Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 17:31:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214881 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #615 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 09:20:39 »

Stocz mesternek gratula a weblapon történt újításokért! No meg látom, hogy egy új alkatrész támogatónk is van. Mosolyog
Nem akarok szerénytelenkedni (sic!) de az én voltam:)
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #616 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 15:48:59 »

Stocz mesternek gratula a weblapon történt újításokért! No meg látom, hogy egy új alkatrész támogatónk is van. Mosolyog
Nem akarok szerénytelenkedni (sic!) de az én voltam:)
Mer' ügyes vagy! Mosolyog
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #617 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 08:42:48 »

Stocz mesternek gratula a weblapon történt újításokért! No meg látom, hogy egy új alkatrész támogatónk is van. Mosolyog
Nem akarok szerénytelenkedni (sic!) de az én voltam:)
Mer' ügyes vagy! Mosolyog
Mert megéri ügyesnek lenni Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #618 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 10:24:17 »

Stocz mesternek gratula a weblapon történt újításokért! No meg látom, hogy egy új alkatrész támogatónk is van. Mosolyog
A weblapos gratulációt köszönöm, az alkatrészes történet meg valóban nem az én érdemem.
De ezt már megbeszéltétek. Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #619 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 20:47:44 »

21246 Hozzászólás 120 Témában írta 470 Felhasználó. Legújabb tag: SaLieR

Pár napja már 470 felhasználót ír ki alul. Ezzel szemben most vagyunk 426-an úgy, hogy napról napra újabb regizettek érkeznek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #620 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 14:13:38 »

21246 Hozzászólás 120 Témában írta 470 Felhasználó. Legújabb tag: SaLieR

Pár napja már 470 felhasználót ír ki alul. Ezzel szemben most vagyunk 426-an úgy, hogy napról napra újabb regizettek érkeznek.
Ezt már egyszer megbeszéltük (szerintem  Kacsint).
A részletek mellőzésével: a "gyári" kód nem logikusan van megírva (illetve a gyorsaságra megy rá a pontosság helyett).
Az új, általam írt bridge esetében ez a funkció nem lett javítva, ietve nem használja a régi eljárást.
A 470-es számot csak növelte (sima számlálóval), a törléseket nem vette figyelembe.
Ha megnézed a havi statisztikákat ott sem jegyzi az újonnan regisztráltakat.
Majd egyszer javítva lesz.
Nem kritikus hiba.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #621 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 21:05:27 »

Nem kritikus, de hiba.
Cápa résen van!...... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #622 Dátum: 2008. Október 20. - 07:34:00 »

Főni!
Az indexen kérdezték, hogyan lehet regizni. Megpróbáltam felidézni a lépéseket, mert már nagyon nem emlékeztem, meg azóta változott is a procedúra. (Meg nekem aztán igazán tudni illik az ilyet... )
Csináltam egy "cápa próba" nicket, hogy ne beszéljek hülyeségeket, de nem jött meg a visszaigazoló. Próbáltam elfelejtett jelszóval mégegyszer jelszavat kérni, de az sem jött meg még. OK, hogy lassú ez a folyamat, de ez kicsit gáz. Igaz az opel klubba heteket kellett várni a visszaigazolásra, meg olvastam, hogy van egy napi kvóta, de nem lehetne kicsit rugalmasabbá tenni ezt? Most is mindig kicsúszunk a napi kvótából?
Azért remélem, hogy előbb-utóbb sikerül ezen változtatni!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #623 Dátum: 2008. Október 20. - 07:40:46 »

Na megjött most a jelszó. De amikor beírtam, azt írta ki, hogy "a jelszavad blokkolva van. Vedd fel a kapcsolatot az adminisztrátorral."
Szal eddig nem jött össze a próba regi.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #624 Dátum: 2008. Október 20. - 12:01:10 »

Na megjött most a jelszó. De amikor beírtam, azt írta ki, hogy "a jelszavad blokkolva van. Vedd fel a kapcsolatot az adminisztrátorral."
Szal eddig nem jött össze a próba regi.
 
Mert Cápa csak egy van! Vigyorog Szerencsére! Kacsint De az az egy, az nagyon kell nekünk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Hetényi Károly
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


1,4 Star +


« Hozzászólás #625 Dátum: 2008. Október 20. - 12:44:18 »

Látom, egy-két fórumozónak eltűnt a feltöltött képe a profilból. Miért van ez?
Már újra feltöltöttem...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #626 Dátum: 2008. Október 20. - 15:00:49 »

Főni!
Az indexen kérdezték, hogyan lehet regizni. Megpróbáltam felidézni a lépéseket, mert már nagyon nem emlékeztem, meg azóta változott is a procedúra. (Meg nekem aztán igazán tudni illik az ilyet... )
Csináltam egy "cápa próba" nicket, hogy ne beszéljek hülyeségeket, de nem jött meg a visszaigazoló. Próbáltam elfelejtett jelszóval mégegyszer jelszavat kérni, de az sem jött meg még. OK, hogy lassú ez a folyamat, de ez kicsit gáz. Igaz az opel klubba heteket kellett várni a visszaigazolásra, meg olvastam, hogy van egy napi kvóta, de nem lehetne kicsit rugalmasabbá tenni ezt? Most is mindig kicsúszunk a napi kvótából?
Azért remélem, hogy előbb-utóbb sikerül ezen változtatni!
Üdv!

