Lacetti klub fórum
2024. Július 08. - 06:33:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Észrevételek  (Megtekintve 207260 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #270 Dátum: 2008. Február 11. - 17:44:49 »

Bár az elejétől kezdve lett volna ildomos, dehát mindig az élet, a gyakorlat hozza ki a hibákat.
Szerintem ha egy helyre, fórumba beregizek, akkor van egyfajta szándékom. Mondjuk a kommunikáció. Regizek, mert szeretnék részese lenni a közösségnek, információt szeretnék kapni, de néha adni is. Hiszen regisztráció nélkül is tudok információt szerezni, olvasgatni. Márpedig ha regizek, részese szeretnék lenni egy közösségnek, belépek valahova, akkor alapvető dolog, hogy legalább az első alkalommal beköszönök. Még akkor is, ha soha többet nem megyek arra, mert mondjuk nem tetszik, vagy nincs arra szükségem, amit ott tapasztalok. Én kifejezetten arról a delikvensekről beszélek, akik a regisztrálás óta egy betüt nem írtak. Akkor minek a regisztráció? Bárkinek szabad olvasgatni, aki belép ide, nem kell bejelentkeznie.
Én továbbra is azt javaslom, hogy legyen egy figyelemfelhívó mondat a regisztrálás során, ill. a honlapon, miszerint azok a regisztrációk, amelyek alatt bizonyos idő elteltével nem születik hozzászólás, törölve lesznek. Valamiből meg kell állapítani egy aktív taglétszámot.
Nem kell ezen megsértődni, ez máshol is így működik és ott sem veszik rossz néven. Engem eddig sem zavartak ezek a fantom-klubtagok, de ha már felvetődött a téma, akkor ötlettel szerettem volna hozzájárulni az esetleges megoldáshoz.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #271 Dátum: 2008. Február 11. - 18:07:37 »

Nohát akkor én is.
A beköszönés hiányát azt én sem értem.
És vannak néhányan a "nem szólók" között akik az indexen elég aktívak voltak, itt meg még nem is jártak.
Ezt sem értem. He Lehet, hogy már nem Lacsisok?
De szerintem hagyjunk még egy kis időt nekik, hátha újra ránk találnak.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #272 Dátum: 2008. Február 11. - 18:18:54 »

No nekem sem az a problémám, hogy beregizett de nem szól hozzá. Hanem az, ha beregizett Pl. tavaly szept 15-én és azóta sem járt erre. Nem kell irogatni, ha valaki nem érzi úgy. Láttam, vannak sokan, akik csak olvasgatnak, de nem irnak. Őket szeretettel várjuk ezek után is, sőt csak örülünk ha egyszer megszólal ha kedvük van. Csak jobb lenne szerintem is, ha ténylegesen az aktív tagok vannak belistázva. Aktiv alatt értem, aki mégha nem is szól hozzá, de havonta benéz egy kicsit. De aki soha nem jött reg óta, és az is régen volt, szerintem fölösleges tartani a regjét. Ha meggondolja magát, persze úgyis megtalálja a fórumot, bármikor beregezhet újra, lehet aktív tag.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #273 Dátum: 2008. Február 11. - 18:46:50 »

No nekem sem az a problémám, hogy beregizett de nem szól hozzá. Hanem az, ha beregizett Pl. tavaly szept 15-én és azóta sem járt erre. Nem kell irogatni, ha valaki nem érzi úgy. Láttam, vannak sokan, akik csak olvasgatnak, de nem irnak. Őket szeretettel várjuk ezek után is, sőt csak örülünk ha egyszer megszólal ha kedvük van. Csak jobb lenne szerintem is, ha ténylegesen az aktív tagok vannak belistázva. Aktiv alatt értem, aki mégha nem is szól hozzá, de havonta benéz egy kicsit. De aki soha nem jött reg óta, és az is régen volt, szerintem fölösleges tartani a regjét. Ha meggondolja magát, persze úgyis megtalálja a fórumot, bármikor beregezhet újra, lehet aktív tag.
Ha a belépésfigyelést is meg lehet oldani, akkor ez meg még jobb!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #274 Dátum: 2008. Február 11. - 18:52:23 »

No nekem sem az a problémám, hogy beregizett de nem szól hozzá. Hanem az, ha beregizett Pl. tavaly szept 15-én és azóta sem járt erre. Nem kell irogatni, ha valaki nem érzi úgy. Láttam, vannak sokan, akik csak olvasgatnak, de nem irnak. Őket szeretettel várjuk ezek után is, sőt csak örülünk ha egyszer megszólal ha kedvük van. Csak jobb lenne szerintem is, ha ténylegesen az aktív tagok vannak belistázva. Aktiv alatt értem, aki mégha nem is szól hozzá, de havonta benéz egy kicsit. De aki soha nem jött reg óta, és az is régen volt, szerintem fölösleges tartani a regjét. Ha meggondolja magát, persze úgyis megtalálja a fórumot, bármikor beregezhet újra, lehet aktív tag.
Ha a belépésfigyelést is meg lehet oldani, akkor ez meg még jobb!
Ha csak a "soha belépett"-eket töröljük, azokat egy óra alatt ki lehet szürni.
No persze nem más f...... akarom verni a csalánt...  Kacsint
Csak egy 5let.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #275 Dátum: 2008. Február 11. - 18:57:41 »

Ladlac jó az 5let, csak ne emlegesd más fülét! Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #276 Dátum: 2008. Február 12. - 14:23:21 »

Lehet csak én vagyok kriminális, de böki a szemem, hogy honlapunkon egy nagy üresség található a bal oldali menü és a jobb oldali galériakép között azzal a szöveggel, hogy nincs megjelenítendő tartalom.
Ki kellene oda tlálni valami megjelenítendő tartalmat...akár egy-két szpé gyári fotót  alacsikról, amik váltanák diavetítés módjára egymást....vagy valamit, csak ne a nagy üresség!
Stocz fő-adminunk?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #277 Dátum: 2008. Február 12. - 16:01:54 »

Kicsit nem ártam itt, mert lefoglaltak egyéb ügyek.
Ennek okán több téma egy válaszban.

