Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:14:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 215171 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #300 Dátum: 2008. Március 04. - 19:54:27 »

Társalgó megfelelő topicjában kéretik folytatni, ez már nem Gépház téma. Kacsint
Hálás kösz!
Gidy! Választ ne ide please!
Többiek se! Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #301 Dátum: 2008. Március 04. - 19:59:42 »

Mostanában egyre többször (általában délutánonként) fordul elő, hogy nem tudok belépni a honlapra, hanem az a Joomla-s hibaüzenet jön elő, hogy lépjek kapcsolatba a rendszergazdával. Most is 15 percet vártam. Csak nekem ilyen, vagy más is tapasztal hasonlóakat?
Ezt velem is játszotta délután...  Zavart

Mostanában nekem is gyakrabban fordul ez elő. Meg az Extrás "karbantartás folyik" üzenet. Nem igazán tudok ezzel mit kezdeni. Amikor nem bírja a rendszerük a terhelést, akkor jön ez elő - gondolom. Mondjuk azt nem igazán értem, hogy szerver karbantartást miért a csúcsidőben kell csinálni, de "Ajándéku nyihuhu, nye kukucsku protku."
Úgy tudom /  He He He/, hogy a szerverek idönként tömörítik a sok baromságot amiket irogatok /tunk/ és ilyenkor automatikusan bevágja ezt az üzit. Nem pedig valaki csinálja a központban.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #302 Dátum: 2008. Március 05. - 14:17:15 »

Itt Sasszem újfent! Várna15 háromszorosan szerepel a felhasználókban. Beszólós Jani regizett mégegyszer? Sike Jani, mint Jani volt. Beszólósnak mi kereszteltük el a Lurdy házi talin. Most így mi van vele? Stocz Úr! Bocd, hogy újra foglalkoztatlak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #303 Dátum: 2008. Március 05. - 14:48:50 »

Itt Sasszem újfent! Várna15 háromszorosan szerepel a felhasználókban. Beszólós Jani regizett mégegyszer? Sike Jani, mint Jani volt. Beszólósnak mi kereszteltük el a Lurdy házi talin. Most így mi van vele? Stocz Úr! Bocd, hogy újra foglalkoztatlak.

A Beszólós Jani nem én vagyok, hanem a rosszabbik énem! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #304 Dátum: 2008. Március 05. - 14:54:21 »

Akkor maradjon köztünk ő is! Sok jó ember mellett megfér egy gonosz is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #305 Dátum: 2008. Március 05. - 16:01:32 »

Modiknak kérés ill kérdés:
belefér-e, ha az adok-veszek rovatokba egyéb kategóriát hoznák létre, ahol NEM a lacsival kapcsolatos dolgok adás-vételét szerepeltetnénk.
Pl. privát holmik, baba cuccok, stb.
Merem ezt azért kérdezni, hátha másoknak is igénye volna(ezért nem PÜ-ben írtam). Illetve országos barátainkkal talán könnyebb szívvel lehet üzletet kötni. Teszem azt a spórolás mehet a Lacsira Kacsint
Döntsetek vagy szavazzatok vagy szavaztassatok.
Üdv
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #306 Dátum: 2008. Március 05. - 16:08:25 »

Modiknak kérés ill kérdés:
belefér-e, ha az adok-veszek rovatokba egyéb kategóriát hoznák létre, ahol NEM a lacsival kapcsolatos dolgok adás-vételét szerepeltetnénk.
Pl. privát holmik, baba cuccok, stb.
Merem ezt azért kérdezni, hátha másoknak is igénye volna(ezért nem PÜ-ben írtam). Illetve országos barátainkkal talán könnyebb szívvel lehet üzletet kötni. Teszem azt a spórolás mehet a Lacsira Kacsint
Döntsetek vagy szavazzatok vagy szavaztassatok.
Üdv

Jó ötletnek tartom.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #307 Dátum: 2008. Március 05. - 16:09:25 »

Modiknak kérés ill kérdés:
belefér-e, ha az adok-veszek rovatokba egyéb kategóriát hoznák létre, ahol NEM a lacsival kapcsolatos dolgok adás-vételét szerepeltetnénk.
Pl. privát holmik, baba cuccok, stb.
Merem ezt azért kérdezni, hátha másoknak is igénye volna(ezért nem PÜ-ben írtam). Illetve országos barátainkkal talán könnyebb szívvel lehet üzletet kötni. Teszem azt a spórolás mehet a Lacsira Kacsint
Döntsetek vagy szavazzatok vagy szavaztassatok.
Üdv

Szerintem jó ötlet. Részemről O.K. Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #308 Dátum: 2008. Március 06. - 12:00:51 »

Mostanában egyre többször (általában délutánonként) fordul elő, hogy nem tudok belépni a honlapra, hanem az a Joomla-s hibaüzenet jön elő, hogy lépjek kapcsolatba a rendszergazdával. Most is 15 percet vártam. Csak nekem ilyen, vagy más is tapasztal hasonlóakat?
Ezt velem is játszotta délután...  Zavart

