Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 20:32:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 214356 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #885 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 16:18:42 »

Rákattintottam a felhasználókra, az üzenetekre. Nem értem a besorolásokat. Van Ezredes, de Meatloaf, csak Tag, van Vén Róka, de közben van Tag, és Teljes tag is. Szóval nem logikus most az egész. Rendbe kéne tenni az egészet. Stocz, légy szíves!
Azok kaptak még + tag rangot is,akik az OBD körben vannak.Olvasd el ott a főni első írását. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #886 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 16:45:41 »

Rákattintottam a felhasználókra, az üzenetekre. Nem értem a besorolásokat. Van Ezredes, de Meatloaf, csak Tag, van Vén Róka, de közben van Tag, és Teljes tag is. Szóval nem logikus most az egész. Rendbe kéne tenni az egészet. Stocz, légy szíves!
Azok kaptak még + tag rangot is,akik az OBD körben vannak.Olvasd el ott a főni első írását. Kacsint
Oké, vettem! Bocsánat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #887 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 20:37:18 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #888 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 20:56:32 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Ez most nem a rangokról szól. Kacsint Ez a hozzászólások számától független. Majd Stocz átnevezi a Tag-okat, mondjuk Kábelbarát-ra! Hogy ne legyen félreértés. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 29. - 21:15:36 írta Jani » Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #889 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 21:23:06 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Ez most nem a rangokról szól. Kacsint Ez a hozzászólások számától független. Majd Stocz átnevezi a Tag-okat, mondjuk Kábelbarát-ra! Hogy ne legyen félreértés. Vigyorog
Ezt értem, csak szerintem itt is lehetne olyat csinálni, mint a Chevyklubnál, hogy egységesíteni a dolgokat. Itt ugyan nincs tagdíj, de mondjuk, aki valamilyen mértékben hozzájárult a klub működéséhez, az mondjuk kaphatna egy titulust pl klubszponzor, pártoló tag vagy hasonló. Szerény véleményem szerint, ha már megkülönböztetünk, akkor lehetne egységes. Mondjuk nem zavar, ha nem, mert nem ezért támogatta senki sem az egészet, meg gondolom nem kis idő, míg valaki megcsinálja.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #890 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 14:59:20 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Ez most nem a rangokról szól. Kacsint Ez a hozzászólások számától független. Majd Stocz átnevezi a Tag-okat, mondjuk Kábelbarát-ra! Hogy ne legyen félreértés. Vigyorog
Ezt értem, csak szerintem itt is lehetne olyat csinálni, mint a Chevyklubnál, hogy egységesíteni a dolgokat. Itt ugyan nincs tagdíj, de mondjuk, aki valamilyen mértékben hozzájárult a klub működéséhez, az mondjuk kaphatna egy titulust pl klubszponzor, pártoló tag vagy hasonló. Szerény véleményem szerint, ha már megkülönböztetünk, akkor lehetne egységes. Mondjuk nem zavar, ha nem, mert nem ezért támogatta senki sem az egészet, meg gondolom nem kis idő, míg valaki megcsinálja.
Bármi lehet, amit a többség kíván.
A kábeleseknek muszáj voltam egy plusz titulust is adni, mert csak ez alapján tudtam külön szobát nyitni (más ide nem mehet be. Nem tartozik rá. Ugyan olyan, mint a belső kör, csak nem hozzászólások számán alapul).

A tárhely-hozzájárulósoknak is megvan az a kivételezettsége, amiben akkor megegyeztünk: kérhetnek klubos email címet.
Annak idején arról is szóltam, hogy miért nem szeretem/szeretném az ilyen nagyon egyszerűen kikövetkeztethető dolgokat. 2x2=4.
Emlékeztek?
Kinek kellenek az esetleges bonyodalmak.
(Mondjuk ezeket a "rangokat" soha nem figyeltem. Valószínűleg ezért nem értem, hogy ez miért olyan fontos. Nekem csak egy eszköz a fórum elszeparált működtetéséhez. De mint mondtam, ha a többség akarja, legyen pártoló tag. Csak az esetleges későbbi macerákat nem a többségnek kell majd elviselnie/megoldania.)
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #891 Dátum: 2009. Szeptember 30. - 15:13:37 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Ez most nem a rangokról szól. Kacsint Ez a hozzászólások számától független. Majd Stocz átnevezi a Tag-okat, mondjuk Kábelbarát-ra! Hogy ne legyen félreértés. Vigyorog
Ezt értem, csak szerintem itt is lehetne olyat csinálni, mint a Chevyklubnál, hogy egységesíteni a dolgokat. Itt ugyan nincs tagdíj, de mondjuk, aki valamilyen mértékben hozzájárult a klub működéséhez, az mondjuk kaphatna egy titulust pl klubszponzor, pártoló tag vagy hasonló. Szerény véleményem szerint, ha már megkülönböztetünk, akkor lehetne egységes. Mondjuk nem zavar, ha nem, mert nem ezért támogatta senki sem az egészet, meg gondolom nem kis idő, míg valaki megcsinálja.
Bármi lehet, amit a többség kíván.
A kábeleseknek muszáj voltam egy plusz titulust is adni, mert csak ez alapján tudtam külön szobát nyitni (más ide nem mehet be. Nem tartozik rá. Ugyan olyan, mint a belső kör, csak nem hozzászólások számán alapul).