A főoldalon az üresség valóban nem a legjobb. Az aktuális hírek szoktak ott lenni. Az Újév elmúlt, ezért levettem az ehez tartozó köszöntőt, és azóta még nem született újabb "szenzáció".

De ez csak idő kérdése. Remélem, hogy nemsokára elindul a K&N-es rendelési lehetőség, és akkor pl. az fog ott virítani.

Regisztrálás kérdése. Én jelenleg nem tartom szükségenek, hogy bárkit is kitöröljünk azok közül, akik viszaigazolták a regisztrációjukat, de ilyen-olyan okokból sok ideje felénk sem néztek. Miért tennénk? (Tár)helyet nem foglalnak, pénzbe nem kerülnek.
Engem spec. sokkal jobban zavar az, amikor vki feltesz egy kérdést, kap rá választ, és aztán azt sem mondja, hogy bikkmakk.
Az már más kérdés, aki még vissza sem igazolja. Ők egy idő múlva törlésre fognak kerülni (ha egyszer leprogramozom hozzá a megfelelő részt).

Az, hogy vki csinál egy regiszrációt, és aztán nem használja?
Mit árt vele?

Na ezt majd hétvégén megbeszéljük (ha jut rá idő).
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #278 Dátum: 2008. Február 13. - 15:31:49 »

Haverom 3 emilről probált regelni és nem megy neki mi lehet a bibi? Nem kap emilt semmit.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #279 Dátum: 2008. Február 13. - 15:41:02 »

Haverom 3 emilről probált regelni és nem megy neki mi lehet a bibi? Nem kap emilt semmit.

Lusta az extrás szerver.
Célszerű várni az újabb regelésel kb. 1 órát, addíg megjöhet.
Akinek nem küld a rendszer mailt, annak manuálisan el szoktam küldeni.
Ez persze még több időt vesz igénybe, nem ezt figyelem folyamatosan.

Az is elképzelhető az esti órákban, hogy kifutunk az email limitből. Ebben az esetben hiába próbálkozik újra, csak éjfél után fog tudni a rendszer emailt küldeni.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 13. - 15:44:48 írta Stocz » Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #280 Dátum: 2008. Február 19. - 09:46:00 »

Stocz Mester!
Rosszul emléxem, hogy pár hónapja volt még olyan opció, hogy "hozzászólás törlése"?
Hasznos lenne, főképp áthelyezésnél, nem maradna ott az értelmetlen hangulatjelekkel tűzdelt űr.
Heee?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #281 Dátum: 2008. Február 19. - 10:49:28 »

Stocz Mester!
Rosszul emléxem, hogy pár hónapja volt még olyan opció, hogy "hozzászólás törlése"?
Hasznos lenne, főképp áthelyezésnél, nem maradna ott az értelmetlen hangulatjelekkel tűzdelt űr.
Heee?

Régebben meg volt a lehetősége mindenkinek, hogy a saját hozzászólását törölje.
Mivel ebből volt gond (a törléssel a rá adott válaszok értelmezhetetlenné váltak), ezt a lehetőséget megszüntettük.
Törölni, áthelyezni a moderátorok tudnak (+ én). Az ilyen jellegű kérésekkel hozzánk kell fordulni.

A radaros témákat megpróbálom összegyűjteni és átemelni az általad létrehozott új témába.
Amit szanaszét találtok, azt jelezzétek itt, és cselekszünk.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #282 Dátum: 2008. Február 19. - 11:10:55 »

Amiről tudtam, azt áthelyeztem.
Ez megint avval járt, hogy a téma indítóját megváltoztatta a rendszer.

Mivel már a múltkorjában is volt ilyen eset, megnéztem, hogy "erőből" vissza tudom-e tenni azt, aki ténylegesen indította a témát.
Sajnos olyan értéket vesz alapul (automatikusan sorszámozott mező, nincs benne variálási lehetőség) aminek a megbolygatása az egész fórum stabilitását veszélyeztetné.

Ha van régebbi, a témába tartozó hozzászólás, akkor azt átemelve az újonan nyitott témába, a téma indítója is meg fog változni.
Sorry, így működik a rendszer.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #283 Dátum: 2008. Február 19. - 13:03:15 »

Amiről tudtam, azt áthelyeztem.
Ez megint avval járt, hogy a téma indítóját megváltoztatta a rendszer.

Mivel már a múltkorjában is volt ilyen eset, megnéztem, hogy "erőből" vissza tudom-e tenni azt, aki ténylegesen indította a témát.
Sajnos olyan értéket vesz alapul (automatikusan sorszámozott mező, nincs benne variálási lehetőség) aminek a megbolygatása az egész fórum stabilitását veszélyeztetné.

Ha van régebbi, a témába tartozó hozzászólás, akkor azt átemelve az újonan nyitott témába, a téma indítója is meg fog változni.
Sorry, így működik a rendszer.
Nem hinném, hogy gond lenne ez. Szerintem legalábbis. Sok témát indítottam anno én is, áthelyezés után megváltozott az indító személye, de engem nem zavar. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #284 Dátum: 2008. Február 19. - 14:17:59 »

Nem a témát indító személye a lényeg, hanem a jó megoldások! Az már ciki, ha valaki emiatt megsértődik, ne tegye senki sem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!