Mostanában nekem is gyakrabban fordul ez elő. Meg az Extrás "karbantartás folyik" üzenet. Nem igazán tudok ezzel mit kezdeni. Amikor nem bírja a rendszerük a terhelést, akkor jön ez elő - gondolom. Mondjuk azt nem igazán értem, hogy szerver karbantartást miért a csúcsidőben kell csinálni, de "Ajándéku nyihuhu, nye kukucsku protku."
Úgy tudom /  He He He/, hogy a szerverek idönként tömörítik a sok baromságot amiket irogatok /tunk/ és ilyenkor automatikusan bevágja ezt az üzit. Nem pedig valaki csinálja a központban.

Passz. 
De inkább mégsem. Egy szervernek tudnia kell az oldal elérhetőségét biztosítani minden esetben.
A háttérben folyó műveletek ezt nem akadályozhatják.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 06. - 12:26:17 írta Stocz » Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #309 Dátum: 2008. Március 06. - 12:11:13 »

Itt Sasszem újfent! Várna15 háromszorosan szerepel a felhasználókban. Beszólós Jani regizett mégegyszer? Sike Jani, mint Jani volt. Beszólósnak mi kereszteltük el a Lurdy házi talin. Most így mi van vele? Stocz Úr! Bocd, hogy újra foglalkoztatlak.

Várna javítva.
A másik dologban nem léptem. jelenleg nem tiltja a szabályzat, hogy vki akár két néven is regisztráljon. Külön név, más email cím, a rendszer engedi.
Mondjuk azt nem értem, hogy mi értelme van, de amíg nem okoz gondot ...
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #310 Dátum: 2008. Március 06. - 12:12:50 »

Modiknak kérés ill kérdés:
belefér-e, ha az adok-veszek rovatokba egyéb kategóriát hoznák létre, ahol NEM a lacsival kapcsolatos dolgok adás-vételét szerepeltetnénk.
Pl. privát holmik, baba cuccok, stb.
Merem ezt azért kérdezni, hátha másoknak is igénye volna(ezért nem PÜ-ben írtam). Illetve országos barátainkkal talán könnyebb szívvel lehet üzletet kötni. Teszem azt a spórolás mehet a Lacsira Kacsint
Döntsetek vagy szavazzatok vagy szavaztassatok.
Üdv

Szerintem jó ötlet. Részemről O.K. Mosolyog

Részemről is mehet. Alfórum létrehozva, használjátok.

Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #311 Dátum: 2008. Március 06. - 12:28:31 »

Mostanában egyre többször (általában délutánonként) fordul elő, hogy nem tudok belépni a honlapra, hanem az a Joomla-s hibaüzenet jön elő, hogy lépjek kapcsolatba a rendszergazdával. Most is 15 percet vártam. Csak nekem ilyen, vagy más is tapasztal hasonlóakat?
Nálam is ez van!És olyan hibát is produkál,hogy amikor rakattintok egy oldalra elszürkül minden és semmi.Van mikor 4-5-ször kell megnyomni a frissítés gombot,hogy beadja az oldalt.

Ezt a fórumnál, vagy a weblapnál csinálta?
Böngésző típusa?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #312 Dátum: 2008. Március 07. - 11:07:56 »

Az Extrás kiszolgáló kritikán alul működik.
Sovány vígasz, hogy nem csak a mi lapunk esetében.
Levél ment nekik, amint jön válasz közzéteszem.

Addíg türelmeteket kérem (nekem sincs sok!).
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #313 Dátum: 2008. Március 07. - 12:04:55 »

Megjött a válasz:

Kedves Felhasználónk!

Az éjszaka folyamán az egyik eszközünk meghibásodott, ezért egy ideig nem voltak elérhetőek az oldalak. Később pedig - miután a helyreállítást megkezdtük - néhány kezdőbetű csak olvashatóvá vált.
Ezeknél a betűknél szerkeszteni, törölni, feltölteni nem lehet. Ezeken a betűkön Web szolgáltatást aktiválni nem lehet.

Az SQL szolgáltatásunkkal jelenleg semmilyen probléma nincsen, az SQL alapú rendszerek hibáit tehát nem adatbázis probléma okozza, hanem a csak olvasható fájlrendszer!

A hiba elhárításán jelenleg is dolgozunk, ha minden jól megy ma estére, holnap reggelre végzünk a hibaelhárítással.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #314 Dátum: 2008. Március 07. - 12:07:53 »

Na, csak kapkodjanak, mert elvonási tüneteink vannak (voltak)!

De még mindig problémás! Négyszer neki kell futnom egy hozzászólásnak.

Meg a kakasom is mindig beáll! Vagy elfárad? He
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 07. - 12:09:54 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!