A tárhely-hozzájárulósoknak is megvan az a kivételezettsége, amiben akkor megegyeztünk: kérhetnek klubos email címet.
Annak idején arról is szóltam, hogy miért nem szeretem/szeretném az ilyen nagyon egyszerűen kikövetkeztethető dolgokat. 2x2=4.
Emlékeztek?
Kinek kellenek az esetleges bonyodalmak.
(Mondjuk ezeket a "rangokat" soha nem figyeltem. Valószínűleg ezért nem értem, hogy ez miért olyan fontos. Nekem csak egy eszköz a fórum elszeparált működtetéséhez. De mint mondtam, ha a többség akarja, legyen pártoló tag. Csak az esetleges későbbi macerákat nem a többségnek kell majd elviselnie/megoldania.)

Nagyon nekem sem hiányzik. Csak egy ötlet volt. Nem vagyok "rang"-mániás, csak nekem is feltűnt a "kuszaság" (teljestag, törzstag stb.) Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #892 Dátum: 2009. Október 01. - 14:36:53 »

És azoknak nem jár Tag titulus, akik hozzájárultak a honlap-fórum átköltöztetéséhez?
Ez most nem a rangokról szól. Kacsint Ez a hozzászólások számától független. Majd Stocz átnevezi a Tag-okat, mondjuk Kábelbarát-ra! Hogy ne legyen félreértés. Vigyorog
Ezt értem, csak szerintem itt is lehetne olyat csinálni, mint a Chevyklubnál, hogy egységesíteni a dolgokat. Itt ugyan nincs tagdíj, de mondjuk, aki valamilyen mértékben hozzájárult a klub működéséhez, az mondjuk kaphatna egy titulust pl klubszponzor, pártoló tag vagy hasonló. Szerény véleményem szerint, ha már megkülönböztetünk, akkor lehetne egységes. Mondjuk nem zavar, ha nem, mert nem ezért támogatta senki sem az egészet, meg gondolom nem kis idő, míg valaki megcsinálja.
Bármi lehet, amit a többség kíván.
A kábeleseknek muszáj voltam egy plusz titulust is adni, mert csak ez alapján tudtam külön szobát nyitni (más ide nem mehet be. Nem tartozik rá. Ugyan olyan, mint a belső kör, csak nem hozzászólások számán alapul).

A tárhely-hozzájárulósoknak is megvan az a kivételezettsége, amiben akkor megegyeztünk: kérhetnek klubos email címet.
Annak idején arról is szóltam, hogy miért nem szeretem/szeretném az ilyen nagyon egyszerűen kikövetkeztethető dolgokat. 2x2=4.
Emlékeztek?
Kinek kellenek az esetleges bonyodalmak.
(Mondjuk ezeket a "rangokat" soha nem figyeltem. Valószínűleg ezért nem értem, hogy ez miért olyan fontos. Nekem csak egy eszköz a fórum elszeparált működtetéséhez. De mint mondtam, ha a többség akarja, legyen pártoló tag. Csak az esetleges későbbi macerákat nem a többségnek kell majd elviselnie/megoldania.)

Nagyon nekem sem hiányzik. Csak egy ötlet volt. Nem vagyok "rang"-mániás, csak nekem is feltűnt a "kuszaság" (teljestag, törzstag stb.) Kacsint
Nincs akadálya annak, hogy bárki előálljon egy új titulus rendszerrel.
Jani javaslatát megcsináltam, így talán nem olyan zavaró az elnevezés.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #893 Dátum: 2009. Október 03. - 12:49:12 »

Na, már kripic is előállt a betű mizériával:
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=151.msg35971#msg35971
Naná, hogy ő is a melóhelyéről fórumozik. Kacsint
Igaz?
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #894 Dátum: 2009. Október 04. - 08:03:07 »

Na, már kripic is előállt a betű mizériával:
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=151.msg35971#msg35971
Naná, hogy ő is a melóhelyéről fórumozik. Kacsint
Igaz?
Éééén?He Meló helyett???
Sose tennék ilyet... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Egyébként egy másolt szöveg volt, bevallom az eredeti se nincs már meg, se arranem emlékszem, hogy nem-é egy "különleges" ő bötű volt-e. Eddig ilyen problemmát a saját írásaimban nem észleltem...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #895 Dátum: 2009. Október 04. - 08:47:56 »

Olyan sok kérdés, kérés van mindig a fórumon, ami nagyon jó. Viszont ennek akkor lenne nagyobb haszna, ha tudnánk, hogy ki hol lakik, legalább település szinten, mert akkor nyilván könnyebben tudnánk segíteni, ötletet adni, talizni. Javaslom, hogy a profilba meg kéne adni mindenkinek ezt az adatot, esetleg a keresztnévvel, mert személyes taliknál hülyén hangzik a nick neven való szólítás. Ez legyen kötelező belépéskor, és utólag is pótolja mindenki, ha elfogadható az ötletem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #896 Dátum: 2009. Október 04. - 08:51:17 »

Támogatom Gidy javaslatát.
Én megadtam mind kettőt, de a talin szólíthatók a Nick nevemen is. Vigyorog
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #897 Dátum: 2009. Október 04. - 09:10:41 »

Támogatom a kezdeményezést Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #898 Dátum: 2009. Október 04. - 09:25:11 »

Támogatom a kezdeményezést Kacsint
Kövezzetek meg, de nem találom azt a részt, ahol meg tudom adni a keresztnevet. Már kinéztem a szememet...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #899 Dátum: 2009. Október 04. - 11:39:23 »

Támogatom a kezdeményezést Kacsint
Kövezzetek meg, de nem találom azt a részt, ahol meg tudom adni a keresztnevet. Már kinéztem a szememet...
A profilodban, mérnők úr! Kacsint Vigyorog Nem akarok kövezni, maradj meg nekünk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!