Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 09:25:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214628 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #735 Dátum: 2009. Március 22. - 08:02:26 »

A profilomba próbáltam saját képet felrakni olyat ami korábban is fenn volt itt de most többször is azt írta ki "Egy hiba történt értesítse a rendszergazdát!"
Igen, valóban nem enged feltölteni avatart (meg egyéb csatolmányt sem.). Még keresem az okát. Egyenlőre nem találok semmi okot.

Szia!

Arra van lehetőség, hogy a régi sima sebijoe-ként legyek ismét az oldalon?
Majd ezt is megdumáljuk. Most tényleg muszáj hunynom egyet.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #736 Dátum: 2009. Március 22. - 08:16:26 »

A profilomba próbáltam saját képet felrakni olyat ami korábban is fenn volt itt de most többször is azt írta ki "Egy hiba történt értesítse a rendszergazdát!"
Igen, valóban nem enged feltölteni avatart (meg egyéb csatolmányt sem.). Még keresem az okát. Egyenlőre nem találok semmi okot.

Szia!

Arra van lehetőség, hogy a régi sima sebijoe-ként legyek ismét az oldalon?
Majd ezt is megdumáljuk. Most tényleg muszáj hunynom egyet.
OK! Nem akartalak sürgetni! Mosolyog
Naplózva

peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #737 Dátum: 2009. Március 22. - 08:50:48 »

Utóbbi napokban vettem észre a fórumba való belépés után, hogy előjött ez a minek is nevezzem dolog amit nem tudok bezárni. Ez az akármi csak ezen  a fórumon jön elő. Kérlek segítsetek eltüntetni.
Köszönettel Lacsetka

Ha Firefoxot használsz, akkor Adblock Plus nevű Plugin.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #738 Dátum: 2009. Március 22. - 20:45:46 »

Mijeza Docler valami, amit mindig megnyit a fórum mellé a gép?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #739 Dátum: 2009. Március 22. - 20:56:54 »

Mijeza Docler valami, amit mindig megnyit a fórum mellé a gép?

DOCLER - a webközösség - Ingyenes Videók
Ingyenes filmek, klippek, galériák. Videó chat. Videó megosztás.

Neked is Adblock Plus ha zavar! Engem nagyon!

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/1865
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #740 Dátum: 2009. Március 22. - 20:58:39 »

Stocz!
Javascriptet nem lehet beszúrni a fórumba?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #741 Dátum: 2009. Március 22. - 21:00:26 »

Mijeza Docler valami, amit mindig megnyit a fórum mellé a gép?

DOCLER - a webközösség - Ingyenes Videók
Ingyenes filmek, klippek, galériák. Videó chat. Videó megosztás.

Neked is Adblock Plus ha zavar! Engem nagyon!

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/1865


Köszi..mondjuk IE7-em van. Arra is jó?
Amúgy nem katasztrófa, csak zavar.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #742 Dátum: 2009. Március 22. - 21:07:26 »

Köszi..mondjuk IE7-em van. Arra is jó?
Amúgy nem katasztrófa, csak zavar.

Ja, hát arra nem. Utána kell nézni, milyen alternatíva létezik rá.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #743 Dátum: 2009. Március 23. - 09:47:42 »

Köszi..mondjuk IE7-em van. Arra is jó?
Amúgy nem katasztrófa, csak zavar.

Ja, hát arra nem. Utána kell nézni, milyen alternatíva létezik rá.
Azért poén, hogy oda jutunk, amikor különböző segédprogramok kellenek ahhoz, hogy kitiltsam a nem kívánt tartalmakat! hmmmmm
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #744 Dátum: 2009. Március 23. - 11:52:57 »

Köszi..mondjuk IE7-em van. Arra is jó?
Amúgy nem katasztrófa, csak zavar.

