Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 10:20:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 215158 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #390 Dátum: 2008. április 01. - 10:04:45 »

Én meg tegnap este rásikítottam Cápára és Stoczra is, hogy náluk is?
Próbáltam egy darabig, aztán feladtam...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #391 Dátum: 2008. április 01. - 13:34:42 »

Igen, a szerver megint kifeküdt.
Persze nem csak a mi oldalunk volt elérhetetlen, hanem másoké is.
Mostanában elég sok a hiba.
Egy fizetős helyen az a tárhely (méretre, tudásra) amit az Extrától ingyen kapunk 20.000-35.000 Ft+ÁFA áron lenne/év.

Előbb-utóbb lehet, hogy meg kell(ene) lépni ezt a dolgot. Evvel csak az a baj, hogy én minden nemű pénzbeszedéstől távol kívánom tartani magamat (adózási okokból).
Fizetős reklámokat is el lehetne helyezni az oldalon, és ebből valamennyi pénzt összegyűjteni, de ennek szintén a fenti, adózási gond a kerékkötője.

Még agyalok a megoldáson.
 
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #392 Dátum: 2008. április 01. - 20:45:06 »

Igen, a szerver megint kifeküdt.
Persze nem csak a mi oldalunk volt elérhetetlen, hanem másoké is.
Mostanában elég sok a hiba.
Egy fizetős helyen az a tárhely (méretre, tudásra) amit az Extrától ingyen kapunk 20.000-35.000 Ft+ÁFA áron lenne/év.

Előbb-utóbb lehet, hogy meg kell(ene) lépni ezt a dolgot. Evvel csak az a baj, hogy én minden nemű pénzbeszedéstől távol kívánom tartani magamat (adózási okokból).
Fizetős reklámokat is el lehetne helyezni az oldalon, és ebből valamennyi pénzt összegyűjteni, de ennek szintén a fenti, adózási gond a kerékkötője.

Még agyalok a megoldáson.
 
Nekem lenne megoldásom erre(pénz), csak leírni túl hosszadalmas és bonyolult.(a megvalósítás nem).Személyesen az egyik tali alkalmából kifejtem ha érdekel valakit!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #393 Dátum: 2008. április 01. - 21:33:08 »

Én a multkor felajánlottam a serverünket de nem kellet,így sajna kiadtuk seed servernek. 4 hónapig tuti foglalt.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #394 Dátum: 2008. április 02. - 10:21:23 »

Én a multkor felajánlottam a serverünket de nem kellet,így sajna kiadtuk seed servernek. 4 hónapig tuti foglalt.

Addíg legalább kiderül, hogy rendbe jön-e az Extra.  Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #395 Dátum: 2008. április 03. - 20:40:08 »

Már megint kezdik.
Naplózva


LPG
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #396 Dátum: 2008. április 03. - 20:42:55 »

Már megint kezdik.
Az előbb nekem is volt, de sikerült visszaküzdenem magam.
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #397 Dátum: 2008. április 03. - 22:33:38 »

Már megint kezdik.
Az előbb nekem is volt, de sikerült visszaküzdenem magam.
Ez így is lessz sajnos.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #398 Dátum: 2008. április 14. - 13:06:18 »

Kedves Cartársak!
(Nincs jobb ötletem, ezért ide írom…)

Szerintetek is riasztó módon megszaporodtak a (típus)hibákat taglaló topicokban a „Jaj, ennek a  típusnak tényleg ennyi hibája van…?” tartalmú elkeseredett reakciók, vagy csak én lihegem túl a dolgot…?
Ennek talán oka lehet, hogy szándékainkkal ellentétben a felületes szemlélő elsőre azt veheti le a sok hozzászólás alapján, hogy ezekkel az autókkal csak a gond van, ami – szerencsére – messze nem igaz, de a fórumot vendégként olvasgatók jelentős részét (is) elkeseríthetik és elriaszthatják a Lacettitől.
Valamilyen módon sürgősen – praktikusan talán a honlap főoldalán, ahová egy vendég-felhasználó először eljut, ÉS esetleg a témakör fejlécében is  – nyomatékosítani kellene azt, hogy a hibákkal foglalkozó hozzászólások a fórumozás sajátosságából adódóan erősen „felülreprezentálják” a kérdéskört, másrészt a fórumon olvasott/jelzett hibák egy része (mint pl. az EGR-probléma) a típustól független, az más gyártmányú autóknál is gondot okoz(hat).
Nyilván nem lehet cél a problémák elhallgatása, de így talán egy kis lépést tehetünk annak érdekében, hogy a típussal kapcsolatban eleve meglévő előítéletek ne kapjanak újabb muníciót attól a fórumtól, amely többek között éppen abból a célból jött létre, hogy valós tapasztalatok alapján információkat és segítséget nyújtson a típus iránt érdeklődők számára.

Vélemény...?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #399 Dátum: 2008. április 14. - 13:24:42 »

Kedves Cartársak!
(Nincs jobb ötletem, ezért ide írom…)

Hát, határeset. Egy cukorral, meg egy kis tejjel elmegy. Vigyorog

Idézet
Szerintetek is riasztó módon megszaporodtak a (típus)hibákat taglaló topicokban a „Jaj, ennek a  típusnak tényleg ennyi hibája van…?” tartalmú elkeseredett reakciók, vagy csak én lihegem túl a dolgot…?

