oldalak".

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #807 Dátum: 2009. Május 27. - 11:38:02 »

Az alábbi hibaüzenet jött ki most amikor be akartam lépni a "Társalgó-> Érdekes képek, videók, hangok, oldalak".


Ez a hiba szerintem nem a mi oldalunkon volt.  Mosolyog
A becsatolt kép alján ott a folyamatjelző. Látszik rajta, hogy az explorer a csatolt kép betöltésénél adta fel a dolgot. Az pedig egy idegen, németországi szerverről jött volna.
Gondolom egy frissítés (F5 - oldal újra töltése. Csak hogy egyértelmű legyek.) megoldotta a dolgot.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #808 Dátum: 2009. Május 27. - 14:40:33 »

Ma szólt a "rendszer", hogy van elérhető frissítés. Óvatosan megnéztem, mi is az. IE8.
Na mondom, megnézzük...Vannak valami gyorssegédek, ezekből néhányat engedélyeztem. Kár volt!
Amióta feltettem, azóta az olyan hozzászólásoknál, ahol ez a beíró mező tele van és gördítő van a jobb oldalán, ott minden egyes betűleütésnél elugrál a képernyő fel-le. Írni tudok folyamatosan, mert a kurzor marad ott ahova írok, csak éppen nem látom, hogy mit és hol tartok! Hmmmmmm.......
Most ez vagy csak valamelyik gyorssegéd hibája, vagy csak az IE8 nem fér össze a honlappal, vagy nemtom...
Úgyhogy óvatosan az IE-8-cal!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #809 Dátum: 2009. Május 27. - 14:42:46 »

Az alábbi hibaüzenet jött ki most amikor be akartam lépni a "Társalgó-> Érdekes képek, videók, hangok, oldalak".


Ez a hiba szerintem nem a mi oldalunkon volt.  Mosolyog
A becsatolt kép alján ott a folyamatjelző. Látszik rajta, hogy az explorer a csatolt kép betöltésénél adta fel a dolgot. Az pedig egy idegen, németországi szerverről jött volna.
Gondolom egy frissítés (F5 - oldal újra töltése. Csak hogy egyértelmű legyek.) megoldotta a dolgot.
Aham...a hibaüzenet fajtája nekem is gyanús volt, hogy nem a lappal függ össze, de hátha másnál is lesz ilyen...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!