Ja, hát arra nem. Utána kell nézni, milyen alternatíva létezik rá.
Azért poén, hogy oda jutunk, amikor különböző segédprogramok kellenek ahhoz, hogy kitiltsam a nem kívánt tartalmakat! hmmmmm
Akkor összefoglalva válaszolok.
Az Extra egy ingyenes tárhely. A legtöbb ilyen azért "ingyenes", mert a működtetést (ami egyébként nem kevés kiadással jár! Szerverek, szerver szoba, személyzet (rendszergazdák, programozók, support, energia költségek, stb.), valamilyen más módon kívánják fedezni. Reklámból pl. (mint az én egykori elképzelésem a mi honlapunk/klubunk üzemeltetéséről  ).
Az Extra ennek ellenére nem helyezett el saját reklámot a náluk tárolt oldalakon (mint pl. a freeweb tárhely szolgáltató. Itt egy oldal, ha nem tudod, hogy miről van szó: http://www.freeweb.hu/crystal/. A felső reklám csík a szolgáltatóé. Ennek a fejében kapja a bérlő az oldalt). Csak azt a kis, átlátszó hivatkozás csíkot. Nálunk szürke, másnál általában piros (úgy még feltűnőbb. Szerencsére ezt szabad módosítani).

Azon csodálkozom, hogy ezt be lehetett zárni.
Mi volt erre a módszer?
Szóval, mi evvel a kis csíkkal fizettünk a tárhelyért. Ezt a csíkot, a megjelenését tilos bármilyen módon akadályozni! Ez ugyanis szerződés szegés, aminek a tárhely megszüntetése a következménye.
Javascriptet természetesen tudok elhelyezni az oldal kódjában, de a fentiek után gondolom érthető, hogy ezt a csíkot nem fogom blokkolni.

A Docler ugyan ez a téma. Ez az Extra (illetve az extrát üzemeltető cégcsoport) egy újabb fejlesztése. Nagy pénz van ezekben a közösségi video megosztó oldalakban. Persze csak akkor, ha nagy a látogatottságuk. Az Extrán rengeteg honlap van fent, sok-sok felhasználóval. Akik eddig ingyen használták a drága tárhelyet, azok most ezzel "fizetnek". A meglévő "bérlők" oldalainak segítségével sok látogatót csalnak a bevétellel kecsegtető oldalukra. (ismét elmondom, a sok negatív tapasztalat mellett: az Extra az általam talált legnagyobb lehetőséget biztosító ingyenes szolgáltató. Még a külföldi ingyenes helyeket is belevéve! Persze, ez csak az általam megnézett/tesztelt oldalakra vonatkozik. Hosszabb időt befektetve TALÁN lehet jobbat találni.) 

Szóval ez egyfajta fizetés a részünkről. Lehet, hogy nem szimpatikus (mint a szervizben a számla), de ez egy ilyen világ. A szervert nem a Máltai Szeretetszolgálat üzemelteti, hanem egy vállalkozás. A kiadásokra meg kell keresni a pénzt. Másként nem megy.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #745 Dátum: 2009. Március 23. - 11:55:16 »

A profilomba próbáltam saját képet felrakni olyat ami korábban is fenn volt itt de most többször is azt írta ki "Egy hiba történt értesítse a rendszergazdát!"
Igen, valóban nem enged feltölteni avatart (meg egyéb csatolmányt sem.). Még keresem az okát. Egyenlőre nem találok semmi okot.

Szia!

Arra van lehetőség, hogy a régi sima sebijoe-ként legyek ismét az oldalon?
Majd ezt is megdumáljuk. Most tényleg muszáj hunynom egyet.
OK! Nem akartalak sürgetni! Mosolyog
Első körben ezt az avataros/feltöltős dolgot próbálom meg orvosolni. Ez mindenkit érint. Utána (ha nem jön elő másik, többeket érintő hiba) kereslek ennek a dolognak az ügyében.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #746 Dátum: 2009. Március 23. - 14:59:53 »

Sebi!
Próbáld meg az avatarodat feltölteni.
Elvileg most már működnie kellene.
A csatolást meg kipróbálom itt.  Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #747 Dátum: 2009. Március 23. - 17:21:00 »

Köszi..mondjuk IE7-em van. Arra is jó?
Amúgy nem katasztrófa, csak zavar.