Mire gondolsz?  He

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #400 Dátum: 2008. április 14. - 13:37:31 »

Kripic Tanár Úr! Azt hiszem jól látod a dolgot, mert van egy kocsinál egy hiba, erre tizen-húsz hozzászólás jön, és máris csak a hiba, hiba hátán aspektus marad az olvasóban, pláne akkor, ha nem folyamatos fórumozó, vagy csak vendég. Ez az autó legalább olyan jó, mint a nála jóval drágább autók zöme, de persze nem is hibátlan. Minden hiba többszörösen túl van lihegve, ami valóban rontja a kocsink hírnevét, holott egyre több fut belőlük, taxiból sok is, akik zöme nem is tud arról, hogy milyen hibái lehetnek ennek az autónak. Sok hozzászólás ismétli magát, ami sokszor csak együttérző, sajnálkozó, de nem több. Javaslatom az lenne, hogy egy meglévő hibát egyszer irjuk csak le, a hozzászólás pedig csak akkor szülessen, ha az konkrét jó, és új megoldást javasol. Így nem lenne többszáz azonos gond felvetése, csak vissza kellene olvasni a már rég megirt dolgokat. (üveg, egr, kilincs, stb) Véleményt kértél, tőlem kaptál!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #401 Dátum: 2008. április 14. - 14:16:35 »


Mire gondolsz?  He


Hát mondjuk az ilyen jellegűekből szürtem le a - soxor talán túlzott - félelmeket:
Csak hirtelen néhány a közelmúltból, mind-mind EGR-szelep topicból való... és a legelső igencsak elkeserítő (kiemelés már tőlem...):
Sziasztok ! Bíztassatok egy kicsit , hogy nekem nem lessz ilyen gondom a gépemmel, már-már annyira letőrtem, hogy a három hetes automat elakarnám adni, de nagyon szeretem. Én is bele esek majd X km után az ilyen akadozásba? Mert ha igen akkor már most megszűntetném ezt a hibaforrást.Bár nem tudok senkihez se fordúlni segítségért , ki tudná nekem megcsinálni, ha nagyon muszály volna.Kérlek benneteket, hogy segítsetek tanácsaitokkal.
Köszi!

Jaj létezik hogy 3 hetes autó betorpan gázadásnál??? Mert ma 3x is megcsinálta picit korán kezdi Vigyorog

Sziasztok!
Engem még mindig az érdekel, hogy mi a tapasztalat, EGR ügyben, a 2008-ban átvett kocsiknál? He He He

A szervízben rákérdeztem erre a dologra és állítólag változtatni fog a gyár.Új szelepeket tesznek bele, azokat amikre már most is cserélik.Ha jól emlékszem azt mondták, hogy az újakat már ilyenekkel szerelik gyárilag.Hogy mi az igazság?Azt nem tudom!

Sziasztok!
Tudtok valami újat a 2008-ban átvett Lacsiknál előjön a sárga lámpa?
Áprilisban veszem át az új sedanomat, 1,4.
Tapasztalat?
Köszi!

Mint félelmek jogosak is, de talán túlzottak... És szerintem a fórumon szerzett információkon alapulnak...
Mert csak arról nem esik szó kellő hangsúllyakl, hogy ez a hiba NEM A LACSI SAJÁTOSSÁGA, szív vele gyakorlatilag mindenki, aki manapság vesz BÁRMILYEN autót.

És ez csak egy példa.
És a példánál maradva azért tartom gondnak, mert bár jópár cartársat elért a sárga lámpa örödge, de sokkal többet viszont nem. De aki csak betéved ide hozzánk, egyszer átfutja - felületesen - az adott témakört, rossz esetben egyszer és mindenkorra elkönyveli: Bámilyen autót veszek, csak ezt nem... Aki meg már túl van rajta, veri a fejét a falba. (Aztán persze megváltozik a véleménye, mert kiderül számára, hogy egyáltalán nem választott rosszul, de ezek a reakciók valahogy sohasem íródnak le... - vagy elvesznek a sok hozzászólás között)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #402 Dátum: 2008. április 14. - 14:35:22 »

Nem igazán tudom, hogy mit lehetne (kell-e egyáltalán) tenni ez ellen.
A fórumok általában így működnek. (meg az élet is. nem azt a 10-100 dolgot szoktuk felemlegetni, amiért jó valami vagy valaki, hanem azt a párat, amivel nem vagyunk megelégedve)

Bejön vki a fórumra, kérdez, elmondjuk neki, hogy "helló, olvass vissza", vagy hogy ez a gond egyszerűen orvosolható, éspedig így.

Tegyünk ki egy "táblát", hogy "figyelj, nagyon jó autó ám ez!"?
Nem hiszem, hogy túl hiteles lenne.

Az autó jó híréért meg fájjon a GM feje.
Ne legyen lehetőségünk hibákról írni.

A folytatást a társalgóban tegyük meg.

Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #403 Dátum: 2008. április 16. - 09:57:49 »

Atheenak: a PÜben foglaltakat meg lehet oldani. Véleményed?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #404 Dátum: 2008. április 16. - 20:56:48 »

Ebben a pillanatban kattintottam legújabb felhasználónkra: Gábor. Reggelt 2007 június 10-én?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!