Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 23:37:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214969 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #510 Dátum: 2008. Június 13. - 19:15:41 »

Jaj.2 napig nem engedett be a rendszer,most meg szeretnék állítani valamit a profilomban és mikor konfirmálnám,aszondja nincs is ilyen felhasználó...kezdek kételkedni magamban...mostakkor én nem is vagyok...?én nemén vagyok.. 
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #511 Dátum: 2008. Június 14. - 09:10:58 »



Stocz!
Az alábbiak alapján nem fogják törölni a Lacettiklubos profile-t?

A Klubrendszer bevezetését követően véget ér a "türelmi időszak": a nem valós személyeket bemutató (pl.: a hamis, a reklámcélú regisztrációkat vagy az iWiW közzétett elveivel (az ÁSZF)-fel) egyéb módon ellentétes) adatlapokat hamarosan törölni fogjuk. A cél az, hogy a hagyományos adatlapok konkrét személyhez kötődjenek, míg az egyéb adatlapok az ennek a funkciónak jobban megfelelő klubokban éljenek tovább.

Amennyiben rendelkezel ilyen adatlappal, itt az utolsó lehetőség, hogy átalakítsd szabályosan működő klubbá. Ezt a Klubok menüpont alatt található Új klub funkcióba való belépés során teheted meg.

Amennyiben az átalakítandó adatlap nem kapcsolódik valamilyen szervezethez vagy üzleti vállalkozáshoz, akkor a "Korábbi iWiW felhasználó átalakítása klubbá" gomb választásával szabályos klubként születhet újjá az adatlapod.

Ha viszont az átalakítandó adatlap valamilyen szervezethez vagy üzleti vállalkozáshoz kapcsolódik, először az "Új Szervezeti vagy Üzleti Klub létrehozása" funkciót válaszd. A sikeres szervezeti vagy üzleti felhasználói regisztrációt követően van lehetőség a korábbi adatlap klubbá alakítására.

Azokat az adatlapokat, amelyek nem természetes magánszemélyeket takarnak július 1-i kezdettel kezdjük törölni, így kérünk, hogy ha még terveid vannak vele a jövőben, addig alakítsd át klubbá a fenti leírásnak nem megfelelő adatlapodat.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #512 Dátum: 2008. Június 14. - 13:41:15 »



Stocz!
Az alábbiak alapján nem fogják törölni a Lacettiklubos profile-t?

A Klubrendszer bevezetését követően véget ér a "türelmi időszak": a nem valós személyeket bemutató (pl.: a hamis, a reklámcélú regisztrációkat vagy az iWiW közzétett elveivel (az ÁSZF)-fel) egyéb módon ellentétes) adatlapokat hamarosan törölni fogjuk. A cél az, hogy a hagyományos adatlapok konkrét személyhez kötődjenek, míg az egyéb adatlapok az ennek a funkciónak jobban megfelelő klubokban éljenek tovább.

Amennyiben rendelkezel ilyen adatlappal, itt az utolsó lehetőség, hogy átalakítsd szabályosan működő klubbá. Ezt a Klubok menüpont alatt található Új klub funkcióba való belépés során teheted meg.

Amennyiben az átalakítandó adatlap nem kapcsolódik valamilyen szervezethez vagy üzleti vállalkozáshoz, akkor a "Korábbi iWiW felhasználó átalakítása klubbá" gomb választásával szabályos klubként születhet újjá az adatlapod.

Ha viszont az átalakítandó adatlap valamilyen szervezethez vagy üzleti vállalkozáshoz kapcsolódik, először az "Új Szervezeti vagy Üzleti Klub létrehozása" funkciót válaszd. A sikeres szervezeti vagy üzleti felhasználói regisztrációt követően van lehetőség a korábbi adatlap klubbá alakítására.

Azokat az adatlapokat, amelyek nem természetes magánszemélyeket takarnak július 1-i kezdettel kezdjük törölni, így kérünk, hogy ha még terveid vannak vele a jövőben, addig alakítsd át klubbá a fenti leírásnak nem megfelelő adatlapodat.

Ezt az IWIW-es klub dolgot a Gidy hozta létre, ebből kifolyólag az Ő hatásköre.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #513 Dátum: 2008. Június 14. - 13:49:30 »

Kereséssel sem, tallózással sem, ki-belépés után sem találom a KRESZ rovatot.. Help!
Jogos!

Stocz! A társalgóban a második lapot nem lehet megnyitni, így amelyik téma arra az oldalra csúszott, az nem ellérhető!

És nem ez az egyetlen gond. 
Úgy néz ki, hogy újra kellene telepítenem az egész rendszert, mert valami félre ment benne. Ez okozhatja a gondjaink jelentős (talán öszes?) részét.
Ez azonban nem túl egyszerű (már persze úgy, hogy az eddigi hozzászólások megmaradjanak).
Arról nem is szólva, hogy ha már telepítek, akkor a fórum motor újabb verzióját raknám fel. Ez azonban nem teljesen kompatibilis a jelenlegivel (bár annak kellene lennie).

Szóval pár napra le kellene álítanom a fórumot, és persze olyankor, amikor van egy pár nap szabadidőm.
Ez egyre inkább sürgetővé válik, csak az alkalom nem adott még.
Amint tudom, megteszem.
Addíg türelmeteket kérem.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #514 Dátum: 2008. Június 14. - 14:32:56 »

Kereséssel sem, tallózással sem, ki-belépés után sem találom a KRESZ rovatot.. Help!
Jogos!

Stocz! A társalgóban a második lapot nem lehet megnyitni, így amelyik téma arra az oldalra csúszott, az nem ellérhető!

