Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 13:37:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214757 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #645 Dátum: 2008. Október 28. - 12:08:00 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)


Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar )


OK, vettem. Mosolyog
Ez igen! Ez aztán a gyorsaság!  Kacsint Meglepődve kerestem a hozzászólásom, aztán már csak a második volt a Tiéd mögött egy perc múlva.... Vigyorog
Ez érdekes...az ég világon semmi nem változott a melóhelyemen, csak visszajöttem 4 nap pihi után....és nem látszik már itt sem az avatarom. 
Itt is IE7 van, mint otthon, csak itt eddig volt kép. Rejtély ez !!!!
Direkt átjöttem IE7 alá.
Nálam látszik az avatarod - meg a sajátom is.
Majd figyelem a dolgot.
Kedvencekből, előzményből, vagy a weblapról lépsz be a fórumba?
Avatar szempontjából van-e különbség, ha más belépési módot használsz?
A sajátom sehogy sem látszik. Akár a weblapról, akár a fórum főcímében szereplő linkről, akár a kedvencekből jövök be.
Mást nem tudok tenni: majd használom az IE-t (bár nagyon nem szeretem).
Talán rájövök, ha nálam is eltünik.
Eddíg még megvan.
(Nem, nem akarok Windows-os lélegeztetőgépet!!!  Vigyorog)
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #646 Dátum: 2008. Október 30. - 08:01:14 »

Nekem 4 napja tűnt el otthon (IE7). A melóban még meg van. (IE6)
Ma reggel viszajött az avatar képem. Lehet pihent egy kicsit
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #647 Dátum: 2008. Október 30. - 08:27:19 »

Nekem 4 napja tűnt el otthon (IE7). A melóban még meg van. (IE6)
Ma reggel viszajött az avatar képem. Lehet pihent egy kicsit
Mer' te puncsos vagy biztos!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #648 Dátum: 2008. Október 30. - 09:00:16 »

Nekem 4 napja tűnt el otthon (IE7). A melóban még meg van. (IE6)
Ma reggel viszajött az avatar képem. Lehet pihent egy kicsit
Mer' te puncsos vagy biztos!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Ja, én a tiedet is látom Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #649 Dátum: 2008. Október 31. - 20:29:41 »

Stocz Úr! Rebelpeak cartárs jelezte, hogy sehogy sem tud belépni, nem fogadja a jelszavát, nem történik semmi, ha kéri az elfelejtett jelszót, szóval ő már nincs is, ismeretlen, vagy micsoda. A felhasználók listáján én látom, hogy még van, de ő magát már nem, sehol. Kérte, hogy jelezzem a problémáját, és remélem nem baj, hogy a bejelentkezés nélkül, csak így tudta küldeni a hibát, és kérte, hogy felhívhasson Téged, hátha bejön a telefonos segítség, jó lenne! Segíts neki, kérlek, majd hívni fog valamikor. Köszönjük. Kacsint
Cápa! Én mindig is láttam a Cettid popsiját, Te meg a garázsban úgyis naponta vagy hússzor megnézed, lefogadom. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #650 Dátum: 2008. November 01. - 17:59:25 »

Már nem látszik Kapitány, Ladlac és Jani avatarja sem.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #651 Dátum: 2008. November 01. - 18:11:06 »

Már nem látszik Kapitány, Ladlac és Jani avatarja sem.
Te csak símán nem bírod, hogy másnak is szép a vasa!
Komolyan: itt minden okés, bár most Google Chrom-ot használok. De Firefoxon is minden megvan nálam.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #652 Dátum: 2008. November 03. - 12:10:55 »

Stocz Úr! Rebelpeak cartárs jelezte, hogy sehogy sem tud belépni, nem fogadja a jelszavát, nem történik semmi, ha kéri az elfelejtett jelszót, szóval ő már nincs is, ismeretlen, vagy micsoda. A felhasználók listáján én látom, hogy még van, de ő magát már nem, sehol. Kérte, hogy jelezzem a problémáját, és remélem nem baj, hogy a bejelentkezés nélkül, csak így tudta küldeni a hibát, és kérte, hogy felhívhasson Téged, hátha bejön a telefonos segítség, jó lenne! Segíts neki, kérlek, majd hívni fog valamikor. Köszönjük. Kacsint
Cápa! Én mindig is láttam a Cettid popsiját, Te meg a garázsban úgyis naponta vagy hússzor megnézed, lefogadom. Kacsint Vigyorog

