Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 13:29:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214738 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #660 Dátum: 2008. November 03. - 20:52:47 »

Stocz Úr! Rebelpeak cartárs jelezte, hogy sehogy sem tud belépni, nem fogadja a jelszavát, nem történik semmi, ha kéri az elfelejtett jelszót, szóval ő már nincs is, ismeretlen, vagy micsoda. A felhasználók listáján én látom, hogy még van, de ő magát már nem, sehol. Kérte, hogy jelezzem a problémáját, és remélem nem baj, hogy a bejelentkezés nélkül, csak így tudta küldeni a hibát, és kérte, hogy felhívhasson Téged, hátha bejön a telefonos segítség, jó lenne! Segíts neki, kérlek, majd hívni fog valamikor. Köszönjük. Kacsint
Cápa! Én mindig is láttam a Cettid popsiját, Te meg a garázsban úgyis naponta vagy hússzor megnézed, lefogadom. Kacsint Vigyorog
Szerintem a rendszer érzékeli hogy rebelpeaknak már nem lacsija van,hanem kiája és ezért nem engedi belépni  Vigyorog
Sz956Cs-nek van KIA kocsija, nem Rebelpeaknek! (Igaz, hogy még Nubira a felírat rajta, és Daewoo, de, mint tudjuk sedanból az jött ki először, még az elején nem Lacetti volt.
Bocsi,összekevertem őket
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #661 Dátum: 2008. November 04. - 09:54:29 »

No most megint van képem! A probléma okát nem tudom, de a profilomból eltűnt a beillesztett kép parancssora. Egy rákeres-feltölt művelettel újratöltöttem. A többiekét, akikét eddig nem láttam, továbbra sem látom.
IE-t használva ma minden hozzászólásomra a következő üzit kapom:

" Egy hiba történt. Az elöző üzenetet 5 mp-e küldted erről az Ip címről. próbáld meg később". 
Namármost, én mobil netet használok, tehát nincs Ip cím, csak telefonszám, ha jól tévedek.
De mivel IE, meg sem lepődöm. hamarost visszatérek a megszokott Mozillámhoz.
Ja, második kisérletre símán elmegy minden.
Nem panasz, csak info. Stocz, semmi teendőd ezzel!
IP címed mindíg van  Kacsint.
A mobil net csak a csatlakozás módja. Ahol fellépsz a hálózatra (a mobil net szolgáltatónál) ott a tel. számodhoz hozzárendelődik egy IP.
Ez a 'hiba' üzenet egyébként böngészőtől függetlenül előjön.
Gépelj lassabban.  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #662 Dátum: 2008. November 04. - 09:57:03 »

No most megint van képem! A probléma okát nem tudom, de a profilomból eltűnt a beillesztett kép parancssora. Egy rákeres-feltölt művelettel újratöltöttem. A többiekét, akikét eddig nem láttam, továbbra sem látom.
IE-t használva ma minden hozzászólásomra a következő üzit kapom:

" Egy hiba történt. Az elöző üzenetet 5 mp-e küldted erről az Ip címről. próbáld meg később". 
Namármost, én mobil netet használok, tehát nincs Ip cím, csak telefonszám, ha jól tévedek.
De mivel IE, meg sem lepődöm. hamarost visszatérek a megszokott Mozillámhoz.
Ja, második kisérletre símán elmegy minden.
Nem panasz, csak info. Stocz, semmi teendőd ezzel!
Nekem is van ilyenem. De csak kamu az 5 mp. Kb fél-egy percnek kell eltellnie a két h.sz. között, hogy ne jöjjön ez elő.
Megértem azokat, akiknek tele van a hócipőjük az IE-vel. Nekem sem a szívem csücske, de a firefox összeakadt pár dologgal anno, ezért tértem vissza erre.  Ez legalább nem válogat a progik között. Vagy megy minden, vagy semmi!  Vigyorog Ilyen apróságokon, hogy avatar, már fenn sem akadunk!  Kacsint
A Firefox is fejlődik. Már a 3-as verziónál tart.
Rengeteg plusz dolgot tud az IE-hez képest. És nem akad össze semmivel. (nálam! Meg még n*millió felhasználónál a világon. Persze mi csak kishalak vagyunk, nem Cápák!  Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #663 Dátum: 2008. November 04. - 10:02:00 »

