Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:24:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 215216 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #330 Dátum: 2008. Március 11. - 18:31:36 »

T. Cartársak!

Nagyon zavaró - számomra legalábbis -, hogy az idézettel megspékelt válaszok jelentős részében úgy kell vadászni az aktuális hozzászólást, mert sikerül "elrejteni" az idézett(ként szereplő) szövegben.

Ha nem túl nagy teher, szíveskedjetek kissé jobban odafigyelni, és az idézetként "beemelt" szöveg utolsó [/quote] szövegrésze UTÁN beérni a válaszotokat.

Elnézést, hogy kéretlenül és felhatalmazás nélkül moderátorkodtam...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #331 Dátum: 2008. Március 11. - 18:44:13 »


T. Cartársak!

Nagyon zavaró - számomra legalábbis -, hogy az idézettel megspékelt válaszok jelentős részében úgy kell vadászni az aktuális hozzászólást, mert sikerül "elrejteni" az idézett(ként szereplő) szövegben.

Ha nem túl nagy teher, szíveskedjetek kissé jobban odafigyelni, és az idézetként "beemelt" szöveg utolsó [/quote] szövegrésze UTÁN beérni a válaszotokat.

Elnézést, hogy kéretlenül és felhatalmazás nélkül moderátorkodtam...
Semmi gond, hogy belemoderátorkodtál, nagyon is jogos az észrevételed! Nagyon figyelmetlen felhasználók vannak itten! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #332 Dátum: 2008. Március 11. - 18:44:52 »

T. Cartársak!

Nagyon zavaró - számomra legalábbis -, hogy az idézettel megspékelt válaszok jelentős részében úgy kell vadászni az aktuális hozzászólást, mert sikerül "elrejteni" az idézett(ként szereplő) szövegben.

Ha nem túl nagy teher, szíveskedjetek kissé jobban odafigyelni, és az idézetként "beemelt" szöveg utolsó
szövegrésze UTÁN [/color] beérni a válaszotokat.

Elnézést, hogy kéretlenül és felhatalmazás nélkül moderátorkodtam...

Semmi gond, hogy belemoderátorkodtál, nagyon is jogos az észrevételed! Nagyon figyelmetlen felhasználók vannak itten! Vigyorog
[/quote]
Bocsánatot kívánok de ma bűnbe estem én is De azért érdekes feladat a kérdésben megtalálni a választ. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #333 Dátum: 2008. Március 11. - 18:55:17 »

Amúgy bírlak nagyon Kripic és teljesen igazad van!  Vigyorog Vigyorog
Kéretik figyelni jobban!

Én is feldobnék valamit: rengeteget írtok mostanában, ennek fenemód örülök!!! Szép kis aktív társaság jött itt össze!
Ha az ember 2-3 óránként nem tud áldozni fél órát a fórumra, akkor estére csak ez marad programnak a család helyett. Ennek az is a hátránya, hogy többminden elkerüli az ember figyelmét a sok olvasnivalóban. Bevallom jónéhány dolgot mostanában utólag vettem észre. Ekkor még azt nem is említem, hogy sokszor én is szeretnék hozzászólni a témához, de erre néha már nem adatik lehetőség, mert vagy tovább száguld a fórum, vagy nem marad rá idő.
El kellene gondolkodni azon, hogy a hatékonyság érdekében nem kellene-e részekre kiosztani a moderátori felügyeletet, mert az egészet átlátni már elég bajos, ill bővíteni a modik létszámát.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #334 Dátum: 2008. Március 11. - 19:00:02 »

Amúgy bírlak nagyon Kripic és teljesen igazad van!  Vigyorog Vigyorog
Kéretik figyelni jobban!

Én is feldobnék valamit: rengeteget írtok mostanában, ennek fenemód örülök!!! Szép kis aktív társaság jött itt össze!
Ha az ember 2-3 óránként nem tud áldozni fél órát a fórumra, akkor estére csak ez marad programnak a család helyett. Ennek az is a hátránya, hogy többminden elkerüli az ember figyelmét a sok olvasnivalóban. Bevallom jónéhány dolgot mostanában utólag vettem észre. Ekkor még azt nem is említem, hogy sokszor én is szeretnék hozzászólni a témához, de erre néha már nem adatik lehetőség, mert vagy tovább száguld a fórum, vagy nem marad rá idő.
El kellene gondolkodni azon, hogy a hatékonyság érdekében nem kellene-e részekre kiosztani a moderátori felügyeletet, mert az egészet átlátni már elég bajos, ill bővíteni a modik létszámát.


hát, igen. Egy kis statisztika. Az oldal fennállása óta a legaktívabb hónap a december volt 2019 hozzászólással. Most március 11.-e van és már most 2028 hozzászólás van!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #335 Dátum: 2008. Március 11. - 19:18:31 »

T. Cartársak!

Nagyon zavaró - számomra legalábbis -, hogy az idézettel megspékelt válaszok jelentős részében úgy kell vadászni az aktuális hozzászólást, mert sikerül "elrejteni" az idézett(ként szereplő) szövegben.

