Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 17:21:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214862 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #600 Dátum: 2008. Augusztus 11. - 21:17:19 »

Van valakinek ötlete, hogy mily módon lehet kitiltani IWIW-ről az ilyen szemtelen tahókat, akik sorozatos körüzenetekkel bombáznak bennünket a klubon keresztül?
Mert mezei felhasználót lehet - aki nem árt senkinek, az ilyeneket meg - akik levélszeméttel záporoznak bennünket, nem!!!


Pont erre gondoltam délután én is! Kacsint
Szerintem aki a klubot regisztrálta (Gidy), az ki tudja rakni a nem kívánatos egyéneket.
Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #601 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 06:41:29 »

Van valakinek ötlete, hogy mily módon lehet kitiltani IWIW-ről az ilyen szemtelen tahókat, akik sorozatos körüzenetekkel bombáznak bennünket a klubon keresztül?
Mert mezei felhasználót lehet - aki nem árt senkinek, az ilyeneket meg - akik levélszeméttel záporoznak bennünket, nem!!!


Pont erre gondoltam délután én is! Kacsint
Szerintem aki a klubot regisztrálta (Gidy), az ki tudja rakni a nem kívánatos egyéneket.

Ha jól tudom, már nem Gidy csinálja, hanem a másik Lad.  Mosolyog Vagy rosszul tudom?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #602 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 14:14:52 »

Hahó! Nem működik a "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta" című gombom.Mindig az írja, hogy "Nincs olvasatlan téma a legutóbbi látogatásod óta. Kattints ide, hogy megtekintsd az összes nem olvasott témát".
Jó ez így vagy én vagyok balfék?

MNT, Athee!
Még mindig probléma van ezzel a funkcióval nálatok?
IE-vel és Firefox-szal is helyesen működik nálam azóta is.
Fontos,hogy itt nem az általad olvasatlan összes téma jelenik meg, hanem csak azok, amikbe a legutóbbi bejelentkezésed óta születtek hozzászólások.
Ha folyamatosan be vagy jelentkezve az oldalra (pl. háttérben fut a böngésző a fórummal), akkor hiába használod ezt a lehetőséget, üreset fog visszaadni.
Az is lényeges, hogy ha az itt felsorolt témákba nem olvasol bele és nem születik ide újabb hozzászólás, akkor is eltűnnek a listáról a következő bejelentkezés alkalmával (hiszen nem a legutóbbi bejelentkezés óta születtek az új hozzászólások).
Ettől még a normál nézetben az adott témánál ott lesz az "új" képecske, hiszen van benne olyan hozzászólás amit még nem láttál.
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #603 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 16:46:54 »

Hahó! Nem működik a "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta" című gombom.Mindig az írja, hogy "Nincs olvasatlan téma a legutóbbi látogatásod óta. Kattints ide, hogy megtekintsd az összes nem olvasott témát".
Jó ez így vagy én vagyok balfék?

MNT, Athee!
Még mindig probléma van ezzel a funkcióval nálatok?
IE-vel és Firefox-szal is helyesen működik nálam azóta is.
Fontos,hogy itt nem az általad olvasatlan összes téma jelenik meg, hanem csak azok, amikbe a legutóbbi bejelentkezésed óta születtek hozzászólások.
Ha folyamatosan be vagy jelentkezve az oldalra (pl. háttérben fut a böngésző a fórummal), akkor hiába használod ezt a lehetőséget, üreset fog visszaadni.
Az is lényeges, hogy ha az itt felsorolt témákba nem olvasol bele és nem születik ide újabb hozzászólás, akkor is eltűnnek a listáról a következő bejelentkezés alkalmával (hiszen nem a legutóbbi bejelentkezés óta születtek az új hozzászólások).
Ettől még a normál nézetben az adott témánál ott lesz az "új" képecske, hiszen van benne olyan hozzászólás amit még nem láttál.


Nekem nincs ilyen problémám!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #604 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:06:24 »

Van valakinek ötlete, hogy mily módon lehet kitiltani IWIW-ről az ilyen szemtelen tahókat, akik sorozatos körüzenetekkel bombáznak bennünket a klubon keresztül?
Mert mezei felhasználót lehet - aki nem árt senkinek, az ilyeneket meg - akik levélszeméttel záporoznak bennünket, nem!!!