Stocz Úr! Rebelpeak cartárs jelezte, hogy sehogy sem tud belépni, nem fogadja a jelszavát, nem történik semmi, ha kéri az elfelejtett jelszót, szóval ő már nincs is, ismeretlen, vagy micsoda. A felhasználók listáján én látom, hogy még van, de ő magát már nem, sehol. Kérte, hogy jelezzem a problémáját, és remélem nem baj, hogy a bejelentkezés nélkül, csak így tudta küldeni a hibát, és kérte, hogy felhívhasson Téged, hátha bejön a telefonos segítség, jó lenne! Segíts neki, kérlek, majd hívni fog valamikor. Köszönjük. Kacsint
Cápa! Én mindig is láttam a Cettid popsiját, Te meg a garázsban úgyis naponta vagy hússzor megnézed, lefogadom. Kacsint Vigyorog
Szerintem a rendszer érzékeli hogy rebelpeaknak már nem lacsija van,hanem kiája és ezért nem engedi belépni  Vigyorog
Sz956Cs-nek van KIA kocsija, nem Rebelpeaknek! (Igaz, hogy még Nubira a felírat rajta, és Daewoo, de, mint tudjuk sedanból az jött ki először, még az elején nem Lacetti volt.
Nem küldött mailt.
Amit tudtam, leellenőriztem nála. Nincs letiltva, így hát elvileg semmi sem gátolja a belépésnél.
Ha a jelszó emlékeztető funkciót használta, akkor nála is (mint mindenki másnál) érvényes az, hogy külön jelszava lesz a weblapon (az új), és külön a fórumon - egészen addíg amíg a weblapon az adatlapján meg nem változtatja. Ekkor ismét ugyan azzal a jelszóval tudja mind a két helyet használni - de ezt már leírtam többször is.
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #664 Dátum: 2008. November 04. - 20:29:49 »


Az inaktív felhasználókkal mi a helyzet, érdemes őket nyilvántartani?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #665 Dátum: 2008. November 05. - 20:33:09 »

ERROR
The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?

The following error was encountered:

    * Zero Sized Reply

Squid did not receive any data for this request.

Your cache administrator is support@extra.hu.
Generated Wed, 05 Nov 2008 19:28:46 GMT by deimos (squid/2.6.STABLE20)


Ezt akkor kaptam, amikor kripicnek próbáltam PÜ-t küldeni.
Mozzilla Firefox böngészővel.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #666 Dátum: 2008. November 06. - 06:20:57 »

Főni!
Majd ha lesz időd, nézd meg a frissen regizetteket néha. A lista sem akar 15 oldalról elmozdulni. Okt 26 az utolsó dátum a lista szerint, de azóta voltak újabb regik. Pl. a most főmenü alján lévő (apandaagemy) sincs listában. Mondjuk az már más kérdés, hogy elég furcsa az ő regije is...mintha egy automatikusan generált regi lenne, nem is valós személy. Hajnali időpont, soha nem volt aktív...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #667 Dátum: 2008. November 07. - 20:12:19 »

No az imént ezt kaptam, amikor akidobosnak sütöttem a tortát a Jeles események topicban:

Notice:
mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away in /nfs/x0102/l/la/lacetti-klub/wwwroot/forum/index.php: call_user_func on line 138

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36
1024: <p>mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away <i>in /nfs/x0102/l/la/lacetti-klub/wwwroot/forum/index.php: call_user_func on line 138</i></p>
Fájl: /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function
Sor: 36
Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice:
mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice:
mysql_error(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice:
mysql_errno(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice:
mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36
Adatbázis hiba:
Fájl: /nfs/x0102/l/la/lacetti-klub/wwwroot/forum/Sources/Load.php
Sor: 2030
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #668 Dátum: 2008. November 08. - 22:13:36 »

Talán segít a hiba megfejtésében:
Amikor beléptem úgy 10 perce, még volt avatarképem. Végignéztem a friss h.sz.-sos topikokat és amire végigértem, eltűnt a képem. Egyből bementem a "Fórum profil információba" és láss csodát...nincs ott a képre hivatkozó link a feltöltésnél. Betettem a linket, azóta megint van kép.
Ilyen van, hogy a menüben lépegetve elveszti a profil ba mentett beállításokat? Hmmm....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #669 Dátum: 2008. November 10. - 10:09:54 »


Az inaktív felhasználókkal mi a helyzet, érdemes őket nyilvántartani?

