Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 19:21:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214905 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #570 Dátum: 2008. Július 24. - 00:01:16 »

Először is elézést kérek mindenkitől, akinek a tegnapi belépési gond miatt írott levelére nem válaszoltam, de volt dolog elég  .
Kérek mindenkit, hogy amíg véglegesen nem oldódik meg a gond, a fórumra való belépéshez a www.lacettiklub.hu/forum cím helyett a régebbi verziót, a lacetti-klub.extra.hu/forum kinézetűt használjátok.
A cím fordítással van némi gondja a rendszernek. (pedig milyen jó lenne, ha végre rendesen menne minden. én már rettenetesen unom  . Ti is??)

A weblapra továbbra is be lehet lépni a saját nevünkkel (www.lacettiklub.hu)

 
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #571 Dátum: 2008. Július 24. - 05:45:52 »

Először is elézést kérek mindenkitől, akinek a tegnapi belépési gond miatt írott levelére nem válaszoltam, de volt dolog elég  .
Kérek mindenkit, hogy amíg véglegesen nem oldódik meg a gond, a fórumra való belépéshez a www.lacettiklub.hu/forum cím helyett a régebbi verziót, a lacetti-klub.extra.hu/forum kinézetűt használjátok.
A cím fordítással van némi gondja a rendszernek. (pedig milyen jó lenne, ha végre rendesen menne minden. én már rettenetesen unom  . Ti is??)

A weblapra továbbra is be lehet lépni a saját nevünkkel (www.lacettiklub.hu)

 
Semmi gond! Jó munkához idő kell! (A rosszhoz meg még több!) ...szokták mondani.. Vigyorog
Mi csak szurkolni tudunk, az előjelek pedig bíztatóak! Alakul ez, mint púpos gyerek a prés alatt!! Vigyorog
Amúgy most is csinál furcsákat:belépek a kedvencekből a fórumba (jelszó tárolva)....amint be akarok menni valamelyik menüpontba, kéri a jelszót. Gondolom ez pont a fent említettek miatt van.
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #572 Dátum: 2008. Július 24. - 08:34:36 »

Először is elézést kérek mindenkitől, akinek a tegnapi belépési gond miatt írott levelére nem válaszoltam, de volt dolog elég  .
Kérek mindenkit, hogy amíg véglegesen nem oldódik meg a gond, a fórumra való belépéshez a www.lacettiklub.hu/forum cím helyett a régebbi verziót, a lacetti-klub.extra.hu/forum kinézetűt használjátok.
A cím fordítással van némi gondja a rendszernek. (pedig milyen jó lenne, ha végre rendesen menne minden. én már rettenetesen unom  . Ti is??)

A weblapra továbbra is be lehet lépni a saját nevünkkel (www.lacettiklub.hu)

 
Semmi gond! Jó munkához idő kell! (A rosszhoz meg még több!) ...szokták mondani.. Vigyorog
Mi csak szurkolni tudunk, az előjelek pedig bíztatóak! Alakul ez, mint púpos gyerek a prés alatt!! Vigyorog
Amúgy most is csinál furcsákat:belépek a kedvencekből a fórumba (jelszó tárolva)....amint be akarok menni valamelyik menüpontba, kéri a jelszót. Gondolom ez pont a fent említettek miatt van.
Üdv!

Ja, a kedvenceket is módosítani kell.

Néhány szó még a tegnapi malőrhöz - nem mentegetőzés, csupán a tények ismertetése végett:
A rendszer be(nem)léptetési gondja nem programozási hiba eredménye, hanem speciális (az ingyenes tárhelyből, és abból az extra lehetőségből, hogy mégis használhatunk saját domain nevet) helyzetünkből adódik.

A frissített forummotorba bekerült egy új biztonsági rész, ami pont a fórum (és a fórumozk) védelmére lett kitalálva. Nem mennék bele a részletekbe.
A lényeg az, hogy mivel nálunk nem egyezik a domain név (www.lacettiklub.hu), és a tényleges tárhely (lacetti-klub.extra.hu) neve, ezt a javított fórummotor hibának (pontosabban a fórum eltérítésének) érzékeli, ezért letiltotta a belépést.

Hiába teszteltem le az új fórum motor kódját, az upgrade folyamatát, a magam által írt részeket, ez a hiba csak itt, a domain név használatánál jött elő.

Remélem, most egy kis ideig szünetelnek a hibák. Pihennék kicsinykét.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #573 Dátum: 2008. Július 24. - 15:43:16 »

Először is elézést kérek mindenkitől, akinek a tegnapi belépési gond miatt írott levelére nem válaszoltam, de volt dolog elég  .
Kérek mindenkit, hogy amíg véglegesen nem oldódik meg a gond, a fórumra való belépéshez a www.lacettiklub.hu/forum cím helyett a régebbi verziót, a lacetti-klub.extra.hu/forum kinézetűt használjátok.
A cím fordítással van némi gondja a rendszernek. (pedig milyen jó lenne, ha végre rendesen menne minden. én már rettenetesen unom  . Ti is??)

A weblapra továbbra is be lehet lépni a saját nevünkkel (www.lacettiklub.hu)

 
Semmi gond! Jó munkához idő kell! (A rosszhoz meg még több!) ...szokták mondani.. Vigyorog
Mi csak szurkolni tudunk, az előjelek pedig bíztatóak! Alakul ez, mint púpos gyerek a prés alatt!! Vigyorog
Amúgy most is csinál furcsákat:belépek a kedvencekből a fórumba (jelszó tárolva)....amint be akarok menni valamelyik menüpontba, kéri a jelszót. Gondolom ez pont a fent említettek miatt van.
Üdv!