Pont erre gondoltam délután én is! Kacsint
Szerintem aki a klubot regisztrálta (Gidy), az ki tudja rakni a nem kívánatos egyéneket.

Ha jól tudom, már nem Gidy csinálja, hanem a másik Lad.  Mosolyog Vagy rosszul tudom?
 
Haho! Nem én csinálom, mert a klubosítást nem tudtam elvégezni, mert, mint tudjátok PC- béna vagyok. Sajnos komám könnyen engedett be néhány nem idevaló figurát, és ez megbosszulta magát. Ha visszaadja a kezelését, akkor rendet fogok tenni, vagy pedig őt kérem meg erre. Addig türelmet kérek, kérünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #605 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:15:23 »

Van valakinek ötlete, hogy mily módon lehet kitiltani IWIW-ről az ilyen szemtelen tahókat, akik sorozatos körüzenetekkel bombáznak bennünket a klubon keresztül?
Mert mezei felhasználót lehet - aki nem árt senkinek, az ilyeneket meg - akik levélszeméttel záporoznak bennünket, nem!!!


Pont erre gondoltam délután én is! Kacsint
Szerintem aki a klubot regisztrálta (Gidy), az ki tudja rakni a nem kívánatos egyéneket.

Ha jól tudom, már nem Gidy csinálja, hanem a másik Lad.  Mosolyog Vagy rosszul tudom?
 
Haho! Nem én csinálom, mert a klubosítást nem tudtam elvégezni, mert, mint tudjátok PC- béna vagyok. Sajnos komám könnyen engedett be néhány nem idevaló figurát, és ez megbosszulta magát. Ha visszaadja a kezelését, akkor rendet fogok tenni, vagy pedig őt kérem meg erre. Addig türelmet kérek, kérünk.
Ilyeneket nem engedtem be!!!!! 
Nincsenek ismerősnek visszajelölve, csak Ők jelölték be a klubbot és így már írogathatnak is. 
 A nevük mellett van az "ismerősnek jelölöm", aki klubtag az viszont zöld keretben van. 
Kitiltani nem tudom "Őket"! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #606 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:28:18 »

Nincs semmilyen letiltási lehetőségünk? LadLac, csináljuk valahogy újra a dolgokat, és a nem igazi ismerősök üzeneteit töröljük olvasatlanul. Ez jó lenne?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #607 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 17:32:39 »

Nincs semmilyen letiltási lehetőségünk? LadLac, csináljuk valahogy újra a dolgokat, és a nem igazi ismerősök üzeneteit töröljük olvasatlanul. Ez jó lenne?
27 tag van visszaigazolva, de 96-an jelölték, eddig visszaigazolatlanul. Kitiltani nem tudom Őket.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #608 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 19:58:17 »

Nincs semmilyen letiltási lehetőségünk? LadLac, csináljuk valahogy újra a dolgokat, és a nem igazi ismerősök üzeneteit töröljük olvasatlanul. Ez jó lenne?
27 tag van visszaigazolva, de 96-an jelölték, eddig visszaigazolatlanul. Kitiltani nem tudom Őket.

Akinél a Klubos "log" van, az le tudja tiltani őket!!!

Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #609 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 07:06:23 »

Hahó! Nem működik a "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta" című gombom.Mindig az írja, hogy "Nincs olvasatlan téma a legutóbbi látogatásod óta. Kattints ide, hogy megtekintsd az összes nem olvasott témát".
Jó ez így vagy én vagyok balfék?

MNT, Athee!
Még mindig probléma van ezzel a funkcióval nálatok?
IE-vel és Firefox-szal is helyesen működik nálam azóta is.
Fontos,hogy itt nem az általad olvasatlan összes téma jelenik meg, hanem csak azok, amikbe a legutóbbi bejelentkezésed óta születtek hozzászólások.
Ha folyamatosan be vagy jelentkezve az oldalra (pl. háttérben fut a böngésző a fórummal), akkor hiába használod ezt a lehetőséget, üreset fog visszaadni.
Az is lényeges, hogy ha az itt felsorolt témákba nem olvasol bele és nem születik ide újabb hozzászólás, akkor is eltűnnek a listáról a következő bejelentkezés alkalmával (hiszen nem a legutóbbi bejelentkezés óta születtek az új hozzászólások).
Ettől még a normál nézetben az adott témánál ott lesz az "új" képecske, hiszen van benne olyan hozzászólás amit még nem láttál.