Ha nem túl nagy teher, szíveskedjetek kissé jobban odafigyelni, és az idézetként "beemelt" szöveg utolsó
szövegrésze UTÁN [/color] beérni a válaszotokat.

Elnézést, hogy kéretlenül és felhatalmazás nélkül moderátorkodtam...

[/quote]
Ezzel Én is egyetértek. Most akartam irni, de megelőztek...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #336 Dátum: 2008. Március 11. - 19:22:43 »

Amúgy bírlak nagyon Kripic és teljesen igazad van!  Vigyorog Vigyorog
Kéretik figyelni jobban!

Én is feldobnék valamit: rengeteget írtok mostanában, ennek fenemód örülök!!! Szép kis aktív társaság jött itt össze!
Ha az ember 2-3 óránként nem tud áldozni fél órát a fórumra, akkor estére csak ez marad programnak a család helyett. Ennek az is a hátránya, hogy többminden elkerüli az ember figyelmét a sok olvasnivalóban. Bevallom jónéhány dolgot mostanában utólag vettem észre. Ekkor még azt nem is említem, hogy sokszor én is szeretnék hozzászólni a témához, de erre néha már nem adatik lehetőség, mert vagy tovább száguld a fórum, vagy nem marad rá idő.
El kellene gondolkodni azon, hogy a hatékonyság érdekében nem kellene-e részekre kiosztani a moderátori felügyeletet, mert az egészet átlátni már elég bajos, ill bővíteni a modik létszámát.


hát, igen. Egy kis statisztika. Az oldal fennállása óta a legaktívabb hónap a december volt 2019 hozzászólással. Most március 11.-e van és már most 2028 hozzászólás van!
Mert hazajöttem! Viccen kívül: részmunkai ős modik? De az is megoldás, ha mi magunk is rájövünk, a téma már nem a topicba való!
És ismét javallanám! A törzsasztal mindent elbír! Egy- két napos aktualitás miatt ne nyissunk új topicot. Se anyósnak, se bal térdnek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #337 Dátum: 2008. Március 11. - 20:34:11 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 57137 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/components/com_smf/smf.class.php on line 399

Most meg ez jön fel, amikor a törzsasztalra lépek. Most a lap top van használatban, a multkor a desk top pc volt a szenvedő alany.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #338 Dátum: 2008. Március 11. - 20:36:06 »

Kb fél órája nem tudok bemenni a társalgóba,mindig errort ír ki. >:(Másnál is?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #339 Dátum: 2008. Március 11. - 20:42:07 »

Kb fél órája nem tudok bemenni a társalgóba,mindig errort ír ki. >:(Másnál is?

Én simán betudok lépni minden topicba.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #340 Dátum: 2008. Március 11. - 20:45:36 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 57137 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/components/com_smf/smf.class.php on line 399

Most meg ez jön fel, amikor a törzsasztalra lépek. Most a lap top van használatban, a multkor a desk top pc volt a szenvedő alany.
Valami nálad nem baba! Nekem a múltkor sem volt gond, most sem. Stocz amúgy ígérte, hogy utánanéz, mert lehet, hogy a múltkori szerverdöglésnek a maradéka ez.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #341 Dátum: 2008. Március 11. - 20:47:46 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 57137 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/components/com_smf/smf.class.php on line 399

Most meg ez jön fel, amikor a törzsasztalra lépek. Most a lap top van használatban, a multkor a desk top pc volt a szenvedő alany.
Valami nálad nem baba! Nekem a múltkor sem volt gond, most sem. Stocz amúgy ígérte, hogy utánanéz, mert lehet, hogy a múltkori szerverdöglésnek a maradéka ez.
Megpróbálok kilépni s vissza,hátha
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #342 Dátum: 2008. Március 11. - 20:50:36 »

Hmm.Kijelentkeztem meg vissza és meggyógyult Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #343 Dátum: 2008. Március 11. - 20:51:13 »

Kb fél órája nem tudok bemenni a társalgóba,mindig errort ír ki. >:(Másnál is?

Én simán betudok lépni minden topicba.
Nekem sincs gondom.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #344 Dátum: 2008. Március 11. - 21:04:20 »

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 57137 bytes) in /nfs/extra/l/la/lacetti-klub/wwwroot/components/com_smf/smf.class.php on line 399

Most meg ez jön fel, amikor a törzsasztalra lépek. Most a lap top van használatban, a multkor a desk top pc volt a szenvedő alany.
Valami nálad nem baba! Nekem a múltkor sem volt gond, most sem. Stocz amúgy ígérte, hogy utánanéz, mert lehet, hogy a múltkori szerverdöglésnek a maradéka ez.
Megpróbálok kilépni s vissza,hátha
Nálam münködött. Kléptem, vissza és most oké. Egyébként a multkori szerverpolírnál lefagyott mindkét brejzlim.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!