Én is csináltam egy tesztet.
2 perc alatt megvolt regisztrációval, emaillel, aktiválással együtt.
Simán be is léptem vele.
A regisztráció menete nem változott.
A weblapon bal alsó sarokban ott a regisztráció felirat.
Rákattint az ember, kapja az űrlapot. Kitölt, elküld.
Jön az aktiváló mail. Ez szolgáltatótól is függ. Van amikor az extra tétovázik, de a freemail sem egy villám (én most gmail-t használtam, és pikk-pakk ott volt).
Aktiváló mailben aktiváló linkre katt: jön az üzenet, hogy sikeres volt. Ezek után weblap főolda, belépés.

Sztem nem bonyolult.
Fórum oldaláról nem lehet regisztrálni!
Ez sokszor elhangzott már.
Rendszeresen ellenőrzöm, hogy van-e elmaradt aktiválás, ez esetben küldök egy emlékeztető mailt.
Akinek nem jön meg az eredeti aktiváló levél, az aktivál ez alapján.

Az indexen hiába jelzik (nekem), hogy vmi gond van - nem olvasom.
Hibát jelezni (amennyiben vki nem tud belépni a fórumra, és az itteni helyen megtenni) a klub.lacetti@gmail.com címen lehet (weblapon: hírek->weblap->ha gond van)

A fentiek követésével, esetenként némi türelemmel, illetve a fenti email cím használatával mindenki regisztrációhoz juthat.
Az extrás levelező szerver működésére nincs ráhatásom.

Ja, és az sem árt, ha létező email címet ad meg az illető.
Van néhány kamu email cím - értelem szerűen nem fog tudni aktiválni - ás időnként elírások is akadnak (pl. freemail.hu helyett fremail.hu). Ilyenkor sem fog odatalálni a levél.
Amit tudok, javítok (logika alapján). Ami így nem megoldható, azt törlöm.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #627 Dátum: 2008. Október 20. - 15:07:14 »

Látom, egy-két fórumozónak eltűnt a feltöltött képe a profilból. Miért van ez?
Már újra feltöltöttem...

Régebben jelentkezett néhány embernél ez a hiba a frissített fórum-motorra való átállás idején.
Akkor is inkább az volt a jellemző, hogy az adott tag a saját avatarját nem látta, de mások látták az övét.
Az okát nem tudom.
Mostanában (szerencsére) nem volt ilyen gond jelezve.

Ha ez a probléma ismétlődően előjön, akkor megpróbálok utána járni.

Továbbra is él az a kérésem, hogy amennyiben valamilyen működési gondot jeleztek írjátok le a böngésző pontos típusát is (Pl.: IE6, IE7, Firefox 3.0.1).
Ez fontos információ a hibajavításhoz.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #628 Dátum: 2008. Október 20. - 15:11:51 »

Na megjött most a jelszó. De amikor beírtam, azt írta ki, hogy "a jelszavad blokkolva van. Vedd fel a kapcsolatot az adminisztrátorral."
Szal eddig nem jött össze a próba regi.

Hiába kérsz új jelszót, ha az aktiváló mailt nem kaptad meg.
Addig nem fogsz tudni belépni, amíg az aktiválás nem történt meg.

Majd átgondolom a dolgot, és lehet, hogy csinálok egy olyan lehetőséget is, ahol az aktiváló mailt lehet újra kérni.
Ezt még át kell gondolnom.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #629 Dátum: 2008. Október 20. - 16:22:29 »

Nos...most jött meg az aktiváló emil.
A kezdőlapra be is tudtam menni vele, működik minden, de a fórumra már nem engedett onnan tovább, ezt a hibaüzenetet kaptam harmadik próbálkozásra:
"Jelszó emlékeztető
A jelszavad nem tudod visszaszerezni, de beállíthatsz egy újat az e-mail címedre küldött levélben található linkre kattintva. Lehetőséged van új jelszó beállítására a titkos kérdésed megválaszolásával is."
Nos most itt tartok.
Mindezt azért teszem, mert végig akartam próbálni, mi történik, ha egy laikus kedvet kap hozzánk és próbál regizni.
Másik oka ténykedésemnek, hogy lépésről lépésre át akartam venni a dolgot, hogy ne beszéljek butaságot másnak. Az illető segítséget kért az indexen, aminek adása nem is a Te feladatod. Azért próbálok neki én segíteni.

Gmail-em van, minden más emilt megkapok pár percen belül még úgy is, hogy át van irányítva a szolgáltatóméra és onnét tölti le a gépem outlook-kal.

Más téma: az avatarképem jópár hete nálam sem látszik. Nem az első eset, már nem is figyelek fel rá. Melóhelyemen látszik, pedig ott is IE7 van. Azóta, hogy utoljára látszott, a gépemen nem volt változás, viszont utána frissítettél a fórum-motoron. Másokét látom, szerintem mások is látják az enyémet. (Én meg nézem élőben minden nap a cettit, úgyhogy ebből a szempontból nem zavar Kacsint)

Mostanában ez is egyre gyakoribb a menüben mászkálásnál.:
"Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later. "

Végezetül. Nem piszkálni akarlak ezekkel a hülyeségekkel, csupán lendíteni akarok a dolgokon, hogy minden flottul működjön. Segíteni próbálok, Neked éppen van elég dolgod a problémák megoldásával. Legalább ezt a terhet szeretném átvenni Tőled valamennyire. Ne Neked kelljen mindenkinek elmagyarázni, hogyan regizhet, léphet be, stb.

Üdv!

« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 20. - 16:24:15 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!