Nálam igen, de elvagyok már nélküle!  Kacsint
Most például azt csinálta, hogy rá kattintottam, és nem az összes olvasatlan hozzászólást adta ki, hanem csak a felét.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #610 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 15:07:56 »

Hahó! Nem működik a "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta" című gombom.Mindig az írja, hogy "Nincs olvasatlan téma a legutóbbi látogatásod óta. Kattints ide, hogy megtekintsd az összes nem olvasott témát".
Jó ez így vagy én vagyok balfék?

MNT, Athee!
Még mindig probléma van ezzel a funkcióval nálatok?
IE-vel és Firefox-szal is helyesen működik nálam azóta is.
Fontos,hogy itt nem az általad olvasatlan összes téma jelenik meg, hanem csak azok, amikbe a legutóbbi bejelentkezésed óta születtek hozzászólások.
Ha folyamatosan be vagy jelentkezve az oldalra (pl. háttérben fut a böngésző a fórummal), akkor hiába használod ezt a lehetőséget, üreset fog visszaadni.
Az is lényeges, hogy ha az itt felsorolt témákba nem olvasol bele és nem születik ide újabb hozzászólás, akkor is eltűnnek a listáról a következő bejelentkezés alkalmával (hiszen nem a legutóbbi bejelentkezés óta születtek az új hozzászólások).
Ettől még a normál nézetben az adott témánál ott lesz az "új" képecske, hiszen van benne olyan hozzászólás amit még nem láttál.


Nálam igen, de elvagyok már nélküle!  Kacsint
Most például azt csinálta, hogy rá kattintottam, és nem az összes olvasatlan hozzászólást adta ki, hanem csak a felét.

OK. Majd egyszer megnézem.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #611 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 13:17:32 »

Valamit nem értek. Minden másnap, harmadnap van újabb tagunk. Jelenleg 412 db. Mégis a számláló azt mutatja pár hete, hogy 449 tag írta a hozzászólásokat a témákban.
Lehet, hogy törölve lett jópár és amíg a tagok száma (412) utolnem éri a 449-et, addig annyi marad, mint észlelet különböző felhasználó aki hozzászólt? 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #612 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:21:58 »

Valamit nem értek. Minden másnap, harmadnap van újabb tagunk. Jelenleg 412 db. Mégis a számláló azt mutatja pár hete, hogy 449 tag írta a hozzászólásokat a témákban.
Lehet, hogy törölve lett jópár és amíg a tagok száma (412) utolnem éri a 449-et, addig annyi marad, mint észlelet különböző felhasználó aki hozzászólt? 

Hogy neked mikre van időd  .
Komolyan irigyellek. De tényleg.

Ja, a válasz: nem tudom. Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #613 Dátum: 2008. Augusztus 18. - 15:38:13 »

Valamit nem értek. Minden másnap, harmadnap van újabb tagunk. Jelenleg 412 db. Mégis a számláló azt mutatja pár hete, hogy 449 tag írta a hozzászólásokat a témákban.
Lehet, hogy törölve lett jópár és amíg a tagok száma (412) utolnem éri a 449-et, addig annyi marad, mint észlelet különböző felhasználó aki hozzászólt? 

Hogy neked mikre van időd  .
Komolyan irigyellek. De tényleg.

Ja, a válasz: nem tudom. Kacsint
Csak néha megnézem, mennyi regizett van és milyen új nevek...a lap alján.
Pár hete 449-en áll, de változnak a nevek, hogy ki a legújabb. Gondoltam talán neked van tengernyi időd és mindig ha valaki regizik, akkor törölsz egy álnicket, majdcsak feltűnik valakinek (mondjuk a sasszemnek), hogy nem stimmel valami.  Vigyorog
Mellesleg:nem az időm sok, hanem próbálok szemfüles lenni, nehogy a "Főni" letoljon, hogy már megint nem figyelek!  Mer' ilyen ám! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #614 Dátum: 2008. Szeptember 12. - 14:19:43 »

Stocz mesternek gratula a weblapon történt újításokért! No meg látom, hogy egy új alkatrész támogatónk is van. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!