Az ilyen jellegű hibákat a klubos email címen (klub.lacetti@gmail.com) kéretik jelezni (oda akkor is tud írni az ember, ha a fórumra nem tud vmiért feljelentkezni).
Hiába telefonál, ha éppen akkor nem vagyok a gépnél. Van, hogy több napig be sem kapcsolom. Nagy idő zabáló, márpedig program van ezen kívül is bőven.
Neked is hiába üzenget, azzal nem oldja meg a gondot. Nem látsz bele a rendszerbe, nem tudsz neki megfelelő kérdéseket feltenni.
Saját magát nyilván nem fogja látni, ha nem tud bejelentkezni - meg senki mást sem. Ez csak a bejelentkezett felhasználók lehetősége.

Szóval ne erőltessük ezt a telefonos dolgot. E-mailben jelzi akinek gondja van, és amint alkalom adódik rá, utána nézek.
Kösz.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #653 Dátum: 2008. November 03. - 12:21:32 »

Már nem látszik Kapitány, Ladlac és Jani avatarja sem.
Te csak símán nem bírod, hogy másnak is szép a vasa!
Komolyan: itt minden okés, bár most Google Chrom-ot használok. De Firefoxon is minden megvan nálam.

Igen, de Ő megrögzött IE használó  . Az avatar gondok eddig csak az IE böngészőkön jelentkeztek (nekem még ott sem, de ki tudja. Egyszer csak majd lehet.)

Ezzel a gonddal vszinűleg a Microsoft-ot kellene megkeresni. A böngésző kódját ők írják.
Én legfeljebb csak találgathatok.
De amíg nem is látom a hibát  He.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #654 Dátum: 2008. November 03. - 16:04:39 »

No most megint van képem! A probléma okát nem tudom, de a profilomból eltűnt a beillesztett kép parancssora. Egy rákeres-feltölt művelettel újratöltöttem. A többiekét, akikét eddig nem láttam, továbbra sem látom.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #655 Dátum: 2008. November 03. - 16:50:36 »

No most megint van képem! A probléma okát nem tudom, de a profilomból eltűnt a beillesztett kép parancssora. Egy rákeres-feltölt művelettel újratöltöttem. A többiekét, akikét eddig nem láttam, továbbra sem látom.
IE-t használva ma minden hozzászólásomra a következő üzit kapom:

" Egy hiba történt. Az elöző üzenetet 5 mp-e küldted erről az Ip címről. próbáld meg később". 
Namármost, én mobil netet használok, tehát nincs Ip cím, csak telefonszám, ha jól tévedek.
De mivel IE, meg sem lepődöm. hamarost visszatérek a megszokott Mozillámhoz.
Ja, második kisérletre símán elmegy minden.
Nem panasz, csak info. Stocz, semmi teendőd ezzel!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #656 Dátum: 2008. November 03. - 17:03:07 »

No most megint van képem! A probléma okát nem tudom, de a profilomból eltűnt a beillesztett kép parancssora. Egy rákeres-feltölt művelettel újratöltöttem. A többiekét, akikét eddig nem láttam, továbbra sem látom.
IE-t használva ma minden hozzászólásomra a következő üzit kapom:

" Egy hiba történt. Az elöző üzenetet 5 mp-e küldted erről az Ip címről. próbáld meg később". 
Namármost, én mobil netet használok, tehát nincs Ip cím, csak telefonszám, ha jól tévedek.
De mivel IE, meg sem lepődöm. hamarost visszatérek a megszokott Mozillámhoz.
Ja, második kisérletre símán elmegy minden.
Nem panasz, csak info. Stocz, semmi teendőd ezzel!
Nekem is van ilyenem. De csak kamu az 5 mp. Kb fél-egy percnek kell eltellnie a két h.sz. között, hogy ne jöjjön ez elő.
Megértem azokat, akiknek tele van a hócipőjük az IE-vel. Nekem sem a szívem csücske, de a firefox összeakadt pár dologgal anno, ezért tértem vissza erre.  Ez legalább nem válogat a progik között. Vagy megy minden, vagy semmi!  Vigyorog Ilyen apróságokon, hogy avatar, már fenn sem akadunk!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #657 Dátum: 2008. November 03. - 19:02:10 »

Stocz Úr! Rebelpeak cartárs jelezte, hogy sehogy sem tud belépni, nem fogadja a jelszavát, nem történik semmi, ha kéri az elfelejtett jelszót, szóval ő már nincs is, ismeretlen, vagy micsoda. A felhasználók listáján én látom, hogy még van, de ő magát már nem, sehol. Kérte, hogy jelezzem a problémáját, és remélem nem baj, hogy a bejelentkezés nélkül, csak így tudta küldeni a hibát, és kérte, hogy felhívhasson Téged, hátha bejön a telefonos segítség, jó lenne! Segíts neki, kérlek, majd hívni fog valamikor. Köszönjük. Kacsint
Cápa! Én mindig is láttam a Cettid popsiját, Te meg a garázsban úgyis naponta vagy hússzor megnézed, lefogadom. Kacsint Vigyorog
Szerintem a rendszer érzékeli hogy rebelpeaknak már nem lacsija van,hanem kiája és ezért nem engedi belépni  Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #658 Dátum: 2008. November 03. - 19:31:16 »

Stocz Úr! Rebelpeak cartárs jelezte, hogy sehogy sem tud belépni, nem fogadja a jelszavát, nem történik semmi, ha kéri az elfelejtett jelszót, szóval ő már nincs is, ismeretlen, vagy micsoda. A felhasználók listáján én látom, hogy még van, de ő magát már nem, sehol. Kérte, hogy jelezzem a problémáját, és remélem nem baj, hogy a bejelentkezés nélkül, csak így tudta küldeni a hibát, és kérte, hogy felhívhasson Téged, hátha bejön a telefonos segítség, jó lenne! Segíts neki, kérlek, majd hívni fog valamikor. Köszönjük. Kacsint
Cápa! Én mindig is láttam a Cettid popsiját, Te meg a garázsban úgyis naponta vagy hússzor megnézed, lefogadom. Kacsint Vigyorog
Szerintem a rendszer érzékeli hogy rebelpeaknak már nem lacsija van,hanem kiája és ezért nem engedi belépni  Vigyorog
Ő is?!!!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #659 Dátum: 2008. November 03. - 20:05:24 »

Stocz Úr! Rebelpeak cartárs jelezte, hogy sehogy sem tud belépni, nem fogadja a jelszavát, nem történik semmi, ha kéri az elfelejtett jelszót, szóval ő már nincs is, ismeretlen, vagy micsoda. A felhasználók listáján én látom, hogy még van, de ő magát már nem, sehol. Kérte, hogy jelezzem a problémáját, és remélem nem baj, hogy a bejelentkezés nélkül, csak így tudta küldeni a hibát, és kérte, hogy felhívhasson Téged, hátha bejön a telefonos segítség, jó lenne! Segíts neki, kérlek, majd hívni fog valamikor. Köszönjük. Kacsint
Cápa! Én mindig is láttam a Cettid popsiját, Te meg a garázsban úgyis naponta vagy hússzor megnézed, lefogadom. Kacsint Vigyorog
Szerintem a rendszer érzékeli hogy rebelpeaknak már nem lacsija van,hanem kiája és ezért nem engedi belépni  Vigyorog
Sz956Cs-nek van KIA kocsija, nem Rebelpeaknek! (Igaz, hogy még Nubira a felírat rajta, és Daewoo, de, mint tudjuk sedanból az jött ki először, még az elején nem Lacetti volt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!