Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 15:18:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214833 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #630 Dátum: 2008. Október 20. - 20:43:08 »

Novum!
Hozzászólásod környezetidegen, ez a topic a fórummal kapcsolatos észrevételekre szolgál.
Hozzászólásod áthelyezésre került a "Klubszervíz-> Műszaki segítség, tanácskérés"
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=48.0
topicba.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #631 Dátum: 2008. Október 21. - 09:44:40 »

Nos...most jött meg az aktiváló emil.
A kezdőlapra be is tudtam menni vele, működik minden, de a fórumra már nem engedett onnan tovább, ezt a hibaüzenetet kaptam harmadik próbálkozásra:
"Jelszó emlékeztető
A jelszavad nem tudod visszaszerezni, de beállíthatsz egy újat az e-mail címedre küldött levélben található linkre kattintva. Lehetőséged van új jelszó beállítására a titkos kérdésed megválaszolásával is."
Nos most itt tartok.
Mindezt azért teszem, mert végig akartam próbálni, mi történik, ha egy laikus kedvet kap hozzánk és próbál regizni.
Másik oka ténykedésemnek, hogy lépésről lépésre át akartam venni a dolgot, hogy ne beszéljek butaságot másnak. Az illető segítséget kért az indexen, aminek adása nem is a Te feladatod. Azért próbálok neki én segíteni.

Gmail-em van, minden más emilt megkapok pár percen belül még úgy is, hogy át van irányítva a szolgáltatóméra és onnét tölti le a gépem outlook-kal.

Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar Kacsint)

Mostanában ez is egyre gyakoribb a menüben mászkálásnál.:
"Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later. "

Végezetül. Nem piszkálni akarlak ezekkel a hülyeségekkel, csupán lendíteni akarok a dolgokon, hogy minden flottul működjön. Segíteni próbálok, Neked éppen van elég dolgod a problémák megoldásával. Legalább ezt a terhet szeretném átvenni Tőled valamennyire. Ne Neked kelljen mindenkinek elmagyarázni, hogyan regizhet, léphet be, stb.

Üdv!



Magyarázat:
Amikor új jelszót kértél a weblapon, akkor a rendszer készített is egy újat neked, amivel a weblapra tudsz belépni.
A fórumos jelszót ez nem érinti!!!
A fórumra az eredetileg megadott jelszóval tudsz belépni!
Ahhoz, hogy újra ugyan azt a jelszót használhasd mind a két helyen a weblapon, az adataim módosítását kell használnod.
Amennyiben ezek után a fórumos adatlapodon megváltoztatod a jelszavadat, akkor ismételten külön jelszó lesz mind a két helyen.

A weblapos jelszó generáló modult nem módosítottam (őszintén szólva nem is gondoltam rá, hogy ilyen helyzet előfordulhat), ezért az nem avatkozik bele a fórumos jelszóba.

Elismerem, hogy egy felhasználónak lehetetlen ezt a kapcsolódási rendszert átlátni (ebből legalább sejtheted, hogy milyen egyszerű belenyúlni, új funkciókat leprogramozni egy ilyen pókháló szerűen kapcsolódó rendszerbe  Kacsint).
Ezért vannak megadva az elérhetőségeim.

Sajnos arra nem futja az időmből, hogy egy tökéletes, egyedileg ránk szabott rendszert faragjak.
Muszáj néha dolgoznom is  Vigyorog.

Ezt a jelszó emlékeztetős dolgot azért felveszem a listára.

Avatar képek:
Amikor hiba van, jelezzétek. Időpont, böngésző megjelölésével. Ha van egyéb lényegesnek tűnő info is, akkor azt is (pl. otthon látszik, de a melóhelyemen nem).
Fontos, hogy ilyenkor ne töltsetek rá a képre amíg nem jeleztem vissza!
Ebben az esetben már nem biztos, hogy utána tudok bogarászni a történetnek.
És könnyen elképzelhető, hogy csak hetek múlva lesz rá időm.
Ez sem olyan gond, ami miatt leállna a fórum, és sajnos nem ez a főállásom. Meg a családi program is elég sűrű.
És nem két perc egy ilyen (vagy bármilyen másik) problémát felderíteni.
Kérlek, hogy ezt mindig vegyétek figyelembe.

A hiba üzenet meg magáért beszél: a szerver (adatbázis) elfoglalt (magyarán túlterhelt), próbáld meg később.
Egyszer-egyszer felbukkan nálam is, szerencsére nem túl gyakran.
Általában ha ráfrissítesz az oldalra, akkor másodikra már gond nélkül behozza azt.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #632 Dátum: 2008. Október 21. - 11:50:24 »

Aham...azt tényleg én szúrhattam el, hogy kértem emlékeztetőt, mert amíg nem jött meg az aktivációs emil, nem engedett be a jelszóval.
Mondjuk nem biztos, hogy minden nálam előforduló probléma valóban probléma, vagy rá kellene ugrani egyből a javításra. Párszor már megkaptam a melóhelyen is, hogy ha valamit le akarnak tesztelni, adják nekem. Ha nálam jó, akkor valszeg jó lesz másnál is, mert én tuti kiakasztom a rendszert, avagy a legkisebb gyengére is rátalálok hamar. Kacsint Vigyorog Én már csak ilyen vagyok.
Ami az avatart illeti. Nálam az előbb említett dolog van éppen, nem nyúltam hozzá azóta. De engem nem zavar, miattam nem kell piszkálnod.  Kacsint
A többi tiszta és világos...
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #633 Dátum: 2008. Október 22. - 12:03:38 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #634 Dátum: 2008. Október 22. - 12:14:18 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)


"Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar )"
Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #635 Dátum: 2008. Október 22. - 12:15:23 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)


Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar )


OK, vettem. Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #636 Dátum: 2008. Október 22. - 12:11:07 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)


Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar )


OK, vettem. Mosolyog
Ez igen! Ez aztán a gyorsaság!  Kacsint Meglepődve kerestem a hozzászólásom, aztán már csak a második volt a Tiéd mögött egy perc múlva.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #637 Dátum: 2008. Október 23. - 18:20:48 »

Stocz!

