Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 215208 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #345 Dátum: 2008. Március 12. - 10:55:36 »

T. Cartársak!

Nagyon zavaró - számomra legalábbis -, hogy az idézettel megspékelt válaszok jelentős részében úgy kell vadászni az aktuális hozzászólást, mert sikerül "elrejteni" az idézett(ként szereplő) szövegben.

Ha nem túl nagy teher, szíveskedjetek kissé jobban odafigyelni, és az idézetként "beemelt" szöveg utolsó
szövegrésze UTÁN [/color] beérni a válaszotokat.

Elnézést, hogy kéretlenül és felhatalmazás nélkül moderátorkodtam...

Ezzel Én is egyetértek. Most akartam irni, de megelőztek...


Toll a füledbe...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 12. - 10:57:07 írta kripic » Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #346 Dátum: 2008. Március 12. - 12:12:30 »

Egy kérdésem lenne a pc-s főgurukhoz.A jobb alsó sarokba időnként lejön egy kis szürke ablak, csillagokkal meg kis emberalakokkal.Mit jelent ez és mire való.Vagy lehet, hogy csak az én gépemen?Remélem a fantasztikus léírásom alapján be lehet azonosítani, hogy mire is gondoltam.Köszönöm a segítséget.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #347 Dátum: 2008. Március 12. - 12:19:00 »

Kb fél órája nem tudok bemenni a társalgóba,mindig errort ír ki. >:(Másnál is?

Ennél kicsit pontosabban írd le lszives! Mint Captain.
+ amit mindíg kérek: milyen böngészőt használsz.

Minnél több információt megadtok, annál könnyebb a hiba felderítése.

Ezért mindíg pontosan írjátok meg az alábbiakat:

- hiba pontos leírása (ha van hibaüzenet, akkor az másold be, ha lehet)
- időpont
- böngésző (legalább annyi, hogy IE vagy Firefox vagy Opera, de jobb, ha a verziót is megírod)
- milyen tevékenységnél jelentkezett a hiba

Kösz: Stocz
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #348 Dátum: 2008. Március 12. - 12:23:27 »

Egy kérdésem lenne a pc-s főgurukhoz.A jobb alsó sarokba időnként lejön egy kis szürke ablak, csillagokkal meg kis emberalakokkal.Mit jelent ez és mire való.Vagy lehet, hogy csak az én gépemen?Remélem a fantasztikus léírásom alapján be lehet azonosítani, hogy mire is gondoltam.Köszönöm a segítséget.

Ez egy Extrás úszó ablak. Ha ráviszed az egérmutatót, és egy kicsit rajta hagyod, ki is írja, hogy mi micsoda.
Igazán csak az első ikon, a csillag volt érdekes a számunkra. Ez az Extrán található oldalak toplistáját jeleníti meg (látogatottsági adatok a napi megnyitások száma alapján).

Sajnos, mióta a saját domain nevünkön működünk, azóta nem vagyunk benne. Pedig előtte ált. az első 5-ben voltunk!

Nem kell vele törődni.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #349 Dátum: 2008. Március 12. - 12:32:03 »

Egy kérdésem lenne a pc-s főgurukhoz.A jobb alsó sarokba időnként lejön egy kis szürke ablak, csillagokkal meg kis emberalakokkal.Mit jelent ez és mire való.Vagy lehet, hogy csak az én gépemen?Remélem a fantasztikus léírásom alapján be lehet azonosítani, hogy mire is gondoltam.Köszönöm a segítséget.

Ez egy Extrás úszó ablak. Ha ráviszed az egérmutatót, és egy kicsit rajta hagyod, ki is írja, hogy mi micsoda.
Igazán csak az első ikon, a csillag volt érdekes a számunkra. Ez az Extrán található oldalak toplistáját jeleníti meg (látogatottsági adatok a napi megnyitások száma alapján).

Sajnos, mióta a saját domain nevünkön működünk, azóta nem vagyunk benne. Pedig előtte ált. az első 5-ben voltunk!

Nem kell vele törődni.
Ok köszönöm!eddig sem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki.azt már csak halkan súgom, hogy fogalmam sincs mi az az Extrás úszó ablak, és mi az az extra.De ezek szerint nem létszükséglet, hogy tudjam.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #350 Dátum: 2008. Március 12. - 12:45:03 »

Egy kérdésem lenne a pc-s főgurukhoz.A jobb alsó sarokba időnként lejön egy kis szürke ablak, csillagokkal meg kis emberalakokkal.Mit jelent ez és mire való.Vagy lehet, hogy csak az én gépemen?Remélem a fantasztikus léírásom alapján be lehet azonosítani, hogy mire is gondoltam.Köszönöm a segítséget.