És nem ez az egyetlen gond. 
Úgy néz ki, hogy újra kellene telepítenem az egész rendszert, mert valami félre ment benne. Ez okozhatja a gondjaink jelentős (talán öszes?) részét.
Ez azonban nem túl egyszerű (már persze úgy, hogy az eddigi hozzászólások megmaradjanak).
Arról nem is szólva, hogy ha már telepítek, akkor a fórum motor újabb verzióját raknám fel. Ez azonban nem teljesen kompatibilis a jelenlegivel (bár annak kellene lennie).

Szóval pár napra le kellene álítanom a fórumot, és persze olyankor, amikor van egy pár nap szabadidőm.
Ez egyre inkább sürgetővé válik, csak az alkalom nem adott még.
Amint tudom, megteszem.
Addíg türelmeteket kérem.
Mivel már függő lettem, jó lenne, ha mondjuk jövő hétvégén lenne az a pár nap szabadidőd!  Vigyorog
Akkor nem enne az autópályán tötymörgés közben a méreg, hogy mi lehet Veletek és miért nem fórumozhatok. Arról nem is beszélve, hogy hazaérvén nem kellene több tíz oldalt végigolvasnom!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #515 Dátum: 2008. Június 14. - 14:36:47 »

A Cápánk egyáltalán nem önző! Kacsint Vigyorog De abban igaza lehet, hogy minél előbb legyen rendben a programm, a nagy tali előtt még biztosan szükség lesz rá, jól! Vigyorog Köszönjük Stocz Főmester előre is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #516 Dátum: 2008. Június 14. - 17:57:17 »

Az avataromat próbáltam lecserélni, és mentés után ezt az infót kaptam.
"A felhasználó akinek a profilját meg próbálod tekinteni, nem létezik."

Többször megpróbáltam, de mindig ez jött ki. Tehát nem egyszeri hiba.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #517 Dátum: 2008. Június 14. - 18:00:34 »

Szellemváros! Vigyorog Biztos a Lacetti szelleme védte meg a képet! Kacsint Vigyorog De komolyan: mással is előfordult már ez. Nézz utána, hogy végül, hogy oldotta meg, vagy mi volt a bibi? He Off: megjöttél?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #518 Dátum: 2008. Június 14. - 18:04:08 »

Szellemváros! Vigyorog Biztos a Lacetti szelleme védte meg a képet! Kacsint Vigyorog De komolyan: mással is előfordult már ez. Nézz utána, hogy végül, hogy oldotta meg, vagy mi volt a bibi? He Off: megjöttél?

Az is Lacettis lett volna. Na majd próbálkozom még. Off: Megjöttem. Nem hiányzott Mocsokfalva és környéke...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #519 Dátum: 2008. Június 14. - 20:27:59 »

Avatarképet továbbra sem tudok feltölteni a kis piros x helyére, úgyhogy képzeljétek oda cettim formás hátsóját amíg megjavul a helyzet!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #520 Dátum: 2008. Június 15. - 06:08:36 »

Avatarképet továbbra sem tudok feltölteni a kis piros x helyére, úgyhogy képzeljétek oda cettim formás hátsóját amíg megjavul a helyzet!  Vigyorog
Nyugi Cápa, van avatarod.
Cserélgetni egyelőre senki sem tudja. jelenleg örüljünk neki, hogy az irogatás működik.
Majd ha újra raktam a rendszert, remélhetőleg jó lesz.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #521 Dátum: 2008. Június 15. - 11:13:45 »

Avatarképet továbbra sem tudok feltölteni a kis piros x helyére, úgyhogy képzeljétek oda cettim formás hátsóját amíg megjavul a helyzet!  Vigyorog
Nyugi Cápa, van avatarod.
Cserélgetni egyelőre senki sem tudja. jelenleg örüljünk neki, hogy az irogatás működik.
Majd ha újra raktam a rendszert, remélhetőleg jó lesz.

Spec én nem látom, csak a kis piros x van ott.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #522 Dátum: 2008. Június 15. - 11:27:29 »

Avatarképet továbbra sem tudok feltölteni a kis piros x helyére, úgyhogy képzeljétek oda cettim formás hátsóját amíg megjavul a helyzet!  Vigyorog
Nyugi Cápa, van avatarod.
Cserélgetni egyelőre senki sem tudja. jelenleg örüljünk neki, hogy az irogatás működik.
Majd ha újra raktam a rendszert, remélhetőleg jó lesz.

Spec én nem látom, csak a kis piros x van ott
Én is látom az avatarod.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #523 Dátum: 2008. Június 15. - 12:12:30 »

Avatarképet továbbra sem tudok feltölteni a kis piros x helyére, úgyhogy képzeljétek oda cettim formás hátsóját amíg megjavul a helyzet!  Vigyorog
Nyugi Cápa, van avatarod.
Cserélgetni egyelőre senki sem tudja. jelenleg örüljünk neki, hogy az irogatás működik.
Majd ha újra raktam a rendszert, remélhetőleg jó lesz.

Spec én nem látom, csak a kis piros x van ott
Én is látom az avatarod.
Végülis én látom minden nap élőben azt, ami a képen van, az a lényeg, hogy más lássa!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #524 Dátum: 2008. Június 15. - 12:28:22 »

Ha a fórumra szeretnék bejelentkezni, nem fogadja el a felhasználónevem és nem léptet be. Ha a Klub oldalon lépek be a nevemmel, egyből beléptet a fórumra, viszont a Klub lapra sehogy sem tudok bejelentkezni. Akárhányszor próbálom, mindíg a Fórumra irányít. De legalább itt már bent vagyok Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!