Nem okoz lényeges plusz terhet a rendszernek.
A weblapos nyilvántartásból rendszeresen törölve vannak, majd itt is selejtezek.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #670 Dátum: 2008. November 10. - 10:11:49 »

ERROR
The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?

The following error was encountered:

    * Zero Sized Reply

Squid did not receive any data for this request.

Your cache administrator is support@extra.hu.
Generated Wed, 05 Nov 2008 19:28:46 GMT by deimos (squid/2.6.STABLE20)


Ezt akkor kaptam, amikor kripicnek próbáltam PÜ-t küldeni.
Mozzilla Firefox böngészővel.
Időnként előfordul sajnos.
Meg kell próbálni újra elküldeni.
Van amikor csak az segít, ha újra elkezded az egész műveletet (tehát nem csak újra elküldöd, hanem az egész üzenet írási procedúrát újra indítod).
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #671 Dátum: 2008. November 10. - 10:29:52 »

Főni!
Majd ha lesz időd, nézd meg a frissen regizetteket néha. A lista sem akar 15 oldalról elmozdulni. Okt 26 az utolsó dátum a lista szerint, de azóta voltak újabb regik. Pl. a most főmenü alján lévő (apandaagemy) sincs listában. Mondjuk az már más kérdés, hogy elég furcsa az ő regije is...mintha egy automatikusan generált regi lenne, nem is valós személy. Hajnali időpont, soha nem volt aktív...
Nézem rendszeresen a listát. Te mire gondolsz? Mit kellene látnom rajta?
Az utolsó dátum nálam nov 9.
Erre a listára csak azok kerülnek fel, akik aktiválták is az azonosítójukat.
A főoldal aljára meg azok, akik regisztráltak.
apandaagemy csak regisztrált, de mivel kamu címet adott meg nem tud aktiválni.
Rendszeresen regizik valaki (vagy valakik?) különböző .ru-s email címmel, de mindegyik kamu cím, így aktiválni nem tud.
Majd csak leesik neki, hogy így csak az idejét (meg az enyémet) rabolja.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #672 Dátum: 2008. November 10. - 10:32:33 »

No az imént ezt kaptam, amikor akidobosnak sütöttem a tortát a Jeles események topicban:

Notice:
mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away in /nfs/x0102/l/la/lacetti-klub/wwwroot/forum/index.php: call_user_func on line 138

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36
1024: <p>mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away <i>in /nfs/x0102/l/la/lacetti-klub/wwwroot/forum/index.php: call_user_func on line 138</i></p>
Fájl: /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function
Sor: 36
Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice:
mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice:
mysql_error(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice:
mysql_errno(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 40

Notice: Undefined index: file in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice: Undefined index: line in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36

Notice:
mysql_query(): MySQL error: MySQL server has gone away in : sessionWrite on line

in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 36
Adatbázis hiba:
Fájl: /nfs/x0102/l/la/lacetti-klub/wwwroot/forum/Sources/Load.php
Sor: 2030
 
A válasz ott van alulról a 3. sorban.
Nem tudott csatlakozni az adatbázishoz.
Frissít gomb általában megoldja.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #673 Dátum: 2008. November 10. - 10:34:34 »

Talán segít a hiba megfejtésében:
Amikor beléptem úgy 10 perce, még volt avatarképem. Végignéztem a friss h.sz.-sos topikokat és amire végigértem, eltűnt a képem. Egyből bementem a "Fórum profil információba" és láss csodát...nincs ott a képre hivatkozó link a feltöltésnél. Betettem a linket, azóta megint van kép.
Ilyen van, hogy a menüben lépegetve elveszti a profil ba mentett beállításokat? Hmmm....
Ha ilyen jellegű lenne a hiba, akkor a többi profilinformáció is elveszne időnként.
Ez a gond az avatarokkal függ össze.
Hogy milyen módon, azt még nem tudom.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #674 Dátum: 2008. November 15. - 21:26:32 »

A profilomban van olyan rubrika, hogy keresztnév. Hol tudom beírni, mert sehol sem találta ilyen opciót. He
Vagy nálam le van tiltva.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!