Ja, a kedvenceket is módosítani kell.

Néhány szó még a tegnapi malőrhöz - nem mentegetőzés, csupán a tények ismertetése végett:
A rendszer be(nem)léptetési gondja nem programozási hiba eredménye, hanem speciális (az ingyenes tárhelyből, és abból az extra lehetőségből, hogy mégis használhatunk saját domain nevet) helyzetünkből adódik.

A frissített forummotorba bekerült egy új biztonsági rész, ami pont a fórum (és a fórumozk) védelmére lett kitalálva. Nem mennék bele a részletekbe.
A lényeg az, hogy mivel nálunk nem egyezik a domain név (www.lacettiklub.hu), és a tényleges tárhely (lacetti-klub.extra.hu) neve, ezt a javított fórummotor hibának (pontosabban a fórum eltérítésének) érzékeli, ezért letiltotta a belépést.

Hiába teszteltem le az új fórum motor kódját, az upgrade folyamatát, a magam által írt részeket, ez a hiba csak itt, a domain név használatánál jött elő.

Remélem, most egy kis ideig szünetelnek a hibák. Pihennék kicsinykét.

Pihenj nyugodtan, köszönjük az eddigi fáradozást is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem kis feladat, amit magadra vállaltál.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #574 Dátum: 2008. Július 24. - 17:38:31 »

Pihenj nyugodtan, köszönjük az eddigi fáradozást is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem kis feladat, amit magadra vállaltál.

Én sem gondoltam ekkorára amikor belevágtam (lehet, hogy jó is  Kacsint. De azért nagyon jó érzés, amikor sikerül vmi újat megcsinálni, és tetszik nektek. Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #575 Dátum: 2008. Július 24. - 17:57:23 »

Pihenj nyugodtan, köszönjük az eddigi fáradozást is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem kis feladat, amit magadra vállaltál.

Én sem gondoltam ekkorára amikor belevágtam (lehet, hogy jó is  Kacsint. De azért nagyon jó érzés, amikor sikerül vmi újat megcsinálni, és tetszik nektek. Vigyorog

Jó munkát végeztél..eddíg működik minden...Nálam már legalább is Mosolyog Grat
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #576 Dátum: 2008. Július 24. - 18:01:48 »

Pihenj nyugodtan, köszönjük az eddigi fáradozást is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem kis feladat, amit magadra vállaltál.

Én sem gondoltam ekkorára amikor belevágtam (lehet, hogy jó is  Kacsint. De azért nagyon jó érzés, amikor sikerül vmi újat megcsinálni, és tetszik nektek. Vigyorog

Jó munkát végeztél..eddíg működik minden...Nálam már legalább is Mosolyog Grat

Kösz. Mosolyog
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #577 Dátum: 2008. Július 24. - 18:11:19 »

Hurrá bent vagyok!!! Nagyon szépen köszönöm Stocz!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #578 Dátum: 2008. Július 24. - 19:34:50 »

Pihenj nyugodtan, köszönjük az eddigi fáradozást is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem kis feladat, amit magadra vállaltál.

Én sem gondoltam ekkorára amikor belevágtam (lehet, hogy jó is  Kacsint. De azért nagyon jó érzés, amikor sikerül vmi újat megcsinálni, és tetszik nektek. Vigyorog

Márpedig teccik...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #579 Dátum: 2008. Július 24. - 19:44:48 »

Köszönjük a munkát. Viszont a profilomat még mindig nem tudom módosítani. Most is aztat írja ki hogy nem létezem.
megoldódott a probléma. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #580 Dátum: 2008. Július 25. - 19:38:44 »

Sasszem jelenti: felhasználók listáján: 2. oldalon 2 CAROY!, 5. oldalon: 7 GÁBOR! Mindkettőnek az első helyen van hozzászólása is. A többit kéne törölni.
Más: a fórumról nem tudok a weblapra átmenni, mindig visszadobja a fórumra a képet. (Mozilla Firefox)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 25. - 19:41:55 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #581 Dátum: 2008. Július 26. - 13:57:15 »

Sasszem jelenti: felhasználók listáján: 2. oldalon 2 CAROY!, 5. oldalon: 7 GÁBOR! Mindkettőnek az első helyen van hozzászólása is. A többit kéne törölni.
Más: a fórumról nem tudok a weblapra átmenni, mindig visszadobja a fórumra a képet. (Mozilla Firefox)

Javítva.
kösz sas szem!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #582 Dátum: 2008. Július 28. - 17:21:11 »

Taglistán gyanús, hogy van, aki kétszer jelentkezett be, más, más nick névvel. Az adatok egyeznek. Ime: barti, és bartisk, foglati, és foglati01, Kiss G, és Bunya Gábor? A nick nevet leszámítva az ismert adatok egyeznek! Jelenti: Sasszem cartárs
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #583 Dátum: 2008. Július 29. - 13:31:43 »

Taglistán gyanús, hogy van, aki kétszer jelentkezett be, más, más nick névvel. Az adatok egyeznek. Ime: barti, és bartisk, foglati, és foglati01, Kiss G, és Bunya Gábor? A nick nevet leszámítva az ismert adatok egyeznek! Jelenti: Sasszem cartárs
Hát, az ő dolguk.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #584 Dátum: 2008. Július 31. - 07:18:01 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 130920 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/components/com_smf/smf.class.php on line 339

Ma 8.15  Jelenlévők:4 tag  Társalgóba kívántam bejutni.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!