Ez egy Extrás úszó ablak. Ha ráviszed az egérmutatót, és egy kicsit rajta hagyod, ki is írja, hogy mi micsoda.
Igazán csak az első ikon, a csillag volt érdekes a számunkra. Ez az Extrán található oldalak toplistáját jeleníti meg (látogatottsági adatok a napi megnyitások száma alapján).

Sajnos, mióta a saját domain nevünkön működünk, azóta nem vagyunk benne. Pedig előtte ált. az első 5-ben voltunk!

Nem kell vele törődni.
Ok köszönöm!eddig sem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki.azt már csak halkan súgom, hogy fogalmam sincs mi az az Extrás úszó ablak, és mi az az extra.De ezek szerint nem létszükséglet, hogy tudjam.

Az oldalunk az Extra nevű (ingyenes) tárhelyszolgáltató szerverén fut. www.extra.hu  Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #351 Dátum: 2008. Március 12. - 18:33:23 »

Kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy mindig délután van rendszerkarbantartás! Hmmmm
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #352 Dátum: 2008. Március 12. - 18:36:25 »

Kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy mindig délután van rendszerkarbantartás! Hmmmm
Át kell menni másik serverre eóz nagyon lassú :S
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #353 Dátum: 2008. Március 12. - 18:55:43 »

Kb fél órája nem tudok bemenni a társalgóba,mindig errort ír ki. >:(Másnál is?

Ennél kicsit pontosabban írd le lszives! Mint Captain.
+ amit mindíg kérek: milyen böngészőt használsz.

Minnél több információt megadtok, annál könnyebb a hiba felderítése.

Ezért mindíg pontosan írjátok meg az alábbiakat:

- hiba pontos leírása (ha van hibaüzenet, akkor az másold be, ha lehet)
- időpont
- böngésző (legalább annyi, hogy IE vagy Firefox vagy Opera, de jobb, ha a verziót is megírod)
- milyen tevékenységnél jelentkezett a hiba

Kösz: Stocz
Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 56963 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/components/com_smf/smf.class.php on line 399
Ezt írja ki
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #354 Dátum: 2008. Március 12. - 19:00:52 »

Kb fél órája nem tudok bemenni a társalgóba,mindig errort ír ki. >:(Másnál is?

Ennél kicsit pontosabban írd le lszives! Mint Captain.
+ amit mindíg kérek: milyen böngészőt használsz.

Minnél több információt megadtok, annál könnyebb a hiba felderítése.

Ezért mindíg pontosan írjátok meg az alábbiakat:

- hiba pontos leírása (ha van hibaüzenet, akkor az másold be, ha lehet)
- időpont
- böngésző (legalább annyi, hogy IE vagy Firefox vagy Opera, de jobb, ha a verziót is megírod)
- milyen tevékenységnél jelentkezett a hiba

Kösz: Stocz
Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 56963 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/components/com_smf/smf.class.php on line 399
Ezt írja ki
Kísértetiesen hasonlít kapitány hibaüzenetére.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #355 Dátum: 2008. Március 12. - 19:26:21 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 35564 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/administrator/components/com_smf/includes/Function.php on line 200
Most meg ezt írta ki.De csak akkor amikor a társalgóba akarok belépni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #356 Dátum: 2008. Március 12. - 19:27:59 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 35564 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/administrator/components/com_smf/includes/Function.php on line 200
Most meg ezt írta ki.De csak akkor amikor a társalgóba akarok belépni.
Melyik böngészőt használjátok,mert nekem mozillával nincs gondom. Firefox csinált ilyen más forumokon.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #357 Dátum: 2008. Március 12. - 19:29:32 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 40961 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/administrator/components/com_smf/includes/Function.php on line 125
Ebben is más számok vannak,de inkább kilépek és vissza.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #358 Dátum: 2008. Március 12. - 19:31:20 »

Zotya ha megmondod hogy hol kell megnézni,akkor megmondom.Eléggé sötét vagyok ebben a témában.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2008. Március 12. - 19:32:27 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 35564 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/administrator/components/com_smf/includes/Function.php on line 200
Most meg ezt írta ki.De csak akkor amikor a társalgóba akarok belépni.
Melyik böngészőt használjátok,mert nekem mozillával nincs gondom. Firefox csinált ilyen más forumokon.
Nekem sima Explorerrel semmi ilyenfajta hiba.
Ha képet csatolok, akkor néha kilép, de nem mindig azt sem.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!