Szeretném megváltoztatni az e-mail címemet, de nem megy az adataim módosítása címszó alatt. Miért? Vagy rossz helyen próbálom?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #638 Dátum: 2008. Október 23. - 20:47:53 »

Stocz!

Szeretném megváltoztatni az e-mail címemet, de nem megy az adataim módosítása címszó alatt. Miért? Vagy rossz helyen próbálom?
Az email cím a regisztrációnál ellenőrzésre kerül (csak valódi címről regisztrálhatsz, mert csak így tudod aktiválni a hozzáférésed).
Ezért nincs megengedve a megváltoztatása.
Ha mindenképpen változtatni akarsz, akkor küldj egy mailt az új címről a klubos postafiókba (klub.lacetti@gmail.com) az adataid megadásával (hogy beazonosítható legyél)+jelezd PÜ-ben.
Ez a módja a cserének.
Csak tényleg szükséges esetben használjátok.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #639 Dátum: 2008. Október 23. - 20:56:39 »

Az előbb 1 percig tartott, míg a hozzászólásom bekerült a fórumba.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #640 Dátum: 2008. Október 23. - 21:24:38 »

Az előbb 1 percig tartott, míg a hozzászólásom bekerült a fórumba.
Ez sajnos előfordul, amikor a szerver leterhelt.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #641 Dátum: 2008. Október 27. - 12:11:16 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)


Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar )


OK, vettem. Mosolyog
Ez igen! Ez aztán a gyorsaság!  Kacsint Meglepődve kerestem a hozzászólásom, aztán már csak a második volt a Tiéd mögött egy perc múlva.... Vigyorog
Ez érdekes...az ég világon semmi nem változott a melóhelyemen, csak visszajöttem 4 nap pihi után....és nem látszik már itt sem az avatarom. 
Itt is IE7 van, mint otthon, csak itt eddig volt kép. Rejtély ez !!!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #642 Dátum: 2008. Október 27. - 13:12:08 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)


Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar )


OK, vettem. Mosolyog
Ez igen! Ez aztán a gyorsaság!  Kacsint Meglepődve kerestem a hozzászólásom, aztán már csak a második volt a Tiéd mögött egy perc múlva.... Vigyorog
Ez érdekes...az ég világon semmi nem változott a melóhelyemen, csak visszajöttem 4 nap pihi után....és nem látszik már itt sem az avatarom. 
Itt is IE7 van, mint otthon, csak itt eddig volt kép. Rejtély ez !!!!
Direkt átjöttem IE7 alá.
Nálam látszik az avatarod - meg a sajátom is.
Majd figyelem a dolgot.
Kedvencekből, előzményből, vagy a weblapról lépsz be a fórumba?
Avatar szempontjából van-e különbség, ha más belépési módot használsz?
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #643 Dátum: 2008. Október 27. - 16:04:15 »

Nekem 4 napja tűnt el otthon (IE7). A melóban még meg van. (IE6)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #644 Dátum: 2008. Október 27. - 17:33:06 »

Nálam látszik az avatarod.
Meg a sajátom is.  Vigyorog
Nem írtál böngészőt.
Egyszer majd megmutatom, hogy milyen hihetetlen (és érthetetlen) különbségek vannak az oldalak megjelenítésénél.
Már az egészen olyan alap dolgoknál is, hogy mennyi az annyi. (720 pixel az 720 pixel. Szerintem. Meg az egyik böngésző szerint. A másik szerint meg 730. Na így írj jól működő kódot  Kacsint).

Szóval a böngésző pontos típusa nagyon fontos információ! (van ami pl IE6 alatt tökéletesen működik, de IE7 alatt már nem. Végül is értem, mi közük egymáshoz  He)


Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar )


OK, vettem. Mosolyog
Ez igen! Ez aztán a gyorsaság!  Kacsint Meglepődve kerestem a hozzászólásom, aztán már csak a második volt a Tiéd mögött egy perc múlva.... Vigyorog
Ez érdekes...az ég világon semmi nem változott a melóhelyemen, csak visszajöttem 4 nap pihi után....és nem látszik már itt sem az avatarom. 
Itt is IE7 van, mint otthon, csak itt eddig volt kép. Rejtély ez !!!!
Direkt átjöttem IE7 alá.
Nálam látszik az avatarod - meg a sajátom is.
Majd figyelem a dolgot.
Kedvencekből, előzményből, vagy a weblapról lépsz be a fórumba?
Avatar szempontjából van-e különbség, ha más belépési módot használsz?
A sajátom sehogy sem látszik. Akár a weblapról, akár a fórum főcímében szereplő linkről, akár a kedvencekből jövök be.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!