Ja, hát arra nem. Utána kell nézni, milyen alternatíva létezik rá.
Azért poén, hogy oda jutunk, amikor különböző segédprogramok kellenek ahhoz, hogy kitiltsam a nem kívánt tartalmakat! hmmmmm
Akkor összefoglalva válaszolok.
Az Extra egy ingyenes tárhely. A legtöbb ilyen azért "ingyenes", mert a működtetést (ami egyébként nem kevés kiadással jár! Szerverek, szerver szoba, személyzet (rendszergazdák, programozók, support, energia költségek, stb.), valamilyen más módon kívánják fedezni. Reklámból pl. (mint az én egykori elképzelésem a mi honlapunk/klubunk üzemeltetéséről  ).
Az Extra ennek ellenére nem helyezett el saját reklámot a náluk tárolt oldalakon (mint pl. a freeweb tárhely szolgáltató. Itt egy oldal, ha nem tudod, hogy miről van szó: http://www.freeweb.hu/crystal/. A felső reklám csík a szolgáltatóé. Ennek a fejében kapja a bérlő az oldalt). Csak azt a kis, átlátszó hivatkozás csíkot. Nálunk szürke, másnál általában piros (úgy még feltűnőbb. Szerencsére ezt szabad módosítani).

Azon csodálkozom, hogy ezt be lehetett zárni.
Mi volt erre a módszer?
Szóval, mi evvel a kis csíkkal fizettünk a tárhelyért. Ezt a csíkot, a megjelenését tilos bármilyen módon akadályozni! Ez ugyanis szerződés szegés, aminek a tárhely megszüntetése a következménye.
Javascriptet természetesen tudok elhelyezni az oldal kódjában, de a fentiek után gondolom érthető, hogy ezt a csíkot nem fogom blokkolni.

A Docler ugyan ez a téma. Ez az Extra (illetve az extrát üzemeltető cégcsoport) egy újabb fejlesztése. Nagy pénz van ezekben a közösségi video megosztó oldalakban. Persze csak akkor, ha nagy a látogatottságuk. Az Extrán rengeteg honlap van fent, sok-sok felhasználóval. Akik eddig ingyen használták a drága tárhelyet, azok most ezzel "fizetnek". A meglévő "bérlők" oldalainak segítségével sok látogatót csalnak a bevétellel kecsegtető oldalukra. (ismét elmondom, a sok negatív tapasztalat mellett: az Extra az általam talált legnagyobb lehetőséget biztosító ingyenes szolgáltató. Még a külföldi ingyenes helyeket is belevéve! Persze, ez csak az általam megnézett/tesztelt oldalakra vonatkozik. Hosszabb időt befektetve TALÁN lehet jobbat találni.) 

Szóval ez egyfajta fizetés a részünkről. Lehet, hogy nem szimpatikus (mint a szervizben a számla), de ez egy ilyen világ. A szervert nem a Máltai Szeretetszolgálat üzemelteti, hanem egy vállalkozás. A kiadásokra meg kell keresni a pénzt. Másként nem megy.
OK, így már érthető a Docler. Csak hát tudod én analfabéta vagyok az ilyenekhez és nem tudtam, hogy ez egy extrás dolog. (Jó, igazad van, gondolhattam volna, ha ezzel együtt jelenik meg mindig.)
Arra gondoltam, hogy ez valami kémprogramszerű valami, ami vacakol a gépemen.
Akkor max becsukogatom. Nem gond. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #748 Dátum: 2009. Március 26. - 08:57:18 »

Szia Tamás!

A honlapon próbáltam ma frissíteni az adataimat (km 25500-ra), de amikor a frissítés gombra kattintottam, nem történt semmi.
Nálam lesz a hiba? Mert gondolom a weblap münködik.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #749 Dátum: 2009. Március 26. - 09:45:12 »

Szia Tamás!

A honlapon próbáltam ma frissíteni az adataimat (km 25500-ra), de amikor a frissítés gombra kattintottam, nem történt semmi.
Nálam lesz a hiba? Mert gondolom a weblap münködik.

A sajátomat simán tudtam módosítani. A jelszavad beírtad módosítás előtt?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!